Voleybol Ayakkabısı

Voleybol Ayakkabısı Fiyatları

207 farklı Voleybol Ayakkabısı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüVoleybol
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • TürüKoşu
 • TürüYürüyüş
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 9 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüVoleybol
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKoleksiyonTümünü GösterTeknolojiKullanıcı TürüCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (207)

Beverly Hills Polo Club Erkek Spor Ayakkabı Birkenstock Erkek Spor Ayakkabı Crocs Erkek Spor Ayakkabı Defacto Erkek Spor Ayakkabı Diesel Erkek Spor Ayakkabı DKNY Erkek Spor Ayakkabı Emporio Armani Erkek Spor Ayakkabı Erkek Kaykay Ayakkabısı Erkek Spor Ayakkabı Gant Erkek Spor Ayakkabı Hugo Boss Erkek Spor Ayakkabı Kenneth Cole Erkek Spor Ayakkabı

En Çok Karşılaştırılan Spor Ayakkabılar

Voleybol Ayakkabısı Sıkça Sorulan Sorular

Voleybol ayakkabısı nasıl olmalıdır?

Voleybol ayakkabıları, voleybol oyunu için özel olarak tasarlanmış spor ayakkabılarıdır. Çoğu zaman ayakkabısız oynuyormuş hissi veren voleybol ayakkabıları; atlama ya da sıçrama hareketleri esnasında ayak bileklerini destekleyecek, stabilite özelliği yüksek ve ayakları tam kavrayabilen yapıda olmalıdır.

Voleybol ayakkabılarının özellikleri nelerdir?

Voleybol ayakkabıları, oyuncuların maç ve antrenman sırasındaki yanlamasına ve dikey hareketlerini destekleyecek yapısal tasarımlara sahiptir. Bu bağlamda voleybol ayakkabılarının tabanı kauçuk malzemeden üretilir. Böylece sahada oyuncuya daha iyi çekiş gücü sağlanır. Voleybol ayakkabılarının orta tabanı ise esnek ancak güçlü bir destek oluşturan köpük malzeme, jel veya hava yastıklarından imal edilir. Bu sayede sporcunun çok daha rahat hareket etmesi sağlanır. İşbu üst yüzeye geldiğinde ise voleybol ayakkabıları genel olarak ağ örgü içeren süetten oluşur. Ancak deri olarak üretilen yüksek kesimli voleybol ayakkabıları da yok değildir.

En çok satan Voleybol Ayakkabısı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Voleybol Ayakkabısı:
 1. Asics Upcourt 5 Erkek Voleybol Ayakkabısı 1071A086
 2. Asics Gel Rocket 11 Erkek Voleybol Ayakkabı 1071A091
 3. Asics Gel Rocket 11 Kadın Voleybol Ayakkabısı 1072A093
 4. Asics Gel Rocket 11 Beyaz-Gri Kadın Voleybol Ayakkabısı 1072A093-101
 5. Asics Upcourt 5 Lacivert Erkek Voleybol Ayakkabısı 1071A086-403

Voleybol Ayakkabısı

Günümüzde onlarca spor dalı vardır. Her spor dalı için farklı ekipmanlar üretilir. Bu ekipmanlardan önemli olanlardan birisi de ayakkabılardır. Bunun sebebi her sporun yapıldığı zemini ve yapılış şeklinin farklı olmasıdır. Voleybol dünya çapında sıkça bilinen spor dallarından biridir. İç ve dış mekânda oynanabilir. Bu sporda ayakkabının önemi oldukça fazladır. Çünkü ayakkabının zeminde hem kaymaması hem de hafif olması lazımdır. Rahat bir şekilde voleybol oynamanız için birden çok marka onlarca farklı modelde ayakkabı üretir. İç ve dış saha zeminleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden zemine uygun voleybol ayakkabısı tercih etmeniz ayak sağlığınız için önceliklidir. İç mekânda voleybol oynuyorsanız voleybol salon ayakkabısı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Özellikle smaçör oyuncusu maç esnasında birçok kez sıçrama hareketi yapar. Bu yüzden esnek ve hafif bir voleybol ayakkabısı giymesi gerekir. Bu sebeple seçim yaparken bunu göz önüne almalı ve dayanıklı yapıdaki modeller seçilmelidir. Bütün voleybol ayakkabısı modelleri sizin maç esnasında rahat hareket etmenizi sağlarken aynı zamanda performansınız yükseltir.

Voleybol Ayakkabısı Özellikler Nelerdir?

Voleybol ayakkabısı diğer spor dallarında giyilen ayakkabılara görsel olarak benzeyebilir fakat kullanım olarak oldukça farklıdır. En önemli farklardan biri dış tabanda kullanılan malzemedir. Dış taban kauçuktan yapılır. Böylece maç esnasında zeminde yere sağlam basmanızı sağlar. Orta taban hızlı hareket etmenizi ve sıçramalarınız rahat yapabilmeniz için özel malzemelerle üretilir. Orta tabanda genellikle esnek malzemeler kullanılır ama bu malzemeler aynı zamanda güçlüdür. Böylece maç esnasında ya da antrenman yaparken oldukça rahat hareket edebilirsiniz. Ayakkabının üst kısmı genellikle naylon veya file malzemeden oluşur. Bu üst kısımlar hafif olacak ve havanın içeri girmesini sağlayacak şekilde tasarlanır. Böylece oyun esnasın ayağınızı serin tutarken aynı zamanda ayağınızda oluşacak nemi önemli ölçüde azaltır. Bu sayede ayağınız rahat nefes alabilir. İç mekânda bulunan voleybol sahalarının zeminleri düz ve pürüzsüz olmalıdır. Voleybol ayakkabılarında kullanılan malzemeler zemini korurken aynı zamanda bırakmaz. Maç esnasında bu sporun oynanış şeklinden dolayı çoğu zaman topu karşı tarafa atmak için zıplayıp inersiniz bu yüzden ayakkabıların çoğunda yastıklama özelliği bulunur. Bu özellik orta tabanda bulunur. Zıpladıktan sonra yere bastığınızda dizleriniz ve ayak bilekleriniz gibi hasar görebilecek diğer uzuvlarınızı ve kaslarınızı korur. Çoğu voleybol ayakkabısı, zıpladıktan sonra yere inerken ayaklarınız sabit tutar ve sporun gerektirdiği tüm yanal hareketleri rahat yapmanız için gerekli özelliklere sahiptir. Ayrıca, yorucu antrenmanlar ve maçlar sonrası yorgunluğunuzu hafifletir. Bütün voleybol ayakkabısı özellikleri sizin rahatınız için tasarlanmıştır.

Voleybol Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Bir voleybol ayakkabısını seçerken yastıklama, ayak bileği desteği ve ağırlığı gibi özellikler önemlidir. Maç esnasında ayaklarınız oldukça yorulur. Ayağınızın yorulmaması için uygun bir yastıklamaya ihtiyacı vardır. Doğru ayakkabı tercih etmezseniz yüksekten zıpladıktan sonra iniş esnasında ayağın incinmesiyle karşılaşabilirsiniz. Yastıklama özelliği oldukça dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Maç esnasında ayak bileğinizi zorlayacak birçok hareket yaparsınız ve ayak bileğinizi burkabilirsiniz. Ayak bileği desteği olan modelleri seçerek olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca zemin tutuş özelliğine de dikkat etmeniz gerekir. Bilekli voleybol ayakkabısı ayak bileğinize ekstra koruma sağlar. Maksimum konfor sağlayan bu tarz modellere yönelebileceğiniz gibi boğazlı voleybol ayakkabısı çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Maç esnasında ayağınız oldukça fazla hareket eder. Bu sebepten dolayı voleybol ayakkabısının olabildiğince hafif olması gerekir. Böylece ayağınızda ayakkabı yokmuş gibi rahat hareket edebilirsiniz. Ayrıca bu ayakkabılar yüksek olmalı ve ayaklarınızı tam kavrayabilmelidir. Profesyonel olarak voleybol oynuyorsanız profesyonel voleybol ayakkabısı seçimi yapmalı ve özelliklerine bakarak ayak sağlığınız için uygun modeli almalısınız. Zeminin açık renkte olmasından dolayı voleybol ayakkabısı siyah olabilir. Böylece açık renk zeminde ayakkabılarınız dikkat çekebilir. Voleybol ayakkabısı nasıl olmalı merak ediyorsanız bu detaylara göz atarak seçim yapabilirsiniz. En iyi voleybol ayakkabısı için markaları inceleyerek karar verebilirsiniz.

Ayak Sağlığına Uygun Voleybol Ayakkabısı Markaları

Herhangi bir ürünü seçmeden önce ayakkabıda aradığınız özellikleri bilmeniz doğru ürünü bulmanız da size fikir verir. Örneğin hobi amaçlı voleybol oynuyorsanız basit bir ayakkabı alabilir fakat profesyonel olarak oynuyorsanız işlevi yüksek olan bir ürün seçebilirsiniz. Bütün voleybol ayakkabıları maç esnasında sizin rahatınızı korumak için üretilir. Ayakkabıların yapısından dolayı maç esnasında ayak bileğinizin burkulması önlenir. Böylece basit sakatlıklar yaşamadan oyununuzu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Aynı zamanda voleybol ayakkabıları oldukça hafif ayakkabılardır. Birçok marka öncelikli olarak kadınlar için voleybol ayakkabısı üretmektedir fakat erkekler için ayakkabı üreten markalar da vardır. Bu markaların sayısı yıllar boyu voleybol sporuna ilginin artmasıyla oldukça artmıştır. Voleybol ayakkabısı üreten Adidas, Asics, Mizuno, ve Nike gibi markalar sektörün dikkat çeken markaları arasındadır. Birçok voleybol sporcusu seçim yaparken voleybol ayakkabısı markalarını karşılaştırır ve ona göre karar verir. Markalar farklı teknolojide modeller üretir. Böylece farklı özellikler ortaya çıkar. Her marka sizin maç esnasında rahat etmeniz için ayakkabılarını tasarlayıp satışa sunar. En iyi voleybol ayakkabısı markası hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız ayakkabıların yorumlarını okuyup markalar arasında genel değerlendirmesini yapabilirsiniz. Aynı zamanda ayak sağlınız için ortopedik sandalet modellerini de inceleyebilirsiniz.

Doğru Voleybol Ayakkabısı İçin Önemli Noktalar

Her insanın ayak yapısı farklı olduğu için ayak sağlığı açısından tercihleri de farklı olabilir. Aynı zamanda kadın ve erkek ayak yapısı da farklıdır. Kadın ayakkabıları daha dar yapılırken erkek ayakkabıları ise daha geniş yapılıdır. Voleybol ayakkabılarında önemli olan hususlardan biri hafif olmasıdır. Çünkü maç esnasında uzun süre ayakta kalırsınız. Bu yüzde ayakkabı dakikalar geçtikçe ağırlaşabilir. Bu sebeple seçiminizde hem ayak yapınıza uygun hem de hafif modelleri tercih etmelisiniz. Ayakkabının rahat nefes alabilmesi ayağınızdaki sıcaklığı azaltarak maç esnasında göstermiş olduğunuz performansı artırılabilir. Bu yüzden nefes alabilen bir voleybol ayakkabısı tercih etmeniz sizin yararınıza olur. En ucuz voleybol ayakkabısı için markalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bütün voleybol ayakkabıları sizin rahatınız ve konforunuz düşünülerek üretilir. Zemin tutuş özelliği olan ve oyun sırasında kayma yapmayan modelleri inceleyebilirsiniz. Voleybol ayakkabısında istediğiniz özellikleri belirleyerek size en uygun voleybol spor ayakkabısı modelini bulabilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra basketbol ayakkabısı modellerine de göz atabilirsiniz.

Voleybol Ayakkabıları Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Voleybol ayakkabısının onlarca farklı marka ve yüzlerce farklı model seçeneği vardır. Birbirinden farklı özellikteki ürünlerin daha önce satın alan kullanıcıların yorumlarını okuyup voleybol ayakkabısı önerileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İster hobi amaçlı ister profesyonel voleybol oynayın kullanım amacınıza en uygun ürünü birçok marka arasından seçebilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla renk seçeneğinden dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Farklı marka ve modelleri bünyesinde barındıran Akakçe’den inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun voleybol ayakkabısı fiyatları uygun seçenekleri vardır. Ucuz voleybol ayakkabısı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz model ucuz voleybol ayakkabısı da olabilir. Sizin için ideal fiyat aralığını girerek size uygun ürünü bulabilirsiniz. Fiyatları küçükten büyüğe doğru sıralayarak voleybol ayakkabısı en ucuzu seçeneğini görebilirsiniz. Bütün seçenekleri inceleyerek voleybol ayakkabısı indirimlerini görebilirsiniz. Size uygun ürünü bulduktan sonra kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Böylece karar aşamasına geldiğinizde daha doğru bir karar verebilirsiniz. Voleybol ayakkabısı satın al seçeneğine tıklayarak hayalinizde ayakkabının sahibi olabilirsiniz.