Sırt Çantası

Sırt Çantası Fiyatları

8.143 farklı Sırt Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Puma Sırt Çantası Nike Sırt Çantası Adidas Sırt Çantası Under Armour Sırt Çantası C-Active Sırt Çantası Quiksilver Sırt Çantası

Fiyatı Düşen Sırt Çantaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Sırt Çantaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • CinsiyetUnisex
 • Hacim30 lt
 • Hacim35 lt
 • BoyutBüyük
 • BoyutOrta
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • ÖzelliklerLaptop Bölmeli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriBoyutHacimGenişlikDerinlikYükseklikKelime ile FiltreleMalzeme TürüCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (8.143)

Erkek Cüzdan Omuz Çantası Kadın Cüzdan Erkek El Çantası Kadın Çapraz Çanta Kartlık Erkek Çapraz Çanta Evrak Çantası Erkek Postacı Çantası Puma Sırt Çantası Nike Sırt Çantası Adidas Sırt Çantası

En Çok Karşılaştırılan Sırt Çantaları

Sırt Çantası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sırt Çantası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sırt Çantaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 8.143 farklı model arasında

En çok satan Sırt Çantaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sırt Çantası:
 1. Puma Buzz 079136 Sırt Çantası
 2. Nike Elemental 2.0 BA5876-082 Siyah Sırt Çantası
 3. Adidas Power VI HM5132 Lacivert Sırt Çantası
 4. Nike Elemental BA5381 Sırt Çantası
 5. Adidas Power VI Sırt Çantası

Sırt Çantası

Seyahatlerden doğa gezilerine kadar pek çok durumda rahatlıkla kullanılabilen sırt çantası, her zevke hitap eden çeşitleriyle sunulur. Materyal, desen ve renklerinin yanı sıra işlevsel özellikleriyle de sınıflandırılabilen kullanışlı taşıma çözümü, oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Resmi görünümlü sırt çantaları iş ortamlarında dahi kullanılabilirken, renkli, baskılı modeller öğrenciler arasında ilgi görür. Bununla beraber, el ve omuz aksesuarları yerine kullanılabilen küçük boyutlu zarif sırt çantaları, pek çok kombinin yıldızı haline gelir. Mini, küçük sırt çantası seçenekleri, topuklu ayakkabılarla dahi uyum sağlayan modelleriyle, ürünün kullanım alanlarını çeşitlendirir. Doğru seçim yapmak için, kişinin giyim tarzının yanı sıra kullanım amacı da göz önüne alınmalıdır.

Özgün ve Yaratıcı Sırt Çantası Modelleri

Oldukça geniş tasarım skalası sunan sırt çantaları, yalnızca görünüm değil fonksiyon açısından da kategorize edilebilir. İçi geniş sırt çantası, hem iş hem okul ortamı için uygun seçenekleriyle öne çıkar. Kitap, elektronik eşya gibi fazla yer kaplayan ağır eşyalara özel üretilmiş ergonomik ve dayanıklı çözümler, günlük kullanımda omurgaya yüklenen baskının önüne geçer. Bununla beraber büyük sırt çantası, seyahate özel seçenekler de sunar. Kıyafetler ve kişisel eşyalar için ayrı bölmeleri bulunan sırt çantaları, ek olarak isim, telefon numarası yazılabilen etiketli çeşitleriyle de seyahat esnasında kaybolma ihtimalini azaltır. Hacimli sırt çantası alternatiflerinden diğeri ise spor kullanımına özel üretilmiş olan sırt çantası çeşitleridir. Farklı spor giyim markalarının sunduğu orijinal sırt çantası modelleri, sporseverler tarafından yoğun ilgi görür.

Klasik sırt çantası şık, resmi görünümüyle iş ortamında tercih edilebilir. Bununla beraber, küçük alternatifler günlük kullanıma uygundur. Zarif kombinleriniz için bütünleyici unsur teşkil eden farklı tasarımlara sahip pek çok sırt çantası bulunur. Dışarıdan ufak görünmesine rağmen geniş hacim sunan, kanvas tabanlı sırt çantası, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz eşyaların tamamını muhafaza edebilir. Genç sırt çantası modelleri içinde sevilen ürün gruplarından olmakla beraber, renk ve desen açısından da zengin bir palet sunar. Bununla beraber, desenli, renkli sırt çantası modelleri arasında ilgi gören diğer alternatif, sevilen müzik grupları ya da film karakterleriyle bezenmiş baskılara sahip olanlardır. Desenlerin ve hatların belirgin olması açısından geniş dış yüzeye sahip olan sırt çantaları, baskılı ürünlerde öne çıkar. Okul için olan sırt çantası çeşitlerinde, çizgi film karakterlerini de bulmak mümkündür.

Sırt Çantası Üretiminde Kullanılan Materyaller

Sırt çantası tasarımlarında pek çok farklı kumaş ve materyale rastlamak mümkündür. Hafif sırt çantası, günlük kullanım için ince kumaş ya da yoğun olmayan malzemeden üretilmiş, baharlık ve yazlık bir seçenektir. Ağır eşyaların taşınmasında kullanılan hafif, dayanıklı alternatifler de mevcuttur. Özellikle elektronik cihazların da taşınabilmesi adına tasarlanmış marka sırt çantası çeşitleri, yüksek teknoloji kumaşlar yoluyla konforlu ve güvenli bir kullanım sunar. Sağlam, kullanışlı sırt çantası kanvas, polyester, deri gibi materyallerin bir ya da birkaçı kullanılarak üretilebilir. Su geçirmez özellik için ekstra iç astarlı ürünler tercih edilebilir. Seyahat kullanımında aşınmayan materyallerden üretilmiş ve kayışlarla güçlendirilmiş sırt çantası avantajlıdır. Bununla beraber, seyahat ederken sırtında ağırlık taşımak istemeyenler, valiz fiyatları ve modellerini de inceleyebilir.

Yazlık sırt çantası, bez ya da hasırdan üretilebilir. Hem plaj kullanımına hem de günlük kullanıma uygun bu alternatiflerin desenli olanları, güneşe dayanıklı baskıya sahip olmalıdır. Böylelikle, uzun süreli kullanımda dahi canlı görünümü bozulmaz. Bezden üretilen sırt çantası modelleri, duruma göre yıkanabilir özelliğe sahip olabilir. Yıkamadan önce talimatlara uyulması, baskılı sırt çantası çeşitlerinin korunması için oldukça önemlidir. Bununla beraber saten sırt çantası çeşitleri de yazın günlük kullanıma uygundur. Yazlık ayakkabılarla son derece hoş bir uyum yakalayan kumaş, renk açısından da doyurucu bir seçenek skalasına sahiptir. Parlak, zarif görünümü sayesinde, küçük alternatifleri özel günlerde, resmi kıyafetlerle de kullanılabilir. Tek kola takıldığında omuz sırt çantası olarak kullanılabilen şık seçenek, klasik görünümden vazgeçemeyenlere sırt çantası konforunu sunar.

Sırt Çantası için Uygun Kullanım Alanları

Oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilen sırt çantası, farklı alanlarda işlevsellik gösterir. Sırt çantası için, alternatifler özelinde kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

Tüm bu alanlarda fonksiyonel kullanım sunan sırt çantası, işlevlerinin hizmet ettiği durum ve ortama göre de tasarıma sahiptir. Elektronik cihazlar, kitaplar ve dosyalar için üretilmiş tek gözlü, çok gözlü sırt çantası, şık görünüme sahip seçeneklerle sunulur. Resmi ortamlara uygun, hem fonksiyonel hem de şık iş sırt çantası, profesyonellerin hayatını kolaylaştırır. Bununla beraber, spor kullanımında daha dinamik, hareketli tasarımlar öne çıkar. Genelde kullanılan ayakkabıya uyumlu seçilen sırt çantaları, spor tarzınıza bütünlüklü bir hava katar. Spor salonuna giderken sırt çantası ile kombinleyebileceğiniz spor ayakkabı modelleri de incelemeniz için sunulur.

Sırt Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüksek işlevsellik gerektiren durumlarda, bazı faktörler göz önüne alınarak sırt çantası seçimi yapılmalıdır. Spor kıyafetlerinin taşındığı çantalar, cilt sağlığı açısından hava geçirgen materyalden seçilmelidir. Öte yandan açık havada, seyahat durumunda kullanılan sırt çantası, su geçirmez ve dayanıklı niteliğe sahip olmalıdır. Okulda kullanılması planlanan sırt çantası için dikkat edilmesi gereken kriter, kullanacak olan kişinin boyudur. Farklı yaş grupları için, çocuk ölçülerine uygun en ve boy standartlarına göre üretilmiş sırt çantası seçenekleri mevcuttur. Ergonomik sırt çantası seçimi, çocukların bedensel gelişim için oldukça önemlidir. Kaliteli sırt çantası tavsiye edilirken, malzeme özellikleri mevsime ve kullanım alanına göre belirlenir. Tüm materyal ve renk seçenekleri ile sırt çantası Akakçe’de hizmetinizdedir.

Sırt Çantası Fiyatları

Malzeme ve tasarım, sırt çantası fiyatları için oldukça belirleyicidir. Bununla beraber satıcı inisiyatifi de benzer ürünler için geniş bir tutar çeşitliliğine neden olabilir. Avantajlı dönemlerde, en iyi sırt çantası markaları dahi son derece uygun fiyatlı alternatifler sunar. Hem kaliteli hem ucuz sırt çantası çeşitlerini değerlendirebilmek için, kampanya dönemlerini eş zamanlı olarak gözlemlemek önemlidir. Tüm sırt çantası indirim dönemlerini anında görebilmek, farklı satıcılar tarafından, aynı ürün için belirlenmiş tüm fiyatları karşılaştırabilmek, doğru bir tercih yapmanıza yardımcı olur. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra, zevkinize en uygun sırt çantası modellerini, tüm fiyat alternatifleri ile Akakçe’de inceleyebilirsiniz. Fiyatları kıyaslamanızı kolaylaştıran, en uygun seçenekleri bir arada hizmetinize sunan keyifli alışverişin adresi hizmetinizdedir.