Profilo

Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili

En Popüler 2. Su Sebili(3 yorum)

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.326,65 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önceStokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Vizyona

Ürün Özellikleri: Gizli Damacanalı, Dijital, Soğutucu Dolaplı, Derinlik: 36 cm, Yükseklik: 104 cm, Beyaz, Boş Damacana Uyarısı, Güç: 220 W... Devamını gör

49,35 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (19)

En Popüler Profilo Su Sebilleri

Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili

Profilo SS1161 hem evlerde hem ofislerde su ihtiyacının pratik bir şekilde giderilmesini sağlar. Sıcak ve soğuk su ihtiyaçlarına pratik bir çözüm sunan bu ürün, Profilo imzası taşır.

Gizli damacana bölmesine sahip olan su sebili, estetik bir görünüm sergiler. Gelişmiş pek çok özelliği ile beklentileri karşılamayı başaran model soğuk su tankı hacmi ile de en sıcak yaz günlerini konforlu kılar.

Bu özelliği ile kalabalık alanlarda da tercih edilen sebil, her zaman taze suyu hazır tutar. Profilo su sebilinde bulunan boş damacana sinyali, sebilde bulunan suyun bitmek üzere olduğunu LED ışık uyarısı ile bildirir.

LED ışığı kontrol ederek damacananın değiştirilmesi gerektiğini anlayabilir ve yeni su siparişi verebilirsiniz. Siyah ve beyaz renklere sahip olan su sebili, alttan yükleme ile çalışır.

Bu özelliği ile de son derece ağır olan su damacanası kaldırmanız gerekmez. Ses basınç düzeyi 55 dB olan su sebili, idealin üzerinde bir gürültü seviyesi ile çalışır.

116.5 cm yükseklik, 36.0 cm genişlik ve 39.0 cm derinlik ölçülerine sahip olan sebil, açma kapama kolu ile kontrol edilebilir. Su tankı malzemesi paslanmaz çelik olan sebil, bu özelliği ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Profilo SS1161 Önden Görünüm

Profilo SS1161 Su Sebili Teknik Özellikleri

Alttan yükleme sistemine ve şık bir tasarıma sahip olan su sebili geniş tank hacmi ile ideal bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar ve en sıcak yaz günlerinden bile serinletici suyunuz hep hazır olur. Ürünün teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Profilo SS1161 su sebili hem ev hem de ofis tipi kullanım için uygun özellikler sergiler. Soğuk su akış hızı 1.2 l/dk. olan sebil, soğuk su hazır göstergesi ile sizi bilgilendirir.
 • 16.5 cm yükseklik, 36.0 cm genişlik ve 39.0 cm derinlik ölçüleri ile konumlandırıldığı alanda fazla yer kaplamayan su sebili, pratik bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar.
 • Temizliği bakımından da kolay bir kullanım deneyimi yaşamanıza yardımcı olan SS1161 Profilo sebil rutin aralıklarla temizlemeye özen göstermeniz gerekir. Bu rutini sağlamanız hijyenik özelliklerde su tüketimi sağlar.
 • 3.2 litre soğuk su tank kapasitesine sahip olan su sebilinin soğutma kapasitesi 2.0 L/h. Bardaklık aparatı bunulan su sebili adaptör damacana kapağına da tasarımında yer verir.
 • Üst damacanalı olan su sebili, mekanik kontrolle çalışır. Bu bakımdan kolay bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlayan Profilo su sebili SS1161 gün içindeki su ihtiyacınıza en pratik ve en taze çözümü bulur.

Profilo SS1161 su sebili hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Gelişmiş teknik özellikler ile donatılmış olan Profilo SS1161 su sebili, su ihtiyacınızı hem pratik şekilde temin etmenize olanak tanır hem de çalışma performansı özelinde bilgiler sunar. Bu bilgiler ışığında en doğru satın alma kararını verebilirsiniz.

Profilo SS1161 Su Sebili Artı ve Eksi Özellikleri

Profilo SS1161 ılık – soğuk su sebili hem tasarımı hem de teknik donanımı ile beklentilerin bir kısmını karşılamayı başarır. Gürültülü çalışması modelin eksi özellikleri arasındadır. Bu özelliği ile kullanıcı değerlendirmelerinden düşük puan alır.

Sebilin fazla alan kaplamaması ve minimal ölçüleri de en beğenilen özellikleri arasındadır. Dayanıklı bir yapıda tasarlanmış olan ürün, uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Bu özelliği de yüksek puan alır. Su sebilinin damacana girişinin alt bölümde olması ise öne çıkan artı özellikleri arasındadır. Sıcak yaz günlerinde buzdolabına sürekli su şişesi bırakma işleminden kurtulmanızı sağlayan sebil, her bardak doldurma işleminin ardından eksilen su miktarı kadar damacanadan su çekerek suyu her zaman hazır halde bulundurur.

Su sebilinin damacana bölümünün boyutlarının küçük olması da eksi özelliklerinden biridir. Bu bölüme cam damacanayı sığdırmakta zorluk yaşadığını belirten kullanıcılar, bu özelliği bakımından olumsuz değerlendirme yapar.

Eğer cam damacana kullanıyorsanız kullandığınız damacananın ölçüsünü sebilin alt bölümü ile karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle ürünü satın aldıktan sonra sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ürünün tüm artı ve eksi özellikleri için kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve daha detaylı bir bilgi edinme ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Profilo SS1161 Çapraz Görünüm

Profilo SS1161 Su Sebili Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Ürün bazı teknik özellikleriyle seleflerinden ayrılır. Su hacmi ve çalışma performansı ie ideal bir kullanım deneyimi yaşatan su sebilinin seleflerinden ayrılan özellikleri ise şöyle:

 • SS1161 su sebili alttan damacana ekleme özelliği ile seleflerinden farklılık gösterir.
 • 2 farklı musluğa sahip olan su sebili, oda sıcaklığındaki suyu ideal bir sıcaklığa düşürür. Böylelikle suyun en taze ve en sağlıklı halini tüketmeniz için size sunar.
 • 16.5 cm yükseklik, 36.0 cm genişlik ve 39.0 cm derinlik ölçüleri ile de seleflerinden farklılık gösteren Profilo SS1161 sebil dilediğiniz alanda konumlandırılabilir.
 • Sıcaklığın giderek yükseldiği yaz aylarında ihtiyacınız olan serinliği 1 bardakta sunan su sebili, analog kontrol paneli ile de dikkat çekmeyi başarır. Bu panel ihtiyaç olan su miktarını kolaylıkla temin etmenize yardım eder.
 • Estetik detaylara sahip olan su sebili modelinde sıcaklık ayarlama, su ayarlama, soğukluk derecesi, ekranı ve akıllı çalışma sizi bekler.
 • Su sebilinde çocuk kilidinin olması da pek çok açıdan kolay çözümler elde etmenize yardımcı olur ve güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır. Bu özelliği aktif ederek çocuğunuzun fazla su harcamasına engel olabilir ve güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Sıcaklık ve su ayarlama işlemlerinde de kolaylık yaratan su sebili, akıllı çalışma sistemi ile öne çıkmayı başarır.
 • Profilo su sebili modeli, sağladığı ılık ve soğuk su ile tüm ihtiyaçlarınıza yüksek performans sergileyerek yanıt vermeyi başararak hayatınızı kolaylaştıran çözümler yaratır.

Profilo SS1161 ile Profilo SS1162 Su Sebili Arasındaki Farklar

Profilo ılık soğuk su sebili, ılık ve soğuk su ihtiyaçlarına bulduğu çözümlerle SS1162 modelinden ayrılır. SS1162 su sebili modeli üstten yüklemeli damacana yerleştirme sistemi sunar. Ses basınç düzeyi 55 dB olan sebil, 100.0 cm x 35.0 cm x 31.0 cm ölçüleriyle fazla alan kaplamaz.

Profilo SS1161 Damacanalı Görünüm

Profilo SS1161 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Profilo su sebili fiyat aralığı herkes tarafından ulaşılabilir düzeydeki uygun alternatifleri sunar. Üstün performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran model, teknik donanımlarıyla da beğeni toplar.

Profilo SS1161 su sebili en ucuz fiyat seçeneklerini detaylı inceleyerek bütçenize hitap eden ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Sebilin su bitme uyarısı içme suyunu temininde kolaylık yaratır.

Bu özelliğiyle kullanıcılardan tam not almayı başaran sebil, fiyat aralığı ile de dikkat çekmeyi başarır. Ürünün satışta olan tüm fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en yakın olan fiyat aralığını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Ürünün piyasa fiyatlarını karşılaştırmanız da SS1161 en ucuz fiyat seçeneklerine kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olur. Beyaz minimal tasarımı ile yaşam alanlarına oldukça etkileyici bir görünüm kazandıran model, kompakt yapısı sayesinde her alana kolaylıkla uyum sağlar.

Belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlarla sunulan ürün, bütçe dostu bir seçim yapma şansı tanır. Ürün özelinde yapılan Profilo SS1161 yorum ve değerlendirmeler tüm özellikler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bu yorumlar sayesinde modelin hem teknik detaylarını hem de gerçek kullanıcı deneyimlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek ve beklentilerinizle karşılaştırarak hemen satın alabilirsiniz.

Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili Fiyat Analizi

Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili Özellikleri

Türü:   Gizli Damacanalı
Kontrol Paneli:   Dijital
Dolap Türü:   Soğutucu Dolaplı
Derinlik:   36 cm
Yükseklik:   104 cm
Renk:   Beyaz
Boş Damacana Uyarısı:
Güç:   220 W
Sıcak Su Tank Kapasitesi:   1 lt
Maksimum Soğuk Su Derecesi:   10°C
Maksimum Sıcak Su Derecesi:   90°C
Genişlik:   36 cm
Ağırlık:   16 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.86 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • KK49 yorum
  105 beğeni
  KEMAL K.İzmir13 Ağustos 2022
  Türkiyede gizli damacanalı garantili yaygın servisli sıkıntı çıkarma ihtimali çok düşük olan bence tek su sebili markası.Ürünün kolisi ve iç alt köpükleri çok sağlam.Çünkü çok araştırdım pişman değilim .Dalkılıç Mağazasından aldım kendilerine çok teşekkür ediyorum .
 • Atakan K.104 yorum
  437 beğeni
  Atakan K.6 Kasım 2020
  Hem ergonomik hem estetik duruyor. Damacanayı yerleştirmek kolay oluyor. Sıcak su vermiyor. Suyun soğukluğu yeterli oluyor. Soğuk su bölümü çalışırken ses çıkıyor ama bu ses normal düzeyde, rahatsız etmiyor. Görüntü şık olsun, pratik olsun diyenler için iyi alternatif olabilir.
  • Alışverişçi resmi
 • Özgür K.292 yorum
  2138 beğeni
  Özgür K.6 Eylül 2020
  Gizli damacanalı olması sayesinde damacana kolayca yerleştirilebiliyor. Sıcak su özelliği bulunmuyor olsa da su tankının çelik olması sayesinde suyu taze ve kokusuz tutuyor. Damacana değişim zamanı geldiğinde ışıklı uyarı veriyor. Soğutma özelliği kapatıldığında enerji tasarrufu sağlıyor.
  • Alışverişçi resmi

Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su Sebili İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su SebiliSiemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su SebiliEsty Frio SS20003B02 Gizli Damacanalı Su SebiliProfilo SS1162 Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili
 Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Su SebiliSiemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su SebiliEsty Frio SS20003B02 Gizli Damacanalı Su SebiliProfilo SS1162 Soğuk Çelik Kazanlı Su Sebili
Fiyat 3.326,65 TL
19 satıcı
4.350,00 TL
25 satıcı
4.400,99 TL
3 satıcı
3.030,00 TL
6 satıcı
Popülerlik2. Popüler Su Sebili1. Popüler Su Sebili1. Popüler Esty Su Sebili3. Popüler Profilo Su Sebili
Ortalama Puan3 yorum6 yorum2 yorum2 yorum
BardaklıkYokYokYokYok
ArıtmalıYokYokYokYok
Sıcak SuYokYokVarYok
TürüGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli DamacanalıDolapsız
Kontrol PaneliDijitalAnalogAnalogDijital
Musluk Sayısı-12-
Dolap TürüSoğutucu Dolaplı---
Derinlik36 cm36 cm35 cm35 cm
Yükseklik104 cm104 cm104 cm100 cm
RenkBeyazGriGriBeyaz
Ağırlık16 kg17 kg-15 kg
Aydınlatma Işığı-Var--
Boş Damacana UyarısıVarVar--
Buzmatik-Yok--
Çocuk Kilidi-Yok--
Genişlik36 cm31 cm31 cm35 cm
Güç220 W420 W85 W220 W
Isıtma Kapasitesi-1 lt/h--
LED Ekranlı-Yok--
Maksimum Sıcak Su Derecesi90°C--90°C
Maksimum Soğuk Su Derecesi10°C10°C10°C10°C
Sıcak Su Tank Kapasitesi1 lt---
Soğutma Kapasitesi-1.2 lt/h--