1 TB SSD Harddisk

1 TB SSD Harddisk Fiyatları

215 farklı 1 TB SSD Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 GB1 TBPCI-Express 4.0SATA 3.02.5"M27000 MB/s7450 MB/s0 - 500 TL 500 - 750 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kapasite: 1 TB Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Kapasite 1 TB Ara Birim Boyut Okuma Hızı Yazma Hızı Seri SatıcıToplam 102 satıcı. Ürün Puanı

500 GB SSD512 GB SSDM2 SSD480 GB SSD2 TB SSDPCI-Express 4.0 SSD240 GB SSD256 GB SSD960 GB SSD2.5 inç SSDSATA 3.0 SSD250 GB SSD

En Çok Karşılaştırılan SSDler

1 TB SSD Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

1 TB SSD Harddisk

Güvenli veri depolama aygıtları arasında bulunan SSD’ler bilgisayar bileşenleri arasında öne çıkar. Dahili ve harici olmak üzere farklı modellerde bulunan veri depolama birimleri bilgisayarınızdaki verileri saklamanıza yardımcı olur. Bu veriler oyun, video, resim ya da işle alakalı dosyalar olabilir. Özellikle iş hayatında ya da oyunlarda büyük verilerle karşılaşmak mümkündür. Bu veriler bilgisayarın yavaşlamasına, donmasına veya hafızasının azalmasına neden olabilir. Ek bir veri depolayıcı kullanmadan, bilgisayarınızın veri depolama kapasitesinde dilediğiniz tüm verileri saklayabilirsiniz. Kullanım alanı geniş olan 1 TB SSD seçenekleri sessiz çalışması ve yüksek depolama özelliğiyle öne çıkar. Eğer sık sık depolama sorunu yaşıyor ve dosyalarınızı silmek zorunda kalıyorsanız yüksek kapasiteye sahip 1 TB SSD harici harddisk markalarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Bilgisayarda verilerinizi güvenilir bir şekilde saklamaya yarayan bu ürünler hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlar için de kullanım sunar. Bilgisayarın performansını artıran 1 TB SSD disk sayesinde sistem belleğini yormadan işlemlerinizi yapabilir ve cihazın ömrünü de uzatabilirsiniz. Farklı içeriklerden gelen büyük verileri tek bir noktada toplayan ürünlerin fiyatları markalara göre değişebilir. Bu sebeple 1 TB SSD harddisk en ucuz fiyatları için indirimleri takip edebilirsiniz.

1 TB SSD Hard Disk Özellikleri

1 TB kapasiteye sahip olan SSD’ler okuma ve yazma hızlarıyla, boyutlarıyla, tasarımlarıyla, ara birimleriyle de ön plana çıkar. Bilgisayar üzerinden yapacağınız işlemleri kolaylaştıran 1 TB sata SSD sistemleri sayesinde oldukça pratik bir kullanım sunar. Özellikle son dönemlerde teknolojinin getirilerinden yararlanmak için tercih edilen 1 TB SSD harddisk veri aktarımındaki hızıyla dikkat çeker. Büyük verilerin işlenmesini kolaylaştıran bu ürünler uygulamaların ya da videoların da hızlı bir şekilde indirilmesi veya yüklenmesine yardımcı olur. Veri depolama cihazları bu hızlı içerikleri sayesinde bilgisayarın işletim sistemine de katkıda bulunur. 1 TB SSD harddisk laptop ve masaüstü cihazlarda büyük veya küçük tüm verilerin uzun süreli bir şekilde saklanmasını sağlar. SSD tipi ürünlerin dikkat çeken özelliklerinin başında her zaman veri deposunu koruması gelir. Elektrikler kesilse dahi cihazdaki fotoğraflar, videolar, müzikler ya da diğer veriler depolanmaya devam eder. SSD 1 TB SSD sayesinde binlerce hatta milyonlarca müzik, resim, film, oyun ya da fotoğraf güvenle saklanır. Oyun ve program depolamak için 1 TB tam aradığınız boyut olabilir.

1 TB SBD Kullanım Avantajları

Hem hızı hem de performansı önemseyen kişilerin tercihi SSD 1TB laptop ve masaüstü bilgisayarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle hızlarıyla ön plana çıkan ürünler verilerin hızlı bir şekilde işlenmesini, dolayısıyla uygulamaların da kısa süre içerisinde açılmasını sağlar. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan veri depolayıcılarda gecikme oranı da çok azdır. Bu da kasma, donma gibi sorunların minimum seviyelere inmesini sağlar. 1 TB SSD harddisk yüksek okuma, yazma hızı sayesinde büyük verilerin işlenmesini de kolaylaştırır. Bu nedenle özellikle büyük şirketlerde çok fazla avantaj sağlar. Sağladığı avantajların başında az enerji harcayarak çalışması da gelir. Ürünler belirli miktarda güç harcadıkları için enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca 1 TB SSD dahili harddisk tasarruflu çalışmasını sessiz bir şekilde gerçekleştirir. Masaüstü ya da laptoplarda kullanılabilen 1 TB SSD hem hızlı hem de sessiz çalışma düzenleri sayesinde teknoloji severlerin beğenisini kazanır. Dayanıklı olan 1 TB harddisk SSD her türlü sarsıntı ya da darbe karşısında da sağlamlığını ortaya koyar.

Yüksek Performans İçin 1 TB SSD Harddisk Çeşitleri

SSD gelişmiş bir veri depolama sistemidir. Bu nedenle yüksek performanslı bilgisayarların da temel parçaları arasında yerini alır. Üstelik 1 TB SSD fiyatları da her bütçeye uyacak şekilde hazırlanır. Bu nedenle masaüstü ya da laptopunuz için tercih edebileceğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Elektronik cihazların çalışma kapasitesiyle hızını yükselten ürünler farklı marka ve model bilgisayarlarla uyumlu olarak çalışır. Ayrıca işletim sistemleriyle de kısa süre içerisinde uyum sağlar. Bu sayede tüm işlemlerinizi donma ya da kasma olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bekleme sürelerini minimuma indiren harddisk SSD 1 TB çeşitleri filmlerin, dizilerin, müziklerin ya da oyunların kısa sürede açılmasını sağlar. Uygulamaların indirme ve yüklenme sürelerini de kısaltır, işlerinizi kolayca halletmenize yardımcı olur. Ürünlerin bu avantajları uygulamalara ve dosyalara erişim sürenizin de kısalmasını sağlar. Günümüzde, özellikle iş hayatında büyük verili dosyalara hızlıca ulaşmak iş verimini yükseltir. Bu nedenle 1 TB SSD harddiskler tercih edilir ve gecikme süreleri kısaltılır.

Farklı Aralıklarda Bulunan 1 TB SSD Fiyatları

Gelişmiş özelliklere sahip olan SSD 2.5 TB mekanik aksamlarıyla ön plana çıkar. Ürünlerin içeriğinde hareket eden parçalar bulunmaz. Bu nedenle taşınma esnasında ya da darbe aldıklarında bozulmazlar. Bu yüzden ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Hareketsiz parçalardan oluşması sessiz çalışmalarına da olanak sağlar. Bu durum kullanım verimliliğini artırır. Zaman içerisinde deposu filmlerle, müziklerle, oyunlarla ya da dosyalarla doldukça çalışma verimliliği hep aynı kalır. Tüm bunlara rağmen 1 TB SSD fiyat bakımından oldukça tatmin edicidir. Her bütçeye uygun modeller farklı markalara aittir. Her marka kendine özel bir kullanım ve kurulum biçimine sahiptir. Ayrıca okuma ve yazma hızları da ürünler arasında değişiklik gösterir. Bu değişimler 1 TB SSD harici harddisk fiyatları üzerinde de etkilidir. Çünkü kapasitesi yüksek olan ürünlerin veri depolama hızları da yüksektir. Ayrıca uygulamaların hızlıca açılmasını sağlayan sistemleri de fiyatları etkiler. Ürünlerle beraber hard disk kılıfı da kullanabilir, cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Disk kılıfları fermuarlı tasarımları sayesinde kolay kullanım sağlar.

1 TB SSD Harddisk Seçeneklerini Akakçe’den İnceleyin

1 TB SSD harddisk fiyatları marka, boyut, okuma hızı gibi özelliklerine göre değişebilir. SSD fiyatları 1 TB için belirlenirken hız faktörleri ön planda tutulur. Sessiz çalışan, yüksek performanslı ürünler farklı markalar tarafından farklı özelliklerde sunulduğu için ihtiyacınızı belirleyip 1 TB SSD seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz. Farklı boyutları bulunan ürünleri satın almadan önce bilgisayarınızı uyum gösterip göstermediğine muhakkak bakmalısınız. SSD 1 TB 3.5 yüksek kapasitesi sayesinde bilgisayarın üzerine binen yükü hafifletir. Yüksek miktarda verinin hızlı bir şekilde tek noktada toplanmasına yardımcı olur. Gelişmiş okuma ve yazma hızına sahip olan ürünler RPM hızlarıyla da dikkat çeker. Farklı çeşitlerde yer alan RPM hızları ihtiyaç ya da istekler doğrultusunda seçilebilir. Akakçe üzerinden SSD 1 TB fiyat ve markalarına göz atarak size en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda toplantılarınız için görüntü kalitesi yüksek bir kamera arıyorsanız webcam fiyatları ve modellerini de uygun fiyatlardan satın almanız mümkün olur.