Adidas

Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı

En Popüler 2. Spor Ayakkabı(1 yorum)
Seçenekler:Renk seçenekleri:

121 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

729,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 33 dakika önceStokta 8 adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/Koray Spor

Ürün Özellikleri: Koşu, Erkek


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (59)

En Popüler Adidas Spor Ayakkabılar
Benzer Ürünler

Adidas Runfalcon 2.0

Adidas Runfalcon 2.0 şık çizgileriyle beraber koşu antrenmanlarına kolaylık sağlayacak özelliklerini bir araya getirerek kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Kısa ve yavaş tempolu koşularda iyi bir performans ortaya çıkaran Adidas Runfalcon 2.0, kalite standartlarını üst seviyeye çıkarır.

Ayrıca yürüyüş sırasında da sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına konfor sağladığı için Adidas Runfalcon 2.0 erkek yorum ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alır. Genel olarak sade tasarımı ve zarif çizgileri ile öne çıkan Adidas Runfalcon 2.0, koşu için tasarlanması ile beraber günlük hayatta spor kıyafetleri tamamlamak için de kullanılabilir.

Tasarım detayları sayesinde geniş bir kullanım alanı kazanan Adidas Runfalcon 2.0, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Hafif olacak biçimde tasarlandığı için konforlu bir koşu deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Hafifliğinin yanı sıra sağlam taban desteğiyle farklı zeminlerde rahat şekilde koşu yapmanıza imkân tanır.

Malzeme kalitesi üst seviyede olduğu için dış mekan sporlarıyla ilgilenen kişiler arasında da oldukça popülerdir. Spor ürünleri söz konusu olduğunda isminden sıklıkla söz ettirmeyi başaran Adidas, Runfalcon 2.0 modeliyle de başarısını sürdürmeye devam eder.

Her detayı özenli şekilde işlenen Adidas Runfalcon 2.0 tasarımı, hem konforlu hem de şık spor ayakkabılar kullanmayı tercih eden kişilere hitap eder. Günlük hayatta da egzersiz yaparken de kullanabileceğiniz Adidas Runfalcon 2.0 erkek ile günlük hayatınızın her anına fonksiyonellik katabilir, sportif ve şık görünmeye başlayabilirsiniz.

Adidas Runfalcon 2.0

Rahat Tabanıyla Adidas Runfalcon 2.0

Runfalcon 2.0 modeli, her açıdan geliştirilmiş olması ile öne çıkar. Koşu sırasında ihtiyaç duyulabilecek özelliklere sahip olan tabanıyla kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katar. Ağırlığı ayakkabının alt bölümüne eşit olacak biçimde dağıtan Adidas Runfalcon 2.0, uzun saatler ayakta durulsa bile ayakkabı kaynaklı yaşanabilecek problemleri minimize eder.

Adidas Runfalcon 2.0 modeli dayanıklılığı artırmak için oldukça dayanıklı ve nefes alabilen malzemelerden yapılır. Böylece antrenman sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu havayı elde etmesine yardımcı olur. Hava almasıyla da kızarıklık ya da tahriş gibi sorunları yaşamanızın önüne geçer.

Ayrıca ısı yalıtımı sağlamasıyla da havanın serin olduğu zamanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Adidas Runfalcon 2.0 ayakkabısının file bölümü, darbeye karşı koruma sağlamak ve aşınmayı azaltmak için burun kısmından arka tarafa kadar bütün ayakkabıyı tamamen kaplar.

File kaplama, her yönden kavrama için sentetik deri takviyelerle beraber daha fazla delikle optimize edilir. Böylece hava geçirgenliği ve yalıtım rahatlıkla sağlanır. Sayası ve astarı kumaştan üretildiği için kullanıcılarına konfor elementleri sunan Adidas Runfalcon 2.0, özellikle koşu yapmaya yeni başlayan kişiler için ideal bir alternatif haline gelir.

Sunduğu özelliklerle Adidas Runfalcon 2.0 erkek kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Başarılı biçimde dizayn edilen Adidas Runfalcon 2.0 tasarım unsurları ile hem şık hem de kullanışlı spor ayakkabıları seven kişiler için idealdir. Adidas Runfalcon 2.0 TR erkek koşu ayakkabısı modelini inceleyerek hayalinizdeki özelliklere kısa süre içinde ulaşabilir, egzersizlerinize konfor katmaya başlayabilirsiniz.

Adidas Runfalcon 2.0 Arka

Adidas Runfalcon 2.0 ile Stabilite

Adidas Runfalcon 2.0 erkek modeli, malzeme kalitesi ve başarılı dizaynı sayesinde kullanıcılarına konfor alanı sağlamayı başarır. Dikişsiz topuk dolgusu, yırtılma benzeri istenmeyen durumların önüne geçecek biçimde tasarlanır.

Adidas Runfalcon 2.0, dengenin daha iyi şekilde sağlanmasına yardımcı olduğu için de engebeli arazilerde egzersiz yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca Adidas Runfalcon 2.0 modelinin sağlam orta tabanı koşu sırasında ihtiyaç duyulan stabilitenin elde edilmesini sağlar. EVA olan çift yoğunluklu orta taban, hem yürüyüş hem de koşu sırasında yüksek seviyelerde yastıklama sağladığı için ayakkabıyı işlevsel hale getirir.

Yerden gelen darbeyi emen destekleyici köpük sayesinde hafif ve rahat hissedilmesine yardımcı olur. Adım, ağırlık ya da tempoya uyum sağlayan Adidas Runfalcon 2.0, ne tür bir koşucu olursanız olun hareketlerinize rahatlıkla uyum sağlar. Böylece antrenman sırasında yaralanmaları azaltarak kullanıcılarının daha güvenli bir şekilde egzersizlerini gerçekleştirmesini sağlar.

Adidas Runfalcon 2.0 ürünü yumuşak yapısıyla beraber hafif olması sayesinde kullanıcılarının hareket alanını kısıtlamadan dilediğini rahatlıkla yapmasını mümkün hale getirir. Uzun süre koşulsa bile yumuşak bir zemin üzerindeymiş gibi hissettirmesi ile Adidas Runfalcon 2.0 yorumlar ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler alır.

Kauçuktan üretilen dış taban, her zamanki deseninden daha kalın ve daha dayanıklı bir yapıdadır. Böylece taşlı zeminlerde de performans artışları sunar. Runfalcon 2.0 TR koleksiyonunu inceleyerek aradığınız çoğu özelliğe kısa sürede ulaşabilir, spor aktivitelerinizi konfor alanınızdan uzaklaşmadan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Adidas Runfalcon 2.0 Taban

Adidas Runfalcon 2.0 Şık ve Konforlu Tasarımı

Adidas Runfalcon 2.0 erkek koşu ayakkabısı tasarımıyla da kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlamaya devam eder. Sade çizgileri asil detaylarla harmanlayarak herkesin kullanmaktan hoşlanacağı bir parça haline gelir. Koşmaya yeni başlayan kişiler için özel olarak tasarlanan Adidas Runfalcon 2.0, günlük hayatta da kullanılabilecek görünüme sahiptir.

Kumaş sayası sayesinde sıcak havalarda nefes alabilmesi, ürünü her mevsimde konforla giyebilmenize imkân tanır. Ayrıca bağcıklı tasarımıyla hoş bir görünüm kazanır. Adidas Runfalcon 2.0 modelinin çizgili kalın tabanı, koşu yaparken zeminin darbelerini azaltmasıyla beraber ürüne estetik bir hava katar.

Kuru zeminden ıslak yollara kadar her hava koşulunda iyi bir tutuş sağlamasıyla da kullanıcılarının çoğu gereksinimini karşılamayı başarır. Ayağın şekliyle uyum yakalayan kemer desteği, Runfalcon 2.0 erkek koşu ayakkabısı modelinin öne çıkan tarafları arasında yer alır.

Bilek hareketlerini kısıtlamaması ve ağrı benzeri istenmeyen durumları azaltmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Adidas Runfalcon 2.0 modelinin en alt bölümünde taban renginden farklı tonda bir çizgi yer alır. Bu çizgi, ürünün daha çekici bir görünüm kazanmasını sağlayarak dikkat çekici parçalar kullanmaktan hoşlanan kişilere hitap eder.

Yan tarafında Adidas’ın klasikleşmiş yarım çizgilerinin yanı sıra arkasında ek bir figür vardır. Kenarın yer alan çizgi, ürüne derinlik katarak havalı duruş sergilemesine yardımcı olur. Kullanışlı olduğu kadar şık bir parça arıyorsanız Adidas Runfalcon 2.0 sizin için iyi bir seçenek olabilir. Adidas Runfalcon 2.0 en ucuz alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olana erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonel parçalar kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Adidas Runfalcon 2.0 Dış Yan

Adidas Runfalcon 2.0 ile Duramo Lite 2.0 Farkları

İki ürün de koşu için özel olarak tasarlanmasına rağmen Adidas Runfalcon 2.0, bazı detaylarıyla Adidas Duramo Lite 2.0 modelini geride bırakmayı başarır. Topuk kısmı dikişsiz olan Runfalcon 2.0, destekleyici yapısıyla daha konforlu bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Dayanıklı dış tabanı sayesinde zorlu zemin koşullarında Duramo Lite 2.0’a göre daha rahat koşu yapılmasını mümkün hale getirir. Daha hafif olmasıyla da ayakta daha rahat bir duruş sergiler.

Adidas Runfalcon 2.0 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Adidas Runfalcon 2.0 TR tasarımından kullanılan malzemeye kadar her açıdan geliştirilmiş bir parça olma özelliği gösterir. Koşu için özel olarak tasarlanmasına rağmen şık detaylarla süslendiği için günlük hayatta da kullanılabilecek bir parça haline gelir. Aşağıda olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek hakkında daha fazla bilgi edinebilir, kaliteli bir parçaya kısa süre içinde sahip olabilirsiniz:

 • Adidas Runfalcon 2.0 ilk olarak başarılı orta tabanıyla dikkatleri üzerinde toplar. Sağlam ve yumuşak orta taban, egzersiz sırasında konfor sağlayarak kullanıcılarını memnun eder.
 • Kalın ve çizgili tabanıyla estetik bir duruş sergiler.
 • Adidas Runfalcon 2.0 modelinin astarının ve sayasının kumaş olması, hafiflemesini sağlar. Ayrıca file tasarımı, ayağın nefes almasını sağlayarak spor sırasında terlediğinizde rahatsız hissetmenizin önüne geçer.
 • Adidas Runfalcon 2.0 sert zeminlerde başarılı yastıklama sistemi sayesinde kullanıcıların etkilenmesinin önüne geçer.

Spor malzemeleri söz konusu olduğunda kalite standartlarını üst seviyelere çıkaran Adidas, Runfalcon 2.0 ile başarısını devam ettirir. Adidas Runfalcon 2.0 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütün avantajlarından faydalanabilir, aradığınız özellikleri karşılayan parçaya vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Adidas Runfalcon 2.0 İç Yan

Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Fiyat Analizi

Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Özellikleri

Türü:   Koşu
Cinsiyet:   Erkek
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
2.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MB1 yorum
  11 beğeni
  Murat B.İstanbul1 Kasım 2022
  Üründe sorun yok. Sitenin sistemi yanlış. Burada gösterilen ürünlerin fiyatları sitelere yonlendirildiginde aynı çıkmıyor. Özellikle takip ettiğim spor kategorisinde ve yine özellikle Amazonda.

Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu AyakkabısıAdidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Siyah-Beyaz FY5943Adidas Response Run Erkek Spor AyakkabıAdidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Siyah G58096
 Adidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu AyakkabısıAdidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Siyah-Beyaz FY5943Adidas Response Run Erkek Spor AyakkabıAdidas Runfalcon 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı Siyah G58096
Fiyat 729,00 TL
121 satıcı
729,00 TL
24 satıcı
1.117,38 TL
28 satıcı
929,00 TL
50 satıcı
Popülerlik2. Popüler Spor Ayakkabı9. Popüler Adidas Spor Ayakkabı--
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum
TürüKoşuKoşu-Koşu
OrtopedikYok-YokYok
CinsiyetErkekErkekErkekErkek
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı