Perwoll

Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt

En Popüler Sıvı Deterjan (5 yorum)
Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt
Seçenekler:Seçenekler:

84 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

122,90 TL Ücretsiz kargo 40,97 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: 17 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Boyut: 3 lt, 50 Yıkama


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
106,46 TL13.11.2023

En Ucuz Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (48)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Vernel Max Taze Gül + Şakayık ve Beyaz Çay 1.44 lt 2'li Yumuşatıcı
Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt+Vernel Max Taze Gül + Şakayık ve Beyaz Çay 1.44 lt 2'li Yumuşatıcı
Amazon Türkiye 285,80 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Perwoll Sıvı Deterjanlar
Benzer Ürünler

Perwoll 3 Lt

Perwoll 3 lt sıvı deterjan çamaşırlarınızı yıkarken gereken hijyeni sağlar. Leke çıkarma konusunda üstün performans sergileyen ürün aynı zamanda hoş kokulara sahiptir. En hassas kıyafetlerinizi bile zarar vermeden temizler.

Elbise, tişört, yünlü kazak ve pantolonlarınızı yıkarken kullanabilir ve uzun süre ilk günkü gibi görünmelerini sağlayabilirsiniz. 3 lt Perwoll içerik açısından farklılaşan çeşitlerle karşınıza çıkar. Siyahlar, beyazlar ve renkliler için farklı etki maddeleri ile formüle edilir.

Bu özelliği Perwoll 3 lt sıvı deterjanın her kıyafet için farklı versiyonlarını ortaya çıkarır. Perwoll 3 lt kıyafetlerdeki mikro hasarları onarır ve giysileri daha uzun süre kullanmanıza fırsat verir. Sıklıkla yıkasanız dahi kıyafetlerinize zarar vermeyecek şekilde formüle edilir. Doku güçlendirme teknolojisiyle geliştirilen Perwoll 3 lt ile dayanıklı giysileriniz olur.

Perwoll 3 lt koyu renkli kumaşların parlaklığı korunur. Sık yıkamalarda dahi canlı görünümünü yitirmeyen kumaşlar ilk günkü gibi yeni kalır. Perwoll sıvı deterjan 3 lt siyahlar için olan çeşitleri de vardır. Bu sayede koyu renkli kıyafetleriniz doku hasarına uğramaz.

Hassas bir deterjan olarak bilinen Perwoll 3 litre ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın lif dokularını sertleştirmez. Kumaş liflerine özenle bakım yaptığı için kullanıcıları her zaman memnun etmeyi başarır. Perwoll 3 lt sadece temizlik yapmakla kalmaz aynı zaman da koruma da gerçekleştirir.

Bu sayede en sevdiğiniz giysilerinize kısa süre sonra veda etmek zorunda kalmadan yıllarca kullanabilirsiniz. Sıvı formda olması suda kolayca çözünerek kumaşın içine nüfuz etmesini kolaylaştırır. Bu sayede en inatçı lekeler bile hızlıca kaybolur.

Perwoll 3 LT Genel Görünüm

En güzel Perwoll 3 Lt Sıvı Deterjan

Perwoll çamaşır deterjanı 3 lt olarak ve renkliler, beyazlar, siyahlar olmak üzere üç temel çeşitte üretilir. Bunun yanında çamaşır dokularına bakım yapan onarıcı sıvı deterjan ve 24 saat ferahlık sağlayan hoş kokulu çeşitleri de vardır.

Etkili bir temizliğin yanı sıra hoş kokulu bir ürün arayanlarsa zarif çiçek kokulu Perwoll 3 lt sıvı deterjanı deneyebilir. Birbirinden güzel çiçekleri bir araya getirerek etkisi günlerce süren parfümlü çeşitleri hazırlanır.

3 lt Perwoll çeşitleri arasından en beğendiğinizi seçerek favori ürününüz haline getirebilirsiniz. Hepsinin sıvı formda olması doz ayarı yaparken de size kolaylık sağlar. Perwoll 3 lt çeşidi; kaşmir, saten, ipek, yün, viskoz gibi hassas kumaşlarda dahi kullanılabilir. Suda kolayca çözünen formülü kalıntı bırakmaz. Bu sayede cildinize temas eden kumaşlar deterjandan tamamen arındırılmış olur.

Perwoll 3 lt sayesinde hijyenik bir temizlik ve kıyafet bakımını aynı anda yapabilirsiniz. Renkli ve siyahların daha canlı olmasını, beyazların ise tertemiz ve parlak görünmesini sağlar. Perwoll 3 lt yenilenen formülü sayesinde üç aşamalı bakım yapar.

Özellikle renkliler üzerinde renk yoğunluğunu muhafaza ederken, parlaklığı da korur. Aynı zamanda sık kullanım ve yıkama sebebiyle renk akmasının önüne geçer. Yeni formülü giysilere özen gösterdiği için her birinin rengini muhafaza eder.

Ürün portföyünde koyu ve açık renkler için ayrı ayrı formüllere sahip deterjanlara yer verir. Perwoll sıvı deterjan 3 lt doğru yıkama teknikleri ile beraber kullanıldığı zaman maksimum verim alabileceğiniz bir üründür. Her kıyafetin üretildiği kumaş ve dokuması farklı olduğundan dolayı giysilerinizi yıkarken yapı özelliklerini dikkate almanız gerekir.

Renkliler için Perwoll 3 Litre Sıvı Deterjan

Perwoll renkli 3 lt çeşidi fibrex teknolojisi ile kıyafetlere bakım yapar. Kırmızı, mavi, yeşil gibi kolayca solan renkleri kumaş dokusundan akmasını önleyen bir özelliği vardır. Geliştirilmiş doku renk teknolojisi canlı ve güçlü dokular ortaya koyar.

Kıyafetleri pürüzsüzleştirerek hoş bir doku oluşturur. Bu sayede kaşmir dokusu hissiyatı veren giysileriniz olur. Hayatınıza renk katan kıyafetlerinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız düzenli olarak kullanmanız gereken bir deterjandır.

Perwoll 3 lt deterjanda giysilere aktif olarak bakım yapan “Repair Complex” teknolojisi kullanılır. Böylece pürüzlü dokular onarılır ve hasarlı lifler yenilenir. Mikro yapıda hasarların kapatılması ile sevdiğiniz renkli kıyafetler ilk günkü kadar canlı görünür.

Perwoll sıvı çamaşır deterjanı renkli 3 lt onarım sağlarken renklerin yoğunluğunu da muhafaza eder. Böylece her renk tonunun doğal canlılığı korunur. Yünlü ve ipek kumaş kullanılarak tasarlanan giysiler hariç diğer bütün kumaşlar için kullanabilirsiniz.

Perwoll 3 Lt Sıvı Deterjanın Öne Çıkan Özellikleri

Perwoll 3 lt sıvı deterjanın birçok faydalı özelliği vardır. Hassas kumaşlardan günlük en sık tercih edilen türlere kadar pek çok dokumaya uygundur. Yünlü ve narin çamaşırlar için özel olarak formüle edilen çeşidi de bulunur.

Perwoll sıvı çamaşır deterjanı 3 lt olarak şişelenir. Perwoll 3 lt kaç yıkama yapar hesabı yapmanıza gerek yoktur. Çamaşır yıkamanız için uzun süre gereken hijyeni sağlar. Ayrıca ürünlerin üzerinde açıkça Perwoll 3 lt 50 yıkama yaptığı yazılıdır.

Dolabınızda kurtarıcı niteliğine sahip siyah ve koyu renkli giysilerin solmasını önler. Bu sayede siyahlar yeni alınmış kadar koyu ve gerçek tonda durur. Renkliler için onarım kompleksi içerir. Mikro hasarları onararak kumaşların bağ dokularını güçlendirir. Aynı zamanda renklerin canlı kalması için çabalar.

Perwoll 3 Lt Sıvı Deterjanın Artıları ve Eksileri

Perwoll 3 Lt deterjanın artı ve eksi yönlerini karşılaştırarak daha detaylı bir inceleme yapılabilir. Bunun için ürün, iki başlık altında değerlendirilir:

Artı Yönler:

 • Perwoll 3 lt deterjanın sahip olduğu doku bakımı özelliği sayesinde giysilerin pürüzsüz bir yüzeye sahip olması sağlanır.
 • Ürünlerin hepsinde yenileme özelliği bulunur ve günlük kullanım için uygundur. Ayrıca beyazların grileşmesini önler.
 • Yünlüler ve narinler için özel olarak geliştirilen Perwoll 3 lt çeşitleri çamaşırlarınıza gereken özeni gösterir.
 • Bakım onarım teknolojisi kıyafetlerde ipliklenme ve tüylenme oluşmasını engeller. Bu sayede bütün giysileriniz kaşmir dokunuşuna sahip olur.
 • Ferah bakım çeşidi Perwoll 3 lt sıvı deterjanın 24 saat boyunca ferahlık etkisi bırakmasını sağlar.
 • Çiçek kokularının yer aldığı parfümlü çeşitleri ise çamaşırlarının hoş kokmasını isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Eksi Yönler:

 • 3 lt kapasiteyle 50 yıkama yapabiliyor olması sıklıkla çamaşır yıkayan aileler için yeterli olmayabilir.
 • Toz deterjanla çamaşır yıkamaya alışkın olanların hijyen kaygısı dolayısıyla sıvı deterjana ön yargıyla yaklaşmasına neden olabilir.

Perwoll 3 Lt Kullanımı

Perwoll 3 lt sıvı deterjan kullanımı oldukça basit bir üründür. Doğru ölçekte deterjanı makineye ekleyerek hijyenik bir şekilde yıkama yapabilirsiniz. Doğru doz ayarını da makinede yıkama ve elde yıkamaya göre ayarlayabilirsiniz. Perwoll 3 lt ne kadar iyi ayarlanırsa o kadar etkili bir sonuç verir. Doz ayarını şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Yıkama yaparken öncelikle giysilerin etiketlerinde yer alan temizleme talimatlarına göre uygulama yapmanız doğru olur.
 • Makinede orta sertlik ya da yumuşak bir suda Perwoll 3 lt kullanmanız gerekirse; çok kirliler için 120 ml, orta derece kirliler için 90 ml ve az kirli olanlar için ise 60 ml deterjan kullanılır.
 • Elde yıkama yapmak isteyenler her 10 litre suya 60 ml Perwoll 3 lt sıvı deterjandan ekleme yapabilir.
 • Yıkama sırasında tavsiye edilen su sıcaklığı 20 ile 60 derece arasıdır. Ayrıca online alışveriş siteleri üzerinden Perwoll 3 lt en ucuz şekilde bulunabilir.

Perwoll 3 Lt Fiyatları

Perwoll 3 lt fiyat olarak değerlendirilirse 50 yıkama yapabildiği de göz önüne alınmalıdır. Günde bir defa kullanıldığı takdirde elli gün yeten ürünle birçok çamaşır yıkayabilirsiniz. Perwoll 3 lt deterjan hem elde hem de makinede kullanıma uygun olduğu için çok amaçlıdır.

Sıvı yapısı su içinde kolayca çözülerek kalıntı bırakmadan kıyafetlerin yıkanmasını sağlar. Böylece kıyafetlerin deterjan yüzünden sertleşme derdini çözmüş olursunuz.

Perwoll 3 lt mikro doku hasarlarını onardığı için kıyafetlerin yeni gibi kalmasını sağlar. Bu durumun avantajlarını yaşarken fiyatların uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Perwoll 3 lt çeşitleri online alışveriş siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt Fiyat Analizi

Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt Özellikleri

Boyut:   3 lt
Yıkama Sayısı:   50 Yıkama
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
3.9 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 ltPerwoll Hassas Bakım & Ferahlık Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 ltPerwoll Sıvı Deterjan 66 Yıkama 4 ltPerwoll Beyazlar için Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt
 Perwoll Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 ltPerwoll Hassas Bakım & Ferahlık Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 ltPerwoll Sıvı Deterjan 66 Yıkama 4 ltPerwoll Beyazlar için Sıvı Deterjan 50 Yıkama 3 lt
Fiyat 122,90 TL
84 satıcı
122,90 TL
14 satıcı
237,30 TL
24 satıcı
199,50 TL
13 satıcı
Popülerlik1. Popüler Sıvı Deterjan9. Popüler Perwoll Sıvı Deterjan--
Ortalama Puan5 yorum5 yorum4 yorum-
Birim Fiyat40,97 TL/lt 40,97 TL/lt 59,33 TL/lt 66,50 TL/lt
Boyut3 lt3 lt4 lt3 lt
Yıkama Sayısı50 Yıkama50 Yıkama66 Yıkama50 Yıkama
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı