Kalorifer Sobası

Kalorifer Sobası Fiyatları

16 farklı Kalorifer Sobası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüKalorifer
 • YakıtOdun
 • YakıtKömür
 • YakıtPelet
 • TürüKuzine
 • TürüŞömine
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • ÖzelliklerDöküm
 • ÖzelliklerUyuyan
Filtrele
Filtrele
 • TürüKalorifer
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüYakıtSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (16)

Ateş Çukuru Daiwa Kalorifer Sobası Fırın Eldiveni Ocak Çakmağı Odun Sobası Kömür Sobası Döküm Kuzine Soba Kuzine Soba Döküm Soba Pelet Sobası Süsler Kuzine Soba Uyuyan Soba

En Çok Karşılaştırılan Sobalar

Kalorifer Sobası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kalorifer Sobası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kalorifer Sobası:
 1. Thermall T-20 Ks Kuzine Fanlı Katı Yakıtlı Kalorifer Sobası
 2. Fimay Kebir 25+5 KW Fırınlı Şömineli Kat Kalorifer Sobası
 3. Thermall T-15 KS Kovalı Fanlı Kalorifer Sobası
 4. Kalorifer Sobasi Rodos Firinli - 30
 5. Fimay Power Hybrid 30+4 KW Odun ve Pelet Yakıtlı Kalorifer Sobası

Kalorifer Sobası

Iç mekanı nostaljik ve dekoratif bir ürünle ısıtmak istiyorsanız kalorifer sobası doğru bir seçimdir. Kalorifer sobası özellikle sonbahar ve kış aylarında iç mekanı ısıtırken gelenekselliği modernlikle buluşturur. Şıklığı ile her ortama uyum sağlayan ürün seçenekleri; apartman dairesi, villa ve işyerlerinin yanı sıra kafe ve lokantalarda da tercih edilir. Özellikle nostaljik görünümden hoşlanan kişiler ortamı ısıtmak için kalorifer sobası kullanır. Kalorifer sobası kullanım açısından oldukça pratiktir. Soğuk havalara meydan okurken sıcacık bir ortamda oturabilir, ateş sesleri eşliğinde huzurlu bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Dekorasyona sağladığı güzellik ve işlevselliği ile popülerliğini koruyan kalorifer sobası çeşitleri evi ısıtma özelliğinin yanı sıra yiyecek pişirmek için de kullanılır. akakce.com üzerinden yüzlerce kalorifer sobası çeşidini inceleyebilirsiniz. Site site gezmenize gerek kalmadan karşılaştırma yapabilir, alışverişinizi ekonomik hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda evinizin temiz olması için toz torbasız süpürge fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Kalorifer Sobası Özellikleri Nelerdir?

Kaloriferli soba klasik ve geleneksel sobalardan daha farklı görünüme sahiptir. Kaloriferli sobanın modern ve dekoratif görüntüsü birçok evde sadece şık dizayn oluşturmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almasını sağlar. Konumlandırıldığı ortamı yüksek sıcaklıkta ısıtan ürün seçenekleri, sorunsuz kullanım imkanı sunar. Her ne kadar evlerde doğalgaz ya da kaloriferli ısınma olsa da kalorifer sobası kullanımı popülerliğini korumaya devam eder. Kalorifer sobası çeşitleri özellikle yüksek verim elde etmesi ile tercih edilir. Sessiz çalışması ile bilinen ürün seçenekleri devir ayarı yapmayı sağlar. Soba kalorifer çeşitlerinin yakıt yüklemesi oldukça kolaydır. Geniş kapasiteli yakıt bölümü kalorifer sobası çeşitlerinin ilgi çeken detayları arasında yer alır. Bazı ürün seçeneklerine döner ızgara sistem bulunur. Izgara sistem küllerin boşaltılmasını kolay hale getirir. Sıcaklık kontrolünün manuel olarak ayarlanabilmesi sıcaklık ayarının kişisel hale gelmesini sağlar. Bazı modellerde bulunan mekanik termostat sistemi ısı değerlerinin kendi kendine çalışması açısından önemli bir özelliktir. Ürün seçeneklerinin sadece bir defa elle ayarlanması gerekli kontrollerin yapılması için yeterlidir. Elektrikli kalorifer sobası özellikle dağ evlerinde kullanılan bir ürün seçeneğidir. Ekonomik ve şık şekilde ısınmak isteyenlerin tercihi olan ürün seçeneklerinin farklı renk alternatifler bulunur. Eşyalarınızın ya da duvarların rengine uyum sağlayan ürünü satın alabilir, estetik görüntüyü tamamlayabilirsiniz. İlgi çeken ürünlerden bir tanesi de sıcak sulu ve şömineli modellerdir. Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan model seçenekleri, ergonomik boyutları ile de tercih edilir. Ev ya da işyerinizde uygun bir yere konumlandırılabilir, soğuk hava mücadelenizi şık hale getirebilirsiniz.

Kalorifer Sobası Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyerek Seçim Yapabilirsiniz

Son yıllarda her ne kadar yenilikçi ve şık ürünler tercih edilse de, hala geleneksel ısıtma araçlarından vazgeçmeyen kişiler vardır. Gelenekselliği modernlik ile buluşturan kalorifer soba modelleri nostaljiyi evinize kadar getirir. Soğuk havalarda ıhlamur ısıtabilir, kestane pişirebilirsiniz. Bu sayede hem sizin hem de gelen konuklarınızın yüzünde hoş bir tebessüme sebep olursunuz. Kalorifer sobaların boyut seçenekleri değişiklik gösterir. Farklı ölçülere sahip ürün seçenekleri birçok alana rahatlıkla konumlandırılabilir. Kalorifer soba fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatların değişiklik göstermesinin nedenleri arasında ürünün özellikleri ve markası yer alır. Şömineli, sıcak sulu ya da katı yakıtla çalışan ürün seçenekleri diğer ürünlere kıyasla daha yüksek fiyat segmentinde yer alır. Ekonomik bütçe seviyesinde ürün satın almak isteyenler için minimal boyutlu ve kovalı seçenekler bulunur. Yeni çıkan kalorifer sobası modellerine kıyasla daha geleneksel olan ürünler genellikle doğalgaz bulunmayan evlerde tercih edilir. Sayfamız üzerinden kalorifer sobası yorumları ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En doğru ürünü satın almak için ürünün yorumlarını okuyabilir, gerçek kullanıcıların fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Kalorifer Sobası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kalorifer sobası alırken birçok konuya dikkat etmeniz gerekir. Bu konulardan ilki ürünü hangi amaçla kullandığınızı belirlemektir. Genel olarak kalorifer sobası ısınmak ve soğuktan korunmak için tercih edilir. Ancak, birçok kişi dekorasyonunda kalorifer sobası kullanarak evini ya da iş ortamını farklı bir havaya sokar. Eğer siz ısınmak amaçlı ürün arayışındaysanız görsellikten ziyade boyut ve işlevsellik unsurlarına dikkat etmeniz gerekir. Ancak dekorasyon amacıyla ürün arayışı içindeyseniz ürünün rengini ve görünümünü dikkate almalısınız. Bunun yanı sıra kalorifer sobasının boyutu da önemli bir konudur. Ürün alışverişi yapmadan önce kalorifer sobasının konumlandırıldığı yerin ölçülerini belirlemeniz gerekir. Bazı ürün modelleri büyüktür. Ürünün ev ya da işyerine uygun olması için alanın önünün boş olması ve duvara fazla yakın olmaması gerekir. Eğer duvarı direkt olarak kalorifer sobasının sıcağına maruz bırakırsanız duvar kabarır ve deforme olur. Ürünün kullanım şeklini incelemeniz de önem verilmesi gereken konulardan bir tanesidir. Elektrikli ya da katı yakıt ile çalışan ürünler arasından seçim yaparken elde etmek istediğiniz verimi göz önüne almanız önerilir. Bazı kalorifer sobalarının kül dökme bölümü vardır. Kül dökme bölümüne sahip olan ürünler işlerinizi kolaylaştıracaktır. Kovalı kalorifer sobası yorumları arasında inceleme yapmanız oldukça önemlidir. Bu sayede eviniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Kalorifer Sobası Çeşitleri Nelerdir?

Kalorifer soba çeşitleri kullanım şekline göre birçok kategoriye ayrılır. Bu kategorilerden ilki kuzinelidir. Kuzineli kalorifer soba, gelenekselliğini koruyan bir üründür. Günümüzde genellikle müstakil evlerde ve kafelerde kullanılır. Kuzineli sobanın üzerinde yemek pişirilebilir. Kuzineli soba odun ve kömür ile çalışan bir üründür. Kalorifer tipi soba ise genellikle odun - kömür ile ısınır. Geleneksel bir yöntem olan kalorifer tipi sobaların maliyeti düşüktür. Bu nedenle birçok kişinin ısınma tercihi kalorifer tipindeki sobalardan yanadır. Şömineli kalorifer sobası ise genellikle dekoratif amaçlı olarak kullanılır. Ortamı ısıtırken kolayca yakılabilir olması ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer alır. İlgi çeken ürünlerden bir tanesi de kaloriferli pelet sobasıdır. Pelet sobasının en önemli özelliği yüksek verimlilik ve kolay kullanım özelliği sunmasıdır. Odun sobasına kıyasla modern ve şık duruş sergileyen pelet sobası doğal şekilde ısınmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Akakce.com üzerinden kalorifer sobası çeşitlerine göz atabilir, ekonomik alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Black Friday İndirimleri başta olmak üzere birçok özel günde yapılan kampanyaları takip edebilir, kaliteye ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kaloriferli Soba Nasıl Kullanılır?

Kalorifer soba sistemi hem kurulum hem de kullanım açısından fonksiyonellik sunar. Bazı kaloriferli sobalar çevreye duyarlı malzemelerden üretilir. Bu ürün seçeneklerinin hem yapımında hem de kullanımında çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılır. Kalorifer sobayı uygun yere konumlandırmak gerekir. Konumlandırdıktan sonra gerekli yerlerin bağlantısı dikkatli şekilde yapılmalıdır. Kaloriferli soba modellerinden bazılarının üzerinde sıcaklığı belirten bir bölme vardır. Ayrıca, ürün seçeneklerinin su koyma ve fırın bölümü de bulunur. Fırın bölümünde başta patates ve kestane olmak üzere birçok yiyeceği odun ateşinin lezzetinde pişirebilirsiniz. Bazı ürün seçeneklerinin ön kısmında düğme bölümü bulunur. Bu düğme bölümü sıcaklığın belirli bir seviyede sabit kalmasını sağlar. Odun ateşinin hem rengini hem de sıcaklığını hissederek iç mekanda farklı bir atmosfer yaratmak için kalorifer sobası modellerinden birini seçebilirsiniz. Siz de akakce.com üzerinden en ucuz kalorifer soba çeşitlerine göz atabilir, beğendiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.