Tariş

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı
Seçenekler:

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

610,52 TL Ücretsiz kargo122,10 TL/ltSatıcıya GitSon güncelleme: Dün 07:07Stokta 8 adet2 iş günüSatıcı: N11/tariszeytinyagi

Ürün Özellikleri: Zeytinyağı, Boyut: 5 lt, Natürel, Teneke, Sızma... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı Fiyatları

Tüm fiyatlar (3)

En Popüler Tariş Sıvı Yağlar
Benzer Ürünler

Tariş Sızma Zeytinyağı 5 lt

Yemeklere lezzet katan Tariş sızma zeytinyağı 5 lt ile menülerinizi özelleştirebilirsiniz. Özel içeriği sayesinde salatadan makarnaya kadar pek çok farklı yemek türünde kullanılan Tariş Güney Ege naturel sızma zeytinyağı, her damak zevkine uygun aroması ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

Naturel içeriğe sahip ürün asit oranı düşük olduğu için son derece sağlıklıdır. Tariş imzası taşıyan sızma zeytinyağı, zeytin aroması tercih edilerek üretilir. Ayrıca 5 lt gramajıyla ekonomik kullanım sağlar.

Tariş sızma zeytinyağı fiyatları 5 lt için ekonomik ve ideal rakam aralıklarında seyreder. Bütçeye uygun ve uzun süreli kullanım sağlayan ürün, özel ambalaj teneke kutusu ile kolay bir şekilde depolama ve taşıma imkanı sunar. Ergonomik açma ve kapama bölmesi akıntı ve sızıntı yapmayan tasarım özelliklerine sahiptir.

Tariş Sızma Zeytinyağı 5 lt Teneke Görünüm

Tariş Sızma Zeytinyağı 5 lt Artı ve Eksi Özellikleri

Tariş naturel sızma zeytinyağı 5 lt Ege bölgesinde Edremit-Ayvalık beldelerinde yetişen saf zeytinlerin özünden yapılmaktadır. Son derece taze olarak her yıl üretilen Tariş güney ege sızma zeytinyağı 5 lt kullanım avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Akışkan ve yumuşak yapıda olan Tariş sızma zeytinyağı 5 lt, salata üzerine sos hazırlarken ya da yemek yaparken kıvamından dolayı size büyük bir kolaylık sunar.
  • Tariş kalitesinde üretilen zeytinyağında hafif ve geçici bir acılık bulunur. Bu özellik ürünün en karakteristik lezzeti olarak adlandırır.
  • 5 lt gibi zengin gramajda satılan Tariş Güney Ege sızma zeytinyağı, ekonomik ve uzun süreli kullanımı ile de avantajlı bir kullanım sunar.
  • Organik bir seçenek sunan ürün doğal tarım yöntemleri kullanılan saf zeytinlerden yapıldığı için tazeliğini son tüketim tarihe kadar korur.

Zeytinyağının keskin ve hafif yakıcı tadından hoşlanmayan tüketiciler için Tariş sızma zeytinyağı 5 lt dezavantajlı bir kullanım sağlayabilir.

Tariş Sızma Zeytinyağı 5 lt Muadillerinden Ayrılan Özellikleri

Tariş 5 lt sızma zeytinyağı yorum ve değerlendirme kısmında ürünlerin taze ve uzun süreli kullanım sağladığını kanıtlar. Tariş sızma zeytinyağı son derece hafif olan içeriği ile muadillerinden ayrılır.

Yemeklere hafif bir lezzet katan Tariş sızma zeytinyağ, hızlı bir şekilde kızarak pratik bir pişirme süreci sunar. Ayrıca tüketici yorum ve puanlamaları sızma zeytinyağının lezzetli olduğunu vurgular.

Ayrıca siyah ve yeşil zeytin olmak üzere iki farklı seçenek sunarak hazırlanan Tariş sızma zeytinyağı 5 lt, böylece her damak zevkine uygun alternatifte sunulur. Geniş bir kullanım alanı olan Tariş sızma zeytinyağı 5 lt ile sos yapabilir ya da yemeklerin ana malzemesi olarak keyifle tüketebilirsiniz.

Sote, kızartma, fırın ve ızgara gibi farklı pişirme yöntemlerinde de zeytinyağını güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca pekmez, bal, salça, kurabiye, sirke ve un gibi gıdaların üretim aşamasında yine naturel zeytinyağından faydalanabilirsiniz.

Tariş Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyatları

Tariş sızma zeytinyağı 5 lt fiyatı, erişilebilir fiyatlarla satışa sunulur. Mutfakların vazgeçilmezi olan Tariş sızma zeytinyağı 5 lt, hemen hemen her yemeğin içinde kullanılır.

Zeytinyağlarının fiyatları satın alınan ürün adedine, ürünün tasarım ambalajına ve markasına göre farklılık gösterir. Ayrıca ürünlerin gramajına göre de fiyatlar değişiklik gösterir.

Yılın belirli dönemlerinde markalar tarafından gerçekleşen kampanya ve indirim zamanlarında Tariş sızma zeytinyağı 5 lt en ucuz fiyatlardan satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Sağlık açısından son derece faydalı gıdalar arasında yer alan Tariş sızma zeytinyağı 5 lt ile tariflerinize lezzet katabilirsiniz. Tariş sızma zeytinyağı çeşitleriyle besin değeri yüksek ürünleri sizlere başarı ile sunar. Sofralarınıza yepyeni bir lezzet katan Tariş Güney ege sızma naturel zeytinyağ ile yemeklerinizi hazırlayarak, keyifle servis edebilirsiniz.

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı Fiyat Analizi

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı Özellikleri

Türü:   Zeytinyağı
Boyut:   5 lt
Natürel:
Ambalaj Türü:   Teneke
Zeytinyağı Türü:   Sızma
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.03 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt ZeytinyağıKomili Naturel Sızma 5 lt Teneke ZeytinyağıTariş Riviera 3 lt ZeytinyağıTariş Naturel Kuzey Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı
 Tariş Naturel Güney Ege Sızma 5 lt ZeytinyağıKomili Naturel Sızma 5 lt Teneke ZeytinyağıTariş Riviera 3 lt ZeytinyağıTariş Naturel Kuzey Ege Sızma 5 lt Zeytinyağı
Fiyat637,00 TL
3 satıcı
570,00 TL
3 satıcı
Fiyat Yok637,40 TL
2 satıcı
Popülerlik1. Popüler Tariş Sıvı Yağ5. Popüler Sıvı Yağ-2. Popüler Tariş Sıvı Yağ
Ortalama Puan1 yorum6 yorum
Birim Fiyat127,40 TL/lt114,00 TL/lt-127,48 TL/lt
TürüZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağıZeytinyağı
Boyut5 lt5 lt3 lt5 lt
NatürelVarVar-Var
Ambalaj TürüTenekeTenekeTenekeTeneke
Zeytinyağı TürüSızmaSızmaRivieraSızma
Organik-YokYokYok