Şişme Havuz

Şişme Havuz Fiyatları

1.135 farklı Şişme Havuz için fiyatlar listeleniyor.

Bestway Şişme Havuz Intex Şişme Havuz Vardem Şişme Havuz Bermuda Şişme Havuz FreeCamp Şişme Havuz Disney Princess Şişme Havuz

Fiyatı Düşen Şişme Havuzları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Şişme Havuzları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BüyükDikdörtgen250 TL üstüPembeMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 48Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boğum Sayısı Boyut Kullanıcı Türü Tasarım Kelime ile Filtrele Ürün Puanı Renk

Şişme BotDeniz KolluğuPompaPlaj ŞemsiyesiCan YeleğiDeniz SimidiDeniz YatağıPrefabrik HavuzDeniz MakarnasıBestway Şişme HavuzIntex Şişme HavuzVardem Şişme Havuz

En Çok Karşılaştırılan Şişme Havuzları

Şişme Havuz Yorumları ve Önerileri

Şişme Havuz Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Şişme Havuzları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.135 farklı model arasında

En çok satan Şişme Havuzları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şişme Havuz:
  1. Bestway 54005 Büyük Dikdörtgen Şişme Aile Havuzu
  2. Intex 57412 3 Boğumlu Sunset 114x25 cm Şişme Havuz
  3. Bestway 12819 Büyük Boy Dikdörtgen Şişme Aile Havuzu
  4. Bestway 54009 Aile Boyu Dev Şişme Havuz
  5. Şişme Havuz, Şişme Yatak 62002 El Pompası

Şişme Havuz

Yazın keyfini doyasıya çıkarmanız için tasarlanan şişme havuzların birçok boyut ve model seçeneği bulunur. İçerisine su doldurularak havuz haline getirilen ürünleri balkon, bahçe ve teras gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Şişme havuzların genellikle çocuklar için tasarlandığı bilinse de, yetişkinlere yönelik boy seçenekleri bulunan havuz seçeneklerine göz atabilirsiniz. Şişirilebilir havuzlar, pompa ya da el ile içerisine hava doldurularak kullanıma hazır hale gelir. Pratik bir kullanım elde etmek adına tercih edebileceğiniz pompa, aksesuar çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Küçük şişme havuzlar, ağız yoluyla birkaç dakika içerisinde şişirilebilir fakat büyük boyutlu havuzlarda ağızla şişirme yöntemi zaman alacağından dolayı pompalardan yardım alarak havuzu daha kolay bir şekilde hazır hale getirebilirsiniz. Plastik ya da vinil materyallerden üretilen şişme havuz satın alırken dayanıklı materyallerden üretilen modelleri tercih etmeniz gerekir. Böylelikle havuzu birkaç sezon boyunca ilk günkü gibi keyifli bir şekilde kullanabilir, yüzeyin su sızdırması ya da patlama gibi durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Şişme havuz yorumlarını inceleyerek kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden daha detaylı bilgi edinebilir, dilediğiniz boy ve model şişme havuz seçeneğiyle yaz aylarında eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürüne karar verip şişme havuz satın al hamlesini yapmaktır.

Şişme Havuz Çeşitleri

Gölgelikli, koltuklu ve kaydıraklı gibi modellerini bulabileceğiniz şişme havuzlar çocukların yanı sıra yetişkinlerin de kullanabileceği boyut seçeneklerine sahiptir. Şişme havuz çeşitlerinin içerisine aynı anda birden fazla kişinin sığabileceği modellerine rastlamak mümkündür. En az bir en fazla 5 kişiye kadar kişi kapasitesi bulunan havuzların büyük boya sahip tasarımları çocuklu aileler tarafından tercih edilebilir. Bu tür havuzlarda bebek ya da çocuklarınızı suyla buluşturabilir, onların yüzme antrenmanı yapmasına olanak tanıyabilirsiniz. Çocuklar yüzme öğrenirken genellikle kolluk ve simit gibi vücudu su yüzeyinde tutan deniz ve şişme havuz ürünlerinden yardım alır. Deniz kolluğu çeşitleri, 12 aydan 5 yaşa kadar geniş boyut seçeneklerine sahiptir. Kollukların tasarımlarında bulunan çizgi film karakterleri ve renkler içerisinden çocuğunuzun seveceği bir model seçerek suyla geçireceği vakitleri daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca en iyi yüzücü mayosu modellerini de inceleyerek yaz için uygun ürünleri indirimli fiyatlarla alabilirsiniz. Plastik şişme havuzların kapasitesini ürünün kullanım kılavuzundan ya da ürün sayfasından öğrenebilir, aileniz için en uygun havuzu kolaylıkla bulabilirsiniz. Kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek uygun fiyatlar üzerinden dilediğiniz model ve boyuttaki şişme havuz siparişini hızlı bir şekilde verebilir, ev konforunda yaz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Şişme Havuz Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Şişirilebilir havuzlar, birçok ailenin ev konforu içerisinde havuz keyfi yapmasına imkan tanıyan ürünler içerisinde yerini alır. Yaz sıcaklarında serinlemek adına birçok yola başvuran kişiler, şişme havuz modellerine göz atabilirler. Pompa yardımıyla şişirilen havuzları satın alırken aile nüfusunu baz alarak ihtiyacınıza uygun boyutlardaki havuzu kolaylıkla bulabilirsiniz. Satın alacağınız havuzların yüzey materyalinin dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. Ayrıca havuzu şişirdikten sonra içerisine belirli bir ölçüde su doldurarak suyun dışarıya taşmasını önleyebilirsiniz. Şişme havuz ne kadar doldurulmalı sorusunun yanıtını ürün kullanım kılavuzuna göz atarak bulabilir, havuzun iç yüzeyinde boşluk kalmayacak şekilde hava ile doldurarak patlama ya da sönme gibi durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Hava girişinin bulunduğu tıpayı sağlam bir şekilde kapatmalısınız. Havuza kapasitesinden fazla kişi girdiği takdirde su dışarıya taşabilir ve yüzeyinde patlamalar meydana gelebilir. Şişirilebilir havuzlar minimum bir, maksimum 5 kişi alabilecek kapasiteye sahiptir. Siz de şişme havuz tavsiyelerini inceleyerek kullanıcıların paylaştığı deneyimler üzerinden ihtiyaçlarınıza ve kriterlerinize yönelik ürünü bulabilir, bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda kullanıma yönelik şişme havuzları dilediğiniz alana yerleştirerek yaz aylarında serinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

En Uygun Şişme Havuz Fiyatları

Şişme havuz ne kadar sorusu ürünü almadan önce sık sık araştırılır. Şişme havuz fiyatları , kullanılan materyal, boyut ve model gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu havuz çeşitleri arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Yazın keyfini ev konforuna taşımak adına tercih edebileceğiniz şişme havuz pompalı seçenekleri, hava pompası yardımıyla kolay bir kurulum süreci elde etmenize yardımcı olur. Pompalı şişme havuzlarını elle ya da pompa makinesi ile şişirirken içerisinin tamamen hava ile dolduğuna dikkat etmelisiniz. Kare şişme havuzun tıpasını yuvasına iyice yerleştirdiğiniz takdirde havuzun sönmesi gibi durumlara karşı önlemini alabilirsiniz. Çok fazla şişirilen havuzlarda yüzey üzerinde patlamalar meydana gelebilir iken, az şişirilmiş havuzlarda ise havuzun içerisine birden fazla kişi girmesi durumunda havuz içerisindeki su dışarıya taşabilir. Su keyfinin yanı sıra havuz içerisinde güneşlenmek adına şişme havuz yataklarını tercih edebilirsiniz. Flamingo, karpuz ve dondurma gibi renkli tasarımlara sahip olan havuz yataklarında serin içeceklerinizi yudumlayabilir, güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. akakce.com’un kullanıcılarıyla buluşturduğu en ucuz şişme havuz fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz model ve boyuttaki havuzu uygun fiyatlar üzerinden satın alabilir, yaz sıcaklarında serinlemek adına bütçe dostu alışveriş deneyiminin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Şişme Havuz Kampanyaları

Yetişkin, çocuk ve aile kullanımına yönelik tasarlanan şişirilebilir havuzlar, gölgelikli, koltuklu ve kaydıraklı gibi birçok model seçeneğiyle bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda tercih edilebilir. Şişirilebilir havuzlar çim, mermer ya da ahşap gibi birçok zemin üzerine yerleştirilebilir fakat zemin düz bir yapıya sahip olmalıdır. Engebeli bir bölgeye yerleştirilen orta boy şişme havuzlarda su taşması gibi durumlar görülebilir. Ayrıca taşlık alana yerleştirilen havuzların alt kısmı kullanım dolayısıyla taşla sürtünerek aşınabilir. Şişme havuz seçimlerinde havuzu konumlandıracağınız alana uygun bir model tercih ederek daha kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Şişme havuz kaydırağı, çocukların su keyfini iki katına çıkarmaya yönelik tasarlanan ürünlerdir. Normal kaydıraklar ile benzer tasarımlara sahip olan havuz kaydıraklarını havuzun köşe kısımlarına yerleştirerek güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Pratik bir kuruluma sahip olan havuzlar ile çocuklarınıza yeni bir eğlence alanı yaratabilirsiniz. Kaydıraklı şişme havuzlar ile çocuğunuzun oyun ortamını su ile birleştirebilir, ailecek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Şişme havuz indirimlerini takip ederek ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza hitap eden modeli bütçe dostu fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilir, alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz.

Yazın Keyfini Çıkaracağınız Şişme Havuzlar Akakçe’de

Şişirilebilir havuzlar, ailelerin ev konforu içerisinde havuz keyfini deneyimlemeleri adına tasarlanan ürünlerdir. Gölgelikli şişme havuz çeşitleri, vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olur. Güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde direkt olarak güneş ışığından kaçınmalı, havuz keyfi sırasında mutlaka yüksek faktörlü güneş kremi kullanmalısınız. Şişme havuz filtreli seçenekleri, havuz içerisindeki suyun filtre yardımıyla kendini yenilemesine yönelik ürünlerdir. Filtreli havuzlar ile daha hijyenik bir kullanım elde edebilir, düzenli olarak havuz suyu değiştirme gibi durumlardan kurtulabilirsiniz. Derin şişme havuzlar, su ile tanışan bebek ve çocuklara yüzme antrenmanı yaptırmak adına ebeveynler tarafından tercih edilebilir. Derin havuzların geniş kapasiteleri sayesinde keyifli bir kullanıma sahip olabilir, koltuklu şişme havuz seçenekleri ile serin su içerisinde güneşlenme deneyimini yaşayabilirsiniz. Şişirilebilir havuzların küçük boyutlara sahip tasarımlarını kış aylarında oyuncak ya da toplarla doldurarak çocuğunuza yeni bir oyun alanı oluşturabilir, her mevsime uygun bir kullanım elde edebilirsiniz. En uygun şişme havuz fiyatlarını sıralama seçenekleri yardımıyla görebilir, kullanım alanınıza yönelik uygun boyutlardaki havuzu satın alarak havuz keyfini ev ya da bahçenize taşıyabilirsiniz.