Microlife Tansiyon Aleti

Microlife Tansiyon Aleti Fiyatları

13 farklı Microlife Tansiyon Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Omron Tansiyon Aleti Acura Tansiyon Aleti Braun Tansiyon Aleti Beurer Tansiyon Aleti Mesilife Tansiyon Aleti Wollex Tansiyon Aleti

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BilektenKoldanManuelOtomatik0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL Kan Basıncı ÖlçmeSesli KonuşmaSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Microlife Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Microlife Özellikler Türü Ölçüm Yeri Kullanıcı Kayıt Sayısı Toplam Hafıza SatıcıToplam 60 satıcı. Ürün Puanı

Direct Nexus Nebulizatör FiyatMicrolife Stetoskop

En Popüler Microlife Tansiyon Aletleri

Microlife Tansiyon Aleti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Microlife Tansiyon Aleti Sıkça Sorulan Sorular

MicroLife Tansiyon Aleti

Herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmeden tansiyon ölçme olanağı tanıyan MicroLife tansiyon aleti modelleri, dijital ve manuel alternatifleri ile öne çıkar. Kullanıcıların kendi tansiyonunu başkasından yardım almadan ölçmelerini sağlayan MicroLife tansiyon aleti, saniyeler içinde hatasız ölçüm yapar. Dijital MicroLife tansiyon aleti ürünleri tansiyonun yanı sıra nabız ölçümü de gerçekleştirebilir. Özellikle ritim bozukluğu sorunu yaşayan ve düzeni nabız takibi yapması gereken kullanıcılara büyük kolaylık sunan MicroLife tansiyon aleti, ani gelişen durumlarda erken müdahale şansını artırır. Farklı özelliklerle donatılmış çok sayıda çeşidi bulunduğu için kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına alternatif çözümler sunan söz konusu cihazlar pille çalıştığı için oldukça pratiktir. Siz de böyle bir medikal alet arayışındaysanız Akakçe’den yardım alabilir, MicroLife tansiyon aleti modellerine bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

MicroLife Tansiyon Aleti Özellikleri

Minimal tasarımı, taşınabilir olması ve birkaç tuşa basıldığında sonuçları ekranında göstermesiyle dikkat çeken MicroLife tansiyon aletleri, kullanım alışkanlıklarına uygun seçenekler sunar. Yoğun ilgi gören dijital, manuel tansiyon aleti MicroLife kalitesiyle öne çıkarken ürün bazında farklı özelliklere sahiptir. Manuel kullanımlı olanlar koldan ölçüm yaparken otomatik olanlar ise bilekten ölçüm yapar. Bununla birlikte MicroLife tansiyon aleti yarı otomatik ürünler de bulunur. Çalışma prensibi ve kullanım bölgesi fark etmeksizin tüm modelleri hatasız sonuç vermesiyle öne çıkar. Oksilometrik ölçüm yöntemi adı verilen bir yöntemle kullanıcıların tansiyon değerlerini tespit eden söz konusu cihazlar, güvenilir sonuçlar verir. “MicroLife tansiyon aleti nasıl ölçüm yapar?” sorusunun yanıtı ise oldukça basit şekilde verilebilir. Hem dijital hem de manuel çalışan tüm tansiyon cihazları, kalbe kan pompalanması sırasında vücudu dolaşan kanın damar dış yüzeyine yaptığı basınç sayesinde tansiyon değerlerine ulaşır.

Dijital olduğundan pek çok avantajı bir arada sunan MicroLife tansiyon aleti koldan otomatik dijital modeller, ölçtüğü değerleri hafızasında saklayabilir. Hem tansiyon hem de nabız ölçümü için geçerli olan saklama işlevi, düzenli takip yapan kullanıcılar için büyük kolaylık sağlar. Genellikle 2 adet AAA tipi 1.5V’lik kullan at piller ile çalışan söz konusu cihazlar şarj edilebilir piller ile de kullanıma uygundur. Hemşire tipi MicroLife tansiyon aleti ürünlerinde pompa ve manşet de yer alır. Türü fark etmeksizin konforlu kullanım için tasarlanan MicroLife tansiyon aleti, herkesin rahatlıkla okuyabileceği kadar büyük rakamlar kullanılan ekranlara sahiptir. Söz konusu cihazların kullanımını kolaylaştıran bir başka detay ise ekranın altında yer alan butonlardır. Açma, kapama, ölçümü başlatma, son kaydı görüntüleme gibi işlevleri olan kontrol butonları, yumuşak basımlı olmasıyla öne çıkar.

MicroLife Tansiyon Aleti Çeşitleri

Koldan ve bilekten ölçüm yapan iki farklı MicroLife tansiyon aleti vardır. Bunlar da mekanik, yarı otomatik, otomatik olarak üçe ayrılır. MicroLife koldan, bilekten ölçer tansiyon aleti ürünleri çalışma şekli fark etmeksizin pratik şekilde sonuç alma olanağı tanır. Mekanik ve yarı otomatik MicroLife tansiyon aleti, koldan ölçüm yapar. Şişirme pompası ve manşeti bulunan söz konusu MicroLife tansiyon aleti çeşitleri arasında okuma kadranlı ve ekranlı olanlar bulunur. Tam otomatik MicroLife koldan, bilekten tansiyon aleti ise sadece bileğe takılarak kullanılır. Bu cihazlar tıpkı ateş ölçer gibi sadece tuşuna basılarak çalıştığı için kullanıcı kendi başına ölçüm yapabilir. Mekanik ve yarı mekanik olan MicroLife tansiyon aleti ürünleri ise başkasından yardım alınarak kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca pompalı manuel MicroLife tansiyon aleti, pilsiz çalışmasıyla diğerlerinden ayrılır.

MicroLife Tansiyon Aleti Modelleri

Farklı fonksiyonları ile birbirinden ayrılan ekranlı tansiyon aleti MicroLife modelleri, görsel açıdan hemen hemen aynıdır. Tıpkı yaşam alanlarında hava değerlerini takip etmek amacıyla kullanılan dijital termometre cihazları gibi geniş ekrana sahip olan MicroLife tansiyon aleti, sonuçları saniyeler içinde ekranda gösterir. Üstelik ölçüm yapılırken ve sonuç aldığında sesli uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir. MicroLife tam otomatik koldan ölçer tansiyon aleti modelleri arasında AFIB teknolojisine sahip olanlar vardır. Felce neden olan bir çeşit ritim bozukluğunu önceden tespit etmeye yardımcı olan bu teknoloji Atriyal Fibrasyon’u felce neden olmadan teşhis etme olanağı tanır. Patentli olan söz konusu teknoloji bazı MicroLife pad tansiyon aleti modellerinde yer alır. Öte yandan görme ve hareket etmede sorun yaşayan kullanıcılar için üretilen çeşitleri de bulunur. MicroLife konuşan tansiyon aleti olarak bilinen bu cihazlar sonuçları sesli şekilde açıklar.

BPM teknolojisi sayesinde tansiyon değerlerini tespit edebilen MicroLife Gentle tansiyon aleti, tamamen hasta konforu düşünülerek tasarlandığından kullanımı sırasında rahatsızlık hissine neden olmaz. Bu durum hem dijital hem manuel cihazlar için geçerlidir. Tamamen manuel olan ve hemşire tipi olarak da adlandırılan MicroLife tansiyon aleti, geniş kadranlı gösterge, manşet, pompa, steteskoptan meydana gelir. Sadece kan basıncı ölçümünde kullanılan ve mekanik MicroLife tansiyon aleti olarak da bilinen bu cihazlar farklı ölçülerde manşet kullanımına uygun olup yumuşak saklama çantası ile birlikte kullanıcılara sunulur. Ekranlı olan cihazlar ise plastik saklama kutusu ile birlikte gelir. Böylece hem taşıma hem saklama süreçlerinde cihazlar dış etkenlere maruz kalmamış olur.

MicroLife Tansiyon Aleti Kullanımı

Hemen herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanan MicroLife tansiyon aleti modelleri, konforlu bir süreç sağlar. MicroLife tansiyon aleti yorum ve değerlendirmelerde de sıkça vurgulanan bu kullanım süreci, cihazı bileğe/kola takıp birkaç tuşa basmaktan ibarettir. Öte yandan MicroLife tansiyon aleti kullanımı manuel ve otomatik tasarımlarda tamamen farklıdır. “MicroLife tansiyon aleti nasıl kullanılır?” ve “MicroLife tansiyon aleti nasıl ölçülür?” sorularının da yanıtı olan kullanım aşamaları şu şekilde sıralanabilir:

MicroLife Tansiyon Aleti Fiyatları

Kullanıcıların kendi kan basıncını ve kalp ritmini profesyonel yardım almadan takip etmesini sağlayan MicroLife tansiyon aleti, çeşitli fonksiyonlara sahip çeşitleriyle zengin bir seçki sunar. Söz konusu ürün çeşitliliği ise hemen her bütçeye sahip kullanıcı için uygun bir ürünü bulma imkânı tanır. Genel olarak bütçe dostu düzeyde olmasıyla öne çıkan MicroLife tansiyon aleti fiyatı, kullanım şekli ve çalışma prensibine göre değişir. Bu nedenle MicroLife manuel tansiyon aleti fiyatı ile dijital tam otomatik MicroLife tansiyon aleti fiyatları aynı değildir. AFIB teknolojisinin varlığı da söz konusu cihazların fiyatlarını etkileyen nedenler arasındadır. Ancak MicroLife tansiyon aleti fonksiyonu ve çalışma prensibi ne olursa olsun dönemsel kampanyalar sayesinde daha uygun koşullarda alınabilir. Siz de bu tarz bir alete ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe yardımıyla fiyat karşılaştırmaları yaparak MicroLife tansiyon aleti en ucuz modellere ulaşabilirsiniz.