Tariş

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı

(2 yorum)
Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı
Seçenekler:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

589,00 TL Ücretsiz kargo117,80 TL/ltSatıcıya GitSon güncelleme: 11 dakika önceStoktaSatıcı: Amazon Türkiye/TARİŞ ZEYTİNYAĞI

Ürün Özellikleri: Zeytinyağı, Boyut: 5 lt, Teneke, Riviera... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler Tariş Sıvı Yağlar

Tariş Zeytinyağı 5 lt

Taze zeytinlerden üretilen Tariş Riviera zeytinyağı 5 lt natural yapısı sayesinde pek çok damak zevkine hitâp eder. Tariş zeytinyağı 5 lt, yüksek ısı ile çeşitli kimyasallardan arındırılarak, tüketicilere sunulur.

Saf zeytinyağı ile karıştırılan ürünler, yepyeni bir lezzet kazanır. Yumuşak yapısı ile de dikkat çeken Tariş zeytinyağı 5 lt, hafif aroması sayesinde kullanıcıların beğenisini toplar.

Zeytinyağının keskin tadından hoşlanmayan tüketiciler için son derece ideal olan Tariş Riviera 5 lt zeytinyağını hem salatalarda hem de yemekler de güvenle tüketebilirsiniz. Son derece ekonomik ambalajlarda satışa sunulan ürün, uzun süreli tüketime de imkânı tanır.

Tariş Riviera Zeytinyağı 5 lt Teneke görünüm

Tariş Riviera Zeytinyağı 5 lt Artı ve Eksi Özellikleri

Tariş 5 lt Riviera zeytinyağı sağlıklı içeriği ve kaliteli üretim özellikleriyle tüketicilerden tam puan almayı başarır. Tariş 5 lt zeytinyağının ürün özellikleri incelendiğinde, yağ kalitesi açıkça ortaya çıkar. Tariş Riviera 5 lt zeytinyağının ürün içerik ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Doğal ve natural yöntemlerle yapılan Riviera zeytinyağının asit oranı %3,3 gramdır. Bu oran diğer zeytinyağlarında %0,8 gram olarak ölçülür.
 • Teneke kutularda satılan Tariş Riviera 5 lt zeytinyağları deforme olmayan ambalajı, akma ve sızıntı yapmayan kutu tasarımı ile rahat taşıma ve depolama imkânı sunar.
 • Riviera zeytinyağı 5 lt, sızma zeytinyağına göre aroma bakımdan daha yumuşak ve hafif olduğu için, zeytinyağının keskin tadından rahatsızlık duyanlar için son derece idealdir.
 • Salatadan makarnaya kadar tüm yemek çeşitlerinde kullanım sağlayan 5 lt Tariş Riviera zeytinyağı lezzetiyle olduğu kadar rengiyle de sofra ve menülerinizi zenginleştirir.

Tariş Riviera zeytinyağı 5 lt ürünü, karma ve mekanik sıkım yöntemi ile harmanlanarak üretilir. Ayrıca natural zeytinyağlarına göre de asit oranının daha yüksek olması Tariş 5 lt zeytinyağı için zaman zaman dezavantajlı bir kullanım sunabilir.

Tariş Zeytinyağı 5 lt'yi Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri

Tariş 5 lt teneke Riviera zeytinyağı yorum ve değerlendirme yazıları incelendiği zaman, tüketici memnuniyeti açıkça görülmektedir. Depolama ve taşıma kolaylığı sunan teneke kutu ambalajı yine kullanıcıların en sevdiği ürün özellikleri arasında yer alır.

Ayrıca pek çok tarif için kullanıma uygun olan Riviera yağ, bu özelliği ile de tüketicilerden tam puan alır. Tariş Riviera zeytinyağ 5 lt; Bayındır, Aydın, Bozdoğan, Çine, Dalama, Edremit, Ayvalık, Erbeyli ve Ezine gibi özel zeytinlerden üretilerek benzerlerinden ayrılır.

5 lt gibi son derece ideal ölçülerde sunulan ürünler, ergonomik ambalaj tasarımı ile de büyük beğeni toplar. Ekonomik ambalajlarda satışa sunulan Tariş Riviera zeytinyağı 5 lt fiyatı ile de tüketicileri memnun etmeyi başarır. Yemeklerde sık kullanılan bir yağ çeşidi olan ve severek tüketilen Riviera zeytinyağ 5 lt Tariş kalitesiyle birleşerek sofralarınıza benzersiz bir lezzet katar.

Tariş Riviera Zeytinyağı 5 lt Fiyat ve Kampanyaları

Erişilebilir fiyat skalasında sunulan zeytinyağ çeşitleri, sağlıklı içerikleriyle mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tariş Riviera zeytinyağı 5 lt fiyatları dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Kampanya ve indirim zamanlarını takip ederek Tariş Riviera zeytinyağı 5 lt en ucuz fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz zeytinyağını stok olarak da satın alabilir, son tüketim tarihine kadar keyifle tüketebilirsiniz. Ürün kalitesi ve gramajı göz önüne alındığı zaman ideal fiyatla sizlere sunulan Tariş Riviera zeytinyağ 5 lt, bu özellikleriyle ekonomik bir kullanım avantajı sağlar. Tariş Riviera zeytinyağı 5 lt fiyatı, erişilebilir aralıklarda bulunduğundan, birçok kişi tarafından rahatlıkla satın alınabilir.

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı Fiyat Analizi

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı Özellikleri

Türü:   Zeytinyağı
Boyut:   5 lt
Ambalaj Türü:   Teneke
Zeytinyağı Türü:   Riviera
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.68 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MK1 yorum
  6 beğeni
  Muharrem K.24 Aralık 2020
  Kargo özensiz tenekenin köşesi ezilmiş, kargo çok geç geldi zeytinyağl yıllarca aynı marka kullanırım ve güveniyorum
 • GE1 yorum
  6 beğeni
  Gülcan E.26 Kasım 2019
  Kolay SiparişHappy Avantaj
  Fiyatı uygun.Bence en güveneceginiz markalardan biri.En azından yurdumun malı.

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Tariş 5 lt Riviera ZeytinyağıTariş Riviera 3 lt ZeytinyağıMarmarabirlik Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
 Tariş 5 lt Riviera ZeytinyağıTariş Riviera 3 lt ZeytinyağıMarmarabirlik Riviera 5 lt Teneke Zeytinyağı
Fiyat 589,00 TL
8 satıcı
Fiyat Yok 579,99 TL
5 satıcı
Popülerlik4. Popüler Tariş Sıvı Yağ-3. Popüler Marmarabirlik Sıvı Yağ
Ortalama Puan2 yorum
Birim Fiyat117,80 TL/lt-116,00 TL/lt
TürüZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağı
Boyut5 lt3 lt5 lt
Ambalaj TürüTenekeTenekeTeneke
Zeytinyağı TürüRivieraRivieraRiviera
Organik-YokYok