Arçelik

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.399,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Dün 23:42 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Stokta Satıcı: Asilev 9,9 370 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Sıcak Su, Gizli Damacanalı, Analog, Musluk Sayısı: 3, Saklama Dolaplı, Derinlik: 36 cm, Yükseklik: 104 cm, Aydınlatma Işığı... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
8.999,00 TL21.11.2023

En Ucuz Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (21)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Su Sebilleri
Benzer Ürünler

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

Arçelik 1150 GD içme suyu ihtiyaçlarınıza kolaylık katan bir su sebili modelidir. Arçelik imzası taşıyan ürün, sunduğu gelişmiş özelliklerle kullanıcılardan tam not almayı başarır. 1150 GD su sebili, kolaylıkla kontrol edilebilir bir panel ile çalıştırılabilir.

Geniş hacimli soğuk su tankı bulunan 1150 GD ile sıcak yaz günlerinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sebilin geniş su hacmi sayesinde ofis gibi kalabalık ortamlarda kullanılması mümkün.

Kolay temizlenebilir özelliği ile hijyenik su içme deneyimi yaşatan sebil, içme suyunu her zaman taze bir şekilde sunar. Oda sıcaklığındaki suyu 5 dereceye kadar soğutabilen su sebili ile bu soğutma aralığının 5 ile 10 derece arasında ayarlamanız mümkün.

Otomatik termostat özelliği bulunan sebil, suyu dilediğiniz sıcaklıkta tutarken fazladan enerji harcamaz. Tasarımıyla konumlandırıldığı alana şık detaylar katan Arçelik 1150 GD ile daha az elektrik tüketimi sağlayabilirsiniz.

Sebilin dikkat çeken özelliklerinden biri olan alttan damacana desteği kullanımı pratik kılan özellikleri arasında yer alır.

Sahip olduğu özelliklerle içme suyu teminini kolaylaştıran ve bütçenize katkı sağlayan bir su sebili arıyorsanız, Arçelik imzalı 1150 GD modelini tercih edebilirsiniz.

Üstelik 1150 GD su sebili, sağladığı enerji tasarrufu sayesinde çevre dostudur. Ilık ve soğuk su için iki ayrı musluk sunan su sebili ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır!

Arçelik 1150 GD Önden Görünüm

Arçelik 1150 GD Su Sebili Teknik Özellikleri

Hem ev hem de ofis tipi kullanım için uygun özelliklere sahip olan Arçelik 1150 GD su sebili dikkat çeken teknik özellikler sunar. Konumlandırıldığı alana modern bir görünüm kazandıran 1150 GD su sebili teknik özellikleri bu şekilde:

 • 1150 GD 505 W güç ile etkili bir performansa sahip.
 • LED ışıklı göstergesine sahip olan sebilin paneli ile kolay bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkün.
 • 3 ayrı ısıda su seçeneği sunar.
 • Paslanmaz çelik su tankı ile tasarlanan su sebilini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
 • Arçelik 1150 GD 36.0 x 31.0 x 104.0 ölçüleri ile fazla alan kaplamaz.
 • Çocuk kilidi bulunan sebil aynı bardaklık aparatına sahip.
 • Damacana yükleme tipi alttan olan sebil mekanik kontrol ile çalışır.
 • Tam boy su pınarında adaptör damacana kapağı mevcut.

Temizliği ve bakımı bakımından da pratik bir deneyim yaşamanıza yardımcı olan su sebilini rutin aralıklarla temizlemeye özen göstermeniz gerekir.

Böylelikle içtiğiniz suyun kalitesini koruyabilirsiniz. Su sebili özellikleri ve kullanımı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Arçelik 1150 GD su sebili yorum ve değerlendirmelere göz atmanız mümkün.

Yorumlar sebilin kullanımı hakkında önemli bilgiler sunarak en doğru satın alma kararını vermenizi sağlar.

Arçelik 1150 GD Su Sebili Artı ve Eksi Özellikleri

Arçelik 1150 GD su sebili özellikleri ile beklentilerin bir kısmını karşılamayı başarır nitelikte. Ürünün olumlu ve olumsuz özellikleri ise şöyle:

 • Su sebili soğuk su musluğu açık olduğunda gürültülü çalışır ve bu özelliği sebilin eksileri arasında.
 • 4 litre kapasiteye sahip olan su sebili su ihtiyacınızı kesintisiz bir şekilde karşılar. Bu özelliği sayesinde evler dışında kalabalık yaşam alanlarında da kullanılması mümkün.
 • 36.0 x 31.0 x 104.0 ölçülere ve 16.6 kilo ağırlığa sahip olan su sebilini dilediğiniz alana konumlandırabilirsiniz.
 • Dayanıklı bir yapıda tasarlanmış olan su sebili uzun süre kullanılabilir.
 • Sebilde bulunan bardak aparatı kullanım konforunu artırır.
 • Soğuk su tank seviyesi 3.6 litre olan sebil soğuk suyu 5 ila 10 derece arasında soğutma özelliğine sahip.
 • 1150 GD’nin soğutma kapasitesi 2.5 L/h ve ısıtma kapasitesi de 4 L/h.
 • Arçelik imzası taşıyan su sebili gelişmiş teknolojik özellikleri ile suyu ilk günkü tazeliğinde sunar. Damacana bölmesi özel tasarlanmış olan sebil, damacana içindeki suyun tazeliğini de garanti altına alan bir çalışma prensibine sahip.

Sebili tüm artı ve eksi özellikleri ile değerlendirmek isterseniz, Arçelik 1150 GD su sebili yorum ve değerlendirmelerine göz gezdirebilir ve kullananların deneyimlerini okuma şansı elde ederek kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Arçelik 1150 GD’nin Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Arçelik 1150 GD alttan damacanalı su sebili özellikleri ile seleflerinden farklılık gösterir. Suyu 3 farklı sıcaklık ayarında 3 farklı musluktan sunan 1150 GD Arçelik uzmanlığını yansıtır niteliklere sahip.

Suyu en taze şekilde tüketmenizi sağlayan sebil, oldukça ince tasarımı ile de seleflerinden ayrılmayı başarır. Aşırı sıcak yaz günlerinde serinletici etkiyi 1 bardakta sunan 1150 GD, özel ışıklandırması ile de akşam saatlerinde oldukça aydınlık.

Sebilde bulunan ışıklandırma gece alınan sularda kolaylık yaratarak ek ışık gereksinimi duymadan doldurmanızı sağlar. Estetik detaylara sahip olan su sebili sıcaklık ayarlama, su ayarlama, suyun soğukluk derecesi, ekran ve çocuk kilidi gibi özelliklere de sahip.

1150 GD su sebilinde çocuk kilidinin olması pek çok açıdan kolay çözümler elde etmenize yardımcı olarak güvenli bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Bu özelliği aktif ederek çocuğunuzun fazla su harcaması harcanmasına engel olabilirsiniz.

Sıcaklık ve su ayarlama işlemlerinde de kolaylık yaratan su sebilinin akıllı çalışma sistemi ise beklentilerinize yanıt verir nitelikte. Bu özelliğiyle seleflerinden ayrılan Arçelik 1150 GD yorum ve değerlendirmelerden de tam puan alır.

Su tüketiminde tüm ihtiyaçlarınıza yüksek performans sergileyerek yanıt vermeyi başaran 1150 GD su sebili en ucuz fiyat aralığı sunması ile de fark yarattığından avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Arçelik 1150 GD Çapraz Görünüm

Arçelik 1150 GD ile 1151 GD Arasındaki Farklar

Arçelik 1150 GD su pınarı sahip olduğu özelliklerle 1151 GD su sebilinden ayrılır. 104 x 36 x 31 ölçülerinde olan su sebili 14 kg ağırlığındadır.

Beyaz rengi ile dikkat çeken sebilin soğuk su tank seviyesi 3.6 lt olarak öne çıkar. Soğutma kapasitesi 2.5 L/h olan 1151 GD su sebili 5 ila 10 derece aralığında soğutma gerçekleştirir.

1150 GD su sebili Arçelik imzalı diğer su sebilleri ile karşılaştırma yaparak avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Arçelik 1150 GD Su Sebili En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Arçelik 1150 GD su sebili fiyatları ulaşılabilir düzeyde. Üstün performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran model, beğeni toplayan teknik donanımlara sahip.

Arçelik 1150 GD fiyat seçeneklerini detaylı inceleyerek bütçenize hitap eden ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Ürünün satışta olan tüm 1150 GD su sebili fiyat aralıklarını karşılaştırarak bütçenize en yakın olan fiyat aralığını belirlemek de son derece kolay.

Arçelik 1150 GD su sebili en ucuz fiyat aralıkları için piyasa fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Arçelik 1150 GD en ucuz fiyat incelemesi ürünün tüm satış seçeneklerine kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olur.

Böylelikle 1150 GD en ucuz fiyat aralığını belirleme şansı elde edebilirsiniz. Kullandığınız alanın dekorasyon stiline uyum sağlayan su sebili ile su ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir, sevdiklerinizin de her zaman taze ve güvenli bir şekilde su tüketmesini sağlayabilirsiniz.

Belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlarla sunulan ürün, bütçe dostu bir seçim yapma şansı tanır.

Siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize yönelik bir seçimde bulunabilirsiniz. Ürün üzerinde yapılan yorum ve değerlendirmeler tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bu yorumlar sayesinde modelin hem teknik detaylarını hem de gerçek kullanıcı deneyimlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek ve beklentilerinize uygun seçeneği bulabilmeniz mümkün.

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Fiyat Analizi

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Özellikleri

Sıcak Su:
Türü:   Gizli Damacanalı
Kontrol Paneli:   Analog
Musluk Sayısı:   3
Dolap Türü:   Saklama Dolaplı
Derinlik:   36 cm
Yükseklik:   104 cm
Aydınlatma Işığı:
Çocuk Kilidi:
Boş Damacana Uyarısı:
Güç:   520 W
Sıcak Su Tank Kapasitesi:   1.1 lt
Soğutma Kapasitesi:   2.5 lt/h
Isıtma Kapasitesi:   4 lt/h
Maksimum Soğuk Su Derecesi:   10°C
Maksimum Sıcak Su Derecesi:   90°C
Genişlik:   31 cm
Ağırlık:   14 kg
Renk:   Gri
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Philips Airfryer XXL Gizli Damacanalı Su Sebili Gri Su Sebili

Ürüne puan ver

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su SebiliBeko BSS 4600 Gizli Damacanalı Su SebiliArçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su SebiliBosch RDW1570 Gri Gizli Damacanalı Su Sebili
 Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su SebiliBeko BSS 4600 Gizli Damacanalı Su SebiliArçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su SebiliBosch RDW1570 Gri Gizli Damacanalı Su Sebili
Fiyat 9.399,00 TL
26 satıcı
9.309,02 TL
15 satıcı
6.449,00 TL
28 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Arçelik Su Sebili2. Popüler Beko Su Sebili3. Popüler Arçelik Su Sebili-
Ortalama Puan-1 yorum2 yorum1 yorum
Bardaklık-Var--
Sıcak SuVarVar--
TürüGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli Damacanalı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalog-
Musluk Sayısı332-
Dolap TürüSaklama DolaplıSaklama DolaplıSaklama Dolaplı-
Derinlik36 cm36 cm36 cm-
Yükseklik104 cm104 cm104 cm-
Aydınlatma IşığıVarVarVar-
Çocuk KilidiVarVar--
Boş Damacana UyarısıVarVarVar-
Güç520 W520 W120 W-
Sıcak Su Tank Kapasitesi1.1 lt1.1 lt--
Soğutma Kapasitesi2.5 lt/h2.5 lt/h2.5 lt/h-
Isıtma Kapasitesi4 lt/h4 lt/h--
Maksimum Soğuk Su Derecesi10°C10°C10°C-
Maksimum Sıcak Su Derecesi90°C90°C--
Genişlik31 cm31 cm31 cm-
Ağırlık14 kg14 kg14 kg-
RenkGriGriBeyazAntrasit
Renk---Antrasit
Soğuk Su Akış Hızı---1.2 lt/dk
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı