Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet

(5 yorum)
Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet
Renk seçenekleri:

72 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.090,00 TL +18,99 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 11:21Stokta 2 adet3 iş günüSatıcı: Wnt.com.tr

Ürün Özellikleri: Dahili Hafıza: 64 GB, 8 Çekirdek, Arttırılabilir Hafıza, Wi-Fi, Bluetooth, Ön Kamera, Arka Kamera, Android... Devamını gör

86,01 TL fark ile Samsung yetkili satıcı seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet Fiyatları

Tüm fiyatlar (71)

En Popüler Samsung Tabletler
Benzer Ürünler

Samsung S6 Lite Tablet

Samsung kalitesi ile üretilen Samsung S6 Lite Tablet estetik tasarımı ve ekran büyüklüğü ile ön plana çıkan, tam dokunmatik bir teknoloji ürünüdür. Samsung Tab S6 Lite, iş ve eğlence etkinliklerine yardımcı olur. Ürünün paket içeriğinde yer alan elektronik S Pen kalem, ekran üzerine çizim yapmaya ve not almaya imkân sağlar.

Samsung Galaxy S6 Lite Tablet, kolay kullanımlı arayüze sahiptir. Ayrıca Tab S6 Lite uzun ömürlü pil özelliği sayesinde de film izlemek ve iş planlamaları yapmak oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra S6 Lite Tablet android uygulamalarınızı hızlıca yönetmenizi de sağlar. Böylece gün içindeki zaman kaybınız Samsung S6 Lite Tablet ile önlenmiş olur.

Samsung Tab S6 Lite yüksek depolama alanı ile büyük miktardaki verileri depolar. S6 Lite Samsung içinde yer alan MicroSD desteğiyle hafıza kapasitesini 1 TB’a kadar artırmak da mümkündür. Samsung Galaxy S6 Lite üzerinde yer alan USB 2.0 girişi sayesinde çeşitli dış donanımlar da akıllı cihaza bağlanabilir.

Ayrıca Samsung S6 Lite Tablet, Samsung akıllı telefonlar ile otomatik bağlantı kurar. Böylece telefon verilerine Samsung S6 Lite Tablet üzerinden kolayca erişilebilir. Bunun yanı sıra akıllı cihazınızı uzak erişimle de yönetebilirsiniz. Samsung S6 Lite Tablet, özel geliştirilmiş One UI2 yazılıma sahiptir.

Bu yazılım sayesinde S6 Lite Tablet tek elle kullanım imkânı sunar. Ayrıca One UI2 yazılım içinde karanlık mod özelliği de yer alır. Karanlık mod ile Samsung Tab S6 Lite gözünüzün ekrana bakarken daha az yorulmasını hedefler. Sizde Samsung S6 Lite Tablet sahibi olabilir, dilediğiniz yerde teknolojinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Samsung S6 Lite Tablet

Samsung S6 Lite Tablet Kullanım Alanları Nelerdir?

Tab S6 Lite, birçok teknolojik özelliği aynı ürün içinde sunan yeni nesil teknolojik özelliklere sahiptir. Modelin ergonomik tasarımı birçok alanda da kullanım kolaylığı sağlar. Ev ve iş yerlerinin yanı sıra operasyonel faaliyetler ile okullarda da Samsung Tab S6 Lite modelinin kullanıldığı görülür. Samsung S6 Lite modelinin kullanım alanlarını belirleyen özellikleri şunlardır:

 • Samsung S6 Lite Tablet ürünü mobil bilgisayar donanımına sahiptir. Donanımsal olarak hızlı çözüm imkânı sunan akıllı cihaz, kişisel işlerde ve şirketlerde sıkça kullanılır.
 • Tablet üzerinde dokunmatik S Pen teknolojisi yer alır. Bu teknoloji not almayı ve çizim yapmayı hızlandırır. Böylece okullarda Samsung S6 Lite Tablet kullanımı giderek artmaktadır.
 • Galaxy Tab S6 Lite ekranı geniş boyutlu yüksek çözünürlük özelliklerine sahiptir. Konser, toplantı ve çeşitli etkinliklerde ekran özellikleri ile kolay kullanım imkânı sunan S6 Lite tablet tercih edilir.
 • Samsung S6 Lite Tabletler ergonomik tasarımları ve ufak boyutlarına rağmen yeni nesil teknolojik imkânlara sahiptir. Çizim ve tasarım gibi işlerde kolaylık sağlayan S6 Lite, sanatsal mesleklerde ve mimaride de kullanılır.
 • Samsung S6 Lite Tablet modeli hafif yapıda üretilir. S Pen kalem donanımı ise manyetik etkiyle ürün üzerinde tutunur. Kolay taşınma imkânı sunan Samsung S6 Lite seyahatlerde de boyut olarak idealdir.
 • Görüntülü toplantı ve görüşmeler için 5 MP ön kamera ile mikrofon hizmet verir. Samsung S6 Lite mikrofonu ses düzeyi, kamera piksel düşüklüğü görüntülü görüşme kalitesini biraz düşürebilir.
Samsung S6 Lite Tablet Arka Panel

Samsung S6 Lite Tablet Artı ve Eksi Yönleri Nelerdir?

Samsung S6 Lite Tablet, sahip olduğu yeni nesil teknolojik özellikler ile adından sıkça söz ettirir. Bu özellikler arasında en dikkat çekici olan, akıllı cihaz ekranına S Pen teknolojisi ile not almak ve karalama yapmaktır. Bunun yanı sıra model hakkında yer alan kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerde ortak olan artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

 • Dokunmatik akıllı ekranın 10.4 inç boyutunda olması kullanımı kolaylaştırır.
 • Ekranın 2000 X 1200 çözünürlük ile görüntü sağlaması piksel yoğunluğunu artırır.
 • Wi-Fi ve V5.0 Bluetooth bağlantı özelliklerinin yer alması ile ürüne kolayca bağlanmak mümkündür.
 • Samsung S6 Lite Tablet ağırlığının yaklaşık 465 gram olması gittiğiniz her yere kolayca taşımanıza imkân tanır.
 • Samsung S6 Tablet ekranında görüntü kalitesini artıran TFT ekran teknolojisinin kullanıldığından renkler canlı ve gerçeğe yakın bir görünüme sahiptir.
 • Samsung S6 Lite Tablet modellerinin gül kurusu, mavi ve gri renk seçeneklerine sahip olması kullanıcılara çoklu renk seçenekleri arasından seçim yapma imkânı tanır.
 • Arka kamerada yer alan otomatik odaklanma özelliği ile anı yakalamak kolaydır.
 • Sekiz çekirdekli işlemci, uygulama kullanımında geçiş hızını etkileyebilir.
 • İvmeölçer özelliğinde hareket kontrolünün biraz zayıf olması uygulamalardaki yönlendirmeleri geciktirebilir.
 • Samsung S6 Lite Tablet tam dolu pil kapasitesinin 7040 mAh olması ürünün yaklaşık yarım gün açık kalmasını sağlar.
 • 5 MP ön kamera görüntüsü görüşmeler için yetersiz kalabilir.
Samsung S6 Lite Tablet Çizim

Samsung S6 Lite Tablet Modelinin Benzerlerinden Ayrılan Yanları

Samsung S6 Lite Tablet diğer cihazlardan bazı özellikleri açısından ayrılır. Bu özelliklerin başında ekran boyutu ile S Pen teknolojisine sahip olması gelir. Tablet S6 Lite Samsung üstün teknoloji ile üretilir. S6 Lite Tablet Samsung garantisi altındadır.

Akıllı Samsung telefonlarla otomatik bağlantı özelliği, Samsung S6 Lite modelini rakiplerinden bir adım öne çıkarır. Ayrıca Samsung S6 Lite tabletler yüksek ışık altında veya karanlık ortamlarda da yeterli ekran çözünürlüğüne sahiptir. Zorlu ortam koşullarında da TFT özelliğe sahip Samsung Tab S6 Lite ekranındaki veriler kolaylıkla okunabilir.

Tablete uygun taşıma ve koruma kılıflarına ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Galaxy S6 Lite Tablet’e uygun koruma kılıflarında kalem cebi de yer alır. Böylece cihazınızı dış etkenlere karşı korurken, S Pen dokunmatik kaleminizi de kaybetmezsiniz. Samsung S6 Lite Tablet ekran kullanım süresi sayesinde gün boyu işlere kesintisiz devam etmek mümkündür.

One UI2 yazılımı ile sağlanan duyma kalitesindeki artış ve gelişmiş ekran çözünürlüğü, Samsung S6 Lite modelini rakiplerinden ayıran özelliklerden birisidir. Bunun yanı sıra Samsung S6 Lite Tablet modelleri içinde sunulan Samsung Knox güvenlik donanımı, verilerinizi kötü yazılımlardan ve saldırılardan korur. Ayrıca Samsung S6 Lite Tablet sahip olduğu yeni nesil teknolojik donanımlara rağmen uygun fiyatlarda kullanıcı beğenisine sunulur.

Samsung S6 Lite Tablet Performans

Samsung S6 Lite Tablet Fiyatı

Her yaştan kullanıcıya hitap eden Samsung S6 Lite Tablet üstün Samsung teknolojisi ile üretilir. Teknolojik özelliklere sahip S6 Lite tabletlerde modelin üretildiği döneme göre sunulan fiyatlar değişiklik gösterir. S6 Lite ekstra yazılım özellikleri içeren Lite etiketine sahiptir. Ekstra geliştirilmiş yazılım sayesinde tablet kullanımı daha pratik hale getirilmiştir.

S6 Lite Tablet fiyat seçenekleri, ürünün sahip olduğu kamera, veri kapasitesi, yüksek çözünürlük ve sekiz çekirdekli işlemciye rağmen uygun şekilde kullanıcılara sunulur. Bazı dönemlerde ise Samsung S6 Lite Tablet çeşitli kampanyalar ile kullanıcılara ulaştırılır. Ayrıca Samsung S6 Lite Tablet yanında koruyucu kılıf ve dış donanımları da ücretli olarak satın alabilirsiniz.

Koruyucu dış kapak koruma özelliğinin yanı sıra Samsung tabletin dik ve eğik formatlarda sabitlenmesini de sağlar. Böylece kullanım aşamasında tabletin daha verimli olması düşünülür. Samsung S6 Lite Tablet hakkındaki kullanıcı yorumları sayesinde de ürün özellikleri açısından detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Samsung destek biriminden Galaxy Tab S6 Lite hakkında teknik destek hizmeti de almak mümkündür. Tab S6 Lite ile yeni nesil teknolojilerin sağladığı birçok imkândan yararlanılabilir. Samsung S6 Lite Tablet hakkında yapacağınız ufak çaplı bir araştırma ve yorum analizleriyle uygun fiyatlı Samsung S6 Lite Tablet ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Samsung S6 Lite Tablet Renkleri

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet Fiyat Analizi

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet Özellikleri

Dahili Hafıza:   64 GB
İşlemci Çekirdek Sayısı:   8 Çekirdek
Arttırılabilir Hafıza:
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ön Kamera:
Arka Kamera:
İşletim Sistemi:   Android
Çıkış Yılı:   2020
Type-C:
Bellek:   4 GB
Ekran Boyutu:   10.4 inç
Ekran Çözünürlüğü:   2000x1200 px
İşlemci Türü:   Exynos
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.17 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 15 yorum
  59 beğeni
  Yasemin Ç.14 Aralık 2020
  İnce ve güzel tasarımı var fiyatı oranında performansı ile tavsiye edebileceğim bir ürün tek eksiği parmak okuyucusu ama o da olsun
 • ÖE1 yorum
  34 beğeni
  Ömer E.26 Kasım 2020
  Bu ürün hakkında o kadar kötü yorum vardı ki tercih listemden çıkarmıştı ama param ipad 8. Nesile yetmediği için bunu aldım yazdıkları kötü yorumlardan hiçbiri yok (şu anlık) pubg çok çok akıcı oynanıyor (pubg oynanmıyor diyor çoğu kişi) kaleminin dokusu çok yumuşak çok güzel hissettiriyor mavi rengi çok güzel. Almanızı öneririm. Ben media marttan aldım 2199Tl ye sonraki gün 2106 TL ye düştü
  • Alışverişçi resmi
 • MY1 yorum
  17 beğeni
  Mehmet Y.21 Kasım 2020
  Fiyat performans olarak cok iyi bir de parmakizi okuyucu olsa tadindan yenmez bir urun olurmus.
 • Selma K.296 yorum
  1262 beğeni
  Selma K.14 Eylül 2020
  İnceliliği, hafifliği sayesinde taşınması kolay. Köşeleri yuvarlatılmış.Tabletin manyetik yuvası sayesinde S Pen kaybolmuyor. Kalemi kolay kavranıyor. PDF işaretleme özelliği not alırken kolaylık sağlıyor. Çift hoparlör ve geniş ekran sayesinde sinema görüntüsü ve sesi çok net anlaşılıyor. Hafızası artırılabildiği için çok sayıda uygulama indirilebilir. Pili uzun süre yetiyor. Kötü niyetli yazılımlardan koruyan Knox güvenlik platformu var.
  • Alışverişçi resmi
 • NC1 yorum
  27 beğeni
  Niyazi C.30 Ağustos 2020
  Gayet guzel bir urun.fiyatina gore iyi bir tablet.ekrana yazma ozelligi cok iyi.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" TabletSamsung Galaxy Tab S6 LTE SM-P617 64 GB 10.4" TabletHuawei Matepad 64 GB 10.4" TabletSamsung Galaxy TAB S5E SM-T720 64 GB 10.5" Tablet
 Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64 GB 10.4" TabletSamsung Galaxy Tab S6 LTE SM-P617 64 GB 10.4" TabletHuawei Matepad 64 GB 10.4" TabletSamsung Galaxy TAB S5E SM-T720 64 GB 10.5" Tablet
Fiyat5.090,00 TL
72 satıcı
6.867,82 TL
13 satıcı
4.999,00 TL
3 satıcı
6.499,00 TL
3 satıcı
Popülerlik8. Popüler Samsung Tablet-8. Popüler Huawei Tablet-
Ortalama Puan5 yorum2 yorum2 yorum2 yorum
Dahili Hafıza64 GB64 GB64 GB64 GB
İşlemci Çekirdek Sayısı8 Çekirdek8 Çekirdek8 Çekirdek8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu--Android 10.0Android 9.0 Pie
Arttırılabilir HafızaVarVarVarVar
3GYokYokYokYok
Wi-FiVarVarVarVar
GPSYokYokVarYok
BluetoothVarVarVarVar
HDMIYokYokYokYok
Ön KameraVarVarVarVar
Arka KameraVarVarVarVar
E-Kitap OkuyucuYokYokYokYok
Parmak İzi OkuyucuYokYokYokYok
Sim Kartlı-Var--
İşletim SistemiAndroidAndroidAndroidAndroid
Çıkış Yılı2020202020202019
Type-CVarVarVarVar
Bellek4 GB4 GB4 GB4 GB
DokunmatikYokYokYokYok
Ekran Boyutu10.4 inç10.4 inç10.4 inç10.5 inç
Ekran Çözünürlüğü2000x1200 px2000x1200 px2000x1200 px2560x1600 px
İşlemci TürüExynosExynosKirinQualcomm
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı