Doğalgaz Sobası

Doğalgaz Sobası Fiyatları

43 farklı Doğalgaz Sobası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • YakıtDoğalgaz
 • YakıtOdun
 • YakıtKömür
 • YakıtPelet
 • TürüKalorifer
 • TürüKuzine
 • TürüŞömine
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • ÖzelliklerDöküm
 • ÖzelliklerUyuyan
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • YakıtDoğalgaz
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüYakıtÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (43)

Hoşseven Doğalgaz Sobası Odun Sobası Kömür Sobası Pelet Sobası Kuzine Soba Döküm Kuzine Soba Şömine Soba Döküm Soba Süsler Kuzine Soba Daiwa Kalorifer Soba Kalorifer Sobası Süsler Şömine Soba

En Çok Karşılaştırılan Sobalar

Doğalgaz Sobası Sıkça Sorulan Sorular

Doğalgaz Sobası

Kış mevsiminin içinizi titreten günlerinde hem kendinizi hem de bulunduğunuz ortamı ideal sıcaklığa ulaştırmak adına ısıtıcı kullanmanız gerekir. Bu ısıtıcı çeşitlerinden biri de sobadır. Soba çeşitleri çalışma sistemlerine göre farklı sınıflara ayrılır. Son dönemlerde pratik kullanımlarına ve temizlik açısından sunduğu kolaylıklara bağlı olarak doğalgaz sobası çeşitleri yoğun ilgi görür. Bacalı ve bacasız olarak iki ayrı tipi bulunan bu ürünler şık tasarımlarıyla da göz doldurur. Markalar doğalgaz sobası çeşitleriyle piyasaya farklı modeller sunar. Doğalgaz sobası modellerini inceleyerek aradığınız özellikteki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Çevre dostu olarak da bilinen ürünler avantajlı kullanım şekilleriyle tam not alır. Ürünlerin her birinin üretim sürecinde yeni nesil teknolojilerin izlerini görmeniz mümkündür. Üstelik son derece kaliteli ve dayanıklı materyal seçimi sayesinde tüm modelleri uzun süre kullanma imkanınız bulunur. Doğalgaz sobası duvar tipi seçenekleri kişilerin yerden tasarruf etmeleri noktasında büyük ölçüde etkili olur. Duvara monte şeklinde kullanılan modeller genel olarak dar alanlarda tercih edilir. Sobaları sadece evlerde değil işyerlerinde ve farklı mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. akakce.com sayfasını detaylı bir şekilde incelediğiniz zaman karşınıza çok sayıda seçenek çıkar. Farklı ebat, teknik özellik ve görünümlere sahip olan seçenekler arasında ihtiyaçlarınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca doğalgaz sobası modellerini incelerken evinize uygun televizyon çeşitlerine de göz atarak kışın keyifli akşamlar yaşayabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Özellikleri Nelerdir?

Kullanım alanlarına göre değişik tiplerde üretilen ürünler, sahip oldukları teknik özellikleri itibariyle de kişilere büyük kolaylıklar sağlar. Duvara monte modelleriyle dikkat çeken seçeneklerin yanı sıra ayaklı modeller de kişilerin beğenisini kazanır. Doğalgaz sobası modelleri mavi, gri ya da siyah gibi değişik renk alternatifleriyle de her zevke hitap eder. Bu sayede kullanacağınız alandaki mevcut mobilyalara uyumlu bir görünüm yakalamanız mümkün olur. Modellerin hemen hemen hepsinde çakmak sistemi vardır. Ergonomik yapıları alevleme sırasında büyük kolaylık sağlar. Doğalgaz soba çeşitleri olası ateşin sönmesi durumunda gaz akışını da otomatik olarak keser. Böylelikle zehirlenme ya da daha farklı olumsuz durumların ortaya çıkması önlenmiş olur. Paslanmaz çelik materyaller kullanılarak dizayn edilmiş olan modeller uzun süre etkin performansını korumayı başarır. Ürünlerin çoğu temizleme açısından da kişilere kolaylık sunar. Elektrikli süpürge yardımıyla tozlanan kısımları kolayca temizlemeniz mümkündür. Ayrıca bazı modellerin kapak kısmı çıkarılabilir bir tasarıma sahiptir. Bu sayede temizlik işlemi daha kolay bir hale gelir. Modelleri teknik özellikleri ve üretim materyalleri gibi temel donanımlarıyla incelediğiniz zaman kullanım alanınızla birlikte ihtiyaçlarınıza da yanıt veren bir ürün kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Modelleri Elektrik Kesilince Çalışır Mı?

Soğuk kış aylarını sıcak şekilde geçirmenizi sağlayan doğalgaz sobası bacalı modeller aynı zamanda düşük oranlı yakıt tüketimi sayesinde pek çok açıdan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca kalorifer sistemini kurmanıza gerek kalmadan bu ürünlerin tüm modellerini kullanabilirsiniz. Ürünlerin en büyük avantajlarından biri elektrik kesintisi olması durumlarında da kullanılabiliyor olmalarıdır. Özellikle uzun süreli elektrik kesintilerinin olduğu noktalarda bu modellere sıkça denk gelebilirsiniz. Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte bu ürünlerde de yeni değişimler meydana gelir. İlk dönemler bacalı seçenekleriyle dikkat çeken doğalgaz sobası son dönemde bacasız seçenekleriyle de tercih edilir. Doğalgaz sobası bacasız olan modeller temizlik konusunda ultra avantaj sağlar. Markalar modelleri üretirken uluslararası standartlara uygun şekilde olmalarına büyük önem verirler. Böylelikle ortaya her bakımdan kaliteli ürün tasarımları çıkar. Soğuk günleri en sıcak şekilde geçirmenizi imkan tanıyan modelleri inceleyerek kullanacağınız alana ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca indirim dönemlerini takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Nasıl Kullanılır?

Ürünlerin özellikleriyle beraber kullanım detayları da merak edilen kısımlar arasında yer alır. Doğalgaz sobası kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atarak ürünlerin kullanımı hakkında ufak çaplı bir bilgi sahibi olmanız mümkün olur. Ürünlerin çakmak kısımları basılabilir ya da basılamaz olarak dizayn edilir. Basılabilir modeller kullanım açısından bir tık daha pratiktir. Sobaları çalıştırmak için öncelikle doğalgaz vanasını açık olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi takdirde ne kadar uğraşırsanız uğraşın ürünü çalıştırmanız mümkün değildir. Doğalgaz sobası hermetik olan seçenekler ya da diğer modellerin basılabilir çakmağı bulunanlarda çakmak kısmını yıldızdan ateş konumuna çevirmeniz gerekir. Bunu yaparken bir yandan da çakmağa basılı tutmalısınız. Ateş ilk bastığınız an yanar. Ancak alevin iyice yanması için birkaç saniye bekleyip sonradan elinizi yavaşça çekebilirsiniz. Çakmak kısmına basma olasılığının olmadığı durumlarda ise ateş tuşuna basıp bir yandan da çakmak tuşuna bastıktan sonra ateşin yanmasını bekleyebilirsiniz. Eğer ısı kademe ayarı açıksa alevler kısa süre içerisinde yanıp alanı ısıtmaya başlar. Ürünleri incelerken tüm teknik özelliklerini ve kullanım detaylarına da göz atabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Doğalgaz sobası kullanımı hakkında gerekli bilgileri elde ettikten ve modellerin teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceledikten sonra kişiler ürünlerin fiyat aralıklarını da araştırmaya başlarlar. Seçim sürecinde de büyük oranda etkili olan fiyat unsurunu belirlenmesinde çok sayıda faktör rol sahibidir. Modeller arasında seçim yaparken ebat unsurunu göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Küçük odalarda çok büyük modellerin kullanımına gerek yoktur. Bu nedenle seçim yaparken ebat detayı en önemli unsurların başında yer alır. Doğalgaz sobası modelleri ve fiyatları itibariyle her kişinin ihtiyacına uygun olan çok sayıda seçenek bulunur. Bu sayede seçim sürecini daha rahat bir şekilde geçirme imkanınız oluşur. Ürünlere ilave edilen her bir özelliğin fiyat unsurunu da etkilediğini bilmenizde fayda var. Fiyat skalası, ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak adına doğalgaz sobası yorum ve beğeni oranlarına göz atabilirsiniz. Seçim sürecinde diğer kullanıcılar tarafından yapılmış olan tavsiyeler büyük önem arz eder. Doğru detayları bildiğiniz takdirde aradığınız özellikleri bünyesinde barındıran bir modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Doğalgaz Sobalarındaki İndirim ve Kampanyaları Akakçe’den Takip Edin

Doğalgaz sobası fiyatları hem alt gelir seviyesine sahip olan hem de üst gelir seviyesine sahip olan kişilere yönelik belirlenir. Bu nedenle ürünlerin fiyat aralıkları oldukça geniş bir yelpazede seyreder. Doğalgaz şömine sobaları görsel açıdan kişilere farklı bir deneyim yaşatır. Şık ve zarif görüntülerinin yanı sıra kısa süre içerisinde ortama sunduğu sıcaklıkla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Şömine modeller genel olarak geniş alanlarda tercih edilir. Özellikle kafe ve restoran gibi mekanlarda bu modellere sıkça denk gelebilirsiniz. Görsel olarak hoş bir görünüm yaratan bu modeller sıklıkla beğenilir ve kullanılır. Mini doğalgaz sobası modelleri ise küçük yüzölçümlü alanlarda tercih edilir. Mini boyutlu olmasına rağmen kısa sürede hızlı bir şekilde ısı yayan bu ürünler kişilerin beğenisini kazanır. Ürünlerin kampanya ve indirim dönemlerine denk geldiğiniz takdirde arzu ettiğiniz ürüne ekstra avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Black Friday 2020 günlerinde pek çok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de indirimlere denk gelebilirsiniz. Siz de indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek ihtiyacınız olan ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.