İhlas

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma

En Popüler Su Arıtma Cihazı (7 yorum)
İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma
Seçenekler:

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 9 dakika önce Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Stokta Satıcı: Amazon Türkiye/İHLAS PAZARLAMA

Ürün Özellikleri: Tezgah Altı, Filtre Sayısı: 5


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.454,61 TL24.11.2023

En Ucuz İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (7)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler İhlas Su Arıtma Cihazları
Benzer Ürünler

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma

Yeni nesil filtreler sayesinde şebeke suyunu içme suyu haline getiren İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, 8 litre tanka sahiptir. Böylece kullanıcı musluktan su kullanırken suyun arıtılmasını beklemek zorunda kalmaz. Aura Cebilon Silver su arıtma cihazının özel tasarımı sayesinde her seferinde tanktaki su kullanılır. Bu sayede kullanıcılar olası su kesintilerinde günlerce beklemiş su ile karşılaşmaz. Tezgah altı olarak tasarlanan ve montaj tamamlandıktan sonra tezgah üzerinde yer kaplamayan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, minimal ölçüleri sayesinde yer israfına neden olmaz.

Su basıncının 3 bar ve üzerinde olduğu yerleşim yerlerinde kullanıma uygun olan İhlas Aura Cebilon Silver modeli, tamamen sessiz çalışır. 5 farklı filtreyle suyu aşama aşama dezenfekte ederek saflaştıran başarılı cihaz, süreç sonunda %98’e varan saflaştırma sağlar. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma cihazında yer alan filtrelerin kullanım ömürleri ise birbirinden farklıdır. Bununla birlikte cihazdaki bazı filtrelerin 6 ayda, bazılarının ise 5 yılda bir yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Filtre değişim işlemi ise cihazın kurulumunu da yapan yetkili servis tarafından gerçekleştirilir. Kullanıcılar açısından son derece zahmetsiz bir süreç sağlayan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma modeli, Ters Osmoz teknolojisini kullanarak çalıştığı için kullanıcıların filtrelenmemiş kirli su ile karşılaşma ihtimalini de ortadan kaldırır. Siz de su arıtma cihazı satın almayı düşünüyorsanız İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma modelini tercih edebilirsiniz.

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma

Ters Osmoz ile İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma

Reserve Osmosis System adı verilen Ters Osmoz sistemi ile çalışan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma şebeke suyunu 5 farklı filtreden geçirerek içilebilir hale getirir. Bu süreçte her filtre, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçük gözeneklere sahiptir. Dolayısıyla su filtreden geçerken atıklar, zararlı maddeler ve suyu kirleten diğer partüküler filtrelere takılır. Bunun sonucunda da tamamen saflaştırılmış su elde edilir. İhlas Cebilon Aura Silver su arıtma cihazı filtrasyon sürecinde sırasıyla 5 mikron sediment, GAC, 1 micron sediment, membran ve mineralli karbon filtreler bulunur.

Suyu aşama aşama arıtan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma cihazının ilk filtresi 5 mikrondan daha büyük olan partikülleri süzer. Büyük partiküllerden arındırılan su daha sonra GAC olarak da bilinen Granül Aktif Karbon Filtreye ulaşır. Burada kötü kokuya neden olan organik maddeler ile serbest klor ayrıştırılır. Ardından su ters osmoz uygulanan membran filtreye ulaşır. Son olarak arıtılmış suyun pH değerinin düzenlenmesi ve mineral açısından zenginleştirilmesi için mineral karbon filtre devreye girer.

Tüm süreç tamamlandığında ise temiz su, İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma içindeki 8 litrelik krom tankına aktarılır. Musluk açıldığında ise tanktaki su, musluk aracılığı ile kullanıcıya ulaşır. “İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma cihazı kaç litre arındırabilir?” sorusunun yanıtı ise dakikada 2 litredir. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma özellikleri arasında öne çıkan diğer detay ise aletin 3 bar ve üzerindeki su basıncıyla çalışmasıdır. Başka bir ifadeyle İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma yetersiz veya düzensiz basınç sorunu olmayan her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Tasarım Ödüllü İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma

Design Turkey ve ABD/Good Design tarafından tasarım ödüllerine layık görülen İhlas Aura Cebilon serisinde yer alan Silver su arıtma, sade görünümüyle dikkat çeker. Kurulumu tezgah altına yapıldığından kullanım sırasında görünür olmayan Aura Cebilon Silver, açık tezgahlı sistemlerde dahi görüntü kirliliğine neden olmaz. Günlük kullanım için yeterli su tankına sahip olmasına rağmen kurulum için çok fazla alan gerektirmeyen İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, 400x270x385 mm ölçülerindedir.

Toplamda 9,5 kg ağırlığı sayesinde mutfak tezgahının altındaki dolapta güvenle kullanılabilir. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, temiz su musluğu ile birlikte geldiğinden arındırılan suyun tamamen yeni ve temiz bir sistemden kullanıcılara aktarılmasını sağlar. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma modelinde tanka su girişini ve tanktaki suyun çıkışını kontrol eden bir vana yer alır. Arıza durumlarında vana sayesinde su akışı saniyeler içinde durdurulabilir.

İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma yorumları ve değerlendirmelerinde de belirtildiği üzere vananın açılıp kapanması oldukça kolaydır. Ayrıca atık su hattının emen üzerinde kısıcı olarak adlandırılan bir aparat vardır. Membran filtrenin suyu arıtmasına yardımcı olan kısıcı aparat, suyun akışını yavaşlatarak filtrasyon işleminin gerçekleşmesine yardımcı olur. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma cihazının özel tasarımı sayesinde filtrasyon işleminin hiçbir aşaması dışarıdan bakıldığında görülmez.

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Artı ve Eksi Yönleri

Evlerde ve kalabalık olmayan ofislerde kullanım amacıyla tasarlanan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, kullanıcıların temiz içme suyu ihtiyacını kısa sürede karşılayacak niteliktedir. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma kullananlar tarafından yapılan yorumlar dikkate alındığında yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olduğu görülen başarılı cihazın bazı dezavantajları da vardır. Cebilon Silver su arıtma cihazı satın almayı düşünenlere karar verme aşamasına yardımcı olacak avantajlar ve dezavantajlar şöyle sıralanabilir:

 • 8 litrelik tankı sayesinde ihtiyaç duyulan temiz suyu anında sağlar. Dakikada 1,2 litre suyu arındırabildiği için de zaman kaybına neden olmaz.
 • 5 filtre ile arındırma yapan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma cihazında yer alan filtrelerin kullanım ömürleri 6 ay, 12 ay ve 5 yıl olduğu için sık sık filtre değiştirme ihtiyacı oluşmaz.
 • Pompası olmadığı için su basıncının 3 bardan düşük olduğu yerleşim yerlerinde kullanıma uygun değildir.
 • Dahili temiz su tankı krom olduğundan paslanma ve kireçlenme gibi sorunlara neden olmaz. Bu avantaj, Aura Cebilon Silver yorum ve değerlendirmeler de de vurgulanır.
 • Tank kapasitesi 8 litre olduğu için kalabalık yaşam alanlarında ve ofislerde yetersiz kalabilir.
 • Tezgah altı kurulum gerektirdiği için İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma mutfak dolabının içinde kalır. Böylece mutfak dekorasyonunun görsel bütünlüğü korunmuş olur.

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Fiyatları

İhlas güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunulan Aura Cebilon Silver su arıtma cihazı, ulaşılabilir fiyatı ve uzun kullanım ömrüyle benzerlerinden ayrılır. Sık sık pet şişe veya damacana su satın alma zorunluluğunu ortadan kaldıran İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, kullanım ömrü 6 ay ila 5 yıl arasında değişen filtreleriyle öne çıkar. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma fiyatları, tank kapasitesi, filtre sayısı/türü, kullanım alanı ve paket içeriği baz alınarak belirlenir.

Uygun olan Aura Cebilon Silver fiyatı, minimum 6 ay boyunca yenileme gerektirmeyen filtrelerle de desteklenir. Musluktan içilebilir su akmasını sağlayan ürün, içme suyunu masraf olmaktan çıkarır. Öte yandan sık sık satın alınan pet şişeler nedeniyle atık oluşması sorununa da ortadan kaldırır. İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma cihazı yedek filtre fiyatları da bütçe dostu düzeydedir. Masrafsız olduğu kadar zahmetsiz bir kullanım süreci de sağlayan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma ürününün bakımı ve filtre değişimi servis tarafından yapılır.

Krom su tankı sayesinde paslanma ve kireçlenme sorunu olmayan İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma, yüksek malzeme kalitesi sayesinde uzun yıllar boyunca işlevini yerine getirir. İndirim kampanyaları sayesinde İhlas Cebilon Aura Silver su arıtma ürünü en ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Siz de böyle bir arayıştaysanız İhlas Aura Cebilon Silver su arıtma ürününü tercih edebilir, avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Fiyat Analizi

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma son 1 aylık fiyat değişim grafiği

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Özellikleri

Tipi:   Tezgah Altı
Filtre Sayısı:   5
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Airfryer XXL

Ortalama Puan
4.1 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • EB 1 yorum
  146 beğeni
  Erol B. Amasya 26 Haziran 2021
  Teşekkürler Akakçe Ürün yorumlarında 1200 liradan 1000 liraya düşüyor diye yorumlar vardı. Akakçe de takibe aldım. Mesaj geldi ve Ürünü 950 liraya aldım. 250 TL karım oldum. Ürünün faturası eve geldi. Serviste iki gün sonra ürünü kendi getirip kurdu. Tadı güzel servisi var. Bilindik bir ürün. Tavsiye ederim. Akakçeden takip edin. Ucuza alın.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • İK 1 yorum
  71 beğeni
  İsa K. Kayseri 10 Eylül 2022
  Sırf ismi var diye aldık. Markası belli olmuyanlar bundan iyi ayrıyeten 4 filtreden sonraki aşama dedikleride para israfından başka bir şey degil
Tüm Yorumlar
 • 2 yorum
  300 beğeni
  Belkiz Ö. 15 Aralık 2022
  Su berbat dadı var bir kaç kullanım dan sonra.filtrleler çok pahalı ve kendilerinden başka bir yerde satılmıyor. Ürün desen daha da pahalı. Müşteri hizmetleri 0. Servis desen her işlem için para istiyor. Ben pişmanım
 • İK 1 yorum
  71 beğeni
  İsa K. Kayseri 10 Eylül 2022
  Sırf ismi var diye aldık. Markası belli olmuyanlar bundan iyi ayrıyeten 4 filtreden sonraki aşama dedikleride para israfından başka bir şey degil
 • YK 1 yorum
  402 beğeni
  Yeliz K. 1 Temmuz 2022
  2-3 gün önce ürünü sepetime ekledim fiyatı 1800 TLcivarlarında idi şimdi ise fiyatı 2199 TL maalesef bu fiyata bu ürünü almaktan vazgeçtim çünkü bütçemi zorlayacak mecburen başka alternatiflere yöneleceğiz fiyatları saçma sapan arttırarak çok kazanmıyorsunuz müşteri kaybediyorsunuz sadece
 • Sertan D.10 yorum
  70 beğeni
  Sertan D. Antalya 21 Nisan 2022
  3 aydır kullanıyoruz. Çok iyi. Zaten ihlas ürünlerine her zaman güvenim tamdır. Yine yanıltmadı.
 • EB 1 yorum
  146 beğeni
  Erol B. Amasya 26 Haziran 2021
  Teşekkürler Akakçe Ürün yorumlarında 1200 liradan 1000 liraya düşüyor diye yorumlar vardı. Akakçe de takibe aldım. Mesaj geldi ve Ürünü 950 liraya aldım. 250 TL karım oldum. Ürünün faturası eve geldi. Serviste iki gün sonra ürünü kendi getirip kurdu. Tadı güzel servisi var. Bilindik bir ürün. Tavsiye ederim. Akakçeden takip edin. Ucuza alın.

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma İle En Çok Karşılaştırılanlar

 İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtmaİhlas Aura Cebilon Unique Su Arıtma Cihazıİhlas Aura Cebilon Platinum Su Arıtma Cihazıİhlas Aura Cebilion Plus 101 MF Su Arıtma Cihazı
 İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtmaİhlas Aura Cebilon Unique Su Arıtma Cihazıİhlas Aura Cebilon Platinum Su Arıtma Cihazıİhlas Aura Cebilion Plus 101 MF Su Arıtma Cihazı
Fiyat 2.999,00 TL
7 satıcı
12.999,00 TL
7 satıcı
9.999,00 TL
7 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Su Arıtma Cihazı2. Popüler Su Arıtma Cihazı3. Popüler Su Arıtma Cihazı-
Ortalama Puan7 yorum15 yorum1 yorum
TipiTezgah AltıTezgah AltıTezgah AltıTezgah Altı
Pompa Türü-Pompalı-Pompalı
Filtre Sayısı5555
Tank Kapasitesi-8 lt8 lt8 lt
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı