Takım Çantası

Takım Çantası Fiyatları

2.797 farklı Takım Çantası için fiyatlar listeleniyor.

İzeltaş Takım Çantası Süper Bag Takım Çantası Bosch Takım Çantası Wisent Takım Çantası Jakemy Takım Çantası Mano Takım Çantası

Aktüel Broşürlerden Takım Çantaları

  • Wisent El Aleti Çantası 160 ParçaBauhaus 6.450,00 TL
  • KL Pro KLTCT19-T Ağır Hizmet Tipi ÇantaKoçtaş 1.249,00 TL
  • Koçtaş Basic 13inç Takım ÇantasıKoçtaş 54,99 TL
  • Wisent XL Alüminyum Takım ÇantasıBauhaus 1.150,00 TL
  • Wisent Fun S Alüminyum Çanta 400x250x90 mmBauhaus 395,00 TL

Fiyatı Düşen Takım Çantaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

19 inç22 inçBoşDolu150 - 250 TL 250 TL üstüBezPlastikBüyükJumboSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler İçerik Materyal Ölçü Tipi Bölme Sayısı Kat Sayısı Kilit Materyali Boyut Kelime ile Filtrele SatıcıToplam 64 satıcı. Ürün Puanı Renk

Lokma TakımıTornavidaLehim MakinesiZımba TabancasıPenseMengeneAlyan AnahtarAçık Ağız AnahtarMetreİzeltaş Takım ÇantasıSüper Bag Takım ÇantasıBosch Takım Çantası

En Çok Karşılaştırılan Takım Çantaları

Takım Çantası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Takım Çantası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Takım Çantaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.797 farklı model arasında

En çok satan Takım Çantaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Takım Çantası:
  1. İzeltaş 8420005063 63 Parça Dolu Takım Çantası
  2. Süper Bag ASR-5043 19" Takım Çantası
  3. Bosch 73 Parça Toolbox Aksesuar Seti
  4. Wisent 91 Parça El Aleti Takım Çantası
  5. Bosch 22" 1600A003BJ Professional Alet Çantası

Takım Çantası, Alet Çantası

Amatör veya profesyoneller için ideal bir set olan takım çantası, her türlü alet ve ekipmanların bulunduğu fonksiyonel parça olarak beğeniye sunulur. Çok yönlü bir kullanım sağlayan anahtar takım çantası, kullanıcısına birçok yönden yarar sağlar. Evde, ofiste, hobi atölyelerinde veya benzeri mekanlarda oldukça işlevsel bir yapı sunar. Tamir ve onarım işlerinde ihtiyaç duyulabilecek tüm alet ve ekipmanlara kolaylıkla erişilmesine yardımcı olur. Farklı ustalık becerilerine göre tercih edilmesi mümkündür. Bununla birlikte elektrik takım çantası olarak da beklentileri karşılayabilir. Aynı zamanda farklı ekipmanların bölüm bölüm yerleştirildiği bir düzeni vardır. Talebe göre tekerlekli, katlanabilen, klipsli, çekmeceli veya daha pek çok değişik özelliklere hakim aletli takım çantası mevcuttur. Ergonomik ve dayanıklı çantalar sayesinde onarım işlemlerinin yapılmasında etkilidir. Siz de ihtiyaçlarınız için Akakçe sayfasından destek alabilir, en ideal tekliflere anında ulaşabilirsiniz.

Takım Çantası Modelleri

İşini titizlikle yapmak isteyen herkes için özel olarak tasarlanan, kullanıcılarına kolaylık sağlayan farklı takım çantaları üretilir. Farklı markalar tarafından geliştirilerek kişilerin beklentilerini karşılayan envai çeşit alet takım çantası bulunur. Bunlar boyut ve görünüş bakımından da farklılıklar gösterir. Piyasada kullanım alanına veya işin yoğunluğuna göre yüzlerce alternatif alet çantası vardır. Özellikle az içeriğe sahip olan rulo alet çantası daha çok ev tipi tamirler için tercih edilir. Büyük boy olarak satışa sunulan tasarımlarda gerekli olabilecek tüm ekipmanlara yer verilir. Atölye çalışmaları için yoğun talep gören çekmeceli ve katlı ürünler de oldukça fonksiyoneldir. Aynı zamanda el ile pratik bir biçimde taşınabilen ya da tekerli tasarımlar da mevcuttur. Kişilerin istekleri doğrultusunda ulaşabilecekleri mini takım çantası veya mega boy seçenekler de tasarlanır. Siz de bütçenize hitap eden alet çantası fiyatları ve indirimleri yakından takip ederek ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Takım Çantası Özellikleri

Herhangi bir ustaya gerek duymaksızın evinizdeki tamir işlerini pek çok farklı donanıma sahip el aleti çantası modellerinin yardımıyla tamamlanması mümkündür. Kadın ve erkek fark etmeksizin hemen herkesin bu tür ekipmanları kullanması da oldukça basittir. Günlük yaşamda sıklıkla gereksinim duyulan ve her daim ulaşılabilir olması gereken ekipmanların da farklı beklentileri karşılaması gerekir. Bununla birlikte alet ekipmanlarına dair her türlü parçayı bir yerde muhafaza etmek, kaybetmemek, basit bir biçimde taşıyabilmek veya ihtiyaç anında hemen kullanabilmek adına tercih edilen alet edevat çantası, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte el takım çantası özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Takım Çantası İçeriği

Mesleki olarak veya hobi için gereksinim duyabileceğiniz malzemeli takım çantası içerisinde birçok farklı hırdavat çeşitleri bulunur. Genel olarak bir tamir takım çantası içinde ingiliz anahtarı, çekiç, pense, havalı cırcır, yıldız ya da düz tornavida, kargaburun, bant, maket bıçağı, dübel, keski gibi aletler yer alır. Bunlar çeşitleri ile birlikte çoğaltılabilen parçalardır. Aynı zamanda silikon tabancası, alyan seti, zımpara, yapıştırıcı, elektrik ve su bandı, testere, su terazisi, matkap, akülü vidalama seti gibi alternatifler de takım çantası çeşitleri içerisinde bulundurulabilir. Tamamen kişinin isteklerine göre alet ve ekipman içerikleri tercih edilir. Rulo takım çantası gibi ürünlerin içine sadece alyan seti ve tornavida çeşitleri yerleştirilir. Gerekirse farklı boyutlardaki vida, çivi veya dübel çeşitleri de sığdırılabilir. Farklı ürünleri kıyaslayarak çeşitli parçalardan oluşan takım çantası fiyatları ve kampanyaları değerlendirmeniz mümkündür. Kullanmak istediğiniz ortama göre az parçalı ya da zengin içerikli seçeneklere göz atabilirsiniz.

Takım Çantası Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Takım çantası modelleri ile çok daha düzenli ve erişilebilir parçalara sahip olmanız için optimal seçenekler sunulur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda mini alet çantası gibi tasarımları sürekli olarak elinizin altında bulundurmanız için gerekli olan tüm donanımlar kullanıma hazır olarak kullanıcılarının beğenisine bırakılır. Bununla beraber uzun süreli bir kullanım için de Bosch, Xiaomi, İzeltaş, Süper Bank, Mac gibi ünlü markaların ürünlerini içerik ve kalite bakımından birbirleriyle kıyaslamanız gerekir. Fiyat bakımından da bütçenize hitap eden parçaların siparişini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünü satın almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanabilir:

Takım Çantasının Avantajları

Ev ortamında basit onarım gerektiren durumlarda teknisyen veya profesyonellerin tam donanımlı olarak çalışabilmesi için birbirinden farklı donanımlara sahip takım çantası tavsiye edilir. Alet çantaları, çok sayıda içerikten oluşan ve ergonomik yapıda üretilen değişik alternatifler sayesinde ideal bir kullanım sunar. Takım çantası içindeki malzemeler ile işlerinizi pratik bir şekilde yapmanız ve her duruma hazırlıklı olmanız hedeflenir. İhtiyaç anında hemen elinizin altında bulundurabileceğiniz aparatlarla işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Bununla birlikte takım çantası ölçüleri gibi pek çok farklı kritere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu bağlamda her bir ürünün kullanıcısına sunduğu avantajlar da oldukça farklıdır. Tesisatçı, marangoz takım çantası gibi malzemelerin düşmeye ve darbeye karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmesi önemlidir. Bez ya da metal malzemelerden oluşan tasarımlarda su geçirgenliğinin de olmaması oldukça mühimdir. Kullanıcıları için büyük avantaj sağlayan bu detay sayesinde aletlerin veya diğer ürünlerin sudan etkilenmemesi mümkündür. Aynı zamanda ergonomik yapıda olması ve çok bölmeli olarak pratiklik sağlaması da diğer avantajlar arasında gösterilir. Tek çantanın içinde gerekli olan tüm parçaya hızlı bir şekilde erişilmesini ve her birinin toplu olarak saklanmasını da kolaylaştırır.

Her Cebe Dost Takım Çantası Fiyatları

Alet çantası ne demek Sorusuna verilebilecek en iyi cevap ise tüm alet edevat ürünlerinin bir yerde toplanmasını sağlayan tasarımdır denebilir. Katlanır takım çantası gibi pek çok fonksiyona sahip alet çantası çeşitleri vardır. Her bütçeye ve talebe uygun en iyi takım çantası modellerini bulmak mümkündür. Sitenin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak görselleri, içerikleri ve fiyatları karşılaştırmanız oldukça önemlidir. Aynı zamanda filtreleri kullanarak da çok sayıdaki ürünleri en aza indirmeniz, çok daha kolay seçim yapma şansı elde etmeniz amaçlanır. Dönemsel indirimleri araştırarak takım çantası ucuz seçeneklerinden faydalanmanız olasıdır. Siz de en uygun takım çantası veya iş pantolonu gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemelere ulaşmak için Akakçe sayfasını takip edebilirsiniz.