Omron

Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer

En Popüler Tansiyon Aleti (5 yorum)
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer

106 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

782,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 51 dakika önce Stokta yok Satıcı: Dermoailem.com 9,8 16 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Otomatik, Koldan, Kan Basıncı Ölçme, 30 Ölçüm, Dijital... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
727,09 TL03.12.2023

En Ucuz Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (47)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Omron Tansiyon Aletleri
Benzer Ürünler

Omron M2 Tansiyon Aleti, Omron M2 Basic

Tansiyon değerlerinizi pratik bir şekilde takip edebilmeniz için geliştirilen Omron M2 tansiyon aleti, kaliteli tasarımıyla uzun süreli kullanım deneyimi sunar. Otomatik ölçme özelliği ile kan basıncınızı saniyeler içerisinde öğrenebilmenizi sağlar. Kolaylıkla kullanabileceğiniz fonksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Omron M2 koldan ölçer tansiyon aleti, 4 adet kalem pille çalışır. Düşük pil göstergesi beklentilerinize cevap verir.

Küçük boyutu ve hafif yapısı ile öne çıkan Omron M2 tansiyon aleti, çanta gibi alanlarda taşıyabileceğiniz tasarımıyla istediğiniz yerde ölçüm yapabilme imkânı sunar. Tansiyonunuzu üst koldan ölçen Omron M2 HEM-7121J-E dijital tansiyon aleti, kolluk sarma kılavuzu sayesinde büyük ve küçük tansiyon değerinizi doğru ölçebilme olanağı tanır. Geniş bir dijital ekrana sahip olan Omron M2 tansiyon aleti, ideal ölçülerde tasarlanan tuşlarıyla kullanım kolaylığı sunar.

Okunabilir arayüzü ile yaşlı bireylerin tansiyon değerlerini daha rahat öğrenebilmelerine yardımcı olur. 30 ölçüm hafızasına sahip olan Omron M2 tansiyon aleti, geçmiş tansiyon ölçümlerinizi sonradan kontrol edebilme imkânı verir, uzun süre izleyebilme olanağı tanır. Ev, okul, ofis, hastane ve sağlık merkezi dahil birçok alanda kullanabileceğiniz tasarımıyla öne çıkar.

Fonksiyonel özellikleriyle sağlığınızı kontrol altında tutabilmenize yardımcı olan Omron M2 Basic HEM-7121J-E tansiyon aleti, ayrıca kullandığınız ilaçların tansiyonunuza etkilerini de takip edebilme imkânı verir. Basit bir arayüze sahip olan Omron M2 tansiyon aleti, spor yapan kişilerin tansiyon değerlerini hızlı bir şekilde öğrenebilmelerini sağlar. Tek tuşla açıp kapatabileceğiniz tansiyon aleti, Omron tarafından ileri teknolojiler kullanılarak geliştirilir.

Omron M2 Tansiyon Aleti, Omron M2 Basic

Intellisense Teknolojisi ile Dikkat Çeken Omron M2 Tansiyon Aleti

Otomatik kapanma özelliği ile çok fazla enerji tüketiminin önüne geçen Omron koldan tansiyon aleti, Intellisense teknolojisi ile öne çıkar. Kol bandı şişerken rahatsızlık vermeyen bu özellik, ölçüm esnasında düzensiz kalp atışlarını da tespit eder. Düzensiz ritim uyarısına sahip olan Omron koldan ölçmeli tansiyon aleti M2 Basic, olası sağlık risklerine karşı önlem alabilmenizi kolaylaştırır. Intellisense teknolojisi, Omron M2 tansiyon aleti yorumlarında beğenilen özellikler arasında bulunur.

Omron M2 tansiyon aleti, saat ve tarih göstergesi sayesinde ölçüm aralığını daha rahat ayarlayabilme olanağı tanıyarak deneyiminizi farklı noktaya taşır. Çok yönlü fonksiyonlarıyla beklentilerinizi karşılayan Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense koldan tansiyon ölçer, hassas manşetiyle her zaman doğru ve isabetli tansiyon değerlerine ulaşabilmenizi sağlar. Ezilme ve yıpranma gibi çeşitli deformasyonlara dayanıklı yapılarda üretilen manşet tasarımı, sarılması kolay formuyla ölçüm işlemlerini hızlı tamamlayabilme olanağı tanır.

22 cm ile 32 cm aralığındaki kol ölçülerine uygun olarak geliştirilen Omron M2 Basic elektronik tansiyon aleti manşeti, kaliteli kumaşı sayesinde kaşıntı ve tahriş gibi sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçer. Şişirme işlemini otomatik yapan Omron M2 tansiyon aleti, hava kaçırmaya karşı dirençli bağlantı noktalarına sahiptir. Tek elle kullanabileceğiniz Omron M2 Basic HEM-7121J-E tansiyon aleti, herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz. Masa üzerinde dengeli bir şekilde duran tasarımı sayesinde ekstra bir kişiye gerek duymadan ölçüm yapabilmenizi sağlar.

Omron M2 HEM-7121J-E dijital tansiyon aleti, kan basıncınızı günlük ve haftalık olarak takip edebilmenize olanak tanır. “Omron M2 tansiyon aleti nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı da merak edilenler arasındadır. Aleti çalıştırmadan önce manşeti kolunuza doğru bağlamanız gerekir. Ardından “Start” düğmesine basarak tansiyon aletini çalıştırabilir, birkaç saniye sonra ekrandan küçük ve büyük kan basınç değerlerinizi öğrenebilirsiniz.

Omron M2 Tansiyon Aleti ile Omron M2 HEM-7143-E Tansiyon Aleti Arasındaki Farklar

Omron M2 tansiyon aleti, Omron M2 HEM-7143-E modelinden tasarım ve özellikleriyle ayrılır. Omron M2 HEM-7143-E, 103 mm x 140 mm x 82 mm ölçü değerlerine sahiptir. Omron M2 Basic HEM-7121J-E ise 112 mm x 140 mm x 82 mm boyutlarında üretilmiştir. Omron M2 HEM-7143-E tansiyon aletinde otomatik kapanma özelliği yoktur. Bu fonksiyona sahip olan Omron M2 tansiyon aleti, daha az enerji harcayarak kaliteli bir deneyim sunar.

Artı ve Eksi Özellikleriyle Omron M2 Tansiyon Aleti

Omron M2 Basic tansiyon aleti, artı ve eksi fonksiyonlarıyla tansiyon değerleri düzensiz olan kişilerin hayatını kolaylaştırır. Ürünün artı özellikleri incelendiğinde şu unsurlar ön plana çıkar:

 • Cihaza entegre edilen Intellisense teknolojisi, kan basıncınızı ölçerken düzensiz kalp atışlarını da tespit edebilme olanağı tanır.
 • Omron M2 tansiyon aleti modelinin hata tanımlama sistemine sahip olması ölçüm esnasında karşılaştığınız sorunları hızlı bir şekilde öğrenebilmenizi ve çözebilmenizi sağlar.
 • Düşük şarj göstergesi ile dikkat çeken Omron M2 tansiyon aleti, dışarı çıkmadan cihazın güç durumunu kontrol edebilmenizi kolaylaştırır, biten pilleri değiştirerek yarı yolda kalmanızın önüne geçer.
 • Dünya Sağlık Örgütü Standartları göz önünde bulundurularak geliştirilen ve klinik tarafından doğrulanan Omron M2 tansiyon aleti, otomatik kapanan sistemiyle gereksiz enerji tüketimini engeller.
 • Omron M2 tansiyon aleti, ölçüm hafızası sayesinde ölçtüğünüz tansiyonu sonradan kontrol edebilme olanağı tanır.
 • Kolunuza pratik bir şekilde bağlayabileceğiniz yumuşak ve konforlu manşet tasarımı, cırt cırtlı bağlantı noktasıyla sonradan gevşeme gibi problemlerle karşılaşmanızı engeller.
 • Güçlü hava pompası, ölçüm işlemlerini kısa bir süre içinde tamamlayabilme imkânı vererek zaman kazandırır.
 • Omron M2 tansiyon aleti üzerinde yer alan göstergeler, ekrandaki değerler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağladığı için Omron M2 tansiyon aleti yorumlarında öne çıkar.

Omron M2 basic HEM-7121J-E özellikleri arasında dikkat çeken eksi unsurlar ise şu şekildedir:

 • Cihazın toplam ölçüm hafızası, tansiyonunu aylık ya da 3 aylık takip etmek isteyen kullanıcılar tarafından eleştirilir.
 • Omron M2 tansiyon aleti modelinin saklama çantasının olmaması taşıma işlemlerini zorlaştırdığı için dezavantajlı bir kullanım sunar.
 • Manşetlerin yıkanabilir kumaşlardan üretilmemesi ürünün eksi özellikleri arasında bulunur.

Omron M2 Tansiyon Aleti Fiyat Seçenekleri

Tansiyonunuzu hızlı ve doğru ölçebilme imkânı veren Omron M2 tansiyon aleti, sunduğu fiyat seçenekleriyle seçim aşamasında kolaylık sağlar. Omron M2 tansiyon aleti fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulur. Manşet, pompa sistemi, hava bağlantı borusu gibi fonksiyonlar fiyatlar üzerinde etkili olan unsurlardır. Omron M2 tansiyon aleti, kullanışlılığı ön planda tutan tasarımı, güçlü özellikleri ve ulaşılabilir fiyatlarıyla kaliteli bir deneyimi beraberinde getirir.

Zengin seçenekler sunan fiyatlar, Omron M2 tansiyon aleti en ucuz olanı seçebilmenize yardımcı olur. Klinik tarafından doğrulanan Omron M2 tansiyon aleti ile tansiyonunuzu düzenli olarak takip edebilir, sonuçları doktorunuzla pratik bir şekilde paylaşabilirsiniz. Kullanıcıların beklentileri de Omron M2 tansiyon aleti fiyatlarının şekillenmesinde rol oynar. Fiyat üzerinde Intellisense teknolojisi de önemli bir yere sahiptir. Omron M2 Basic tansiyon aleti, fiyat performans olarak incelendiğinde kendi klasmanının öne çıkan modellerinden biridir.

Fiyatlar arasından karşılaştırmalara yaparak Omron M2 Basic en ucuz fiyat seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları yılın belli dönemlerinde yapılan kampanyalarda daha belirgin hale gelir. Manşet boyutu ve kumaşı da Omron M2 Basic fiyatını etkileyen faktörler arasında bulunur. Siz de üst koldan ölçer sistemi, manşet tasarımı, düzensiz kalp atışı algılama özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Omron M2 tansiyon aleti ile kan basıncınızı ölçerek kontrol altında tutabilirsiniz.

Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Fiyat Analizi

Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Özellikleri

Türü:   Otomatik
Ölçüm Yeri:   Koldan
Kan Basıncı Ölçme:
Toplam Hafıza:   30 Ölçüm
Dijital:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Omron Hava Makinesi Koldan Tansiyon Aleti Otomatik Tansiyon Aleti Dijital Tansiyon Aleti

Ortalama Puan
4.8 9 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • HA 1 yorum
  38 beğeni
  Hasan A. İstanbul 2 Haziran 2022
  üründe şarj adaptör girişi var ancak içinden şarj adaptörü çıkmadı. bu cevap verirseniz sevinirim
 • ÖB 1 yorum
  6 beğeni
  Özcan B. Afyon 16 Şubat 2022
  Teşekkür ederim. Ürün paketlemesi güzeldi. fakat cihaz paketi açıktı üstünde şeffaf kaplama yoktu. yinede bir sıkıntı yok. ürün tam geldi ve çalışır durumda.
 • OK 1 yorum
  4 beğeni
  Omer K. İstanbul 2 Aralık 2021
  Daha önce de aldığım bir üründü. Anneme de aynısından aldım. Kullanması kolay, ölçümü doğru.
 • Mustafa Mert Ö.33 yorum
  616 beğeni
  Mustafa Mert Ö. Ankara 25 Şubat 2021
  Ürün güzel ve kibar. Doğru ölçüm yapıyor. Kullanımı oldukça basit, tüm işlemlerinizi tek tuşla yapabiliyorsunuz. Bence 5 yıl garantili olmasıda mükemmel bir detay.
  • Alışverişçi resmi
 • Hakan Y.186 yorum
  956 beğeni
  Hakan Y. 5 Ekim 2020
  Doğru ve stabil ölçüm yaptığı kanısındayım. Ölçüm esnasında hareket edince normal olarak doğru ölçmüyor. Yanlış taktığınızda uyarı vermesi iyi oluyor. Hafızaya alma özelliği olduğu için durumu kontrol altında tutabiliyorsunuz.

Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon ÖlçerOmron M3 Comfort HEM-7155-E Intellisense Koldan Tansiyon ÖlçerOmron M2 HEM-7121-E Intellisense Koldan Tansiyon ÖlçerOmron M2 HEM-7143-E Intellisense Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti
 Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon ÖlçerOmron M3 Comfort HEM-7155-E Intellisense Koldan Tansiyon ÖlçerOmron M2 HEM-7121-E Intellisense Koldan Tansiyon ÖlçerOmron M2 HEM-7143-E Intellisense Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti
Fiyat 782,00 TL
106 satıcı
1.178,00 TL
34 satıcı
944,10 TL
23 satıcı
827,91 TL
40 satıcı
Popülerlik1. Popüler Tansiyon Aleti3. Popüler Tansiyon Aleti7. Popüler Omron Tansiyon Aleti6. Popüler Tansiyon Aleti
Ortalama Puan5 yorum30 yorum57 yorum-
TürüOtomatikOtomatikOtomatikOtomatik
Ölçüm YeriKoldanKoldanKoldanKoldan
Renkli Ekranlı-Var--
Vücut Hareketi Algılama-Var-Var
Otomatik Kapanma-Var--
Ortalama Hesaplama-Var--
Çantalı---Var
Kan Basıncı ÖlçmeVarVar-Var
Kullanıcı Kayıt Sayısı-2--
Toplam Hafıza30 Ölçüm120 Ölçüm-30 Ölçüm
DijitalVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı