Su Sebili

Su Sebili Fiyatları

284 farklı Su Sebili için fiyatlar listeleniyor.

Brita Su Sebili Bosch Su Sebili Siemens Su Sebili Conti Su Sebili Profilo Su Sebili Awox Su Sebili

Fiyatı Düşen Su Sebilleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Su Sebilleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüGizli Damacanalı
 • TürüDolaplı
 • TürüDolapsız
 • RenkGri
 • RenkInox
 • ÖzelliklerSıcak Su
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı3.000 - 4.500 TL
 • Musluk Sayısı2
 • Musluk Sayısı3
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKontrol PaneliMusluk SayısıDolap TürüDerinlikYükseklikGüçSıcak Su Tank KapasitesiSoğutma KapasitesiIsıtma KapasitesiMaksimum Soğuk Su DerecesiMaksimum Sıcak Su DerecesiGenişlikAğırlıkSoğuk Su Tank KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (284)

Philips Fritöz Karton Bardak Plastik Bardak Kupa Askısı Kupa Sürahi Modelleri Beyaz Eşya Yedek Parça Şişe Soğutucu Endüstriyel Yıkama Brita Su Sebili Bosch Su Sebili Siemens Su Sebili

En Çok Karşılaştırılan Su Sebilleri

Su Sebili Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Su Sebili Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Su Sebilleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 284 farklı model arasında

En çok satan Su Sebilleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Su Sebili:
 1. Brita Flow XXL 8.2 lt Filtreli Su Sebili
 2. Bosch RDW1572 Gizli Damacanalı Su Sebili
 3. Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili
 4. Conti CSS-400 Stream Çay Makineli Su Sebili
 5. Bosch RDW1576 Gizli Damacanalı Su Sebili

Su Sebili

Her mevsim farklı ısı derecesinde su tüketilir. Sıcak ve soğuk su teminini anında sağlayan su sebilleri sizlere kolaylık sunar. İş ortamları ve farklı mekânlar için tasarlanan su pınarı çok yer kaplamayarak belirli ısıdaki su ihtiyacınızı karşılar. Üst bölüm veya alt bölüme yerleştirilen damacanalardan elde edilen suyu, su sebili üzerinde yer alan düğmeler sayesinde alarak kullanabilirsiniz. Sıcak soğuk su sebili bölümlerini kullanarak istediğiniz sıcaklık veya soğuklukta su elde edebilirsiniz. Hem sıcak hem de soğuk su alabileceğiniz ürünler için markaların yeni nesil su sebili modellerine göz atabilirsiniz. Temiz su insan sağlığını korumaya yardımcı olabilir. Bu sebeple dış etkenlerden korunaklı ve zararlı maddelerden üretilmeyen cihazları tercih etmek gerekir. Son derece pratik ve hayatı kolaylaştıran bu ürünler sayesinde suyunuzu istediğiniz sıcaklıkta içebilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif olarak da kullanım kolaylığı sunan su sebilleri enerji tasarrufu da sağlaması açısından avantajlıdır. Su sebili en iyisi hangisidir merak ediyorsanız markaların yeni nesil teknolojilerle ürettiği modelleri inceleyerek karşılaştırabilirsiniz. Bazı su sebili modellerinde damacana üstte ters çevirme yöntemiyle takılırken bazılarında ise alt bölmeye konularak kullanılır ve bu modellerde damacana görüntüsü de gizlenir. Dekoratif olarak da göze güzel görünen bu modeller sıklıkla tercih edilir. Kolay kullanılabilen cihazların pek çok çeşidi bulunur. Farklı malzemelerden üretilen modeller farklı özelliklere sahip olabilir. Bu modellerin fiyatlarında da değişikliğe sebep olur. En ucuz su sebili için fiyat araştırması yapmak ve cihazların özellikleri doğrultusunda alım gerçekleştirmek kullanıcılara fayda sağlar. Yaygınlaşan kullanımlarıyla son teknolojiye uygun su sebilleri üretilerek ilave özellikler kazandırılır ve piyasaya sunulur.

Su Sebili Özellikleri Nelerdir?

Su insan vücudunun ihtiyacı olan bir içecektir. Gün içerisinde belirli aralıklarla düzenli bir şekilde tüketilmelidir. Vücut sıvı kaybına uğradığında çeşitli hastalıklarla mücadele ederken bol bol su içilmelidir. Su ihtiyacınızı karşılamak için su sebili modellerini kullanabilirsiniz. Damacananın üstten görünmesini istemeyen kullanıcılar için iç tarafa yerleştirilen ve görünmez alanlı modeller mevcuttur. En iyi su sebili seçimi sırasında ürünlerin özelliklere bakabilirsiniz. Farklı içeriklerle üretilen cihazların bazı özellikleri şu şekildedir:

Ucuz su sebili arayışlarınızda özelliklere bakarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Mutfaklar birçok eşyanın yerleştirildiği alanlardır ve koyulan aletler sebebiyle hareket alanı küçülür. Bu sebeple üretilen küçük su sebili mutfaktaki alanı daraltmadan taze su içmenize yardımcı olur. Aynı zamanda farklı mekân kullanımlarında da yer kaplamayarak kolaylık sağlar.

Su Sebili Çeşitleri

Teknolojinin gelişmiş olması her geçen gün farklı cihazların üretilmesine ve çeşitli özelliklerle donatılmasına etki eder. Manuel olarak çalışan modeller yerine otomatik su sebili arayışınız varsa bu özellikteki modelleri incelemelisiniz. Özellikle kalabalık alanlarda kullanacaksanız bu modeller size kolaylık sağlar. Acil çay ve kahve ihtiyaçlarında talebin gerçekleşmesi için otomatik doldurma yapan cihaz, model farklılığına göre 5 ve 2 litre aralığında sıcak, soğuk sıvıyı içinde bulundurur. Kimi aletlerin iki tuşu ve iki haznesi olurken kimilerinin tek dokunmatik tuş vardır. Şık görünümlere sahip dokunmatik su sebili seçilen sıcaklık ayarlarından sonra tek düğmeye dokunulmasıyla suyun alınmasını sağlar. Sıcak, ılık ve soğuk şeklinde 3 kademe ısı değerini ayarlayabilirsiniz. Tek hazne içerisinden farklı ısıdaki ürün alınır. Gizli damacana bölümleri olan modellerin pompaya takılı olması ve cihazın elektriğe bağlı olması gerekir. Bu sayede aktif olarak çalışan şarjlı su sebili otomatik doldurma yapar. Bazı aletlerde bir bazılarında iki ve bazılarında üç musluk bulunur. Alet üzerinde yer alan üç musluklu su sebili her bir ısı derecesindeki suyu ayrı başlıklar altından gönderir. Aynı musluk altından geldiği zaman bir önceki akan sıcak ya da soğuk derecesinden bir miktar akma gözlenebilir. Bu sebeple her derecenin ayrı başlıklardan gelmesi avantaj sağlayan konulardan biridir. Bu özelliğe sahip modellerle sıcak, soğuk ve normal derecede olan ılık su akar. Bu ürünlerin sağlık açısından paslanmaz ve kaliteli yapıda olması önemlidir. İnox su sebili leke tutmayan yüzeyiyle kolay temizlenir. Çelik tankı sağlığı korumaya yararlı olabilir. Sürekli dokunulan yüzeyinde parmak izi oluşumu önlenir. Ağırlık, yükseklik ve derinlik incelemesi yaparak tercihte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda arıtmalı su sebili modellerine de göz atarak damacana derdinden kurtulabilirsiniz.

Su Sebili Kullanmanın Avantajları

İnsan vücudunun enerjisini toplayabilmesi ve gün içerisinde enerjik olabilmesi için belirli besinleri alması gerekir. Bunların başında su tüketimi yer alır. Yeterli miktarda alınmayan su sonucu vücut halsiz kalabilir. Bu ihtiyacı mutfakta ve iş yerlerinde çok yer kaplamayan mini su sebili ile karşılayabilirsiniz. Tezgah üstüne yerleştirilebilen özelliğiyle hem alandan tasarruf edebilir hem de istediğiniz sıcaklıkta suya anında kavuşabilirsiniz. Arıtma cihazı olarak da kullanılabilen bu model kolay kullanım sunar. Sıcak, soğuk ayarlarıyla sebil görevi görürken, normal çeşme suyunu temizleyerek arıtıcı görevini üstlenir. Aynı zamanda dikey olarak kullanımlar için de çelik su sebili tercih edilebilir. Dış yüzeyi çizilmelere karşı ve lekelere karşı dayanıklıdır. Gizli bölmede kalan ve üstten yerleştirilen damacanası modeli ile çeşitli renklerde tasarlanan su sebili ucuz seçenekleri arasından size uygun olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Duvara monte edilen ürünler başka bir eşyanın yerini kaplamaz ve çeşme rahatlığında kullanılır. Arkada bulunan düğmelerle sıcak ve soğuk akmaya müdahale edilerek mevsime göre ihtiyaç olmayan kapatılır. Ürün kapasitesi değişkenlik gösteren su sebili fiyat bakımından farklıdır. İşyerleri için geniş hacimli ve yüksek litre kapasitesi olan cihazların seçilmesi yeterli gelmesi bakımından önemlidir. Evlerde küçük hacimlerin yeterli gelmesine rağmen ofis su sebili gün içerisinde şişe taşıma ihtiyacı olmadan tüm çalışanlara yetmesi gerekir. Kalabalık ortamlarda kullanıma uygundur ve bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. İçinde bakteri oluşmaması için gerekli dezenfekte işlemlerinin yapılması, arıtma özellikli olanların şebeke suyunu iyi temizleyebilmesi için filtrelerinin değişimi önemli konular arasındadır. Sizin için en uygun su sebili Akakçe üzerinden yapacağınız incelemeler sırasında karşınıza çıkar. Bütçenizi de düşünerek yapacağınız alışverişler sırasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Az Yer Kaplayan Su Sebili Modelleri

Gelişen teknolojiyle birlikte yaygınlaşan elektrikli su sebili farklı tasarımlarda size sunulur. Mutfakta kullanılacaksa eğer diğer beyaz eşyalarla uyum sağlaması açısından çeşitli renklerde üretilir. Dayanıklı dış yüzeyleri sayesinde temizlemesi de kolaydır. Market ve otel gibi alanlarda, iş yerlerinde tercih edilen masa üstü su sebilinin kullanımı da pratiktir. Şişeden ya da damacanadan kullanmaya göre kolay ve hızlıdır. Boydan olan ve yere konumlandırılan modelleri bile az yer kaplaması bakımından tercih edilir. İnce ve uzun olması görüntü olarak da göze hitap eder. Boydan modellerin pek çoğunun yanında işyerleri için bardak askısı da varır. Cam su sebili, özel günlerde ve davetlerde kalabalık misafirler için hazırlanan içeceklerin ikram edilmesinde kullanılır. Ev içi ikramlara uygun olan modelin 5, 10 litrelik çeşitleri de vardır. İçeceklerin sunumunun şık bir ürün içerisinde yapılması görsel olarak ortama farklılık katar. Camın insan sağlığına sunduğu katkı ile içeceklerin lezzeti tam olarak alınır. Doğal bir ham maddeden imal edilen su sebili boyutları farklılık gösterir. Kalabalık misafirler için büyük ebatların tercih edilmesi gerekir. Dekoratif amaçlı da kullanılabilen eşya bu özelliğiyle avantaj sağlar. Kullanılan ham maddeye göre ve ürünlerin ebatlarına göre değişkenlik gösteren su sebili en ucuz fiyat seçenekleriyle sizlere sunulur. 4,5 ve 6 filtreli olmaları bakımından özelliklerinde farklılıklar vardır. Dijital ekran göstergeleri bulunan modellerin ışığı söndüğü durumlarda kendini kapatmaya ve dinlenmeye alır. Bu sayede enerjiden tasarruf sağlanabilir. Otomatik olarak tasarruf sağlamaya geçtiği anlarda su sebili deposunu otomatik olarak doldurmaya devam eder.

Sağlık İçin Su Sebili Temizliğini İhmal Etmeyin

Gıdalarla ilgili olan tüm cihazların temiz olması sağlık açısından önem arz eder. En iyi su sebili özellikleri arasında kolay temizlenebilme ve dış yüzeyinde iz kalmama gibi seçenekler bulunur. Su sebili modelleri düzenli aralıklarla uzman kişilerce ozonla temizlenmeli ve bakteri oluşumunun önlenmesi sağlanmalıdır. Kalabalık ortamlar için hazırlanan sensörlü su sebilinin bakımı daha önemlidir. Büyük ve sanayi tipi olması dış mekânlara da yerleştirilmesine imkan tanır. Dışarıyla temas halinde olması filtrelerinin sıklıkla değiştirilmesine etki eder. Dış çalışma alanları, camiler, okullar ve şantiyelerde tercih edilen modellerin dışı paslanmaz çelikten tasarlanır. El değmeden uzaktan eli algılayarak otomatik olarak çalışır. Su sebili markaları modelleri üretirken kolay kullanımı ön planda tutar. Modellerin dış yüzeyi dış mekânlarda güneş ve diğer hava şartlarına karşı dayanıklıdır. El ile dokunma ve mikrop yayma sorununu çözen bir diğer model pedallı su sebilidir. Elle temasta bulunmadan tamamen ayrı bir bölüme konan aparata ayakla basılması sonucu ürün çalışır. Toplu ortamlar için tasarlanan bu ürün insan sağlığını koruması hedeflenerek üretilir. Evde çocuklar için dizayn edilen ve bardak bölümü de olan hayvan figürlü plastik su sebili ise 2 litre hacme sahiptir. Çocukların dikkatini çeken hayvan figürleri sayesinde çocuklarınıza su içme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Çocuklara kolay kullanım sunan bu modeller çocukların tek başlarına rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanır. Bulunduğu yere görsel olarak da hoş bir görüntü katan modelleri hediye olarak da alabilirsiniz. Su sebili hediye olarak seçerek sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Hijyen açısından su sebilini 2 ayda bir temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Temizlik hem çoklu kullanımlı ortamlarda hem de evinizde sizi bulaşıcı hastalıklardan korur.

Farklı Tasarımlara Sahip Su Sebili

Ev dekor alanında ve kullanılan eşyaların görselliği bakımından her zevke hitap eden dizaynlar oluşturulur. Ürünlerin sunduğu avantajlı özellikler tercih edilmeleri yönünde etkenlik gösterir. Rahat kullanımından dolayı dijital dokunmatik ekranlar tercih edilebildiği gibi hijyen bakımından da sensörlü cihazlar tercih edilir. Fiyatları değişkenlik gösteren su sebili kampanya dönemlerinde uygun fiyatlardan yararlanmanıza imkan tanır. Kullanılacak ortama göre tercih edilen ve boyutlarında farklılık olan su sebili ve fiyatları değişikliğe uğrar. İstenmeyen kazaların oluşma riskine karşı koyulan çocuk kilidi, cihazı kullanılmayacağı zamanlarda sıcak haznesinin kapatılmasına yardımcı olur. Böylece güvenli bir yaşam alanı oluşturulur. Damacanasız su sebili modelleri elektrik kesintisine karşı, içinde ürün muhafaza eder. Kendi kendine temizleme özelliği bulunan modeller avantaj sağlayan cihazlar arasında yer alır. Damacanasız cihazlar için ilave damacana bulundurma durumu söz konusu olmaz. Bu sayede İçindeki ürün hiç bitmez ve sürekli değiştirilme sorunu olmadan kullanılır. Dijital ekranların sağladığı avantajlar arasında uyarı bildirimlerinin yanması vardır. Alttan damacanalı ya da arıtmalı su sebili satın alarak uyarılara göre hareket edebilirsiniz. Su pompalama işlemi zahmetli ve taşma riski olan bir iştir. Fazla basım sırasında bardak üzerinden taşabilir. Özellikle çocuklar ne kadar miktarda basmaları gerektiğini tam anlamıyla kavrayamazlar. Daha rahat kullanımları olan çeşitli tasarımlarda tercih edilerek durumun kolaylaşması sağlanır. Modellerin her birinin farklı özellikleri vardır. Ürün seçerken ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte olmasına dikkat etmek önemli konulardan biridir. Eviniz ve büronuz için seçeceğiniz ürünlerde karar vermekte zorlanıyorsanız en iyi su sebili yorumları sizin için aydınlatıcı olur. Yorumları okurken mutfak eşyalarının bir diğer pratik ürünü olan yarı ankastre bulaşık makinesi çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Her Alanda Kullanıma Uygun Su Sebili Akakçe’de

Evlerin alanları farklı olduğu için bazı eşyalar çeşitli ebatlarda tasarlanır. Kullanım alanına göre ve evinizin, iş yerinizin mevcut kullanımına göre su sebili boyutları değişiklik gösterir. Masa üstünde veya tezgahlara yerleştirilen modellerden tercih edilebilir. Kalabalık ve büyük iş yerleri için tasarlanan sensörlü model 500 litre kapasitesine sahiptir. Uzaktan algılama sistemi ile hijyen kurallarına göre dizayn edilir. Geniş alanlarda kullanıma uygun olan su sebili ölçüleri ebat olarak farklıdır. Yere monte edilen ve belirli bir ağırlığın üzerindeki tasarımlar ev içi kullanımlarına pek uygun olmamakla beraber tezgah üzeri mini sebiller de dış mekânlarda kullanıma uygun olmaz. Su sebili yorum bölümünden ürünlerin uzunlukları, litre kapasitesi gibi özelliklerini detaylı incelemek bireylerin doğru bir karar vermesi noktasında yardımcı olabilir. İnsan vücudunun gün içerisinde belirli bir miktar sıvı alması gerekir. Ve bunu her seferinde bir şişeden ya da pompadan temin etmek yoğun iş tempoları arasında zor gelebilir. Sabahları kahve yapmak için kettle beklemek vaktinizden kayıp yaşamanıza neden olur. Pratiklik sunan modellerin dilediğiniz rengin sipariş vererek temin edebilirsiniz. Su sebili indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yapacağınız fiyat karşılaştırmaları ile bütçenize uygun modellerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Hacim farklılıkları ve hangi malzemeden yapıldığı gibi etkenler fiyat farklılığına etki eder. Çocuklar için tasarlanan plastik damacanalı ve hayvan figürlü modeller az kapasiteli olması sebebiyle diğer ürünlerden farklı şekilde ücretlendirilir. Pedallı şekilde tasarlanan su pınarı fiyatları ayak ile basma özelliğinden dolayı ev içinden kullanılan cam malzemeden yapılan bir ürüne göre değişiklik gösterebilir. En iyi sonucu elde etmek için ihtiyacınız doğrultusunda ürün tercih etmek size yarar sağlayabilir.