Arçelik

Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

(2 yorum)
Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

23 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.499,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 12:52 Stokta Satıcı: Akgunlerbayi.com 9,9 810 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Gizli Damacanalı, Analog, Musluk Sayısı: 2, Saklama Dolaplı, Derinlik: 36 cm, Yükseklik: 104 cm, Beyaz, Aydınlatma Işığı... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
6.175,00 TL03.11.2023

En Ucuz Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (22)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Su Sebilleri
Benzer Ürünler

Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

Arçelik kaliteli ve şık tasarımları ürünlerine 1151 GD su sebili üretimi ile devam etmektedir. Kullanıcılarının günlük su ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılamasını sağlayan Arçelik 1151 GD modeli minimal tasarımı ile göze çarpar.

Beyaz renkte üretilen ürünün gizli damacana bölmesi sayesinde ortamlarda temiz bir görüntü oluşmasını sağlar. Sıcak havalarda soğuk su içerek ferahlamanızı sağlayan modelde aynı zamanda ılık su seçeneği de bulunmaktadır.

Tek musluk çıkışı ile minimal tasarımını koruyan modelin led göstergeleri dikkat çeker. Arçelik 1151 GD gizli damacanalı su sebili üst gövdesinde yer alan göstergeler damacanın içerisindeki su azaldığında sizlere uyarı verir.

Böylece zamanında damacana değişimi yapmanız sağlanır ve evinizde ya da ofisinizde su sorununun önüne geçilir. 1151 GD Arçelik güvencesi ile kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir.

Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz su sebilinin hayatınızı kolaylaştıran özellikleri sayesinde konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. Arçelik 1151 GD su sebili fiyatlarının uygun aralıklarda tutulması kullanıcılarına cazip bir alışveriş imkanı sunar.

İşyerinizde birden fazla kişinin su ihtiyacını karşılaması için kullanabileceğiniz su sebili ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Arçelik 1151 GD modelini kullanarak doldurduğunuz cam şişeler ile su tüketimi yaparak doğayı plastik atıklardan koruyabilirsiniz.

Arçelik 1151 GD Önden Görünüm

Arçelik 1151 GD Su Sebili Özellikleri

Arçelik 1151 GD gizli alttan damacanalı su sebili özellikleri ile hayatınıza su tüketimi açısından kolaylık sağlamayı başarır. 1151 GD su sebili özellikleri arasında paslanmaz çelik su tankı yer alır.

Bünyesine aldığı suyu soğutarak koruyan modelin çelik tankı sayesinde suyun tadı değişmez. Özel filtresi ile su içerisindeki zararlı maddeleri süzen 1151 GD modeli sayesinde temiz ve taze su tüketimine devam edebilirsiniz.

Ürün klasik su sebillerinden farklı olarak alttan damacana sistemi ile üretilmektedir. 1151 GD su sebili Arçelik tasarımcıları kullanıcılarının en rahat şekilde su içmesini sağlamak amacı ile damacana haznesini alt bölmeye yerleştirir.

Böylece ağır damacanaları kaldırırken bel sakatlama gibi sağlık sorunlarının önüne geçilir. Alttan damacana sisteminin bir diğer avantajı ise ev ya da ofis dekorasyonlarında temiz bir görüntü oluşturmasıdır.

Mavi damacana görüntüsü ortam dekorasyonları ile uyumlu olmayabilir. Arçelik su sebili 1151 GD modeli sayesinde hem rahat bir şekilde su doldurma işlemi yapabilir hem de sahip olduğunuz dekorasyonu koruyabilirsiniz.

1151 GD modeli 100 W soğutma gücü ile 10 derece ve altında soğuk su temini yapmaktadır. Toplamda 4 litre su tankı ile çalışan model günlük soğuk su ihtiyacınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılamanızı sağlar.

Arçelik 1151 GD Su Sebili Kullanımı ve Bakımı

Arçelik 1151 GD su sebili kullananlar modelin kolaylığı sayesinde zorluk çekmemektedir. Ürünün montajı yapıldıktan sonra damacana gizli alt bölmesine yerleştirilir. 1151 GD modelinin 4 litrelik su tankının dolması için bir süre beklenmesi gerekmektedir.

Su tankının dolu olduğunu musluktan su gelince anlayabilirsiniz. Arçelik 1151 GD su sebilinden soğuk su almak için modelin arkasında bulunan yeşil renkli soğutma butonu 1 konumuna getirilir.

Soğutma butonu aktif hale geldiğinde kullanıcı panelindeki soğuk su simgesi yanar ve ürünün soğutma sistemi devreye girer. Su derecesi 6 ile 9 derece arasına geldiğinde soğuk su simgesi sönerek sizlere suyun hazır olduğunu bildirir.

Bundan sonrasında istediğiniz zaman soğuk su ihtiyacınızı dilediğiniz her an rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Arçelik 1151 GD su sebili özellikleri temizliğinin pratikliği ve teknik bakımı açısından da oldukça avantajlıdır.

Ürünün motor bakımı yılda 1 kere yapmanız yeterli olmaktadır. Bir fırça yardımı ile arkasındaki tozları alabilir, gövdesindeki tozlar için ılık bir bez ile temizlik sağlayabilirsiniz.

Arçelik sebil 1151 GD modeli ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz. Ürün içerisindeki damacana boşaldığında kullanıcı panelindeki boş damacana simgesi yanmaya başlar. Göstergeleri takip ederek damacana değişimi yapabilir ve su sebilinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Arçelik 1151 GD Su Sebilinin Öne Çıkan Avantajları

Arçelik garantisi ile üretilen 1151 GD modeli kullanıcılar tarafından artı ve eksi yönleri ile değerlendirilir. Modelin eksi noktaları arasında sıcak su temin etmemesi yer alır.

Su sebillerinin çok yönlü olması ile kullanıcılarının hem sıcak hem de soğuk su ihtiyaçlarını karşılaması beklenirken 1151 GD modeli sadece soğuk ve normal su ihtiyacı üzerine yoğunlaşmıştır.

Arçelik 1151 GD su sebili yorum ve puan incelemelerine göre ürünün en çok tercih edilme nedenleri ise şunlardır:

  • Minimal Tasarım: 1151 GD modelinin minimal ve sade tasarımı ofis ve ev ortamlarına rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir.
  • Gizli Damacana Bölmeli: Ürünün alt kısmında bulunan bölme damacana görünümünü saklayarak şık bir tasarım oluşturur.
  • Boş Damacana Sinyali: 1151 GD modeli damacana içerisindeki su azaldığında sinyal vererek kullanıcılarının damacana değişimini zamanında yapmasını sağlar.
  • Anında Soğuk Suya Erişim İmkanı: Özellikle yaz aylarında kolaylık sağlayan soğuk su özelliği 10 derecenin altında soğutma sağlayarak kullanıcıların serin suya anında ulaşmasını sağlar.
  • Kolay Temizlik: Ürünün pürüzsüz yüzeyi ılık bir bez ile kolayca temizlenebilir. Motor temizliğinin ise yılda 1 kere yapılması yeterli olmaktadır.
  • Taze ve Temiz Su Temini: 1151 GD su sebili içerisindeki suyu filtreden geçirerek her zaman taze ve temiz kalmasını sağlar ve kullanıcıların sağlıklı bir şekilde su tüketimi yapmasına yardımcı olur.

Arçelik 1151 GD ve Arçelik 1039 SP Farkları

Arçelik tasarımcıları her yeni su sebili modelini kullanıcı geri dönüşleri eşliğinde tasarlayarak sizlere sunar. Arçelik 1151 GD ve Arçelik 1039 SP birbirlerinden tasarım olarak ayrılırlar.

1039 SP modelinin damacana haznesi modelin üst gövdesinde yer alır ve açık bir tasarıma sahiptir. 1151 GD modelinde ise damacana haznesi modelin alt gövdesinde konumlanır ve gizli bir tasarım ile üretilir. Ergonomik açıdan incelendiğinde Arçelik 1151 GD su sebilinin daha avantajlı olduğu gözlemlenir.

Arçelik 1151 GD Gizli Damacana Görünüm

Arçelik 1151 GD Su Sebili Fiyatları

Arçelik 1151 GD su sebili fiyatları bütçe dostu seçenekler ile sizlere sunulur. Kullanıcılarının günlük su tüketim miktarını artıran Arçelik 1151 GD en ucuz avantajlı alışverişin kapılarını açar.

Arçelik 1151 GD fiyat performans açısından yüksek verim sağlayan modeller arasında yer alır. Arçelik yetkili satış mağazalarında bulabileceğiniz ürünü test ederek satın alabilirsiniz.

Arçelik 1151 GD en ucuz fiyatı için internet alışverişinin sunmuş olduğu mağaza karşılaştırma özelliği sizlere yardımcı olabilir. Kampanyalı mağazaları birbiri ile karşılaştırarak Arçelik 1151 GD su sebili en ucuz fiyatı rahatlıkla bulunabilmektedir.

Uygun fiyatına rağmen yüksek performans sağlayan 1151 GD modeli ev ve işyerlerinizde su tüketimini konforlu bir şekilde devam ettirmenizi sağlar.

Damacana indirip kaldırma derdi olmadan tek tuşla soğuk ve ılık suya ulaşmak için Arçelik markasının özel olarak ürettiği 1151 GD su sebilini tercih edebilirsiniz.

Arçelik 1151 GD beyaz su sebili şık tasarımı ile bulunduğunuz ortamın havasını değiştirir ve modern bir dokunuş yapar. Arçelik 1151 GD yorumlar ve değerlendirmelerinde öne çıkan artı noktaları incelendiğinde kullanıcıların ideal su sebili modelini buldukları gözlemlenir.

Siz de evinize ya da ofisinize kolay kullanımı ile dikkat çeken Arçelik 1151 GD modelini uygun fiyatlar ile satın alabilir ve rahat bir şekilde su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Fiyat Analizi

Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili Özellikleri

Türü:   Gizli Damacanalı
Kontrol Paneli:   Analog
Musluk Sayısı:   2
Dolap Türü:   Saklama Dolaplı
Derinlik:   36 cm
Yükseklik:   104 cm
Renk:   Beyaz
Aydınlatma Işığı:
Boş Damacana Uyarısı:
Güç:   120 W
Soğutma Kapasitesi:   2.5 lt/h
Maksimum Soğuk Su Derecesi:   10°C
Genişlik:   31 cm
Ağırlık:   14 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Beyaz Su Sebili Gizli Damacanalı Su Sebili

Ortalama Puan
3.9 7 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su Sebili İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su SebiliArçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su SebiliBeko BSS 4601 Gizli Damacanalı Su SebiliSiemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili
 Arçelik 1151 GD Gizli Damacanalı Su SebiliArçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su SebiliBeko BSS 4601 Gizli Damacanalı Su SebiliSiemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili
Fiyat 6.499,00 TL
23 satıcı
9.399,00 TL
26 satıcı
6.175,00 TL
14 satıcı
8.099,00 TL
11 satıcı
Popülerlik1. Popüler Arçelik Su Sebili3. Popüler Arçelik Su Sebili1. Popüler Beko Su Sebili1. Popüler Su Sebili
Ortalama Puan2 yorum--4 yorum
Sıcak Su-Var--
TürüGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli Damacanalı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Musluk Sayısı2311
Dolap TürüSaklama DolaplıSaklama DolaplıSaklama Dolaplı-
Derinlik36 cm36 cm36 cm36 cm
Yükseklik104 cm104 cm104 cm104 cm
Aydınlatma IşığıVarVarVarVar
Çocuk Kilidi-Var--
Boş Damacana UyarısıVarVarVarVar
Güç120 W520 W120 W420 W
Sıcak Su Tank Kapasitesi-1.1 lt--
Soğutma Kapasitesi2.5 lt/h2.5 lt/h2.5 lt/h1.2 lt/h
Isıtma Kapasitesi-4 lt/h-1 lt/h
Maksimum Soğuk Su Derecesi10°C10°C10°C10°C
Maksimum Sıcak Su Derecesi-90°C--
Genişlik31 cm31 cm31 cm31 cm
Ağırlık14 kg14 kg14 kg17 kg
RenkBeyazGriBeyazGri
Soğuk Su Akış Hızı---1.2 lt/dk
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı