Komili

Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı

(2 yorum)
Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
Seçenekler:

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

499,90 TL Ücretsiz kargo99,98 TL/ltSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 08:23StoktaSatıcı: Marketpaketi8,1 36 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Zeytinyağı, Boyut: 5 lt, Teneke, Riviera... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı Fiyatları

Tüm fiyatlar (11)

Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 5 lt paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim Fiyat En Ucuz 499,90 TL 99,98 TL/ltDiğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke
Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı+Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke
Amazon Türkiye 785,99 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler Komili Sıvı Yağlar

Komili Riviera Zeytinyağı 5 lt

Sıcak ve soğuk yemeklerinize lezzet katan Komili Riviera zeytinyağı 5 l teneke seçeneği ile ekonomik açıdan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Komili Riviera zeytinyağı 5 litre en ucuz fiyat aralıklarında satışa sunulur.

Komili Riviera sıcak lezzetler ile buluşmanızı sağlarken, aynı zamanda ağızda da oldukça etkili bir tat bırakır. Ayvalık ve Körfez’deki taze zeytinlerden elde edilen Komili Riviera zeytinyağları kendine özgü bir kokuya sahiptir.

Özenli ve dengeli bir şekilde modern tesisler içerisinde üretilen Komili Riviera zeytinyağı hafif kokusu sayesinde yiyeceklerin tadını bastırmaz. Koruyucu madde barındırmayan doğal yağ içeriği, yemeklerin lezzetinin korunmasına katkıda bulunur.

Komili güvencesi ile üretilen zeytinyağlarını, sıcak yemekler başta olmak üzere, tüm yemek çeşitlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Ürün ile ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız, kullanıcı yorumlarına göz atmanızda fayda vardır.

Kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıdaki Komili Riviera yorum ürünle ilgili gerçek deneyimlere ulaşmanızı sağlar. Mutfakta benzersiz ve güzel lezzetler oluşturmak için Komili Riviera zeytinyağı 5 litre paketlerini tercih edebilirsiniz.

Komili Riviera Zeytinyağı 5 lt

Komili Riviera Zeytinyağı 5 lt Benzerlerinden Ayrılan Özellikler

“Komili Riviera nasıl ve ne şekilde kullanılır?” bilmek istiyorsanız; öncelikle ürünün özellikleri ve kullanım talimatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Komili Riviera zeytinyağı yorumları kişilerin ürünü daha yakından tanımasına yardımcı olur.

Komili Riviera 5 lt sıcak lezzetler çeşidi ile yemeklerin tadına tat katar. Salata, pasta, hamur işi ve çeşitli yemeklerde kullanılan Komili Riviera zeytinyağları zengin besin kaynağı olarak kullanıcıların geneline hitap etmeyi başarır.

Teneke içerisinde yer alan zeytinyağını serin ve kuru yerlerde muhafaza etmeniz son derece önemlidir. Çünkü hava ve ısı zeytinyağına zarar verir.

Zeytinyağını güneş görmeyen ve serin bir alanda sakladığınız sürece üründe herhangi bir yapısal bozulma meydana gelmez. Kendine has tadı ve hafif kokusu ile öne çıkan Komili Riviera zeytinyağının diğer özellikleri ise şu şekildedir:

  • İçeriğinde zengin besin maddeleri bulunduran Komili Riviera naturel ve rafine zeytinyağı karışımı ile elde edilir.
  • Komili Riviera zeytinyağı 5 lt seçeneği ile küçük paketlere göre daha uzun süreli kullanım olanağı sunar.
  • Komili Riviera zeytinyağı 5 l teneke kutularda son kullanma tarihine kadar güvenle saklanır.
  • Doğrudan tüketime uygun olan Komili Riviera zeytinyağı çeşidi, serbest yağ olarak oleik asit cinsinden 100 gramda 1,0 gramdan fazla değildir.
  • 100 gramda yaklaşık olarak 900 kcal besin değerine sahip olan yağın dikkatli ve kontrollü bir şekilde tüketilmesi önem taşır.

Komili Riviera Zeytinyağı 5 lt Fiyatları

Komili Riviera zeytinyağı 5 lt en ucuz ve kaliteli yağ çeşidi olarak mutfakların vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini alır. Farklı gramaj çeşitlerine sahip olan Komili Riviera 5 lt seçeneği ile aile ekonomisine önemli ölçüde katkıda bulunur.

Komili Riviera zeytinyağı 5 lt fiyatı her türlü bütçeye hitap eder. Komili Riviera 5 lt fiyat olarak ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlar. İhtiyacınıza yönelik olarak üretilen Komili Riviera zeytinyağı 5 l teneke kutu, hem sıcak hem de soğuk yemeklerin yapımında kullanıma uygundur.

Komili Riviera zeytinyağı fiyatları ve kullanım olanakları sayesinde tüketicilerin beğenisini kazanır. Hasat döneminde toplanan taze zeytinlerden elde edilen Komili Riviera zeytinyağı her türlü damak zevkine uyum sağlar.

Aromasının kendisine özgü ve hafif olması, ürünün tercih edilmesinde etkilidir. Zengin vitamin bileşenleriyle bu ürün, tüm yemeklere lezzet katar. Siz de hem faydalı hem de lezzetli bir seçenek sunan 5 litrelik teneke zeytinyağını tercih ederek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı Fiyat Analizi

Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı Özellikleri

Türü:   Zeytinyağı
Boyut:   5 lt
Ambalaj Türü:   Teneke
Zeytinyağı Türü:   Riviera
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.511 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Komili Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Komili Riviera 5 lt Teneke ZeytinyağıKomili Riviera 250 ml Pet ZeytinyağıKomili Naturel Sızma 5 lt Teneke ZeytinyağıKristal Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
 Komili Riviera 5 lt Teneke ZeytinyağıKomili Riviera 250 ml Pet ZeytinyağıKomili Naturel Sızma 5 lt Teneke ZeytinyağıKristal Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
Fiyat 499,90 TL
11 satıcı
30,00 TL
1 satıcı
589,00 TL
6 satıcı
323,00 TL
18 satıcı
Popülerlik6. Popüler Komili Sıvı Yağ-8. Popüler Sıvı Yağ1. Popüler Kristal Sıvı Yağ
Ortalama Puan2 yorum-2 yorum1 yorum
Birim Fiyat99,98 TL/lt120,00 TL/lt117,80 TL/lt64,60 TL/lt
TürüZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağı
Boyut5 lt250 ml5 lt5 lt
Natürel--Var-
Ambalaj TürüTenekePetTenekeTeneke
Zeytinyağı TürüRivieraRivieraSızmaRiviera
Organik-Yok-Yok
Organik--YokYok