Pril

Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı

En Popüler Sıvı Bulaşık Deterjanı (3 yorum)
Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı
Boyut seçenekleri:Seçenekler:

Limon seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm seçenekleri gör

62 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

82,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 34 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Prime

Ürün Özellikleri: Limon


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
82,90 TL

En Ucuz Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)
İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)
 • Broşür ürün resmiHakmar Express Bugün son 89 TL

Tüm fiyatlar (41)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı paket seçenekleri

Bu üründe 1 lt paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 82,90 TL 82,90 TL/lt Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Pril Sıvı Bulaşık Deterjanları
Benzer Ürünler

Pril 4 Kg

Pril 4 kg üstün temizlik performansıyla dikkat çeker. Mutfaklarda sıklıkla kullanılan Pril 4 kg, bulaşıkları elde pratik bir şekilde yıkamayı sağlar. Sıvı formdaki Pril, güçlü formül özelliğiyle ön plana çıkar. Üstün temizlik performansıyla dikkat çeken Pril 4 kg, güçlü yapısı ile yağ veya kirleri kısa sürede yok eder. Ayrıca deterjan limon kokulu formülü sayesinde, kullanıldığı ürüne hoş bir koku sağlar. Pril sıvı elde bulaşık yıkama deterjanı limon 4 kg ambalaj paketiyle kullanıcıların beğenisine sunulur.

4 kilo Pril bulaşık deterjanı, ekonomik kullanımı sayesinde bütçeye katkı sağlar. Köpürtülerek veya zorlu lekelerin üstüne dökülerek kullanılan ürün, kısa sürede etkin temizlik sağlar. Yağ veya lekelerin zorluk derecesine göre kullanılan Pril sıvı miktarı değişiklik gösterir. Pril bulaşık deterjanı 4 kg ambalajı sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sağlar. Bir tatlı kaşığı Pril 4 kg limon sıvı bulaşık deterjanı bulaşık süngerine dökülerek köpürtülür. Çok sayıda bulaşığı yıkamak için de su dolu kaba gerekli miktarda Pril dökmek gerekir. Böylece zorlu yağ veya kirler kısa sürede yok olur.

Köpüren form sayesinde kirli yüzey alanına formülün ulaşması ise oldukça kolaydır. Kullanıldığı bulaşıklar üzerinde limon kokusu bırakan deterjan, cam ve bardaklardaki kötü kokuları da yok eder. Ayrıca sıvı Pril yağ veya kirlerden kurtulan tabak ve bardakların parlamasını da sağlar. Sıvı formül üretim öncesi çeşitli testlerden geçirilir. Böylece zorlu yağ veya lekeleri kısa sürede yok edecek formüle ulaşılır.

Pril sıvı deterjan; bardak, tabak, porselen eşya, tava ve emaye ürünlerin temizliğinde kullanıma uygun özelliktedir. Etkili kokuyu oluşturan limona özgü asitler, sıvı formülün bazı alanlarda leke çıkarıcı olarak da kullanılmasını sağlar. Siz de ekonomik kullanım özellikleri ve üstün temizleme performansıyla dikkat çeken Pril 4 kg sıvı bulaşık paketine sahip olarak, zorlu yağ ve lekeleri kısa sürede temizleyebilirsiniz.

Pril 4 Kg

Etkili Bir Temizlik Sağlayan Pril 4 Kg

Pril bulaşık deterjanı 4 kg ambalajı sayesinde uzun süreli kullanım özelliğine sahiptir. Ev veya iş yerlerinde Pril 4 kg deterjanlar yağ veya leke çıkarıcı olarak kullanılabilir. Üstün temizleme performansı ve limon kokusu ile Pril 4 kg geniş kullanım alanına sahiptir. Sıvı formül, bulaşıklar üzerinde kalıcı ve etkili temizlik sağlar. Ayrıca Pril 4 kg yüzey temizleyici ürün özelliği taşır. Ev veya iş yerlerinde bulunan mutfak bölümü dışındaki alanlarda da Pril 4 kg deterjanları pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pril, elde yıkamaya uygun tüm mutfak araç gereçlerinde temizleme ve parlatma amacıyla kullanılabilir. Bunun yanı sıra Pril 4 kg ocak ve tezgah üzerinde biriken zorlu yağ ve lekelerde de etkili temizlik sağlar. Pril 4 kg ev veya iş yerlerinde sünger veya kap içine dökülerek köpürtülür. Daha sonra bulaşıklar sabunlanır ve kirlerin yumuşaması beklenir. Sabunlanan bulaşıklar bol su ile durulanır.

Sıvı formülden doğru kullanım sonucu en etkin temizlik performansı almak mümkündür. Kullanıcı yorumları ve ürün etiketlerinde de Pril 4 kg kullanım alanları ve kullanım özellikleri anlatılır. Bulaşık deterjanı ev ve iş yeri mutfaklarının yanı sıra endüstriyel mutfaklarda da sıkça yer alır. Bunun sebebi sıvı formülün sağladığı etkin temizleme gücüdür. Siz de Pril 4 kg sıvı bulaşık deterjanı kullanarak, mutfak araç gereçlerini kötü kokulardan arındırabilirsiniz.

Pril 4 Kg Bulaşık Deterjanını Benzerlerinden Ayıran Özellikleri

Pril limon 4 kg sıvı bulaşık deterjanı, temizleme kalitesi ve hoş kokulu limon yapısı ile rakipleri arasında ön plana çıkar. Bunun yanı sıra Pril sıvı bulaşık deterjanı limon 4 kg ambalaj paket tasarımı ve pratik kullanım özellikleriyle de dikkat çeker. Geniş kullanım alanına sahip Pril 4 kg deterjanlar, ev veya iş yerlerinde sıklıkla kullanılır. En uygun Pril 4 kg fiyat etiketine ulaşmak için seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Pril benzer ürünlere göre daha etkili temizlik formülüne sahiptir. Ayrıca Pril bulaşık deterjanı 4 kg ambalajı sayesinde ekonomik kullanım özelliğine sahiptir. 4 kg Pril, benzer formüllere göre daha uzun süre kullanılabilir. Pril 4 kg fiyat etiketi ise litre seviyesine göre uygun fiyatlarla bulunabilir. Pril 4 kg kullanıcı yorumlarında da paketin üstün temizleme özelliklerinden ve hoş kokusundan sıkça bahsedildiği görülür. Ayrıca 4 kg sıvı formül, Pril tecrübesiyle üretilir.

Marka geçmişinin uzun yıllara dayanması Pril 4 kg bulaşık formülünün yoğun ve etkili temizlik özellikleri üzerinde etkilidir. Bunun yanı sıra ekonomik kullanım ve kötü kokuları yok etme özelliği Pril 4 kg sıvı bulaşık deterjanlarının rakipleri arasında dikkat çekmesini sağlar. Sıvı formül ile tek bir ölçekte birçok bulaşığı aynı anda yıkayabilirsiniz. Böylece mutfak bütçenize olumlu katkı sağlamanız mümkün olabilir. Hemen Pril 4 kg sahibi olabilir, ekonomik boy ambalaj ile uzun süre rahat bulaşık yıkamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Pril 4 Kg Artı ve Eksi Özellikleri

Pril bulaşık deterjanı 4 kg ambalaj paketi ve ekonomik kullanım özellikleriyle dikkat çeker. Limon aromalı kokusu ve üstün leke çıkarıcı özellikleriyle ön plana çıkan deterjan, bulaşık yıkarken oluşan zaman kaybını pratik özellikleri sayesinde düşürebilir. Pril 4 kg sıvı bulaşık deterjanının diğer özellikleri artı ve eksi olarak şu şekilde sıralanır:

 • 4 kg Pril, 5° ile 40° sıcaklıklar arasında muhafaza edildiğinde son tüketim tarihine kadar kullanılır.
 • Bulaşığın yüzeyinde bulunan yağ veya leke yoğunluğuna göre deterjan kullanım miktarının ayarlanması önerilir.
 • Asidik limon özelliği sayesinde leke çıkarıcı olarak da kullanılabilir.
 • 4 kilogram ambalaj paketi, darbelere veya ezilmelere karşı dayanıklıdır.
 • Sıvı köpüren formu sayesinde zorlu yağ veya lekelerin kısa sürede yumuşaması ile yok olmasını sağlar.
 • Bulaşık formülü, tabak, tava veya bardak gibi ürünlerin iç yüzeyinde kullanıma uygundur.
 • Pril sıvı bulaşık formülü, özel ve akışkan yapısı sayesinde kullanıldığı ürüne zarar vermez.
 • Yanmış yağ lekeleri Pril 4 kg sıvı bulaşık paketi ile kısa sürede yok edilir.
 • Pril 4 kg sıvı bulaşık deterjanları, leke çözücü özelliğinin yanı sıra kullanıldığı yüzeylere limon aromalı koku sağlar.
 • Pril sıvı bulaşık paketi elde pratik kullanıma uygun özelliktedir.
 • Pril bulaşık deterjanı 4 lt fiyat etiketi benzer sıvı ambalajlara göre farklı olabilir.

Pril 4 Kg Fiyatı

Pril 4 kg fiyat etiketi, paketlenme tarihi veya ambalaj türüne göre değişiklik gösterir. Pril 4 kg en ucuz fiyat etiketine çeşitli kampanya dönemlerinde rastlamak mümkündür. Kampanya dönemlerinde Pril bulaşık deterjanı 4 kg en ucuz fiyat etiketiyle alınır. Ayrıca kullanıcıların sıkça merak ettiği “Pril 4 kg ne kadar?” sorusu, üretim tarihine veya ambalaj çeşidine göre değişken olarak yanıt bulur.

Bunun yanı sıra Pril 4 kg bulaşık paketi fiyatı benzer deterjanlara göre biraz yüksek veya düşük fiyata sahiptir. Bulaşık deterjanı hakkındaki kullanıcı yorumları bölümünde de 4 kg Pril fiyatı ile sıvı formülün kullanım alanlarından bahsedildiği görülür. En uygun Pril 4 kg fiyat etiketine ufak çaplı araştırma sonucu ulaşmak mümkündür. Ayrıca sıvı formülü almadan önce deterjan hakkındaki yorum bölümlerini incelemek ve kullanıcı deneyimlerine göz atmak, sıvı bulaşık formülünün kullanım kriterlerinize uygun olup olmadığı hakkında fikir sağlar.

Pril 4 kg tanıtımlarında ise ürünün kullanım özelliklerinden bahsedilir. Ambalaj etiketi üzerinde ise çeşitli uyarılar ve deterjanın bileşik bilgileri hakkında veriler yer alır. Siz de en uygun Pril 4 kg sıvı bulaşık deterjanına sahip olabilir, mutfak araç gereçlerinin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (4)
 • Broşür ürün resmiHakmar Express Bugün son 89 TL
 • Broşür ürün resmiHakmar Express Kasım 2023 99 TL
 • Broşür ürün resmiHakmar Express Ekim 2023 79 TL
 • Broşür ürün resmiHakmar Express Ekim 2023 99 TL
Hızlı teslimat (1)
Migros Hemen127 TL
Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı Özellikleri

Koku Türü: Limon
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.1 12 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 5 yorum
  7 beğeni
  Murat Ç. Gaziantep 7 Mart 2023
  bırawo on numara gercek
 • 3 yorum
  7 beğeni
  Gökhan Ç. Gaziantep 29 Ocak 2023
  Teşekkürler paketleme güzel ürün güzel tavsiye ederim kanpanyali
 • EK 2 yorum
  29 beğeni
  Ebru K. İstanbul 19 Ocak 2023
  Kesinlikle pttavmden almayin pril degil sahte cok sulu kokusu bir tuhaf köpür meside iyi değil diger sitelere bisey demiyorum ama pttavm iyi degil ben baska alışveriş yaptım yine memnun kalmadı

Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık DeterjanıPril Limon 4 kg 4'lü Sıvı Bulaşık DeterjanıPril Elma Klasik 4 kg Sıvı Bulaşık DeterjanıPril Power Limon Sıvı Bulaşık Deterjanı 675 gr/653 ml 20'li
 Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık DeterjanıPril Limon 4 kg 4'lü Sıvı Bulaşık DeterjanıPril Elma Klasik 4 kg Sıvı Bulaşık DeterjanıPril Power Limon Sıvı Bulaşık Deterjanı 675 gr/653 ml 20'li
Fiyat 82,90 TL
62 satıcı
407,55 TL
25 satıcı
86,97 TL
25 satıcı
800,00 TL
7 satıcı
Popülerlik1. Popüler Sıvı Bulaşık Deterjanı6. Popüler Sıvı Bulaşık Deterjanı4. Popüler Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı-
Ortalama Puan3 yorum3 yorum3 yorum-
Birim Fiyat---61,26 TL/lt
Koku TürüLimonLimonElmaLimon
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı