Çocuk Spor Ayakkabı

Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

2 farklı Çocuk Spor Ayakkabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • CinsiyetÇocuk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • TürüKoşu
 • TürüYürüyüş
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • CinsiyetÇocuk
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKoleksiyonTümünü GösterTeknolojiKullanıcı TürüCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (2)

Beverly Hills Polo Club Erkek Spor Ayakkabı Birkenstock Erkek Spor Ayakkabı Calvin Klein Erkek Spor Ayakkabı Crocs Erkek Spor Ayakkabı Defacto Erkek Spor Ayakkabı Diesel Erkek Spor Ayakkabı DKNY Erkek Spor Ayakkabı Emporio Armani Erkek Spor Ayakkabı Erkek Kaykay Ayakkabısı Erkek Spor Ayakkabı Gant Erkek Spor Ayakkabı Hugo Boss Erkek Spor Ayakkabı

En Çok Karşılaştırılan Spor Ayakkabılar

Çocuk Spor Ayakkabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Çocuk Spor Ayakkabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 2 farklı Çocuk Spor Ayakkabı:
 1. Aspor Beyaz Sarı Bebek Spor Ayakkabı
 2. Columbia Low TRAILSTORM erkek çocuk spor ayakkabısı, Siyah Koyu Gri, 32 EU

Çocuk Spor Ayakkabı

Dışarı çıkarken giyilen ayakkabılar yetişkinler ve çocuklar için ayrı model seçeneklerine sahiptir. Yeni yürümeye başlayan çocukları için ebeveynler ayak sağlığına göre üretilen çocuk spor ayakkabı modellerine göz atabilirler. Okul çağına erişmiş ya da okula gidenler için ise genç çocuk spor ayakkabı modelleri arasından seçimler yapılabilir. Ayağı saran yapısıyla 11, 12 ve 13 yaş spor ayakkabı modelleri okula gidip gelirken ve dışarıda zaman geçirirken rahatlık sağlar. Çocuk spor ayakkabı markaları kaliteli ve konforlu üretimleriyle ebeveynlerin beğenisini kazanır. Çocuk ayakkabısı erkek ve kız çocukları için farklı model seçeneklerine sahiptir. Erkek ve kız çocuk ışıklı spor ayakkabı modelleri her çocuğun beğenisini toplayan ve tercih edilen modeller arasında bulunur. Kıyafet kombinlerinin tamamlanmasında çocuk beyaz spor ayakkabı seçimi yapabilir, bu modeller her kıyafetle uyum göstermesi sebebiyle oldukça kullanışlı olur. Ayrıca erkek ve kız çocuk siyah spor ayakkabı modelleri kiri ve tozu belli etmeyen özellikleri sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Spor çocuk ayakkabısı satın almadan önce sizleri ilgilendiren bir diğer detay ise ürünlerin fiyat seçenekleridir. Çocuk spor ayakkabıları indirimleri kullanıcılarının memnuniyeti düşünülerek hazırlanır. Çocuk spor ayakkabıları fiyatlarında yapılan bu indirimler sayesinde bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuk pantolon fiyatlarına da göz atarak çocuğunuza uygun spor ayakkabı modellerine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Çocuk spor ayakkabı modelleri geniş çeşitliliği bulunması sebebiyle ihtiyaçlara yanıt vermeye çalışır. Çocuk spor ayakkabısı kızlar ve erkekler için farklı tasarımlarda üretilir. Modası hiç geçmeyen ışıklı ayakkabı çocuk modelleri her ortamda giyilebilir. Kız çocuk ışıklı ayakkabı farklı tasarım ve renklerde bulunurken erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri de farklı renklerin yanmasıyla dikkat çeker. Erkek modellerinden genellikle mavi ve kırmızı renklerde ışıklar kullanılır. Kızlar ve erkekler için farklı tasarımlarda üretilen modelleri inceleyerek çocuğunuzun ayak yapısına uygun seçimler yapabilirsiniz. Kız çocuk spor ayakkabı modelleri pembe renklerinin ağırlıklı kullanıldığı tasarımlara sahiptir. Süs detaylarının ağırlıklı kullanıldığı kız çocuk spor ayakkabı modelleri hem elbiselerle hem de pantolonlarla kombinlenebilir. Özellikle yaz mevsimlerinde tercih edilen beyaz spor ayakkabı çocuk modelleri her kıyafete uyum sağlar. Her renk ve tarz kıyafetle rahatlıkla uyum gösteren beyaz çocuk spor ayakkabı modelleri kullanım avantajlarını sizlere sunar. Kolay kolay yıpranmayan ve eskimeyen yapıda olan bu modeller, ayakları çepeçevre sararak rahatlık sağlarken ayakta ağrı ve sıkma yapmaz. Çocuk spor ayakkabı fiyatları da model seçeneklerinin farklılığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Satın almak istediğiniz spor ayakkabı kız çocuk ve erkek çocuk için farklı fiyat seçeneklerine sahip olabilir.

Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

Çocuklar için spor ayakkabı satın alırken ebeveynler belirli kriterleri göz önünde bulundurur. Öncelikle çocuğun cinsiyeti ayakkabı seçimlerinde önde gelen kriterlerden birisidir. Ancak unisex modeller de elbette her cinsiyet için tercih edilebilir. Çocuk spor ayakkabı modelleri kızlar için rengarenk ve süslü tasarımlarla ön plana çıkarken erkekler de daha koyu tonlar ön plana çıkar. Kızlar için spor ayakkabı seçimi yapan ebeveynler renkli, süslü ve daha dikkat çekici özellikte olmalarına dikkat eder. Bu sayede giydirilen kıyafetlerle birlikte ayakkabılar şık ve güzel bir görünümün ortaya çıkmasını sağlar. Çocuk spor ayakkabıları erkekler için ise daha farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilir. Genellikle olağanüstü güçlere sahip olan Batman, superman ya da he-man gibi çizgi film karakterlerinin baskılarını erkek çocuk spor ayakkabıları üzerinde sıklıkla görebilirsiniz. Kız ve erkek çocuk ayakkabıları spor modelleri bağcıklı ve cırt cırtlı özelliklerde üretilir. Çocuğunuzun kullanım kolaylığına göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuk spor ayakkabı modelleri koruyucu özellikte bir tabana sahip olur. Burun kısmı hareket kısıtı yaratmayan özellikteki modeller rahatlıkla kullanım sağlar. Destekleyici anatomik ped tercih edilen modeller de ayak sağlığı için avantaj sağlayacağı için özellik incelemesi yaparken bu detaylara dikkat edebilirsiniz.

Çocuk Spor Ayakkabı Seçimi

Çocuklara göre spor ayakkabı seçerken yaş, büyüme ve gelişim özelliklerini dikkate almanız gerekir. Çocuklar ilk adımı atmaya başladığı andan okul öncesi döneme kadar 20 numaradan 31 numaraya kadar spor ayakkabı modelleri arasından ayak ölçülerine uygun seçimler yapabilirsiniz. Çocuk spor ayakkabı 32, 36 numara aralığı ise çocuklar okula başladığı andan gelişim çağına kadar geçen süre zarfı içerisinde ayak ölçülerine uyum gösterebilir. Okul öncesi dönemde tercih edilen küçük numaralı modellerin ayarlanabilir bağcık veya cırt cırtının olması rahat kullanım için avantaj sunar. Ayak boyunu ölçerek daha dar ya da geniş kalıba sahip olan modelleri incelerek seçim yapmalısınız. Henüz ev içerisinde yürümeyi öğrenmeye çalışıyorsa bir numara büyük seçim yapılabilir. Yeni yürümeye başlayanlara uygun olan modeller seçiminde ortopedik taban yapısına sahip modeller tercih edilebilir. Hızla gelişen çocuklar için bu ortopedik tabanlı modeller ayak sağlığı için uygun olur. Ayrıca çocuğunuzun ayağını ölçerek uygun ayakkabı seçimi yapmanız yürürken rahat edebilmesini sağlar. Öne doğru kavisli tabanlar içe basmayı engelleyeceği için seçim bu detaya göre de yapılabilir. Aynı zamanda seçimleri fiyatlar da belirler. Kız ve erkek çocuk spor ayakkabı fiyatlarını inceleyerek bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Çocuk spor ayakkabıları ve fiyatları araştırılırken markaları karşılaştırabilirsiniz. Kız ya da erkek çocuk spor ayakkabıları ve fiyatları birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Seçim yapmadan önce bütçenizi ve çocuğunuzun beğeneceği modele karar vererek araştırma yapabilirsiniz. Bu sayede uygun kız ya da ucuz erkek çocuk spor ayakkabı modelleri ve fiyatlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çocuk Spor Ayakkabı Bakımı

Çocuk ayakkabıları spor modelleri, rahatlık ve konfor sağlamaya yardımcı olur. Rahatlık ve konfor açısından her an kullanılabilen çocuk babet modelleri de ebeveynlerin ilgi duyduğu seçenekler arasında yer alır. Birbirinden farklı renk, tasarım ya da desenlere sahip olan çocuk spor ayakkabıları erkek ve kız model seçeneklerine sahiptir. Çocuğunuzun ayak yapısını ve cinsiyetini göz önünde bulundurarak uygun seçimi yapabilirsiniz. Dışarı çıkarken giyilen bu modeller her an toza ve kire maruz kalabilir. Çocuk spor ayakkabı modellerinin uzun ömürlü olması açısından belirli periyotlarda bakımlarının yapılması gerekir. Çocuk spor ayakkabı modelleri bir ıslak bez yardımıyla kolay bir şekilde temizlenebilir. Ardından kuru bir bez yardımıyla da kurulanmasını sağlayabilirsiniz. Hava alan yapıya sahip olan bu ürünler, ayakların terlemesini engeller. Ayakların terlemesini ve kokmayı engellemek için ara ara ürünleri havalandırmanız da gerekir. Modellerin bazıları çamaşır makinesinde de yıkanabilir satın alırken bu özellikteki ürünleri seçmek temizlik açısından avantaj sağlar. Belirli periyotlarda çocuk spor ayakkabılarının bakımlarını gerçekleştirdiğinizde uzun ömürlü bir kullanım avantajına sahip olabilirsiniz.

Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri Akakçe’de

Çocuk spor ayakkabı modelleri erkek ve kız şeklinden iki kategoride incelenebilir. Fakat beyaz spor ayakkabı kız çocuklarının ve erkek çocuklarının her an rahatlıkla kullanabileceği unisex bir modeldir. Her iki cinsinde severek kullandığı bir diğer model ise ışıklı çocuk ayakkabısı modelleridir. Bu modeller taban yapısında bulunan ışık detayı sayesinde beğeni kazanır. Işıklı kız çocuk ayakkabı modellerinde ışıklar pembe ya da mor gibi tonlarda kullanıldığında daha ilgi çekici bir görünüm sağlar. Işıklı spor ayakkabı erkek çocuk modeller ise genellikle mavi ve tonlarında tasarlanır. Çocuk erkek spor ayakkabı seçimi yaparken çocuğunuzun sevdiği renkleri ön plana alarak ayak yapısına da uygun ürünlere yönetebilirsiniz. Ebeveynleri ilgilendiren ucuz erkek çocuk spor ayakkabı modelleri ve fiyatları olduğu için alışveriş öncesinde detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Sizler de bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız Akakçe üzerinden sunulan ucuz çocuk spor ayakkabıları ve fiyatları inceleyebilirsiniz. Kız ve erkek spor ayakkabı çocuk modelleri ayak ölçülerine göre de farklı kategorilere ayrılır. Çocuklarınız için seçim yaparken ayaklarını ölçerek uygun numaraya sahip olan modellere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın ayak ölçülerinin yanı sıra yaş dönemini ve fiziksel özelliklerini ön planda tutmayı unutmamalısınız.