Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Fiyatları

435 farklı Su Geçirmez Telefon Kılıfı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Apple SamsungXiaomi iPhone 11iPhone 14 Pro MaxDeriSilikon25 - 50 TL 50 - 100 TL KapaklıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Su Geçirmez Kaydet

Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Malzeme Türü Türü Kelime ile Filtrele Uyumlu Marka Uyumlu Model

iPhone Telefon KılıfıSamsung Uyumlu Telefon KılıfıXiaomi Telefon KılıfıSilikon Telefon KılıfıKapaklı Telefon KılıfıDeri Telefon KılıfıiPhone 14 Pro Max KılıfMagSafe KılıfKamera Korumalı KılıfŞeffaf Telefon KılıfıiPhone 11 KılıfiPhone 13 Kılıf

En Çok Karşılaştırılan Telefon Kılıfları

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Su Geçirmez Telefon Kılıfı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Su Geçirmez Telefon Kılıfı:
  1. Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kılıf 1-1 Su Geçirmez Kılıf-Siyah
  2. Mojue 3Pns26 Ac01 Su Geçirmez Telefon Kılıfı Siyah
  3. Baseus Waterproof Case 7.2 inç Su Geçirmez Universal Telefon
  4. Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf 1-1 Su Geçirmez Kılıf-Siyah
  5. HAWEEL UNİVERSAL WATERPROOF SU GEÇİRMEZ KILIF SU ALTI ÇEKİM

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Cep telefonlarının sıvı ile temas etmesini önlemek amacıyla tasarlanan su geçirmez telefon kılıfı modelleri, güvenli bir kullanım süresi sağlar. Genellikle IP67 ve IP68 koruma sınıfında olan su geçirmez telefon kılıfları, suya batma durumlarında telefonları korur. Dolayısıyla bu tarz kılıflar kullanıldığında telefonum suya düşse dahi deforme olmaz. Günlük kullanımın yanı sıra sahilde de sık tercih edilen su geçirmez telefon kılıfı aksesuarları ile akıllı telefonlarını su aktiviteleri sırasında da kullanmak mümkün hale gelir. Bununla birlikte su geçirmez telefon kılıfı ürünleri, tekne gezisi gibi su araçları kullanılırken de telefonun denize düşmesi gibi olası kazalara karşı önlem alma avantajı da sağlar. Su geçirmez yapıda olduğundan waterproof telefon kılıfı olarak da adlandırılan aksesuarlar genellikle şeffaf olarak tasarlanır. Ancak renkli modellerini de bulmak mümkündür. Kullanıcıların merak ettiği “Su geçirmez kılıf nereden bulabilirim?” sorusuna ise Akakçe yardımıyla ulaşılan online satış seçenekleriyle yanıt verilebilir. Burada birçok su geçirmez telefon kılıfı modelini görüntüleyebilir, fiyat kıyaslamaları yaparak bütçenize uygun olanlara ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı ve Su Geçirmez Telefon Kılıfı Özellikleri

Toz ve su geçirmeyen özel yapısı sayesinde telefonların kullanım ömürlerini koruyan su geçirmez telefon kılıfları, IP67 ve IP68 koruma sınıfındadır. Söz konusu IP sınıflarını temsil eden 6 rakamı, ürünün kesinlikle toz geçirmediğini ifade eder. 7 rakamı suya batma durumunda 10 dakikaya kadar koruma sağlanacağı anlamına gelirken 8 rakamı ise kılıfın 1.5 metreye kadar olan derinlikte 30 dakika boyunca su geçirmeyeceğini belirtir. Dolayısıyla “Su geçirmez kılıf işe yarıyor mu?” sorusuna olumlu yanıt vermek mümkündür. Ancak kılıfın işe yaraması için cihazın kullanım alanına uygun olan koruma sınıfını tercih etmek gerekir. Bu durumda günlük su sıçramaları ve olası sığ suya düşürme durumlarından korunmak için IP67 sınıfı bir su geçirmez kılıf yeterliyken tatile giderken IP68 sınıfı bir su geçirmez telefon kılıfı edinmek gerekir. Genellikle şeffaf olan su geçirmez telefon kılıfı çeşitleri arasında naylon bazlı olanlar ile plastikten yapılanlar bulunur. Naylon bazlı olan pek çok su geçirmez telefon kılıfı, boyuna asılabilmesi için askı aparatına sahiptir.

Yoğun ilgi gören telefon için su geçirmez kılıf ürünleri arasında 360 derece telefon kılıfı olarak adlandırılan aksesuarlar yer alır. Termoplastik poliüretan malzemeden üretilen waterproof kılıf ürünleri pek çok durumda tam koruma sağlar. 360 derece su geçirmez cep telefonu kılıfı ürünleri iki parçadan meydana gelir. Parçalardan biri ekrana yerleştirilirken diğeri ise arka cep telefonu kapağı üzerine denk gelecek şekilde takılır. Söz konusu iki parça telefonun yanlarında birleşir. Mıknatıs yardımıyla birbirlerine tutunduklarından düşme durumunda dahi parçalara ayrılmayan bu su geçirmez telefon kılıfı modelleri, duya batma durumunda da cihazın zarar görmesini engeller. Bununla birlikte ekranın dokunmatik hassasiyetini ve kamera lensleri etkilemeyen 360 derece su geçirmez telefon kılıfı modelleri, farklı çerçeve renkleriyle öne çıkar. Uzmanların günlük kullanım için su geçirmez kılıf tavsiye ve önerilerinde de sıkça yer verdiği söz konusu aksesuarlar, cihazın olduğundan kalın görünmesine neden olmaz. Bu avantaj su geçirmez kılıf yorumları ve ürün değerlendirmelerinde de vurgulanır.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

Birkaç farklı tasarım seçeneği sunan su geçirmez telefon kılıfları arasında en sık tercih edilenlerden biri tamamen şeffaf yapıda olan askılı tasarımlardır. Özellikle tatile giden kullanıcılar tarafından kullanılan bu şeffaf su geçirmez telefon kılıfı modelinin ayırt edici özelliği yumuşak yapıda olmasıdır. Naylon bazlı olduğundan esnek ve hafif olan başarılı kılıflar, boyuna asılan yaka kartı kılıflarına benzer bir görünüme sahiptir. Üst kısmında fermuar benzeri bir yapı bulunan söz konusu su geçirmez telefon kılıfı, boyuna asılabildiğinden kullanıcıların ellerini serbest kalmasına da yardımcı olur. Dolayısıyla işte, alışverişte ve outdoor aktivitelerde konforlu kullanım süreci sağlar. Yoğun ilgi gören başarılı su geçirmez kılıf ürünlerinin pembe, mavi gibi renkli olanlarını bulmak mümkündür. Bisiklet ve motosiklet kullanıcılarına özel olarak üretilmiş su geçirmez akıllı telefon kılıfı alternatifleri vardır. Cırt cırt sistemi ile direksiyona sabitlenen bu kılıflar, kullanıcılar navigasyondan faydalanırken telefonlarının toz ve suya karşı korunmasına yardımcı olur. Bu cep telefonu için su geçirmez kılıf tasarımları arasında tamamen şeffaf veya siyah olanlar vardır.

Sık tercih edilen diğer seçenek ise 360 derece su geçirmez telefon kılıfı olarak adlandırılan modellerdir. Ekran, soketler, hoparlör, mikrofon ve cep telefonu kamera lensi için de koruma sağlayan bu su geçirmez telefon kılıfı çeşitleri telefonu tamamen kaplar. Kolay bir şekilde uygulanan ve kullanıcıların dilediği zaman çıkarabildiği başarılı aksesuarlar arasında zırhlı gibi görünenler de yer alır. Su geçirmez kılıf kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri de bahsedildiği gibi 360 derece kılıfları sayesinde ekran koruma filmi, lens koruyucu gibi aksesuarlara ihtiyaç duyulmaz. Markalar kullanıcılara pek çok tasarım seçeneği sunarken en iyi su geçirmez kılıf modelini bulabilmek için kullanım alışkanlıkları ve beklentilere dikkat etmekte fayda vardır. Çünkü bir kullanıcıya uygun olan ürün diğerinin ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Başka bir ifadeyle en iyi su geçirmez telefon kılıfı, herkes için aynı ürünü temsil etmeyebilir. Dolayısıyla su geçirmez telefon kılıfı satın almadan önce kullanım alanına ve alışkanlıklara göre değerlendirme yapmakta fayda vardır. Bu, uzmanların su geçirmez telefon kılıfı tavsiye ve önerilerinde de sıkça vurgulanır.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Doğru kullanımda akıllı telefonları suya ve toza karşı koruyan su geçirmez telefon kılıfları, kullanıcıları büyük masraflardan korur. Su geçirmez kılıf kullananlar tarafından da onaylanan bu özellik, doğru uygulama ile elde edilir. Başka bir ifadeyle su geçirmez telefon kılıfı, kullanım talimatlarına uygun şekilde telefona giydirildiğinde işe yarar. Kullanıcıların profesyonel yardım almadan kolaylıkla uygulayabileceği şekilde tasarlanan su geçirmez telefon kılıfı aksesuarları, aynı şekilde kolaylıkla şekilde çıkarılabilir. Su geçirmez telefon kılıfı yorum ve değerlendirmelerde belirtildiği gibi ardında iz bırakmayan su geçirmez telefon kılıfı, telefonları suya karşı dayanıklı hale getirirken kozmetik deformasyona da neden olmaz. “Su geçirmez kılıf nasıl kullanılır?” sorusunun da yanıtını olan su geçirmez kılıf kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler şöyle sıralanır:

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Fiyatları

Çok sayıda markanın çeşitli tasarımlarla üreterek kullanıcıların beğenisine sunduğu su geçirmez telefon kılıfları, genellikle uygun fiyatlıdır. Sağladığı fayda dikkate alındığında tamamen bütçe dostu olan telefon su geçirmez kılıf ürünlerinde fiyatlar, su direncine, üretim malzemesine, ek aksesuarlara ve markaya göre belirlenir. Örneğin, naylon bazlı su geçirmez kılıf fiyatları ile poliüretan malzemeden yapılan su geçirmez telefon kılıfı fiyatları arasında fark vardır. Benzer şekilde IP67 su geçirmez telefon kılıfı ile IP68 su geçirmez telefon kılıfı da su koruma düzeyindeki farklılık nedeniyle aynı fiyat düzeyinde değildir. Bununla birlikte su geçirmez şeffaf kılıf ve renkli su geçirmez telefon kılıfı fiyatları da birbirinden farklıdır. “Su geçirmez telefon kılıfı nerede satılır?” ve “Su geçirmez kılıf nerede satılır?” sorularının yanıtına ise Akakçe sayesinde ulaşmak mümkündür. Siz de su geçirmez telefon kılıfı satın almayı planlıyorsanız, fiyat sıralaması yapabilir, avantajlı koşularda sipariş oluşturabilirsiniz.