iPhone 11 Kılıf

iPhone 11 Kılıf Fiyatları

1.489 farklı iPhone 11 Kılıf için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Apple SamsungXiaomi iPhone 11iPhone 14 Pro Max25 - 50 TL 50 - 100 TL DeriSilikonKapaklıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Uyumlu Model: iPhone 11 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Malzeme Türü Yumuşaklık Seçeneği Türü Kelime ile Filtrele Tema Parlaklık Uyumlu Marka Uyumlu Model iPhone 11 Renk

iPhone Telefon KılıfıSamsung Uyumlu Telefon KılıfıXiaomi Telefon KılıfıSilikon Telefon KılıfıDeri Telefon KılıfıKapaklı Telefon KılıfıMagSafe KılıfiPhone 14 Pro Max KılıfiPhone 13 KılıfKamera Korumalı KılıfŞeffaf Telefon KılıfıiPhone 14 Pro Kılıf

En Çok Karşılaştırılan Telefon Kılıfları

iPhone 11 Kılıf Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan iPhone 11 Kılıf hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı iPhone 11 Kılıf:
  1. iPhone 11 Köşeleri Renkli Şeffaf Kamera Korumalı Magsafe Luxury
  2. İPhone 11 Mıknatıslı 360 Derece Ön ve Arka Cam Full Korumalı Manyetik Kılıf
  3. Apple iPhone 11 Kılıf Magsafe Wireless Şarj Özellikli Zore Setro Silikon
  4. Jopus iPhone 11 JS-262 Limber Silikon Kilif Lila
  5. Jopus iPhone 11 JS-287 Hoop Silikon Kilif Pembe

En Ucuz iPhone 11 Kılıf Fiyatları Akakçe'de!

Akıllı telefonlar günlük veya iş hayatında iletişim kurmak, sosyal medyada gezinmek ve mobil oyun oynamak gibi ihtiyaçlara yönelik kullanılan ürünlerdir. Her alıcı akıllı telefon aldıktan sonra onu koruma ihtiyacı hisseder. Genel korku telefonların düşme, ezilme, ekran kırılması, çatlama ve bükülme gibi hasarlara maruz kalmasıdır. Bu korku çoğu kullanıcıları hem göz zevkine yaraşır, bütçesine uygun hem de akıllı telefon modeline uyumlu bir kılıf satın almaya yönlendirir. Telefon kılıfları artık günümüzde çoğu telefonda gördüğümüz hatta bazı markaların kendi telefonları için özel olarak ürettikleri ürünlerdir. Kullanıcılar, ilk olarak telefon modeline uyumlu bir kılıf seçer. Aynı markanın farklı tip modelleri bulunduğu için marka ve modelin tam olarak doğru aratıldığına emin olur. iPhone 11 kılıf yorumları, bir diğer dikkat edilmesi gereken noktadır. Bunlar ile kılıf güvence altına alındığında yorumlara da göz atılarak uyumluluk tam anlamıyla kontrol edilir. Bütçeye daha uygun model seçmek için iPhone 11 kılıf indirimleri takip edilir. Gerekirse satıcı ile özel mesaj yoluyla iletişime geçilebilir. akakce.com sayesinde en uygun iPhone 11 kılıf fiyatları rahatlıkla bulunabilir. Siz de iPhone 11 akıllı telefonunuza kılıf arıyorsanız iPhone telefon kılıfı fiyatları akakce.com’da!

iPhone 11 Kılıf Modelleri

iPhone 11 kılıf modelleri oldukça değişkenlik gösterir. Günümüzde akıllı telefonlar için telefon kılıfı üretimi yapan markalar, farklı veya özel tasarıma sahip birçok tip kılıf üretirler. Bu modeller silikon, deri gibi farklı malzemeler kullanılarak yapılabilir. Bazı modeller şeffaf bir kapağa sahiptir. Şeffaf kılıflar daha çok iPhone 11 ürünlerine yönelik tercih edilir. Özellikle Apple logosunu kapatmayan kılıf modelleri kullanıcılar tarafından ilgi görür. Modelden modele değişiklik göstermekle beraber bazı kılıflar, ses açma-kapama ve güç tuşunu da içerisine alarak telefona maksimum koruma sağlar. Bazı kılıf modelleri yüksek kalite ağır maddelerden yapıldıklarından telefonun genel ağırlığını arttırsalar da, kullanıcılara maksimum koruma sağlarlar. Son dönemlerde de bazı modellerde masa gibi zeminlerde telefonun durması için özel olarak koyulmuş daire şeklinde bir tutacak yer alır. Bunun sayesinde her yerde dizi, film gibi görsel içeriklerin rahatça, telefonu ele almadan tüketilmesi sağlanır ve kullanıcının işi kolaylaştırılır. Bazı iPhone 11 kılıf modelleri ise kendiliğinden cam ekstralı olarak gelerek, korumayı güçlendirir. Telefon kılıflarında özel tasarıma ait olanlar da son derece tercih edilen modellerdendir. Popüler kültür simgeleri, logoları veya karakterlerine ait birçok görselle süslenmiş kılıf modelleri de mevcuttur ve adete görsel bir şölen sunarlar. Siz de telefon kılıfı ve fiyatlarına bakıyorsanız en iyi telefon kılıfları akakce.com’da!

iPhone 11 Kılıf Yorumları

iPhone 11 kılıf yorumları özellikle, tercihlere ve kullanıcı deneyimlerine göre değişkenlik gösterir. Kullanıcılar son dönemlerde özel tasarım, maksimum koruma gibi modellere yoğunlaşıp seçimlerini bu yönde yaparlar. Hayran oldukları grubun, dizinin, filmin, karakterin veya bir şirket logosunu kılıflarında görmekten mutluluk duyarlar. Bu şekilde tasarlanmış kılıflar, popüler kültüre büyük ilgi duyan kullanıcılar için altın değerindedir. Şeffaf kılıflar ise daha çok sadeliğe ve hafifliğe önem veren kişilere önerilir. Şeffaf kılıflar, iPhone 11’de bulunan Apple logosunu kapamadan, telefonun marka logosunu ve arka kapağının, renginin, tasarımının görülmesini kısıtlamadan hafif ve yumuşak bir deneyim sağlar. Bazı kılıflarda ise arka kısımda manyetik veya deri stand olabilen parçalar mevcuttur. Bu da kullanıcının elini kullanmadan telefonu masa gibi bir yüzeye koyup dizi, film gibi içerikleri rahatça deneyim edebilmesine olanak tanır. Bir diğer önerilen kılıf modeli ise çoğu markada ‘’Armor’’ olarak adlandırılan ağır ve sağlam kılıflardır. Bu kılıflar telefonunuzun arka kısmını oldukça sert ve dayanıklı bir malzemeden yapılmış yapısıyla korur. Dışarıdan daha keskin ve büyük bir görüntü oluşturarak ağırlık yaratır. Kullanıcılar tam olarak seçmek istediği modelleri yapılan yorumlar ve zevkleri bazında belirler. iPhone 11 kılıf fiyatı ise bir diğer dikkat edilen hususlardandır. Kullanıcılar kendilerine uygun bütçeye göre akakce.com yardımı ile farklı mağazaların kılıfı ne kadar fiyata sattığını kontrol ederler. Ardından en ucuz kılıfı kolaylıkla bulup akıllı telefonları için kolaylıkla koruma sağlarlar. iPhone 11 kılıf yorumları,her alıcının ürünü almadan önce mutlaka kontrol etmesi gereken yerlerden biridir. Size en uygun kılıfı alıcı yorumları sayesinde bulabilmeniz mümkündür.

iPhone 11 Kılıf Kampanyaları

iPhone 11 kılıf kampanyaları, kullanıcıların daha fırsatlı bir alışveriş deneyimi alması için özel günlerde veya zamanlarda farklı tipte düzenlenebilir. Bu kampanyalar satış mağazalarına göre değişiklik gösterebilir. akakce.com hangi fiyatın hangi satış mağazasına ait olduğunu da müşterilere iletir ve bu sayede alıcı istediği mağazaya giderek kampanyaları öğrenebilir. ''iPhone 11 kılıf fiyatı'' şeklinde bir arama yapıldığında en ucuz iPhone 11 Kılıf modelleri bulunabilir ve ilgili satış mağazasına ulaşılıp kampanyalar hakkında bilgi alınabilir. Bazı kampanyalar, telefonun yanında ücretsiz kılıf, peşin fiyatına taksit ya da ücretsiz kargo gibi farklı tipten olabilir.

iPhone 11 Kılıf İndirimleri

iPhone 11 kılıf fiyatları söz konusu olduğunda iPhone 11 kılıf indirimleri sayesinde kullanıcılar, bütçelerine ve tercihlerine en uygun kılıf modelini seçip akıllı telefonlarının modellerine uyumlu ve tasarım olarak gözlerine hoş geldiği kılıf tiplerini rahatlıkla seçebilir ve cazip fiyatlara satın alabilirler. İndirimler satış mağazalarına göre farklılık gösterebilir ve listelenen fiyatların alt kısmında yer alan satış mağazalarına ulaşarak indirimlerden haberdar olunabilir. Kullanıcılar özellikle indirim günlerinde alışveriş yapmayı tercih ederler. Akakce.com, en ucuz telefon kılıflarını alıcılara kolaylıkla gösterir ve indirim zamanında bile en uygun indirimden maksimum olarak faydalanmalarını sağlar.