Takma Tırnak

Takma Tırnak Fiyatları

3.576 farklı Takma Tırnak için fiyatlar listeleniyor.

Nascita Takma Tırnak Match Takma Tırnak Donawa Takma Tırnak Eda Takma Tırnak Promani Takma Tırnak Ocean Takma Tırnak

Fiyatı Düşen Takma Tırnaklar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Takma Tırnaklar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım YeriUzunlukŞekilParlaklık SeçeneğiTasarımKelime ile FiltreleAdetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (3.576)

Tırnak Makası Oje Tırnak Bakım Tırnak Törpüsü Oje Çıkarıcı Tırnak Pensi Kalıcı Oje Makinesi Tırnak Sticker Oje Kurutucu Nascita Takma Tırnak Match Takma Tırnak Donawa Takma Tırnak

Takma Tırnak Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Takma Tırnaklar hangileri?

Bugün Akakçe'de 3.576 farklı model arasında

En çok satan Takma Tırnaklar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Takma Tırnak:
  1. Nascita Yapışkanlı Takma Tırnak - 19
  2. Match Takma El Ve Ayak Tırnağı 4 Çubuk
  3. Nera Classy Ayak Tips Şeffaf Fransız Ayak Takma Tırnak 120 Adet (12 Farklı Boy)
  4. DONAWA TAKMA TIRNAK CW-53 AYAK İÇİN
  5. EDA LUXURY BEAUTY Kırmızı Ayak Takma Tırnak Lüks Parlak Kristal Taşlı Desenli Doğal Pedikür Nail Art Yapıştırıcı Kit E1009

Takma Tırnak

Evde kolayca uygulanabilen takma tırnak sayesinde, tırnakların uzamasını beklemeden göz alıcı bir görünüme kavuşmak mümkündür. Takma tırnaklar, her tırnağa uyacak şekilde çeşitli boyutlarda üretilir. Maliyetinin az olması, kişinin kendi kendine kolayca uygulayabilmesi ve ulaşılabilirliği sayesinde yoğun olarak tercih edilen bu ürün, renkli ve renksiz alternatifleri bulunan son derece zengin bir seçenek skalasına sahiptir. Takma tırnak seti seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç farklı unsur olmakla beraber, zevkinize uygun olması önemli kriterlerden biridir. Renkli ya da şeffaf takma tırnak çeşitleri arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Renkli takma tırnak sizi, oje sürme zahmetinden kurtaran, ürünlerin sunduğu hazır renk paletinden faydalanmanıza olanak tanıyan pratik bir üründür.

Takma Tırnak Seçimi

Ürünler arasında seçim yaparken, öncelikle boyutlarına dikkat etmek gerekir. Bazı takma tırnak ürün özelliklerinde, set içeriğindeki parçaların boyutlarını ifade eden rakamlar bulunur. Boyut belirtilmeyen ürünler, 24’lü ya da 28’li setler halinde, el ve ayak için üretilmiş çeşitli boy ve genişlikte takma tırnaklar içerir. Geniş tırnaklar için takma tırnak, bu setlerin içinde rahatlıkla bulunabileceği gibi, spesifik bedenleri olan takımlar dahilinde ayrıca da satın alınabilir. Doğal takma tırnak ve beyaz takma tırnak gibi sade görünen seçeneklerin yanı sıra, tarzınıza göre desenli takma tırnak çeşitlerinden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz. Yapacağınız seçim zevkinize ve kullanım alanınıza göre değişkenlik gösterebilir. Takma tırnaklar, kişinin giyim tarzı göz önüne alınarak, stil bütünlüğünü bozmayacak şekilde seçilmelidir.

Çok uzun takma tırnak, günlük kullanımda pratik açıdan dezavantaj olabileceği gibi, özel gecelerde ve davetlerde çarpıcı bir görünüm sunar. Günlük kullanım için French takma tırnak gibi gösterişsiz ve zarif seçenekler, stilinizi sade bir dokunuşla tamamlayabilir. Tırnaklarınız zayıf ve sararmış bir durumda ise kısa takma tırnak yoluyla doğal ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bununla beraber, uzun seçenekler de törpülenerek isteğe göre şekillendirilebilir ve kısaltılabilir. Takma tırnak çeşitleri, renk, şekil, uzunluk, boyut gibi standartlara göre kategorize edilir. Seçiminizi yaparken, tüm bu detayları göz önüne alıp zevkinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Bununla beraber, bakım gereksinimlerinize yanıt veren tüm cilt bakım ürünleri de ilgili kategoride hizmetinize sunulur.

Takma Tırnak Modelleri

Takma tırnaklar görsel işlevleri doğrultusunda, şekil ve renk baz alınarak sınıflandırılabilir. Bununla beraber takılma biçimi olarak, kendinden yapışkanlı takma tırnak ve yapışkan solüsyonu ya da bandı ayrıca uygulanan takma tırnak seçenekleri mevcuttur. Bantlı takma tırnak, ekstra bir yapıştırıcı olmaksızın, tırnak üzerine kendi başına uygulanabilen bir üründür. Pratik kullanımı ile oldukça popülerleşen bir seçenek olduğu için, takma tırnak modelleri arasında en çok çeşitlendirilen ürün gruplarından biri bantlı olanlardır. Öte yandan, fırçalı solüsyon ya da tırnak üzerine uygulanan yapışkan pedler yoluyla takılan ürünler de renk, desen ve şekil olarak oldukça fazla çeşide sahiptir. Bu çeşitler içinde en iyi takma tırnak, zevkinize ve kişisel gereksinimlerinize en çok yanıt verendir.

Badem, oval, üçgen takma tırnak çeşitleri içinde dilediğiniz ürünü renkli ya da renksiz olarak tercih edebilirsiniz. Şekil bakımından daha düz modeller tercih ettiğiniz takdirde, törpü ile kendiniz şekillendirebilir, uzatıp kısaltabilirsiniz. Ojeli, ojesiz takma tırnak seçenekleri, farklı amaçlara ve kullanımlara hitap eder. Ojesiz seçeneklere, dilediğiniz ojeyi uygulayabilirsiniz. Öte yandan ojeli seçenekler size ekstra zaman harcatmayan ürünlerdir. Kırmızı, siyah, bordo gibi geleneksel renklerin yanı sıra, yeni nesil moda algısının çok sesli kompozisyonundan ilham alan, hologram gibi çarpıcı ve yaratıcı hazır renklerden faydalanarak, ikonik uzun tırnak görüntüsünü imgesel, modern ifadeyle harmanlamak mümkündür. Aynı şekilde, tarzınıza ifadesel bütünlük ve ses getirecek renk ve yöntemlerle uygulayabileceğiniz tüm makyaj malzemeleri Akakçe’de hizmetinizdedir.

Takma Tırnak Nasıl Takılır?

Takma tırnağın gitgide yaygınlaşması ile en çok sorulanlardan biri haline gelen “Takma tırnak nasıl yapıştırılır?” sorusunun cevabı, takma tırnağın türüne bağlı olmakla beraber, tüm çeşitler için geçerli olan belli kriterler vardır. Bu kriterler, şu şekilde sıralanabilir:

Takma tırnak ne kadar çok kullanılırsa, o kadar çok el alışkanlığı yaratan ve uygulanması kolaylaşan bir ürüne dönüşür. Oldukça sık sorulan Takma tırnak nasıl takılır sorusu ile beraber öne çıkan en yaygın merak konularından biri de ürünün kullanım süresidir. Bu süreyi belirleyen kriterler, doğru uygulama ve kullanımdır. Aynı zamanda, tırnak sağlığı da göz ardı edilmemesi gereken bir detaydır.

Takma Tırnak Kaç Gün Kullanılır?

Uygulama sırasında, tırnak etleri ve ürün arasında hiç boşluk bırakmayacak şekilde yerleşim sağlandıysa, takma tırnak takımı 7 gün boyunca sağlam biçimde kullanılabilir. 7 günü aşan sürelerde de düşmeden durabildiği gözlemlenmiştir. Öte yandan, genel sağlığı açısından tırnakların, çok uzun süre havasız kalmaması önemlidir. Bir hafta kullanımdan sonra ürünlerin çıkarılıp, yapışkanların detaylı biçimde temizlenmesi ve tırnakların havalandırılması, yaygın bir takma tırnak önerisi olarak öne çıkar. Takma tırnak çıkarmak da takmak kadar kolaydır. Ürünün türüne göre 2 dakika ile 15 dakika arası bir süre boyunca ılık suda beklettikten sonra, törpü ile hafifçe ittirerek çıkarabilirsiniz. Bazı ürünlerde, suya aseton eklenmesi gerekebilir. Takma tırnak çeşitlerinin bazıları, tekrar kullanıma uygundur. Ayak takma tırnak kullananlar için de, takma ve çıkarma işlemleri ile ilgili aynı kriterler geçerlidir.

Takma Tırnak Fiyatları

Çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilen takma tırnak fiyatları, ürünün türüne, set içeriğine ve satıcı inisiyatifine göre belirlenebilir. Bununla beraber, her bütçeye uygun alternatif bulmak mümkündür. “Takma tırnak kaç tl?” sorusunun cevabını belirleyen önemli kriterlerden biri, ürünün hazır nail art ile sunulmasıdır. Şeffaf takma tırnaklar, ürün materyaline göre daha uygun tutarlarla bulunabileceği gibi, kendinden ojeli ve desenli ürünleri de bütçe dostu avantajlarla edinmek mümkündür. Farklı satıcıların dönemsel kampanyalarını ve ödeme seçeneklerini, tutar değişiklikleri olduğu anda eş zamanlı olarak gözlemleyebilir, aynı ürün için belirlenmiş pek çok farklı fiyatı karşılaştırabilirsiniz. En ucuz takma tırnak seçenekleri arasında zevkinize en çok hitap edeni seçebilirsiniz. Takma tırnak nerede satılır, diye merak ediyorsanız, tarzınıza ve bütçenize dost tüm ürünler, Akakçe’de sizleri bekler.