Siemens

Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili

En Popüler Su Sebili(6 yorum)
Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.350,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:12

, peşin fiyatına 8 taksit

StoktaSatıcı: Beyazesyamarketim.com8,2 7 Yorum
Yorumları oku

Siemens Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Gizli Damacanalı, Analog, Musluk Sayısı: 1, Derinlik: 36 cm, Yükseklik: 104 cm, Gri, Aydınlatma Işığı, Boş Damacana Uyarısı... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (24)

En Popüler Siemens Su Sebilleri

Siemens DW15701

Siemens DW15701 su sebili yüksek teknolojiye sahip teknik donanımı ve şık tasarımıyla selefleri arasında fark yaratmayı başarır. Avrupa’nın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Siemens, yeni ve işlevsel ürünler tasarlamaya devam eder. Sağlıklı yaşam tarzını destekleyen marka, tüm cihazlarını sizlere fayda sağlayacak şekilde tasarlar. Gün içinde soğuk ve sıcak suya anında erişmenizi sağlayan su sebilleri de Siemens güvencesi ile sizlere sunulur.

Siemens DW15701 su sebili gri renk tasarımı ile modern bir görünüme sahiptir. İdeal boyutu ile yer kaplamayan DW15701 tasarımını evinizde ya da iş yerinizde istediğiniz yere rahatça yerleştirebilirsiniz. DW15701 su sebili ile sıcak suyun ısınması için mutfakta ekstra zaman geçirmenize gerek kalmaz. Arıtılmış taze ve temiz suya hızlı bir şekilde ulaşarak günlük su tüketim miktarınızı dengelemek için Siemens DW15701 gizli damacanalı su sebili tasarımını tercih edebilirsiniz.

Yaz mevsiminde ihtiyacınız olan soğuk suyu karşılayan sistemi, ılık su haznesi ile de seçenek oluşturur. Sağlığınız için gerekli olan temiz su tüketimini özel tasarım teknolojisi ile karşılamak mümkündür. Evinize ya da iş yerinize DW15701 su sebili satın almak için markanın sunduğu uygun fiyatlardan yararlanabilir ve Siemens DW15701 yorumlar ile ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Siemens ile sizlere sunulan cihaz, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Siemens DW15701 Genel

Siemens DW15701 Su Sebili Teknik Özellikleri

Siemens DW15701 soğuk-ılık su sebili temiz ve taze suya ulaşmanız için son teknoloji ile donatılır. DW15701 sisteminde bulunan termal yalıtım teknolojisi ile soğuk ve sıcak su ayrı ayrı arıtılır. Böylece tek bir makineden hem soğuk hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılamak mümkün hale gelir. Siemens DW15701 su deposunun paslanmaz çelikten üretilmesi suyun kimyasallardan uzak kalmasını sağlar.

Pas ve kireç kokusu gibi kötü kokulara maruz kalmayan içme suyu en berrak şekilde sizlere sunulur. Siemens DW15701 özellikleri arasında cihazın LED ışık ile donatılması da yer alır. Ayrıca gri renk ve LED ışık birleşimi su sebilinin göze hitap etmesini de sağlar. Siemens su sebili DW15701 teknik özellikleri ile yazları soğuk suya anında erişmenizi sağlarken kışları sıcak çay ve kahve yapımını da kolaylaştırır.

Soğutma ve ısıtma rezidansı ile sorunsuz bir şekilde işleyen su sebilinizi kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Siemens su sebili DW 15701 ile sürekli su arıtılmasından dolayı oluşan mineral birikintilerini 6 ayda bir temizlemeniz yeterli olur. Kullanım kılavuzunda belirtilen yönergeyi takip ederek hızlı ve kolay bir şekilde temizlenen Siemens DW15701 su sebili ile temiz ve berrak su tüketimine sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Siemens DW15701 Sol Çapraz

Şık Tasarımı İle Siemens DW15701

DW15701 Siemens şık tasarım detayları ile ev ve ofis ortamlarına uyum sağlar. DW15701 su sebilinde öne çıkan detaylardan biri gizli damacana özelliğidir. Klasik sistemlerde damacana açık bir şekilde üstten takılır. Bu tasarımda ise alt bölmedeki kapağı açarak damacanayı rahat bir şekilde yerleştirebilmek mümkündür. Damacana bölmesinin alt tarafta olması ile ağır yük kaldırma ve bel sakatlama gibi sağlık sorunlarının önüne geçilir.

Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken cihaz hızlı bir şekilde kurulur. Siemens DW15701 gizli damacanalı gri su sebili dijital kullanıcı ekranı modern bir görünüm oluşturur. Dijital ekranın hemen altında sıcak ve soğuk olmak üzere iki ayrı tuş ile minimal bir analog panel yer alır. Dijital ekrandaki göstergelerde su sebilinin doluluk oranı takip edilebilir. DW15701 sebil, damacanada geriye sadece 1 litre su kaldığında sizlere boş damacana uyarısı verir.

Böylece damacanayı zamanında değiştirebilirsiniz. Siemens DW15701 led su sebili tasarımında bir adet musluk çıkışı yer alır. Minimal tasarımını korumak için yerleştirilen musluktan hem sıcak hemde soğuk su birbirine karışmadan akar. Musluk bölümünde yer alan ızgara ise taşan suların yere dökülmesini engeller. Şık tasarımı ve teknik özellikleri ile akıllı cihaza ev ya da ofis ortamlarında gönül rahatlığıyla yer verebilirsiniz.

Siemens DW15701 Su Sebilini Muadillerinden Ayıran Özellikler

Siemens DW15701 su sebilini hem evinizde hem işyerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sıcak ve soğuk su ayarının kolaylıkla yapılabilmesi en rahat konfor özelliklerinden biri olur. Damacanayı kaldırmak ya da pompa yardımı ile bastırarak suya erişmek zahmetli olabilir. DW15701 ile damacanayı alt hazneye yerleştirerek kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Modelin bir diğer avantajı ise suyu olduğu gibi tatmanıza olanak sağlamasıdır. Farklı su markaları tarafından ayarlanan su değerleri ile suyun tadı değişebilir. Siemens tasarımımı suyu musluktan akıtmadan önce filtreden geçirerek en temiz şekilde sizlere sunar. Ürünü kullanmanın bir diğer avantajı ise buzdolabınızı su şişeleri ile doldurmanıza gerek kalmaması olur.

Ayrıca cam damacana kullanarak plastik şişe atıklarını engelleyebilir ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Bu ürün ile hem sıcak hem de soğuk suya anında erişim sağlayarak gün içindeki su tüketim miktarını arttırılabilir. Siemens DW15701 avantajları ile hijyenik, berrak ve taze suya saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Siemens DW15701 Üst Panel

Siemens DW15701 Artı ve Eksileri

Siemens ile sizlere sunulan her bir cihaz farklı avantajlar sağlar. Gelişen teknoloji ile oluşan yüksek kullanıcı beklentisini karşılamayı başaran lider firmalardan biri olan marka, tasarımlarında kaliteden taviz vermez. Siemens DW15701 su sebili yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde eksi noktalarından daha çok artı noktaları ile beğenildiği gözlemlenir. Eksi noktalarından biri çocuk kilidi özelliğine sahip olmamasıdır. Çocuklu aileler ürünün alçak boyutu nedeniyle çocukların kolay ulaşabilmesini ve sebil ile oynamasını sakıncalı bulabilir. Siemens DW15701 cihazını klasik su sebili modellerinden ayıran artı noktaları ise şunlardır:

 • Minimal Tasarım: Sahip olduğu sade ve minimal tasarım özellikle ofis ortamlarında kullanım kolaylığı açısından öne çıkar.
 • Termal Yalıtım: Tek bir musluk olmasına rağmen termal yalıtım teknolojisi sayesinde soğuk ve sıcak su birbirine karışmaz.
 • Boş Damacana Sinyali: Sisteminde bulunan dijital gösterge damacanada 1 litre su kaldığında sinyal verir. Boş damacana sinyalinin su bitmeden sinyal vermesi ile zamanında damacana değişimi yapmanız kolaylaşır.

Siemens DW15701 Fiyatları ile Kazançlı Alışveriş

Siemens DW15701 su sebili fiyat aralıkları ile kazançlı alışverişin kapılarını açar. Ofisinizde personelin su ihtiyacını karşılayan model evlerde ise şişe atığının önüne geçer. Her ortamda fayda sağlayan teknolojinin uygun fiyatta olması ise kullanıcıları mutlu eden noktalarındandır. Sahip olduğu teknik özelliklere göre bütçe dostu modeller arasında yer alan DW15701 sebile düşük fiyatlarda ulaşabilirsiniz.

Siemens DW15701 en ucuz fiyatta satın almak için internet alışveriş sitelerinin mağaza karşılaştırma özelliği kullanılabilir. Siemens yetkili satış mağazalarının yer aldığı online pazaryerleri Türkiye’nin dört bir yanına sorunsuz bir şekilde gönderim yapar. Ürün fiyatlarını karşılaştırarak kampanyalı dönemleri yakalayabilmek mümkündür. Siemens güvencesi ile evinize ya da ofisinize ulaştırılan modeli uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Herhangi bir arıza ya da hata durumunda ise Siemens yetkili teknik ekibinden destek alınabilir. Evinizde ya da ofisinizde anında sıcak ve soğuk suya erişmek için Siemens DW15701’in avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gri renk tasarımı ile DW15701 su sebilinin göze hitap eden görüntüsü her ortamda dekorasyonunuza uyum sağlar.

Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili Fiyat Analizi

Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili Özellikleri

Türü:   Gizli Damacanalı
Kontrol Paneli:   Analog
Musluk Sayısı:   1
Derinlik:   36 cm
Yükseklik:   104 cm
Renk:   Gri
Aydınlatma Işığı:
Boş Damacana Uyarısı:
Güç:   420 W
Soğutma Kapasitesi:   1.2 lt/h
Isıtma Kapasitesi:   1 lt/h
Maksimum Soğuk Su Derecesi:   10°C
Genişlik:   31 cm
Ağırlık:   17 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.86 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 7 yorum
  330 beğeni
  Elif Ç.25 Şubat 2021
  Fiyatı gayet iyi standartlara göre ev için alınacaksa sıcak suya ihtiyaç yoksa yani gayet yeterli. Hasarsız çiziksiz geldi teşekkürler
 • FK112 yorum
  470 beğeni
  Feridun K.6 Kasım 2020
  Zeminde hafif bir eğim var, damacana kolay yerleştiriliyor. Çok sessiz değil, ama yüksek sesli de değil. Su çok azalınca uyarı veriyor. Işıklı olması çok güzel ortamı aydınlatıyor loş ışıkta şık duruyor. Sıcak su özelliğinin olmaması çok sorun olmuyor, çocuklu evler için sıcak özelliğinin olmaması daha güvenli kullanım açısından iyi olabilir.
 • Berna Ç.531 yorum
  3865 beğeni
  Berna Ç.12 Temmuz 2020
  Siemens su sebili yazın sıcak günlerde soğuk su ihtiyacını buzdolabı kullanmadan karşılamak için kullanılabilir. Cihaz çok şık görünüyor. Damacana bölmesinin gizli olması öncelikli tercih sebebi olabilir. Tek tuşla ılık ya da soğuk su almak mümkün. Panelinin kullanışlı olması çok iyi. Suyun ısını ayarlamak ve anında görmek mümkün oluyor. Ürünün düşük enerji tüketmesi de dikkat çekici. Kapasite ve soğutma gücü açısından da gayet iyi.
 • SA1 yorum
  3 beğeni
  Sare A.18 Haziran 2020
  Firmaya çok teşekkür ederim teslimat hızlı ve sağlam geldi güvenebileceğiniz tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz.
 • ŞÖ1 yorum
  6 beğeni
  Şenay Ö.Ankara13 Haziran 2020
  Firma samimi ve dürüst bir firma.Firmayı SIEMENS Türkiyeden teyit edip ürünümü aldım. Gerçek siemens bayisi. Ürün çok şık bir ürün. Teslimatı çok hızlı. Tekrardan ilgileri için teşekkür ederim.

Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su Sebili İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su SebiliBosch RDW1572 Gizli Damacanalı Su SebiliProfilo SS1161 Gizli Damacanalı Su SebiliSiemens DW15700 Gizli Damacanalı Su Sebili
 Siemens DW15701 Gizli Damacanalı Gri Su SebiliBosch RDW1572 Gizli Damacanalı Su SebiliProfilo SS1161 Gizli Damacanalı Su SebiliSiemens DW15700 Gizli Damacanalı Su Sebili
Fiyat 4.350,00 TL
25 satıcı
4.274,00 TL
16 satıcı
3.326,65 TL
19 satıcı
13.473,30 TL
4 satıcı
Popülerlik1. Popüler Su Sebili3. Popüler Su Sebili2. Popüler Su Sebili6. Popüler Siemens Su Sebili
Ortalama Puan6 yorum2 yorum3 yorum2 yorum
BardaklıkYokYokYokYok
ArıtmalıYokYokYokYok
Sıcak SuYokYokYokVar
TürüGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli DamacanalıGizli Damacanalı
Kontrol PaneliAnalogDijitalDijitalAnalog
Musluk Sayısı11-3
Dolap Türü-Soğutucu DolaplıSoğutucu Dolaplı-
Derinlik36 cm31 cm36 cm36 cm
Yükseklik104 cm104 cm104 cm104 cm
RenkGriInoxBeyazAntrasit
Ağırlık17 kg14 kg16 kg17 kg
Aydınlatma IşığıVarVar-Var
Boş Damacana UyarısıVar-Var-
BuzmatikYok---
Çocuk KilidiYok--Var
Genişlik31 cm36 cm36 cm31 cm
Güç420 W100 W220 W510 W
Isıtma Kapasitesi1 lt/h--2 lt/h
LED EkranlıYok---
Maksimum Sıcak Su Derecesi--90°C87°C
Maksimum Soğuk Su Derecesi10°C10°C10°C10°C
Sıcak Su Tank Kapasitesi--1 lt1.1 lt
Soğutma Kapasitesi1.2 lt/h1.2 lt/h-3 lt/h