Suluk ve Matara

Suluk ve Matara Fiyatları

6.026 farklı Suluk ve Matara için fiyatlar listeleniyor.

Tupperware Suluk, Matara Uzspace Suluk, Matara Vagonlife Suluk, Matara Contigo Suluk, Matara Skip Hop Suluk, Matara Walke Suluk, Matara

Fiyatı Düşen Suluklar, Mataralar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Suluklar, Mataralar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0.75 lt1 lt1.5 lt0 - 50 TL 50 - 100 TL ÇelikPlastikÇocukYetişkinPipetliSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Malzemesi Hacim Kullanım Alanı Kullanıcı Türü Karakter Ağırlık Cinsiyet SatıcıToplam 99 satıcı. Ürün Puanı Renk

Uçlu KalemOkul ÇantasıKuru BoyaKeçeli KalemTükenmez KalemDolma KalemDefterYapıştırıcıRoller ve Jel KalemTupperware SulukUzspace SulukVagonlife Suluk

En Çok Karşılaştırılan Suluklar, Mataralar

Suluk, Matara Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Suluk, Matara Sıkça Sorulan Sorular

Suluk & Matara

Suluk ve matara çeşitleri günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Su, meyve suyu gibi soğuk içecekleri ve çay, kahve gibi sıcak içecekleri kolayca muhafaza etmenizi sağlayan bu ürünler sayesinde dışarıdan paketlenmiş ürün almanıza gerek kalmaz. Kışın soğuk havalarda okula ya da işe giderken yanınıza sıcacık bir kahve ya da çay alabileceğiniz matara çeşitlerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında da aynı şekilde işe, okula, plaja giderken sıcak havalarda serinlemek için yanınıza çeşitli soğuk içecekler almanızı kolaylaştırır. Kısa süreli ve uzun süreli seyahatlerde özellikle çok fazla işe yarayan suluk modellerinin farklı tasarımları mevcuttur. Termos işlevi gören matara çeşitlerinin içerisine sıcak bir içecek koyduğunuzda uzun saatler boyunca içeceğinizin ısısı korunur. Suluk matara çeşitleri çelik, cam ve geri dönüştürülebilir plastiklerden yapılır. Bu ürünleri tercih ederek fazla plastik kullanımının önüne de geçmiş olursunuz.

Suluk & Matara Çeşitleri

Suluk ve matara çeşitleri sayesinde evde yaptığınız sağlıklı içecekleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Blender modellerinden birine sahip olarak kendinize ve çocuklarınıza sağlıklı içecekler yaparak katkı maddeli ürünlerden uzak durabilirsiniz. Suluk ve mataralar tasarımları, işlevleri, hammaddeleri olarak birçok farklı özelliğe sahiptirler. Suluk modelleri daha çok ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklar için üretilir. Çocuk suluk modelleri canlı renkleri ve popüler çizgi film baskılarıyla yetişkin suluklarından ayrılır. Aynı zamanda çocukların kolay bir şekilde kullanabilmesi için pipetli suluk modelleri de tasarlanır. Çocukların boyunlarına asabilmeleri için suluklarda bir ip bulunur. Bu sayede çocuklar suluklarını kaybetmez. Yetişkinler için ise suluk modelleri genel olarak evde, ofiste ve sporda kullanılır. Spor suluk modelleri sportif ve dinamik tasarımlarıyla tarzınızı yansıtır. Az yer kaplamalarından kaynaklı olarak rahat bir şekilde spor çantanızda taşıyabilirsiniz. Çeşitli spor markaları kullanıcıları için suluk ve matara modelleri üretir. Suluk ve matara modelleri farklı boylarda üretilir. 350 ml, 450 ml, 500 ml, 750 ml, 1000 ml gibi farklı boyutlarda üretilen suluk ve matara çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Matara ve suluk modellerinin boyutlarıyla ağırlıkları doğru orantılıdır. Küçük boyutlu modeller daha az sıvı alabileceği için çok daha hafiftir. Boş halleriyle matara ve sulukların hepsi hemen hemen oldukça hafiftir. 350 ml ve 450 ml gibi diğer modellere göre daha hafif ve küçük boyutlu olan modeller genelde çocuklar için üretilir. Çocuklar için üretilen matara ve suluk modelleri kırmızı, mavi, sarı, pembe, mor, turuncu ve yeşil gibi çocukların sevebileceği eğlenceli ve canlı renklerde tasarlanır. Genel olarak zürafa, fil, köpek, kedi, kelebek gibi çeşitli hayvan figürlerinin yanında popüler çizgi film karakterinin resimleri suluk ve matara tasarımlarında kullanılır. Tek kullanımlık pet şişeler sadece doğa için değil sizin ve çocuğunuzun sağlığı için de bir tehdit oluşturur. Bu nedenle devamlı olarak kullanabileceğiniz sağlıklı suluk ve matara çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ofis, okul ve spor gibi alanlarda gün içerisinde uzun süre boyunca kalacaksanız 1lt matara modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece devamlı olarak su doldurmak ya da satın almak zorunda kalmazsınız.

En İyi Suluk & Matara Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Suluk ve matara modelleri arasından tarzınıza en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken suluk ve matara çeşitleriyle girdiğiniz ortamda dikkat çekebilirsiniz. Özellikle ofise ya da işe giderken elinizde taşıyorsanız kişiliğinizi yansıtan tasarımlı modelleri tercih edebilirsiniz. Soğuk içecekler tüketmeyi seviyorsanız pipetli matara modellerini tercih edebilirsiniz. Matara modelinde sabit olarak yer alan pipet ile aynı zamanda plastik pipet kullanımınızı azaltabilirsiniz. Böylece doğa için küçük bir adım atabilirsiniz. Plastik bardak, şişeler yerine cam matara çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Cam matara modelleri pet ve plastik ürünlere nazaran daha sağlıklıdır. Katlanabilir suluk modelleriyle ise yerden tasarruf edebilirsiniz. En iyi matara modellerini bulabilmek için yorumlar kısmından daha önce ürünleri satın alarak deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Opak ya da şeffaf suluk ve matara modelleri arasından beğendiğiniz modelleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Özellikle spor için satın aldığınız suluklar diğer modellere nazaran çok daha dinamik ve canlı renklerde tasarlanır.

Doğa Dostu Suluk & Matara Taşıyarak Sağlığınızı Koruyun

Sürdürülebilir bir dünya ve çevre temizliği için sağlıklı materyallerden yapılan suluk ve matara modellerini satın alarak doğa için bir adım atabilirsiniz. Matara ve suluklarınızı kullandıktan sonra elde hızlı bir şekilde yıkayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. İçerisine çok fazla keskin ve ağır kokusu olan içecekler koymadığınız sürece ilk günkü kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun süre boyunca içecekler matara ve suluk içerisinde kaldığı için tarçın, zencefil, karanfil gibi keskin kokuları olan baharatlı içeceklerin kokuları suluk ve mataraya sinebilir. Suluk ve matara modelleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta suluk ya da matara modelini nerede ve hangi amaçla kullanacağınızdır. Günlük hayatta kullanmak için cam suluk ve matara modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda içerisindeki içecek bittiğinde yenisi doldurabileceğiniz bir ortamdaysanız 1lt, 500ml gibi boyutlardaki modelleri tercih edebilirsiniz. Kamp gibi daha uzun süreli ve sıvı ihtiyacınızın bol olacağı bir etkinlik için satın alıyorsanız çelik suluk modellerini tercih edebilirsiniz. Çelik matara ve suluk modelleri içerisindeki sıvının ısı derecesini sizin için uzun bir süre boyunca korur. Aynı zamanda 2 lt suluk ve matara modelleri bu tarz etkinlikler için oldukça uygun modellerdir. Paslanmaz çelik matara modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz matara modelleridir. Bu nedenle tam bir fiyat performans ürünüdür.

Suluk & Matara Fiyatları

Matara fiyatları markaya, özelliklerine, boyutuna ve üretildiği materyale göre değişir.. Sporcu sulukları, kamplar için kullanılan mataralar, çocuk sulukları, askeri matara modelleri gibi birçok farklı suluk ve matara modeli vardır ve hepsinin fiyatları birbirinden farklıdır. Cam, plastik, çelik gibi farklı materyallerden üretilen suluk ve matara modellerinin fiyatları da farklılık gösterir.. Uygun fiyatlı matara modelleri arasından hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Gün içerisinde kendi yaptığınız içeceğinizi tüketmek ya da kendi suluğunuzdan su içmek istiyorsanız doğru tercih suluk ve matara modelleridir. Filtreleme özelliğini kullanarak ürün türü, renk, fiyat ve marka gibi çeşitli özellikleri belirleyebilir ve seçtiğiniz özelliklere uygun olan suluk ve matara modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Suluk & Matara Kampanyaları

Belirli dönemlerde suluk ve matara modellerinde çeşitli kampanyalar düzenlenir. Black Friday gibi küresel çaptaki indirim günlerini takip ederek aradığınız ürünü daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kampanyalar doğrultusunda ürünlerin fiyatlarına indirim uygulanır. Bu sayede orjinal fiyatları çok daha yüksek olan ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz maksimum ve minimum fiyat tutarları belirleyebilirsiniz. Bu şekilde sadece belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri görüntülersiniz ve bütçenize uygun olan modelleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kendiniz için ve sevdikleriniz için avantajlı fiyatlarla suluk ve matara modellerini satın almak için hemen ürünlere göz atabilirsiniz.