Komili

Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı

En Popüler 8. Sıvı Yağ(2 yorum)
Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı
Seçenekler:

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

499,90 TL Ücretsiz kargo99,98 TL/ltSatıcıya GitSon güncelleme: 4 dakika önceStokta 100+ adetSatıcı: Bizim Toptan7,5 11 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Zeytinyağı, Boyut: 5 lt, Natürel, Teneke, Sızma... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler Komili Sıvı Yağlar

Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt

Komili sızma zeytinyağı 5 lt çeşitleri, saf özelliklerini koruyarak sofranıza gelir. Dünya mutfaklarında kullanılan lezzet, kimyasal işlemler görmediği için damaklarda eşsiz bir tat bırakır.

Uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde üretilen Komili Naturel sızma zeytinyağı 5 lt, besin değeri açısından da oldukça zengindir. Üretimde kullanılan zeytinlerin türü, lezzeti ve yetişme koşulları zeytinyağının lezzetini doğrudan etkiler.

Komili Sızma Zeytinyağı 5 Lt, özel zeytin üretimleri sayesinde hafif ve lezzetli zeytinyağını sizlerle buluşturur. Üstün kalitesi ve lezetiyle kullanıcılardan tam not alır.

Herhangi bir işlem görmeden doğal özelliklerini lezzetine yansıtan Naturel sızma 5 lt, mutfaklardaki zeytinyağı ihtiyaçlarını karşılar. Ürün ile yemeklerinizi lezzetlendirebilir, sofralarınızı mükemmel sunumlar ile zenginleştirebilirsiniz.

Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt Teneke Görünüm

Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt Benzerlerinden Ayrılan Özellikler

Komili 5 lt sızma zeytinyağı, Ege Bölgesi’nin özel yöntemlerle yetiştirilmiş zeytinlerinden üretilir. Ölmez ağacı adı verilen zeytin ağaçlarının meyvesinden üretilen zeytinyağı, doğal halini koruyarak sofranıza gelir.

Yüksek kaliteli Natürel zeytinyağı 5 lt çeşitlerinin üretiminde ideal zeytin yetiştirme koşulları güvenli şekilde sağlanır. Sürekli kontrol edilerek koşulların sürekliliği sağlanır ve ürünlerin lezzetleri güvenli şekilde korunur.

Zeytinlerin toplanma süreçlerinde gösterilen hassasiyet zengin besin değerinin saklanmasına katkıda bulunur. Tadını ve kalitesini verimli topraklara borçlu olan Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt ürünü, tüm üretim aşamalarında farklı kontrollerden geçer.

Uzman ekipler tarafından birçok farklı teste tabi tutulduğu için kontrol süreci son derece titiz şekilde tamamlanır. Hassasiyetle yürütülen üretim süreci, yemekleri ve sofraları zenginleştiren Naturel 5 lt sızma zeytinyağı ile sizi buluşturur.

Pek çok farklı kontrol aşamasından geçerek doğallık sunan ürünü güvenle tercih edebilir, aile boyu keyifle tüketebilirsiniz.

Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt Kullanım Önerileri

Komili Naturel Sızma 5 lt zeytinyağı, hafif yapısı ve lezzetli aroması sayesinde birçok farklı yemekte kullanılır. Teneke kutu içinde satışa sunulan gıda, sağlıklı ve güvenli saklama koşulları sayesinde uzun süre tadını ve hoş kokusunu korur.

Zeytinyağının doğal özelliklerini korumaya katkıda bulunan teneke kutu, çevre dostu yapıya sahiptir. El değmeden doldurulan Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt teneke ürününü şu önerileri göz önünde bulundurarak kullanabilirsiniz:

 • Serin ve kuru yerde saklanmalıdır.
 • Izgara balık, et ve tavuk gibi yiyecekleri pişirirken lezzeti artırmak için kullanılır.
 • Dolma, sarma gibi yemekler hazırlarken, yemeğiniz ılıdıktan sonra üzerine eklendiğinde lezzet katar.
 • Hafif ve sağlıklı salataları hem lezzetli hem de daha besleyici hale getirir.
 • Haşlanmış sebze, taze ot gibi Akdeniz diyeti besinlerinin üzerine dökülerek doğrudan kullanılabilir.

Damakta Ege zeytinlerinin hoş aromasını bırakan ürün, güçlü ve yoğun lezzeti ile öne çıkar. Birçok farklı yemekte kullanabilir; soslarınızı, salatalarınızı ve mezelerinizi lezzetlendirebilirsiniz.

Komili Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Fiyatları

Mutfakların vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından olan zeytinyağı; tencere yemeğinden salatalara, soğuk mezelerden et yemeklerine kadar birçok yiyeceğe lezzet katar.

Komili Naturel Sızma Zeytinyağı 5 lt fiyatı kalitesi ve lezzeti göz önünde bulundurulduğunda ulaşılabilir düzeydedir. Birçok farklı yiyecek hazırlarken kullanabileceğiniz ürünlerin fiyatları miktar, içerik ve üretim aşamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Komili Sızma Zeytinyağı fiyatları 5 lt seçenekleri geniş aralıklara sahip olduğu için farklı bütçelere hitap eder. Bütçenize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayan Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt en ucuz fiyatlarını detaylı şekilde inceleyebilir, karşılaştırma listeleri ile en uygun ürünleri sıralayabilirsiniz.

Yüksek gramajı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ürün, yoğun lezzeti ile her yemeği damak zevkinize göre hazırlamanıza olanak tanır. Komili Sızma Zeytinyağı 5 lt fiyatı ve özelliklerini yakından bakabilir, beklentilerinizi karşılayan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı Fiyat Analizi

Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı Özellikleri

Türü:   Zeytinyağı
Boyut:   5 lt
Natürel:
Ambalaj Türü:   Teneke
Zeytinyağı Türü:   Sızma
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.511 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • TE10 yorum
  69 beğeni
  Turgay E.Denizli5 Ocak 2023
  Bizim toptandan 459 tl ödeyerek bu yağı daha kaliteli düşüncesi ile almıştım ilgili şirket bir alt Kalitesi olan ve 429 Tl gfiyat etiketli yağı göndermişler bu satıcan alışveriş yaparken dikkatli olun
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • ŞA1 yorum
  8 beğeni
  Şuayb A.İstanbul23 Ağustos 2020
  adamlar uçmuş fiyatlar abartı. aynısı 90 TL piyasada .

Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke Zeytinyağı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke ZeytinyağıKomili Ege Naturel 5 lt Teneke Sızma ZeytinyağıTariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt ZeytinyağıKomili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
 Komili Naturel Sızma 5 lt Teneke ZeytinyağıKomili Ege Naturel 5 lt Teneke Sızma ZeytinyağıTariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt ZeytinyağıKomili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
Fiyat 499,90 TL
7 satıcı
474,90 TL
10 satıcı
628,90 TL
8 satıcı
499,90 TL
10 satıcı
Popülerlik8. Popüler Sıvı Yağ2. Popüler Sıvı Yağ2. Popüler Tariş Sıvı Yağ8. Popüler Komili Sıvı Yağ
Ortalama Puan2 yorum4 yorum2 yorum
Birim Fiyat99,98 TL/lt94,98 TL/lt125,78 TL/lt99,98 TL/lt
TürüZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağı
Boyut5 lt5 lt5 lt5 lt
NatürelVarVarVar-
Ambalaj TürüTenekeTenekeTenekeTeneke
Zeytinyağı TürüSızmaSızmaSızmaRiviera
OrganikYokYok-Yok