24 inç / 61 Ekran TV

24 inç / 61 Ekran TV Fiyatları

54 farklı 24 inç / 61 Ekran TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Boyutu24 inç / 61 cm
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ekran Boyutu24 inç / 61 cm
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (54)

Onvo TV Skytech TV 22 inç Televizyon LED Televizyonlar 65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

24 inç / 61 Ekran TV Sıkça Sorulan Sorular

24 İnç / 61 Ekran Televizyon

24 inç TV çeşitleri minimal televizyonda seyir keyfi sunar. Minimal yapısı ile ergonomik ve şık bir çerçeve çizer. Ürünler yaşam alanlarının farklı odalarında, kafelerde, ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. 24 inç televizyonlar tasarım ve teknik özellik bakımından birbirinden farklı olabilir. Ekran boyutu aynı olmakla birlikte, panel yapıları ve görüntü özellikleri değişkenlik gösterebilir. Kaliteli bir seyir deneyimi elde etmek isteyenler ekran teknolojilerini dikkate alarak seçim yapabilir. Çözünürlük kalitesi, ekran güncelleme hızı, kontrast, maksimum parlaklık gibi niteliklere Ses yapısı, bağlantı medya birimleri de çeşitli kullanıcı beklentilerine hitap edebilmek adına farklılaşır. Akıllı televizyonlar, HD TV’ler, uydu alıcılı olanlar da dahil pek çok ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

24 inç TV seçkileri marka ve model çeşitliliği ile sizlere ulaşır. Farklı kullanıcı profillerinin taleplerine uygun ürün imal edilmesi satın alım ve kullanım sürecinde avantaj sağlar. 24 inç televizyon boyutları 61 cm olarak da ifade edilir. Aktif görüntüleme alanları aynı olsa da panel boyutları, TV ağırlıkları ve renk tasarımları birbirinden farklı olabilir. 24 inç LED, LCD TV serileri, 61 ekran Smart TV’ler ve 24 inç kendinden uydulu LED TV modelleri en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Ses ve görüntü performansı yüksek olsun isteyenler için görüntü iyileştirme sistemlerinden güç alan televizyonlar ön plana çıkar. İşlevselliği ilk sıraya yerleştirenler ise tercihini geniş bağlantı birimleri bulunan 24 inç akıllı TV’lerinden yana kullanabilir. 24 inç televizyon fiyatları ürünlerin bu tür niteliklerine göre değişkenlik gösterir. 24 inç televizyon en ucuz ya da son teknolojili seçenekleri ile sizlere ulaştırılır.

24 İnç TV Ekran Çözünürlükleri

24 inç televizyon modellerinde ekran özellikleri ayırt edici öneme sahiptir. 24 inç LED TV boyutları standart olsa da piksel kalitesi değişebilir. Örneğin 1366 x 768p HD Ready televizyonlar da 1920 x 1080p Full HD 61 ekran televizyonlar da satışa sunulur. Çözünürlük, ekranın hem yatay hem de dikey düzlemdeki piksel sayısını ifade eder ve bu değer arttıkça görüntülerin kalitesi de artar. Kontrast oranı, parlaklık ve HDR desteği de resim kalitesi üzerinde söz sahibidir. Siyah beyaz dengesi üzerinden keskinliği belirgin hâle getiren kontrast oranı yüksek olan seçkiler birbirine yakın renk tonlarının dahi net biçimde fark edilmesini sağlar. Nit parlaklık değeri ise aydınlık alanda ekranı yansıma olmaksızın iyi şekilde görebilmenize imkân verir. Yenileme hızı aksiyon içeriklerinin hızlı geçişleri süresince renk kaybı ve bulanıklık oluşmasını önleyerek doğal, akıcı bir seyir keyfi vadeder. İyi görüntü performansına sahip televizyon arayışındaysanız, bu özellikleri yüksek değer aralığına sahip modellere yönelebilirsiniz. Ekran performansını iyileştiren bir diğer faktör ise marka teknolojileridir. Renk uzayı, VA panel, Flicker Free titreşim önleme gibi ek özelliklere yer veren 61 ekran LCD TV marka ve modellerine göz atabilirsiniz.

24 İnç Televizyon Bağlantı Birimleri

24 inç televizyonlar farklı işlevsellik niteliklerine sahip olabilir. Bağlantı birimleri ve çoklu ortam destekleri, ürünlerin kullanışlılığını artırma amacına hizmet eder. 24 inç TV fiyatları, ürünlerin fonksiyonellik düzeylerine göre farklılaşabilir. Bünyesinde Ethernet, USB ve HDMI portlarına yer veren 24 inç TV'ler sayesinde farklı aygıtları televizyona bağlayabilir, görüntü aktarımı yapabilir, kablolu internet bağlantısı kurabilirsiniz. Daha özgür bir kullanıcı deneyimi yaşamak isteyenlerdenseniz, 24 inç internetli TV kreasyonlarına yönelebilirsiniz. Dahili Wi - Fi teknolojili televizyonlar, kablosuz internet keyfini sizlere sunar. Bluetooth teknolojili ürünler ise hem uyumlu hoparlör ve ses sistemi gibi aygıtları cihazla eşleştirmenize olanak tanır hem de cihazlar arasında kablosuz veri alışverişi yapmanıza fırsat verir. Dijital ses çıkışı, kompozit girişi, PC girişi de yer alabilir. Fonksiyonel 61 ekran TV fiyatları en ucuz ürünler ile Akakçe’de yer alıyor. Dilediğiniz ürünü tercih ederek uzun süre keyifli kullanım elde edebilirsiniz.

61 Ekran Televizyon Özellikleri

61 ekran televizyon tasarımlarını hem teknik hem de fiziksel görünüm anlamında değerlendirmek gerekir. 61 ekran TV ölçüleri farklı kasa, gövde ve ayak dizaynı ile imal edilebilir. Televizyonların stant özellikleri ve duvara montaj destekleri farklı olabilir. Ürünlerin yükseklik, derinlik, genişlik değerleri ve toplam ağırlıkları da değişkenlik gösterir. İnce, hafif fakat sağlam yapı sergileyen 24 inç LCD televizyon çeşitleri bir adım öne çıkar. Cihazın konsol zemini üzerinde dengeli şekilde durmasını sağlayan TV ayakları C tipi, V tipi, yay, ikili vb. şekillerde olabilir. Tarzınıza hitap eden görünümü tercih edebilirsiniz. 24 inç TV en ucuz seçkileri de fonksiyonel modeller de farklı ön çerçeve rengine ve panel kalınlığına sahip olabilir. Slim paneller daha ince bir görüntü sunduğundan kullanıcıların ilgisini çeker. Uydu alıcısı da konforu artıran ve tasarı skalasını genişleten özelliklerden birini temsil eder. 61 ekran TV kendinden uydulu seriler, haricen kutu ve kablo gibi ekipmanlar satın alma gerekliliğini ortadan kaldırarak maddi kazanım vadeder. Fiyat performans beklentinize göre, en ucuz 61 ekran uydu alıcılı LED TV’leri inceleyebilirsiniz.

Smart 24 İnç Televizyonlar

24 inç Smart TV’ler minimal yapılı akıllı televizyon almak isteyenleri özellikleri ile cezbeder. Akıllı televizyon nitelikleri kullanıcılara daha konforlu ve eğlenceli bir deneyim sunar. Elbette dahilinde hangi özelliklerin yer aldığı marka ve modele göre değişebilir. Akıllı TV içeriği, 24 inç Smart TV fiyatlarına da yansıyabilir. İnternet tarayıcısı, video platformu çalıştırma desteği ve HbbTV bulunan 61 ekran TV çeşitleri bir adım öne çıkar. Bunların yanı sıra, çeşitli multimedya birimleri de sistem özelliklerine dahil olabilir. USB aracılığı ile veri çalıştırabilme, ekran yansıtma, Miracast ve program rehberi bulunan 24 inç 61 ekran TV’ler kendini belli eder. 61 ekran LED TV uydulu Smart televizyonlar ise konfor standardınızı artırmayı önceler. Çoklu ortam destekli en iyi 24 inç TV ya da 61 ekran TV en ucuz seçenekleri arasından doğru karar vererek uzun süre keyifli kullanım sağlamanız mümkündür.

24 İnç / 61 Ekran TV Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

TV özellikleri ve kampanyalar 61 ekran televizyon fiyatları üzerinde de etkilidir. Çeşitlilik fazla olduğundan gereksinimlerinize yönelik ürünleri tercih etmeniz önem arz eder. Aşağıdaki maddeler, satın alım sürecinizi kolaylaştırabilir:

Aradığınız 24 inç televizyonlar Akakçe’de sizleri bekliyor! TV modelleri arasında karşılaştırmalar yapabilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyat performans avantajlarından yararlanarak tercih yapabilirsiniz.