Awox

Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili

(2 yorum)
Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.644,80 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 02:02Stokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/EvimAlem

Ürün Özellikleri: Sıcak Su, Derinlik: 30 cm, Güç: 620 W, Sıcak Su Tank Kapasitesi: 0.76 lt, 2 lt/h, 5 lt/h, 6°C, 95°C... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili Fiyatları

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Awox Su Sebilleri

Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili

Awox günlük su tüketiminde kullanıcılarına kolaylık sağlayan Barus SS200 su sebili modelini pratik ve fonksiyonel özellikler ile donatır. Üstten damacana sistemine sahip olan Awox Barus SS200 su sebili modeli sıcak ve soğuk su hazırlama özelliği ile fonksiyonel özelliğini öne çıkarır.

Üründe yer alan iki adet musluk sıcak ve soğuk suyun birbiri ile karışmasını engeller. Awox Barus SS200 su sebili toplamda 4 lt su haznesi ile birden fazla kişinin su ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir.

Geniş su haznesine sahip model özellikle işyerlerinde sıklıkla tercih edilir. Awox Barus SS200 su sebilinin minimal ve sade tasarımı beyaz renk kullanımı ile öne çıkarılır.

Bulunduğu ortamın dekorasyonuna rahatlıkla uyum sağlayabilen model kolay kullanım özellikleri ile her seviyeden kullanıcıya hitap eder. Awox Barus SS200 sıcak-soğuk su sebili sayesinde kullanıcılar mutfakta geçirdikleri zamandan tasarruf edebilirler.

Çay ve kahve yapımı için gerekli olan sıcak suya saniyeler içerisinde ulaşmanızı sağlayan model yaz aylarında ise soğuk su özelliği ile ferahlamanıza olanak sağlar.

Awox Barus SS200 su sebili modeli sessiz çalışma performansı ile üretilir. Ofis ortamlarında çalışanları rahatsız etmeyen model istenilen konuma rahatlıkla yerleştirilebilir. Ev ortamlarında ise temiz bir görünüm oluşturan Awox Barus SS200 su sebili ile hem siz hem de aileniz kolaylık sağlayabilirsiniz.

Awox Barus SS200 Önden Görünüm

Awox Barus SS200 Su Sebili Soğuk ve Sıcak Su Özelliği

Awox Barus SS200 su sebili sıcak ve soğuk su temin etmek özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Barus SS200 su sebili 760 ML sıcak su kapasitesi ile çay ve kahve hazırlamada kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Analog kullanıcı panelinde yer alan kırmızı düğmeye basılı tutarak elde edebileceğiniz sıcak su sıcaklığı 90 derece ısıya kadar çıkabilir. Pratik bir kullanım imkanı sunan sıcak su depoda hazır bekletilir ve kullanılacağı zaman filtreden geçirilerek sizlere sunulur.

Taze bir şekilde bekleyen sıcak su ile yumuşak içimli birbirinden lezzetli kahve ve çay karışımları hazırlayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında avantaj sağlayan Awox Barus SS200 su sebilinin soğuk su özelliği ise kullanıcılara zaman kazandırır.

Ürünün soğuk su tankı 3200 ML su hacmine sahiptir. Kullanıcılar için hazırda soğuk su bekleten Barus SS200 su sebili 10 derece ve altında soğuk su ısılarını sizlere sunar. Maksimum 6 derece soğutma kapasitesi bulunan ürün ile buzdolabında saatler su bekletmek zorunda kalmazsınız.

Awox Barus SS200 su sebili sıcak ve soğuk özellikleri ile suyun en saf haline ulaşabilirsiniz. Özel tasarım su filtresi ile donatılan üründe depolanan su sizlere taze ve temiz bir şekilde ulaşır.

Minimal Tasarımı İle Awox Barus SS200 Su Sebili

Awox Barus SS200 su sebili minimal tasarımı ile ev ve ofis ortamlarının dekorasyonuna rahatlıkla uyum sağlar. Üründe renk tercihi olarak beyazı kullanan marka tasarımcıları sade bir su sebili görünümü oluşturur.

Awox Barus SS200 su sebili ölçüleri 22 cm genişlik, 98 cm yükseklik ve 33 cm derinlik boyutlarındadır. İdeal su sebili ölçülerini aşmayan Barus SS200 modeli istenilen ortama rahatça sığabilir.

Barus SS200 su sebili tasarımında öne çıkan bir diğer detay ise sıcak ve soğuk su akıtan musluklar tasarımıdır. Soğuk su musluğu 550 W çalışma gücü ile maksimum performans göstermeyi başarır.

Sıcak su musluğu ise 100 W ısıtma gücü ile sizlere enerji tasarrufu sağlar. Awox Barus SS200 su sebili tasarımının özellikle ofis ortamlarında sıklıkla tercih edilme nedenleri arasında sessiz çalışma performansı yer alır.

Minimum ses seviyesinde çalışan ürün kullanıcıları rahatsız etmeden hizmet verir. Damacana haznesi Barus SS200 su sebilinin üst bölümünde yer alır. Açık damacana sistemi ile kullanıcılar su seviyelerini rahatlıkla görebilir.

Awox Barus SS200 su sebili modelinin sunduğu minimal tasarım ve sessiz çalışma performansı ile üründen maksimum verim almak mümkündür.

Kolay kullanımı ile öne çıkan ve dış ortam sıcaklığından etkilenmeyen Awox Barus SS200 su sebili modelini ev ya da işyeri ortamınızda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Awox Barus SS200 Görünüm

Awox Barus SS200 Artı ve Eksileri

Barus SS200 su sebili Awox marka tasarımcıları tarafından kullanıcılarına maksimum performans sağlayacak şekilde üretilir.

Kullanıcılar tarafından değerlendirilen ürün artı noktaları ile beğeni kazanır. Awox Barus SS200 su sebili yorumları arasında öne çıkan ve modelde en beğenilen özellikler şunlardır:

 • Hazır Sıcak Su Temini: Barus SS200 modeli 750 ML sıcak su haznesi ile hazırda sıcak su tutarak kullanıcılarına zaman kazandırır.
 • Hazır Soğuk Su Temini: Barus SS200 modeli 3200 ML soğuk su haznesi ile kullanıcılarının anında soğuk suya erişmesini mümkün kılar.
 • Paslanmaz Çelik Su Tankı: Barus SS200 modelinin su tankının paslanmaz çelik ile tasarlanması sayesinde depolanan su temiz ve taze bir şekilde muhafaza edilebilir.
 • Sessiz Çalışma Performansı: Barus SS200 su sebilinin minimum ses seviyelerinde çalışması kullanıcılara avantaj sağlar.
 • Sade Tasarım: Barus SS200 modelinin farklı ortamların dekorasyonuna rahatça uyum sağlaması için marka tasarımcıları ürünü minimal ve sade detaylar ile süsler.

Awox Barus SS200 su sebilinin seleflerine göre puan kaybetmesine neden olan eksi noktaları ise şunlardır:

 • Modelde ılık su seçeneğinin olmaması kullanıcılarının normal su ihtiyacını karşılayamamasına neden olur.
 • Ürünün damacana haznesinin üst bölümde yer alması ağır damacanaları kaldırma ve işleminden ötürü kullanıcıları rahatsız edebilir.

Awox Barus SS200 ve Awox Snow SN 701 Farkları

Awox Barus SS200 ve Awox Snow SN 701 su sebilleri arasında sıcak ve soğuk su farkı bulunur. Awox Barus SS200 su sebili 10 derece ve altında soğuk su ve 90 dereceye kadar sıcak su üretimini kullanıcılarına sunar.

Awox Snow SN 701 modeli ise 10 derece ve altında soğuk su teminini başarılı bir şekilde sağlarken sıcak su üretiminde eksik kalır. Barus SS200 modeli sıcak su imkanı ile diğer modeli fonksiyonel açıdan geride bırakır.

Awox Barus SS200 Tanıtım Afişi

Avantajlı Awox Barus SS200 Su Sebili Fiyatları

Awox Barus SS200 su sebili uygun fiyatı ile kullanıcılarına avantajlı alışveriş imkanı sunar. Hem sıcak hem de soğuk su üretiminde başarı sağlayan model yüksek performansının aksine düşük fiyat aralıklarına sahiptir.

Cazip fiyatı ile kazançlı alışverişin kapılarını açan Awox Barus SS200 su sebili ile sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kahve ve çay hazırlamak için sıcak suyu kaynatmak ile uğraşmak yerine Awox Barus SS200 su sebili modeli ile kolaylık sağlayabilirsiniz.

Hazırda bulundurduğu sıcak su ile sizlere ekstra zaman kazandıran ürün enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar. Yaz aylarında ise sıcaktan bunaldığınızda Awox Barus SS200 su sebilinin soğuk su özelliği ile anında ferahlamak mümkündür.

Barus SS200 su sebilinin avantajlarından yararlanmak ve ürünü en uygun fiyatta satın almak için sanal alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz.

Birbirinden farklı Awox yetkili satış mağazalarını sizlere sunan sanal satış sitelerinin karşılaştırma özelliğini kullanarak en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Minimal tasarımı ile göze hitap etmeyen Awox Barus SS200 modeli işyeri ortamlarına kolaylıkla uyum sağlar. Ev dekorasyonunda ise modern bir görünüm oluşturan Awox Barus SS200 su sebili ile sevdiklerinizin günlük içme suyuna kolayca erişmesini sağlayabilirsiniz.

Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili Fiyat Analizi

Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili Özellikleri

Sıcak Su:
Derinlik:   30 cm
Güç:   620 W
Sıcak Su Tank Kapasitesi:   0.76 lt
Soğutma Kapasitesi:   2 lt/h
Isıtma Kapasitesi:   5 lt/h
Maksimum Soğuk Su Derecesi:   6°C
Maksimum Sıcak Su Derecesi:   95°C
Genişlik:   25 cm
Ağırlık:   16 kg
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatih Ö.415 yorum
  2228 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  Soğuk su haznesi paslanmaz çelikten üretilmiş. Çevre dostu R134 gaz kullanması dikkat çekiyor. Atık su haznesi bulunuyor. Fazla enerji tüketmiyor. Ekonomik su sebili arayanlar için alternatif olabilir.
  • Alışverişçi resmi
 • EB1 yorum
  6 beğeni
  Ensar B.10 Mart 2020
  Sıcak soğuk yazdıkları ılık soğuk çıkıyor
  • Alışverişçi resmi

Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su SebiliAwox Rosso SS500 Sıcak-Soğuk Su SebiliAwox Snow SS700 Sıcak Soğuk Su SebiliAwox Barus SN 201 Soğuk Su Sebili
 Awox Barus SS200 Sıcak-Soğuk Çelik Kazanlı Su SebiliAwox Rosso SS500 Sıcak-Soğuk Su SebiliAwox Snow SS700 Sıcak Soğuk Su SebiliAwox Barus SN 201 Soğuk Su Sebili
Fiyat 1.644,80 TL
13 satıcı
1.599,00 TL
19 satıcı
1.598,00 TL
12 satıcı
1.851,53 TL
1 satıcı
Popülerlik4. Popüler Awox Su Sebili6. Popüler Awox Su Sebili5. Popüler Awox Su Sebili-
Ortalama Puan2 yorum--2 yorum
BardaklıkYok-YokYok
ArıtmalıYokYokYokYok
Sıcak SuVarVarVarYok
Türü--DolapsızDolapsız
Kontrol Paneli--AnalogAnalog
Musluk Sayısı--22
Derinlik30 cm--35 cm
Yükseklik---89 cm
Renk--BeyazBeyaz
Ağırlık16 kg--16 kg
Genişlik25 cm31 cm25 cm35 cm
Güç620 W620 W620 W620 W
Isıtma Kapasitesi5 lt/h5 lt/h5 lt/h5 lt/h
Maksimum Sıcak Su Derecesi95°C95°C95°C95°C
Maksimum Soğuk Su Derecesi6°C6°C6°C6°C
Sıcak Su Tank Kapasitesi0.76 lt0.76 lt0.76 lt0.76 lt
Soğutma Kapasitesi2 lt/h2 lt/h2 lt/h2 lt/h