SanDisk

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD

En Popüler 6. SSD (8 yorum)
SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD
Kapasite seçenekleri:

59 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

613,70 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 37 dakika önce Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Stokta 1 adet 1 iş günü Satıcı: Pazarama/SDS Teknoloji

Ürün Özellikleri: Kapasite: 240 GB, SATA 3.0, Boyut: 2.5", Okuma Hızı: 530 MB/s, Yazma Hızı: 440 MB/s... Devamını gör

6,88 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,7 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
448,02 TL01.12.2023

En Ucuz SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (40)

Yenilenmiş ve İkinci El SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 613,70 TL 613,70 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler SanDisk SSDler
Benzer Ürünler

Sandisk 240 GB SSD

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanan bilgisayarlar, Sandisk 240 GB SSD gibi çeşitli donanım envanterleri ile zenginleştirilir. Dizüstü veya masaüstü olarak kullanılan bilgisayarların veri depolama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanıyan Sandisk 240 GB SSD, harddiskin yerini alır.

Geliştirilmiş özellikleriyle cihazlara işlevsellik kazandıran parça, sistem üzerinde gerçekleştirilen işlemlerin hızlı, eksiksiz şekilde depolanmasını mümkün kılar. Sandisk SSD harddisk 240 GB ile sizler de bilgisayarınızı üst düzey performans sınırlarına taşıyabilir, cihazınızın bellek alanını genişletebilirsiniz. Sabit disklerin yerini alan Sandisk 240 GB SSD, kaydedilmek istenen tüm verileri güvenli şekilde depolamayı başarır.

Depolanan verilerin ulaşımını kolaylaştıran Sandisk 240 GB SSD, farklı amaçlar için kullanılan PC’lere işlevsellik kazandırır. Depolama alanında meydana gelen azalma sonucu sistem yavaşlaması ve donması gibi problemlerin önüne geçen Sandisk SSD, iyileştirilmiş hız ve performans sunar.

Standart sabit disklerden daha hızlı bir çalışma performansı sergileyen Sandisk 240 GB SSD; uygulamaları kolayca indirmenizi, pratik bir şekilde kullanmanızı mümkün kılar. Kalitesi ve üstün performansıyla bilgisayarları için depolama aygıtına ihtiyaç duyan kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır.

Sandisk 240 GB SSD

Sandisk 240 GB SSD Ne İşe Yarar?

Bilgisayar teknolojilerinin en yeni ve verimli aygıtlarından biri olan Sandisk SSD Plus 240 GB, veri depolamak için kullanılan önemli aygıtlardan bir tanesidir. Çeşitli uygulamaları kullanmanızı, belge ve dosyalarınızı kaydetmenizi, fotoğraf ya da videoları depolamanızı mümkün kılan Sandisk 240 GB SSD ile sizler de bilgisayarınızı fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Kullanım sırasında meydana gelen depolama alanı uyarısını almanızı engelleyen Sandisk 240 GB SSD, sistem üzerinde gerçekleştireceğiniz işlemlere hız kazandırır. Yüksek kapasitesiyle geniş bir kullanım alanı sunan Sandisk 240 GB SSD, birçok program ve dosya için depolama imkânı tanır.

Veri aktarımını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiren Sandisk 240 GB SSD, dosyalarınızı uzun süre boyunca güvenle depolar. Depoladığınız datalara istediğiniz an kolayca ulaşmanızı mümkün kılan Sandisk 240 GB SSD tasarımı, talimat vermediğiniz sürece belgelerin silinmeden korunmasını sağlar.

Sandisk 240 GB SSD içerisinde yer alan flash yongalarda depolanan tüm veriler, dilediğiniz an kullanıma hazırdır. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarınız için uygun kullanım özelliklerine sahip olan Sandisk 240 GB SSD katı hal sürücüsü, dayanıklı yapısıyla da dikkatleri üzerine toplar.

Sandisk 240 GB SSD Görünümü

Sandisk 240 GB SSD’yi Diğer Modellerden Ayıran Özellikleri

Bilgisayarınızın talimatlarınıza hızlı ve güvenli şekilde yanıt vermesine olanak tanıyan 240 GB Sandisk SSD, kaliteli yapısıyla dikkat çeker. Darbe ve çarpmalara karşı dayanıklı bir kullanım sunan Sandisk 240 GB SSD, bilgisayarınız için üstün bir performans sergiler. SSD Sandisk Plus 240 GB SDSSDA-240G-G26, geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çeker.

535 MB/sn’ye kadar ardışık okuma becerisine sahip olan Sandisk 240 GB SSD, 450 MB/sn’ye kadar olan ardışık yazma hızıyla kullanıcılarına pratik bir deneyim sunar. Standart sabit sürücülerden 20 kat daha hızlı işlem gerçekleştiren Sandisk SSD sürücü, dizüstü veya masaüstü formdaki bilgisayarınızın hızını olumlu anlamda etkiler. Sandisk 240GB SSD Plus sabit disklere göre yüksek performans elde etmenizi mümkün hale getirir.

Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Sandisk 240 GB SSD, cihazınızı düşürmeniz veya darbe alması durumunda verilerinizin korunmasını sağlar. Titreşime ve darbeye karşı dirençli olarak üretilen Sandisk 240 GB SSD Plus sdssda-240g-g26 2.5" sata 3.0 SSD, kolay kurulum özellikleriyle de ayrıcalıklı deneyim sunar.

Özel kurulum kitapçığıyla birlikte gelen Sandisk 240 GB SSD aygıtını talimatlara uyarak hızlıca kurabilir, ayrıcalıklı kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Serin ve sessiz çalışma performansıyla öne çıkan Sandisk markasına ait SSD, 31.8 g ağırlığındaki yapısıyla dikkat çeker.

Sandisk 240 GB SSD Kullanım

Sandisk 240 GB SSD Artı ve Eksi Yönleri

Hızlı çalışma prensibi ve geniş depolama alanıyla ayrıcalıklı kullanım özelliklerini beraberinde getiren Sandisk 240 GB SSD hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlar için uygun tasarıma sahiptir. Sandisk kalitesi ve güvencesiyle üretilen sürücü, 240 GB kapasitesindeki geniş alanıyla konforlu bir kullanım imkânı sunar. Uygulama yanıt süresini minimuma indirmeyi hedefleyen Sandisk 240 GB SSD, çeşitli cihazlarla maksimum uyumluluk sergiler.

Bilgisayarlar için oldukça önemli bir yere sahip olan Sandisk 240 GB SSD Plus, veri depolama işlemini sorunsuz şekilde tamamlar. Düşük enerji tüketimi, hızlı işlem becerisiyle öncelikli tercihler arasında yer alan Sandisk markasına ait SSD aygıtını seçerken ürün özelliklerini inceleyerek maksimum verimle faydalanabilirsiniz. Sandisk 240 GB SSD artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

 • Açılıp/kapanma, önyükleme, sayfa yenileme işlemlerinde yüksek hız sunar.
 • Darbe ve titreşime dayanıklı yapısı, uzun soluklu kullanımı mümkün kılar.
 • Verilerinizin güvenle depolanmasını sağlar.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an depolanan belgelere kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Düşük güç tüketimi ile tasarruflu kullanım sunan bu aygıt bilgisayarınızın şarjının uzun süre dayanmasına olanak tanır.
 • Sessiz çalışma özelliği, gürültü kirliliğini engeller.
 • 240 GB kapasiteye sahip depolama alanı; büyük uygulamaları, filmleri, videoları saklamak için yeterli gelmeyebilir.
Sandisk 240 GB SSD Teknik Detayları

Sandisk 240 GB SSD Hangi Cihazlarla Uyumludur?

Hafif yapısıyla Sandisk 240 GB SSD yorum alanında adından övgüyle söz ettiren aygıt, bilgisayarınıza taşıma kolaylığı sağlar. Arızalanması halinde bilgisayarınızda işlev kaybına neden olan Sandisk 240 GB SSD, hızlı çalışması ve uzun ömürlü olması ile öne çıkar. Farklı markalar tarafından geliştirilen birçok bilgisayar ile uyumluluk sergileyen Sandisk SSD, bilgisayar toplayan bireylerin öncelikli tercihleri içerisinde yer alır.

Cihazına hız, işlevsellik ve geniş bir kullanım alanı kazandırmak isteyen kişiler için ayrıcalıklı özellikler Sandisk 240 GB SSD Plus sabit, uygun satın alma koşullarını da beraberinde getirir. Sandisk 240 GB SSD ucuz fırsatlarından faydalanarak sizler de bu aygıtların üstün kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarını uygun fiyata daha yüksek performansa ulaştırmak isteyen kişiler için avantaj sunar.

Bilgisayarınız için geniş bir kullanım alanı sunan Sandisk 240 GB SSD; açılıp kapanma, sayfa geçiş, yükleme gibi işlemlerin son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanızı mümkün kılan Sandisk 240 GB SSD ile hata potansiyelini minimuma indirebilirsiniz.

Sandisk 240 GB SSD Fiyatları

Bilgisayar performansını olumlu yönde etkileyen Sandisk SSD, kaliteli yapısı ve uygun fiyat avantajlarıyla dikkat çeker. Sandisk 240 GB SSD fiyatları, farklı ekonomik koşullara sahip kişilerin kolayca ulaşmasını mümkün kılar.

Kaliteye uygun fiyata sahip olmanıza imkân tanıyan Sandisk 240 GB SSD, bilgisayarınızı verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Yüksek performans kriterlerinden taviz vermeden üretilen Sandisk SSD, uygun satış politikalarıyla bilgisayar severlerin kullanımına sunulur.

Modern teknolojilerden faydalanılarak dizayn edilen katı hal sürücüsü, bilgisayarınızın en önemli aygıtlarından biridir. Kaliteli, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran Sandisk 240 GB SSD ile ihtiyacınıza etkili bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Sandisk 240 GB SSD fiyat noktasında yapacağınız kapsamlı bir araştırma ile bütçeniz doğrultusunda bu aygıta sahip olmanız mümkündür. Bilgisayarınızın hızını etkili bir şekilde artırmanıza olanak tanıyan Sandisk 240 GB SSD ile verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz.

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD Fiyat Analizi

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD son 1 aylık fiyat değişim grafiği

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD Özellikleri

Kapasite:   240 GB
Ara Birim:   SATA 3.0
Boyut:   2.5"
Okuma Hızı:   530 MB/s
Yazma Hızı:   440 MB/s

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD Detayları

 • Özellikler
 • Sert durum disk sürücü, kapasite 240 GB
 • Standart bağlantı Serial ATA III
 • Hafıza tipi SLC
 • NVMe Hayır
 • … için bileşen Bilgisayar / laptop
 • Okuma hızı, ortam 530 MB/s
 • Yazma hızı, ortam 440 MB/s
 • Veri aktarım hızı 6 Gbit/s
 • S.M.A.R.T. destek Evet
 • Koruma özellikleri şoka dayanıklı, Titreşime dayanımlı
 • Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, FCC, TÜV
 • Çevresel koşullar
 • Çalışma ısısı aralığı 0 - 70 °C
 • Çalışabilir titreşim 5 G
 • Çalışma engelleyici titreşim 4,9 G
 • Çalışabilir şok düzeyi 1500 G
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 100,5 mm
 • Derinlik 7 mm
 • Yükseklik 70 mm
 • Ağırlık 32 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj genişliği 127 mm
 • Ambalaj derinliği 10,3 mm
 • Ambalaj yüksekliği 177,8 mm
 • Paket ağırlığı 58,1 g
 • Lojistik veri
 • Ana karton genişliği 14 cm
 • Mastır karton uzunluğu 10,4 cm
 • Ana karton uzunluğu 19,1 cm
 • Mastır karton ağırlığı 698,03 g
 • Mastır karton başına miktar 10 adet
 • Diğer özellikler
 • Ürün rengi Siyah
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

240 GB SSD 2.5 inç SSD SATA 3.0 SSD

Ortalama Puan
2.9 14 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • İÇ 35 yorum
  153 beğeni
  İlyas Ç. Manisa 22 Kasım 2020
  SanDisk SSD Plus SDSSDA-240G-G26 2.5" 240 GB SATA 3 SSD N11 sitesinden sipariş verdim. GLORİAGUVENLİK adlı satıcıdan aldım. SSD izmir'den 3 gün içinde manisaya geldi. Satıcı güvenilir faturası ile birlikte gönderilmiş. Sağlam şekilde adresime teslim edildi. Kolayca bilgisayar kasama montajını yaptık gayet çalışıyor almak isteyen varsa güvenle sipariş verebilir.
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • PT 3 yorum
  36 beğeni
  Possible T. 1 Mart 2021
  Çöp ötesi bir ürün. Çöp demek çöplere hakaret olur. Teknik konuşacağım bu SSD ile ilgili. SM2256S kontrolcüsü var. Bu kontrolcü nasıl peki? Tek kelimeyle BERBAT! Tek çekirdekli kontrolcü ile bu SSD'den nasıl bir performans bekliyor bizim Türk milleti anlamıyorum. Kontrolcü berbat. Bir tane çekirdeği var sadece. Üstelik DRAM bile yok. Kasası desen adi kötü bir plastik. O plastik bir süre sonra aşırı ısınmadan aşınacak ve elinizde kalacak SSD. Paranıza yazık olur asla almayın bu SSD'yi. Gidin aynı fiyata Patriot Burst, Apacer Panther, Addlink S20 alın. Bu bahsettiğim SSD'ler SanDisk SSD Plus'ı yerde yere vurur. "yEa sAndİsK" diyip atlamayın bu SSD'ye. SanDisk'in Ultea 3D modeli kaliteli olsa da SSD Plus modeli berbat, leş bir SSD'dir.
Tüm Yorumlar
 • SS 1 yorum
  6 beğeni
  Serkan S. İstanbul 15 Temmuz 2021
  almayın aldırmayın önünden bile geçmeyin
 • MO 1 yorum
  4 beğeni
  Mehmet O. Kocaeli 14 Haziran 2021
  Evet güzel ürün, laptopumu biraz hızlandırdı
 • MN 1 yorum
  4 beğeni
  Mesut N. Kırklareli 4 Mayıs 2021
  Kötü yorumlara anlam veremedim herhalde çok üst düzey işler yapıyorlar bilgisayarlarında. Onlar üst düzey ssd alabilirler. Ben iki laptop için aldım. Günlük kullanım için yeterli geldi. Karar sizin.
 • PT 3 yorum
  36 beğeni
  Possible T. 1 Mart 2021
  Çöp ötesi bir ürün. Çöp demek çöplere hakaret olur. Teknik konuşacağım bu SSD ile ilgili. SM2256S kontrolcüsü var. Bu kontrolcü nasıl peki? Tek kelimeyle BERBAT! Tek çekirdekli kontrolcü ile bu SSD'den nasıl bir performans bekliyor bizim Türk milleti anlamıyorum. Kontrolcü berbat. Bir tane çekirdeği var sadece. Üstelik DRAM bile yok. Kasası desen adi kötü bir plastik. O plastik bir süre sonra aşırı ısınmadan aşınacak ve elinizde kalacak SSD. Paranıza yazık olur asla almayın bu SSD'yi. Gidin aynı fiyata Patriot Burst, Apacer Panther, Addlink S20 alın. Bu bahsettiğim SSD'ler SanDisk SSD Plus'ı yerde yere vurur. "yEa sAndİsK" diyip atlamayın bu SSD'ye. SanDisk'in Ultea 3D modeli kaliteli olsa da SSD Plus modeli berbat, leş bir SSD'dir.
 • İÇ 35 yorum
  153 beğeni
  İlyas Ç. Manisa 22 Kasım 2020
  SanDisk SSD Plus SDSSDA-240G-G26 2.5" 240 GB SATA 3 SSD N11 sitesinden sipariş verdim. GLORİAGUVENLİK adlı satıcıdan aldım. SSD izmir'den 3 gün içinde manisaya geldi. Satıcı güvenilir faturası ile birlikte gönderilmiş. Sağlam şekilde adresime teslim edildi. Kolayca bilgisayar kasama montajını yaptık gayet çalışıyor almak isteyen varsa güvenle sipariş verebilir.
  • Alışverişçi resmi

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSDKingston A400 SA400S37/240G SATA 3.0 2.5" 240 GB SSDSanDisk Ultra II SDSSDHII-240G-G25 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSDSamsung 850 EVO MZ-75E250BW SATA 3.0 2.5" 250 GB SSD
 SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSDKingston A400 SA400S37/240G SATA 3.0 2.5" 240 GB SSDSanDisk Ultra II SDSSDHII-240G-G25 SATA 3.0 2.5" 240 GB SSDSamsung 850 EVO MZ-75E250BW SATA 3.0 2.5" 250 GB SSD
Fiyat 613,70 TL
59 satıcı
759,00 TL
121 satıcı
1.999,90 TL
1 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik6. Popüler SSD---
Ortalama Puan8 yorum---
Kapasite240 GB240 GB240 GB250 GB
Ara BirimSATA 3.0SATA 3.0SATA 3.0SATA 3.0
Boyut2.5"2.5"2.5"2.5"
Okuma Hızı530 MB/s500 MB/s--
Yazma Hızı440 MB/s350 MB/s--
Seri-Kingston A400--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı