Yudum Sıvı Yağ

Yudum Sıvı Yağ Fiyatları

67 farklı Yudum Sıvı Yağ için fiyatlar listeleniyor.

Komili Sıvı Yağ Zeytinbeyli Sıvı Yağ TMO Sıvı Yağ Yudum Sıvı Yağ Bizim Sıvı Yağ Tariş Sıvı Yağ

Aktüel Broşürlerden Yudum Sıvı Yağlar

  • Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre Dar Ağızlı PetCarrefourSA 152,90 TL
  • Yudum Zeytinyağı Natürel Sızma 1 LtHakmar Express 99,90 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 L A101 145,00 TL
  • Yudum Egemden Yumuşak Riviera Zeytinyağı 1 litreCarrefourSA 99,90 TL
  • Yudum Egemden Sızma Zeytinyağı Yoğun Lezzet 2 litreCarrefourSA 198,90 TL

lt En Ucuz Yudum Sıvı Yağlar

Tümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 lt5 lt18 ltAyçiçekZeytinyağıSızmaRiviera0 - 50 TL 100 - 150 TL Soğuk SıkımSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Yudum Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Yudum Özellikler Türü Boyut Ambalaj Türü Zeytinyağı Türü SatıcıToplam 57 satıcı. Ürün Puanı

Tefal Ekmek Yapma MakinesiKomili Ayçiçek YağıYudum Ramazan Paketi

En Popüler Yudum Sıvı Yağlar

Yudum Sıvı Yağ Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yudum Sıvı Yağ Sıkça Sorulan Sorular

lt en ucuz Yudum Sıvı Yağ hangileri?

En çok satan Yudum Sıvı Yağ hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yudum Sıvı Yağ:
  1. Yudum 5 lt Pet Ayçiçek Yağı
  2. Yudum 18 lt Teneke Ayçiçek Yağı
  3. Yudum 4 lt Pet Ayçiçek Yağı
  4. Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke
  5. Yudum 4 lt Teneke Ayçiçek Yağı

Yudum Yağ

Yudum yağ çeşitleri, başarılı hasat süreçlerinden geçirilerek sofraların vazgeçilmezi haline gelir. Mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında olan yağları özel üretim süreçlerinden geçirerek kaliteli hale getiren Yudum, Türkiye’nin en önemli üreticileri arasında bulunur. Kaliteyi uygun fiyatlarla bir araya getirmesinden dolayı da geniş bir kitleye seslenir. Restoranlardan ev mutfaklarına kadar her yerde kullanılan malzemeler, yemeklerin istenilen kıvamda olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ideal konsantrasyon seviyesinde olduğu için tariflerinizde dilediğiniz kıvamı zorlanmadan elde etmenizi sağlar. Yudum yağlar ile ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilir, mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Akakçe üzerinden bakliyat çeşitleri ve en ucuz Yudum yağ opsiyonlarını karşılaştırarak bütçenize uygun olan alternatifi kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Yudum Sıvı Yağ Türleri

Yudum yağlar ayçiçek ve zeytinyağı olmak üzere temel olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Ürünler, tohumların temizlenmesi, öğütülmesi ve sonrasında preslenmesi sonucunda ideal kıvama getirilir. Farklı ambalajlarda saklanarak kalitesini uzun süre boyunca muhafaza etmeyi başarır. Sıvı yağ Yudum farkıyla ağır dokusundan arındırılarak kızartmaların daha hafif olmasını sağlar. Özel olarak kızartma işlemleri için üretilen malzemeler, yüksek sıcaklıklara dayanıklı olduğu için yanma gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Böylece kızartılan malzemelerin doğal lezzetini koruyarak daha natürel hale gelmesini sağlar. Düşük oranlarda doymuş yağ içerdiği için klasik ayçiçek yağlarının ağır dokusundan ayrılan ürünler, aynı zamanda yüksek oranda Omega 3 ve Omega 6 içermesiyle de öne çıkar. Böylece sağlık açısından da olumlu etkiler sağlamayı başarır.

Zeytinyağı çeşitleri de ayçiçek gibi özel süreçlerden geçerek sofralara taşınır. Doğru zamanlarda hasat edilmiş zeytinlerden üretilen yağlar, işleme, presleme ve şişeleme işlemlerinden geçirilir. Bazı ürünler rafine edilirken bazıları rafine işleminden geçmeden şişelenir. Rafine edilen zeytinyağlarında asit oranı oldukça düşük olduğu için daha çok ev ortamında tercih edilir. Rafine edilmemiş olanlar, ekstra işlemlerden geçirilmediği için daha yoğun bir kıvama sahiptir. Özellikle salata tüketmeyi seven kullanıcıların hazırladığı yeşilliklere daha yoğun bir şekilde lezzetini geçirebilir. Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekler arasından tercihte bulunabilir, aradığınız aromayı kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Yudum yağ çeşitleri ile sofralarınızda daha etkileyici tarifler uygulayabilir, misafirlerinize eşsiz lezzetler sunabilirsiniz.

Yudum Yağ Ambalaj Çeşitleri

Yudum yağlar farklı ambalajlara sahip olduğu için herkesin kişisel gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. Cam, pet şişe ve teneke gibi farklı alternatifler içermesi ile her mutfakta rahatlıkla kullanılabilir. Pet şişede satışa sunulan Yudum sıvı yağlar diğerleriyle karşılaştırıldığında daha az miktardadır. Ağız bölgesi sayesinde daha rahat bir şekilde dökülebilir. Özellikle pet şişedeki zeytinyağları salata yaparken yağ miktarını dilediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olur. Pet şişedeki ayçiçek yağları ise tatlı tarifi yaparken kullanışlı olmasıyla öne çıkar. Ayrıca pet şişenin yapısı sayesinde daha yumuşak bir dokuda olan ürünleri dolapların içine daha rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz. Üstelik esnekliği sayesinde elde daha rahat bir tutuşa sahiptir.

Tenekelerde satılanlar ise daha uzun süre kullanabileceğiniz seçenekler sunar. Tenekenin ışığı içine geçirmemesi sayesinde malzemelerin doğallığını başarılı bir şekilde muhafaza eder. Ağızlarının kullanımı pet şişe ile karşılaştırıldığında daha zor olsa da döndürülerek açılmaları sayesinde pratik bir şekilde dökülebilir. Ayrıca teneke şişedeki yağları dökmeden önce şişenin üstündeki bir köşeye yağın daha rahat hareket etmesini sağlamak için küçük bir delik açılması önerilir. Tenekede bulunan yağlar dış ortamdan herhangi bir şeyi içine geçirmediği için kullanıcılar tarafından tercih sebebi haline gelir. Camın doğal dokusuyla sarmalanan yağlar da teneke şişeler gibi uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Yudum sıvı yağ çeşitlerini inceleyerek aradığınız malzemeyi kolaylıkla bulabilir, istediğiniz şişede dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Yudum yağ fiyat listesi ve alternatifleri sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli malzemelere ulaşabilirsiniz.

Yudum Yağ Özellikleri

Yudum yağ ne kadar kaliteli” diye merak ediyorsanız özel üretim süreçlerinden geçirildiği için belirli bir seviyenin üzerinde kalite sunduğunu öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. Her iki yağ türü de söz konusu olduğunda lezzet ve kıvam ayarlamasını doğru bir şekilde yapan marka, başarısıyla isminden sıklıkla söz ettirmeyi başarır. Zeytinyağları incelendiğinde sızma ve riviera olmak üzere iki farklı türde üretildiği görülebilir. Sızma zeytinyağları, riviera ile karşılaştırıldığında biraz daha yoğun bir aromaya sahiptir. Ayrıca sızma olanlar asit oranı bakımından riviera yağlardan daha düşük bir seviyeye sahiptir. Riviera rafine zeytinyağlarının birtakım kimyasal süreçlerden geçerek üretilmesinden oluşurken sızma olanlar zeytinin parçalanması veya ezilmesi gibi fiziksel işlemlerden geçirilmesi sonucunda şişelenir.

Ürünler, zararlı elementlerinden ayrıştırılarak kızartma işlemleri için ideal hale getirilir. Doymuş yağ oranlarının düşük olması sayesinde kızartma sırasında yiyeceklerin yağı çekmesinin önüne geçer. Kullanılan yağda miktar azalmalarını minimize etmesi sayesinde aynı yağın birkaç sefer kullanılabilmesine imkan tanır. Kızartmaların yağma çekmesinin önüne geçtiği için yiyeceklerin doğal dokusunu ve aromasını da korumayı başarır. Asit oranları düşürülen çeşitler, kızartma sırasında köpürme kaynaklı taşmaların da yaşanmasını engeller. Böylece kızartma yapılsa bile ocak üstlerinin daha temiz bir şekilde kullanılmasını mümkün kılar. Yudum sıvı yağ fiyatları ve seçeneklerine göz atarak aradığınız malzemeye kolaylıkla erişebilirsiniz. Yudum yağ indirim fırsatlarıyla mutfak ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Yudum Yağ Kullanmanın Avantajları

Her çeşitteki yağ Yudum farkıyla zararlı elementlerinden ayrıştırılarak güvenle kullanılabilecek hale getirilir. Yeni nesil üretim tekniklerini güncel teknolojiyle bir araya getiren marka, ürünlerini belirli bir seviyenin üzerine taşımayı başarır. Bu sayede kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Uzun yıllardır sıvı yağ üreten Yudum, bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Yudum yağlar konusunda daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinerek kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

Sizin için en uygun Yudum yağ ile istediğiniz tarifi olması gereken lezzette zorlanmadan hazırlayabilirsiniz. Kullanıcı odaklı bir üretim anlayışının ürünü olan özel Yudum yağ, mutfakta en çok kullanılan malzemelerden biridir. Lezzetli ve ideal kıvamdaki seçenekleriyle ilgi çeker. Yudum yağ fiyatları ve çeşitlerini birbiriyle karşılaştırarak istediğiniz fiyattaki ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Akakçe ile uygun yağ ve buğday fiyatları seçeneklerini inceleyebilirsiniz.