Kaykay Ayakkabısı

Kaykay Ayakkabısı Fiyatları

207 farklı Kaykay Ayakkabısı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüKaykay
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • TürüKoşu
 • TürüYürüyüş
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 9 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüKaykay
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKoleksiyonTümünü GösterTeknolojiKullanıcı TürüCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (207)

Beverly Hills Polo Club Erkek Spor Ayakkabı Birkenstock Erkek Spor Ayakkabı Calvin Klein Erkek Spor Ayakkabı Crocs Erkek Spor Ayakkabı Defacto Erkek Spor Ayakkabı Diesel Erkek Spor Ayakkabı DKNY Erkek Spor Ayakkabı Emporio Armani Erkek Spor Ayakkabı Erkek Kaykay Ayakkabısı Erkek Spor Ayakkabı Gant Erkek Spor Ayakkabı Hugo Boss Erkek Spor Ayakkabı

En Çok Karşılaştırılan Spor Ayakkabılar

Kaykay Ayakkabısı Sıkça Sorulan Sorular

Kaykay ayakkabısı nasıl olmalı?

Kaykay ayakkabısı alırken materyal, ağırlık, tutuş ve yastıklama unsurlarına dikkat edilmesi gerekir. Kaykay ayakkabıları materyal olarak deri, süet veya sentetik malzemelerden üretilmiş olmalı iken ağırlık tarafında ise kaykay ayakkabısının ağrılığının makul düzeylerde olması gerekir. Tutuş ve yastıklama kanadında ise kaykay ayakkabısının tabanın mümkün mertebe hafif ve bir o kadar da tutuş kabiliyetinin yüksek olması gerekir.

Kaykay ayakkabısı alırken nelere dikkat edilmeli?

Kaykay ayakkabıları nam-ı diğer skate ayakkabıları, kaykay sporu için özel olarak tasarlanan ayakkabılardır. Bu noktada, doğru kaykay ayakkabısı seçimi önem arz etmektedir. Haliyle kaykay ayakkabısı alırken, konfor ve aniden gelen yaralanmalara karşı güvenliğinizi sağlamak için ayakkabının altında sertleştirilmiş taban kullanılmasına ve mutlaka kendi ayak numaranıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

En çok satan Kaykay Ayakkabısı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kaykay Ayakkabısı:
 1. Adidas Bravada 2.0 Kadın Spor Ayakkabı
 2. Etnies Barge Ls erkek kaykay ayakkabısı, yeşil siyah, 42.5 EU
 3. adidas Vulc Raid3R Kadın Cblack/Cblack/Ftwwht 38 Vulc Raid3R Kaykay Ayakkabısı
 4. Etnies Erkek MNS Jameson 2 Eco kaykay ayakkabısı, Siyah, siyah, beyaz., 48 EU
 5. Etnies Langston W bayan kaykay ayakkabısı, Siyah Sarı Siyah, 35 EU

Kaykay Ayakkabısı

Pek çok farklı türde spor dalı vardır. Kaykay da bunlardan biri olup ekstrem bir spor dalıdır. Kaykay, rüzgarsız günlerde sörf yapamayan sporcuların eğlence amaçlı buldukları bir spordur. İlk olarak 1970'li yıllarda yapılmış ve genel olarak sokak kültürüyle özdeşleşmiştir. Bu sporu yaparken kaykay üzerinde dengede durup çeşitli akrobatik hareketler yapılır. Uzun yıllardır sevilerek yapılan bu spor için çeşitli ekipmanlar gerekir. Sporu yaparken hem korunmak hem de daha iyi bir performans sergileyebilmek için bu spora özgü ayakkabı, kıyafet, aksesuar ve farklı birçok yardımcı parça kullanılması gerekir. Kaykay ayakkabısı, bunlardan biri olup bu sporda çok önemli bir yere sahiptir. Kaykay yaparken ayağınızın kaymamasını, dengenizi korumanızı ve ayağınızı sağlam bir şekilde basmanızı sağlayan modelleri tercih etmelisiniz. Düşmelere ve yaralanmalara karşı önlem amaçlı kaykay ayakkabısı çeşitleri tercih edilmelidir. Sağlam kenarlara ve düz tabanlara sahip modelleri yaparak kaykaydan daha çok keyif alabilirsiniz. Bu spor için model seçiminde öncelik vermeniz gereken belli detaylar vardır. Bunlar materyal, ağırlık, tutuş ve yastıklama özellikleridir. Bu özellikleri inceleyerek ve markaları karşılaştırarak ayak yapısına uygun seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yürüyüş ayakkabısı seçeneklerini de inceleyerek çocuklarınıza uygun modelleri seçebilirsiniz.

Kaykay Ayakkabısı Özellikleri

En iyi kaykay ayakkabısını satın almak için dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Ürünün yapıldığı malzeme kalitesi, sağlamlığı, dikişli olup olmadığı, rahatlığı, bağcıklarının dayanıklılığı, ağırlığı gibi pek çok önemli unsur bulunur. Ürünü, bu unsurları göz önünde bulundurarak satın alırsanız hem daha uzun ömürlü bir seçim yapmış olursunuz hem de olası kazalara bir önlem almış olursunuz. Satın almadan önce kaykay ayakkabısı özelliklerine dikkat etmek gerekir. Bu ürünün kendine has birçok özelliği bulunur. Bu özellikler şöyle sıralanabilir:

Kaykay Ayakkabısı Modelleri

Kaykay ayakkabısı pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Herkese hitap eden tarzda, farklı renk ve desende birçok modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Bilekli kaykay ayakkabısı, bileğinizi saran bir şekle sahiptir. Bu sayede bileğinizi burkulmalara karşı korur ve daha güvende bir sürüş yapmanızı sağlar. Tekerlekli modellerin tabanının iç kısmında bulunan tekerleklere sahiptir. Bu tekerlekleri dışa doğru açtığınızda daha esnek olabilir ve farklı hareketler yapabilirsiniz. Her bir model ayağınızın rahatlığı düşünülerek özenle ve dikkatle üretilir. Ayağınızı olası sakatlanmalara karşı korur ve iyi bir kaykay deneyimi yaşamanızı sağlar. Çeşitli akrobatik hareketler yaptığınızda dengenizi korumanıza yardımcı olur. Ayağınız zemine sağlam bir şekilde basar ve böylece düşme gibi durumları önler. Dolayısıyla kaykay yaparken kullanılması gereken bir üründür. İstediğiniz performansta bir kaykay deneyimi yaşamak ve aynı zamanda çeşitli kazalardan korunmak için kaykay ayakkabısı modellerini tercih edebilirsiniz. Kendi zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bilekli ve tekerlekli kaykay ayakkabısı gibi modeller arasından size uygun olanını alarak kaykay deneyimini doruklarda yaşayabilirsiniz.

İyi Bir Kaykay Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Bir ürünü satın alırken gerekli özelliklere sahip olmasına dikkat edilir. Kaliteli ve yüksek performans sağlayan modeller, müşteriler tarafından severek tercih edilir. Kaykay yapan kişiler bu spora özel olarak üretilmiş bir ayakkabıya ihtiyaç duyarlar. Kaykaycılar için en önemli ihtiyaçlardan biri kaykay ayakkabısı seçimi sırasında dikkat etmek gerekir. Bu sebeple sıklıkla kaykay ayakkabısı nasıl olmalı sorusu sorulur. Öncelikle ayakkabının tabanı ve sağlamlığına bakılmalıdır. Dikişli olup olmamasına dikkat edilmelidir. Dikişli olan modeller daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Dikişsiz olan modeller yapıştırma ile üretilmiştir, dikişli olanlara göre daha esnek hareket etmenizi sağlar. İkinci olarak modelin materyali ve tutuşu incelenmelidir. Deri, süet ya da sentetik üst materyale sahip olan çeşitler kaykay için idealdir. Bunun yanında kaykay yaparken bazı hareketlerde ayakkabınızın kaykaya sürtündüğü bölümlerde ek katman olup olmamasına da dikkat etmeniz gerekir. Bu oldukça önemlidir, ayağınızın iyi bir şekilde korunmasını sağlar. Kaykay ayakkabısının tutuş gücü ise tabanda kullanılan kauçuğun kalitesine göre farklılık gösterir. Kaliteli malzemeye sahip tabanlarda tutuş gücü yüksektir. Son olarak ürünün ağırlığı ve iç kısmındaki yastıklama da önemlidir. Çok hafif ya da çok ağır olan modelleri tercih etmemek gerekir. Orta ağırlıkta bir model kaykay için idealdir. Bunun yanı sıra kaykay ayakkabısının iç kısmındaki yastıklama, ayağınızın rahatlığını sağlar. Yastıklama oranı sizin tercihinize kalmış bir seçenektir. Ayağınızın rahatlığına göre istediğiniz oranda tercih edebilirsiniz.

Ayak Yapısına Uygun Kaykay Ayakkabısı

Birçok farklı özellikte ve modelde kaykay ayakkabısı bulunur. Kaykay yapan kişilerin en çok tercih ettiği modeller genellikle hem esnek hareket edebildikleri hem de ayak yapısına uygun olan modellerdir. Modellerin farklı oluşu kaykay ayakkabısı fiyatlarına da yansır. Fiyat farklılığını etkileyen bazı unsurlar vardır. Modellerin üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, malzeme miktarı, dikişli bir tabana sahip olup olmaması, tabanında kullanılan kauçuk kalitesi, iç kısmındaki yastıklama oranı gibi birçok unsur ürünün fiyatını etkiler. Bunun kaykay ayakkabısı markaları da fiyat farklılığına sebep olur. Markadan markaya da fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Her markanın kendine has tarzı vardır. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme kalitesi değişkenlik gösterse de işlevi aynıdır. Farklı yapıdaki malzemelerden üretilmiş olması ürünleri birbirinden ayırır. Kaykay ayakkabısı ucuz seçenekler için modelleri karşılaştırabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatta kaykay ayakkabısı bulunur. Pek çok seçenek arasından kendi zevkinize ve tarzınıza göre olan modeli seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kaykay Ayakkabıları Akakçe'de

Her sporda önemli olduğu gibi kaykayda da ekipman önemli bir yere sahiptir. Kullandığınız kaykayın iyi olmasının yanında iyi bir ayakkabı seçimi yapmış olmanız da size iyi bir kaykay deneyimi yaşatır. En iyi kaykay ayakkabısını uygun fiyatlara bulmak zor olabilir ama önemli unsurlara dikkat ettiğinizde iyi bir model seçimi yapabilirsiniz. İyi özelliklere sahip bir kaykay ayakkabısı ayağınızı sakatlanmalara karşı korur. Bunun yanı sıra farklı renk ve desendeki çeşitleri ile kendi tarzınızı yansıtabilmenizi sağlar. Yüksek tutuş gücüne sahip olan bir kaykay ayakkabısı, kaykayın üstündeyken dengenizi korumanıza ve farklı hareketleri güvenle yapmanıza yardımcı olur. Kaydırmaz bir tabana sahip olup düşmenizi engeller. Bu özellikleri ile diğer türlerden ayrılır. Kaykay yapmadığınız zamanlarda da kullanabileceğiniz modellerdir. Estetik bir görünüme sahip olmasından dolayı günlük hayatta da kullanılır. Kaykay yapmayan kişiler de zaman zaman bu modelleri günlük hayatta kombinlemek için tercih edebilirler. Özellikle desenli olan çeşitleri herkes tarafından sevilerek tercih edilir. İstediğiniz özelliklere sahip pek çok modeli Akakçe'de bulabilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kaliteli, sağlam ve ucuz kaykay ayakkabısını bulmak için inceleme yapabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu sayede alacağınız ürüne daha hızlı karar verebilirsiniz. Kombinleriniz için ayrıca erkek sandalet modellerine de göz atabilirsiniz.