Halı Saha Ayakkabısı

Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları

1.077 farklı Halı Saha Ayakkabısı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüHalı Saha
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • TürüKoşu
 • TürüYürüyüş
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 45 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüHalı Saha
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKoleksiyonTümünü GösterTeknolojiKullanıcı TürüCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.077)

Beverly Hills Polo Club Erkek Spor Ayakkabı Birkenstock Erkek Spor Ayakkabı Crocs Erkek Spor Ayakkabı Defacto Erkek Spor Ayakkabı Diesel Erkek Spor Ayakkabı DKNY Erkek Spor Ayakkabı Emporio Armani Erkek Spor Ayakkabı Erkek Kaykay Ayakkabısı Erkek Spor Ayakkabı Gant Erkek Spor Ayakkabı Hugo Boss Erkek Spor Ayakkabı Kenneth Cole Erkek Spor Ayakkabı

En Çok Karşılaştırılan Spor Ayakkabılar

Halı Saha Ayakkabısı Sıkça Sorulan Sorular

Halı saha ayakkabısının özellikleri nelerdir?

Halı sahada futbol oynarken halı saha ayakkabısı ya da bir diğer adı ile halı saha kramponu tercih edilmelidir. Futbol ayakkabıları kalıp, tasarım ve diş yapısı olarak kullanım alanına göre ayrılır. Halı saha ayakkabıları, ayak tabanına oturan esnek ve yumuşak yapıda, ergonomik, ayağı saran ve darbelere karşı dayanıklı olarak üretilir. İç yapısında teri ve nemi emen malzemeler tercih edilir.

Halı saha ayakkabısının diş yapısı nasıldır?

Halı saha ayakkabılarının tabanı kaymaları azaltmak için dişli bir yapıdadır. Bu diş yapısı diğer futbol ayakkabılarından farklı olarak daha sık, kısa ve küçüktür. Diş sayısının fazla olması ayakkabının ağırlığını bir miktar artırır. Dişlerin malzemeleri ve şekli sentetik çim yapısına uygun ve oyun sırasında diğer oyunculara zarar vermeyecek yapıdadır.

En çok satan Halı Saha Ayakkabısı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Halı Saha Ayakkabısı:
 1. Adidas Predator Accuracy.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabısı
 2. Adidas Copa Pure.4 TF Erkek Krampon
 3. Adidas X Speedportal.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabısı
 4. Puma Rapido III FG AG Youth Unisex Krampon
 5. Puma Rapido III TT Çocuk Halı Saha Ayakkabısı 106579

Halı Saha Ayakkabısı

En popüler sporlar arasında yer alan futbolun çeşitli türleri bulunmaktadır. Mini futbol olarak da bilinen halı saha futbolu da bu türler arasındadır. Futbola kıyasla daha az kişiyle oynanan ve içerisinde taç atışı bulunmayan halı saha futbolu, suni çimle kaplı bir sahada oynanır. Bu sebeple halı saha futbolu için doğru ayakkabı seçimi önemlidir. Öyle ki her spor ayakkabı ile halı saha futbolu oynanmaz. Zira zemine uygun olmayan bir ayakkabı tercih edildiğinde istenmeyen sakatlık ve yaralanmalar meydana gelebilir, oyunda istenen verim elde edilemeyebilir. Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek adına halı saha futbolunda halı saha ayakkabısı tercih edilmelidir. Çünkü beton taban üzerine sentetik çim yerleştirildiği için halı sahaların zemini serttir. Dolayısıyla halı sahada oynanan futbol maçlarında sert zemine uygun ayakkabılar kullanılması önem arz etmektedir. Bunun için özel olarak geliştirilen halı saha ayakkabıları hem oyuncunun top üzerinde hakimiyet kurmasını kolaylaştırır hem de sert zeminlerde sürtünmeden dolayı oluşabilecek zararların önüne geçer. Siz de en güzel halı saha maçları için ihtiyacınız olan halı saha ayakkabısını ve futbol da dahil olmak üzere birçok spor aktivitesinde kullanabileceğiniz kronometreli saat modellerini en ucuz fiyat avantajı ile Akakçe’den satın alabilirsiniz.

Halı Saha Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Halı saha futbolu oynarken yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi de yanlış ayakkabı seçimidir. Özellikle birçok kişi arkadaşlarıyla halı saha maçı yaparken krampon kullanabilmektedir. Hal böyle olunca da birçok sakatlık ve istenmeyen durumlarla karşılaşılabiliyor. Bu bağlamda halı saha zemini sert olduğu için halı saha ayakkabılarının tabanı dişli bir yapıya sahiptir. Ancak bu dişli yapı kramponlardakinden daha farklıdır. Öyle ki kramponların tabanı seyrek ve uzun dişli bir yapıda iken, halı saha ayakkabılarının tabanı ise sık ve daha kısa dişli bir yapıya sahiptir. Bunun yegane sebebi ise sporcuların bu tür sert zeminlerde rahat hareket etmesini sağlamaktır. Çünkü kramponlar gerçek çim sahaya uygun olacak şekilde tasarlandıkları için çiviler oyuncu koşarken, toprak zemine saplanmaktadır. Bu sayede futbolcunun koşarken kayma ve sakatlanma riski oluşmaz. Ancak halı sahada bu çiviler yere batmayacağı için hem futbolcunun performansı olumsuz yönde etkilenebilir hem de çeşitli sakatlıklar meydana gelebilir. Halı saha ayakkabılarının yüksek çiviler barındırmamasının diğer bir sebebi de diğer oyuncular için tehlike arz etmesidir. Çünkü halı saha futbolu biraz daha amatör oyunu olduğu için herhangi bir şekilde çivili ayakkabının diğer oyuncuların herhangi bir yerine gelmesi durumunda ciddi sakatlıklar meydana gelebilir. Halı saha ayakkabıları, ayağı sıkıca kavrayan ve maç esnasında ayak bileğinin rahat hareket etmesini sağlayarak sporcunun manevra kabiliyetini destekler nitelikte bir yapıdadır. Böylece futbolcunun top hakimiyeti artırılmış oluyor. Bununla birlikte en iyi halı saha ayakkabısı terleme önleyici astara ev sahipliği yapmalıdır. Bu sayede hem ayak sağlığı korunurken, hem de ayaklarının halı saha ayakkabısı içerisinde kaymasının önüne geçilir.

Halı Saha Ayakkabısı Alırken Bunlara Dikkat!

Birçok kişi halı saha ayakkabısı tavsiyesi istemektedir. Bu noktada halı saha ayakkabısı satın alırken, dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında alacağınız ayakkabının ayağınıza tam oturması hususu önde gelmektedir.. Dolayısıyla halı saha ayakkabısı satın alırken, alacağınız ayakkabıyı mutlaka futbol oynadığınız çoraplarla denemelisiniz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken kriter ise halı saha ayakkabısının yumuşak ve küçük dişlere sahip olmasıdır. Çünkü halı sahanın zemini sert olduğu için eklemlere binen yükün absorbe edilmesi gerekiyor. Böylece zemin tutuşu da daha iyi olacaktır. Halı saha ayakkabısı satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir kriter de ayakkabının derisidir. Öyle ki ayakkabıda kullanılan derinin hafif olması gerekmekte ve futbolcunun ayağına ekstra bir ağırlık bindirmemesi gerekmektedir. Bu bağlamda halı saha ayakkabılarının birçoğunda dana derisi kullanılmaktadır. Ayrıca alacağınız ayakkabının tabanında kullanılan kauçuk malzemenin kalitesi de önemlidir. Çünkü ucuz halı saha ayakkabıların tabanındaki dişler, en iyi halı saha ayakkabılarına kıyasla çok daha çabuk yıpranabilmetedir. Dikkat edilmesi gereken son husus ise ayakkabının bağcıklarının konumudur. Öyle ki bağcıkların orta kısımda olmasına dikkat edilmelidir. Zira yandan bağcıklı olan halı saha ayakkabıları, maç esnasında açılma ya da takılma riskini beraberinde getirmektedir.

Halı Saha Ayakkabısı Modelleri

Halı saha ayakkabısı markaları tarafından üretilen çeşit çeşit halı saha ayakkabıları bulunmaktadır. Erkek halı saha ayakkabısı, bu modeller arasında en çok tercih edilenlerdendir. Bu ayakkabıların bir kısmı neredeyse dişsiz yapıda iken bir kısmı ise uzun dişlidir. Kısa dişli olan halı saha ayakkabıları gündelik olarak da kullanılabilirken, uzun dişli olanlar ise yalnızca halı sahada kullanıma uygundur. Bu ayakkabılar, üzerlerinde çok çeşitli desen ve motifler barındırmaktadırlar. Ayrıca her zevke uygun renk opsiyonları da üreticiler tarafından tüketicilere sunulmaktadır. Model seçenekleri bunlarla da sınırlı değildir. Öyle ki unisex ve çocuk halı saha ayakkabısı olarak da çeşitler bulunmaktadır.

En Ucuz Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları İçin Adres Akakçe!

Halı saha ayakkabıları, en güzel futbol maçlarının vazgeçilmez ekipmanları arasında yer almaktadır. Ancak bu ayakkabıların yalnızca suni çim üzerinde oynanan futbol maçlarında kullanılması gerekmektedir. Aksi halde futbol maçı sırasında istenen verim elde edilemeyeceği gibi çeşitli sakatlanmalar da meydana gelebilir. İşbu halı saha ayakkabısı satın almaya geldiğinde ise zengin çeşit ve en uygun fiyat avantajıyla akakce.com alışverişçilerin yanında. Akakçe ile beğendiğiniz halı saha ayakkabısına en ucuz fiyatla sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Tek yapmanız gereken Akakçe’de yer alan onlarca halı saha ayakkabısı arasından tarzınıza uygun modeli seçmek. Ardından Akakçe tıpkı bir fiyat arama motoru gibi çalışarak sizin yerinize onlarca pazar yerini tarayacak ve tıpkı alacağınız ürünü temizlemek için ihtiyacınız olan ayakkabı süngeri gibi diğer ürünlerde olduğu üzere en ucuz halı saha ayakkabısı fiyatları tek tıkla karşınızda olacak. Ola ki beğendiğiniz modelin en ucuz fiyatı bütçenizi aşarsa o ürünü takip listenize ekleyerek, sizin seçiminiz olan ürünün fiyatı düşerse anında haberdar olabilirsiniz. Böylece beğendiğiniz ürüne daha uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Ayrıca indirimli halı saha ayakkabıları ile birlikte, gerçek kullanıcı yorumları sayesinde beğendiğiniz modelin nasıl bir deneyim sunduğu hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.