Tablet

Tablet Fiyatları

722 farklı Tablet için fiyatlar listeleniyor.

iPad'ler iPad'lerAndroid Tabletler Android TabletlerEn Uygun Tabletler En Uygun Tabletler
Samsung TabletSamsung Tablet Huawei TabletHuawei Tablet Apple TabletApple Tablet Lenovo TabletLenovo Tablet Reeder TabletReeder Tablet TCL TabletTCL Tablet

Aktüel Broşürlerden Tabletler

  • Apple MYL92TU/A iPad 8. Nesil Wi-Fi 10.2Media Markt
  • Samsung T290 Gray TabletCarrefourSA
  • Lenovo Tab M10 Qualcomm TabletCarrefourSA
  • Lenovo M10 2gb 32 gb 10,1CarrefourSA

Fiyatı Düşen TabletlerTümü

Satıcı Marka 10.1 inç64 GB4 GB8 Çekirdek2020

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 31Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 95 satıcı. Dahili Hafıza İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Versiyonu Seri Nesil İşletim Sistemi Çıkış Yılı Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü İşlemci Türü Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü

Laptop ve NotebookMasaüstü BilgisayarAll in One PCMini PCE-Kitap OkuyucuDokunmatik POS PCMonitörKulaklıkEkran KartıSamsung TabletHuawei TabletApple Tablet

En Çok Karşılaştırılan Tabletler

En Çok İlgi Gören Tabletler

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Tabletler

Tablet Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tablet Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Tablet Fiyatları Akakçe'de!

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran tabletler, günümüzde masaüstü ve laptop bilgisayarların yerini almaya başlamıştır. Bilgisayar ve akıllı telefonlar arasında bir yere sahip olan cihazlar, kullanım ve taşıma kolaylığı sunması ile de sıklıkla tercih edilir. Markalar, inovatif çalışmalar sonucu tasarladığı modellerinde birbirinden farklı teknik ve işlevsel fonksiyonlara yer verir. Tablet modelleri arasından seçim yaparken de bu özelliklere dikkat etmekte fayda vardır. Kolay bir şekilde çantalarda bile taşınabilen cihazlar, her ortamda kullanılabilir. Bu bilgisayarlarla İnternet bağlantısı olan yerlerde e-mail'lerinizi yanıtlayabilir, sosyal medya hesaplarınızda gezebilir, online oyunlar oynayabilirsiniz. Kişisel olarak kullanılabilen modeller, çalışanlar tarafından iş hayatında da sıklıkla tercih edilir. Ofis ortamında iş için kullanacağınız bilgisayarlar, sunum hazırlamanıza ve ajandanıza notlar almanıza yardımcı olur. Markalar, model özelliklerine göre modellerini farklı fiyatlarla kullanıcılarına sunar. Tasarım harikası cihazların en uygun fiyatlarını ise akakce.com’da bulabilirsiniz. Çok sayıda farklı markanın avantajlı tablet fiyatları, akakce.com üzerinden kolaylıkla karşılaştırılabilir. İhtiyaçlarınızı karşılayan modeli belirledikten sonra kendinize uygun ödeme yöntemini seçerek güvenle ürününüzü satın alabilirsiniz.

En İyi Tablet Modelleri

Markalar, modellerini genellikle kullanım alanına göre şekillendirir. Hem teknik hem de işlevsel özellikler de modellerin ne amaçla kullanıldığına göre çeşitlenir. İşletim sistemi, batarya ve hafıza kapasitesi; ekran çözünürlüğü, kamera, RAM gibi özellikleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun modele karar verebilirsiniz. Farklı amaçlarla kullanılan tablet modelleri; ev, ofis, okul gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Kişisel kullanıma uygun modeller, genellikle basit bir tasarıma sahiptir. Küçük boyutlu oyunları oynamak, film izlemek, müzik dinlemek, sosyal medyada gezmek, fotoğraf ve video çekmek gibi amaçlarla kullanımı uygundur. Evde kullanmak üzere bir model arıyorsanız tablet yorumları ve kullanıcı önerilerini de dikkate alabilirsiniz. Markalar, profesyonel kullanıma uygun modellere de imza atar. Donanım ve tasarım özellikleri daha farklı ve komplike olan bu modelleri iş hayatında rahatlıkla kullanabilir ve çalışmalarınızı hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Android, iOS ve Microsoft gibi işletim sistemleri kullanılan en iyi tablet bilgisayar modelleri arasından seçim yaparken diğer cihazlarınızı da düşünmenizde fayda vardır. İş yerinizdeki bilgisayarınızla aynı işletim sistemini kullanan modelleri tercih ederek hesaplarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

Tablet Yorumları

Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken çok sayıda faktör mevcuttur. Kullanım alanı ve amacının yanı sıra teknik ve işlevsel özelliklerin de göz önünde bulundurulmasında fayda vardır. İşletim sistemi, boyut, işlemci, çözünürlük, kamera ve fiyatlar, kullanıcıların en çok dikkat ettiği unsurları oluşturur. Bu etmenler arasında özellikle teknik fonksiyonlar kafa karıştırıcı olabilir. Bu noktada, tablet yorumları ve önerilerini inceleyerek kararsızlık yaşadığınız konuları netleştirebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemleri, her marka tarafından en sık kullanılan sistemlerdir. Özellikle Android işletim sistemi, Samsung gibi neredeyse herkesin bildiği büyük markalar tarafından tercih edilir. Kullanım alanınız ister ev ister iş olsun, bu işletim sistemine sahip çok sayıda alternatif bulabilirsiniz. Aynı zamanda, Samsung tablet fiyatarı da geniş bir aralıkta seyreder. iOS işletim sistemine sahip modeller ise yalnızca Apple iPad’lerdir. Markaların bu sistemleri kullanmasının bir nedeni de uygulama alanıdır. Bu iki işletim sisteminin kullanıldığı modellerde çok sayıda uygulamaya ulaşabilmeniz, sağlanan avantajlar arasındadır. Geniş bir aralıkta çeşitlenen fiyatlar da dikkat etmeniz gereken noktalardan biri olmalıdır. akakce.com üzerinden tablet fiyatı karşılaştırması yaparak bütçenize uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Tablet yorumları ve kullanıcı deneyimleri de model ve fiyat konusunda size yardımcı olacaktır.

En İyi Tablet Bilgisayar

Kendiniz için en iyi tablet bilgisayar modelini seçerken tasarım özelliklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Ergonomik tasarlanan tablet modelleri, kullanım kolaylığı sunar. Tek tıkla uygulamalara kolaylıkla girebilir, fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Markalar, modellerin boyutlarını da çeşitlendirir. 7 inçten 13 inçe kadar istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Sık sık seyahat ediyorsanız ve bu seyahatler sırasında bilgisayar kullanmak istiyorsanız laptop yerine küçük boyutlu tabletlere yönelmenizde fayda vardır. Hafif ve küçük modeller, sırt çantalarında yer kaplamadan pratik bir şekilde taşınabilir. Fiyat olarak da laptop bilgisayarlardan daha uygun fiyatlıdır. En ucuz laptop fiyatları ve tablet fiyatları karşılaştırması yaparak da farkı görebilirsiniz. İnternet'e bağlanma özelliği de değişen özelliklerden biridir. Genel olarak modeller, Wi-Fi ile İnternet'e kolaylıkla bağlanabilir. Wi-Fi olmayan ortamlarda ise İnternet'e bağlanmak için 3G teknolojisi ile desteklenen modellere yönelmelisiniz. Bu sayede evlerin ve iş yerlerinin yanı sıra dışarıda da cihazları kullanabilmeniz mümkün olur.

Tablet Bilgisayar Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte büyük bilgisayarların yerine bu modeller tercih edilmeye başlanmıştır. Tek parça olarak tasarlanan bu bilgisayarlar, kolay kullanılması ve pratik bir şekilde taşınması ile kullanıcıların öncelikli tercihi hâline gelmiştir. Modellerde klavye olmaması ve bataryalarının bütünleşik bulunmasından dolayı akıllı telefonlarla benzer özellikler gösterir. Dokunmatik ekranlar yardımıyla istediğiniz tüm uygulamaları kullanabileceğiniz modellerde ekstra bir desteğe ihtiyaç yoktur. Hafifliği, kullanım ve taşıma kolaylığı gibi tüm bu özellikler, "Tablet bilgisayar nedir?" sorusunun da cevabıdır. Kolay kullanım, modellerin geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etme nedenlerinden biridir. Hem kişisel hem de profesyonel kullanıma uygun modellerle işletim sisteminin desteklediği tüm uygulamalardan yararlanmak mümkündür. Kişisel kullanım; genellikle oyun oynamak, film izlemek, fotoğraf çekmek gibi aktiviteleri kapsar. İş ve okul hayatı içinse sunum hazırlanabilir, mail trafiği yönetilebilir ve notlar alınabilir. akakce.com üzerinden tablet fiyatı ve özelliklerini karşılaştırabilir; istediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.