40 inç / 102 Ekran Televizyon

40 inç / 102 Ekran Televizyon Fiyatları

89 farklı 40 inç / 102 Ekran Televizyon için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 20212022OLEDQLEDSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Boyutu: 40 inç / 102 cm Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu 40 inç / 102 cm Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 124 satıcı. Ürün Puanı

Seg TVRegal TelevizyonLED TV Fiyatları55 inç / 140 Ekran Televizyon50 inç / 127 Ekran Televizyon65 inç / 165 Ekran Televizyon4K TV43 inç / 109 Ekran Televizyon32 inç / 82 Ekran TelevizyonSamsung 40 inç / 102 cm TelevizyonAndroid Televizyon147 Ekran TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

40 inç / 102 Ekran Televizyon Sıkça Sorulan Sorular

40 İnç / 102 Ekran Televizyon

102 ekran TV modelleri 40 inç boyutlu televizyonları ifade eder. Ergonomik kullanım özellikleri ile öne çıkan 102 ekran televizyon çeşitleri farklı teknik ve tasarımsal özellikler sunar. Ürünlerin görüntü ve ses çıkış kaliteleri, bağlantı birimleri, medya özellikleri değişkenlikler içerir. Marka ve modele göre, ürünlere entegre edilen görüntü iyileştirme sistemleri de değişkenlik gösterebilir. Televizyonun sunduğu maksimum çözünürlüğün kalitesini artıran ekran teknolojileri seyir konforunu yükseltir. Özel yazılım, donanım ve çözücüler ile ses sisteminin performansı artırılabilir. Sağlamlık ve estetik görünüm açısından farklılık gösterebilir. Uydu alıcılı televizyonlar, Smart TV teknolojili olanlar, yüksek çözünürlüklü 40 inç TV serileri ve daha pek çok seçeneği kullanıcılara sunulur.

102 ekran TV seçkileri farklı büyüklükteki pek çok alanda rahat kullanım vadeder. Küçük televizyon arayışındakilerin kalite beklentisini karşılamak adına, model çeşitliliği vardır. 102 ekran Smart, LED, LCD, UHD, plazma, Full HD TV modelleri rahatlıkla bulunabilir. 40 inç ölçüsü, cm cinsinden 102 ekran televizyon boyutlarını belirtir. Çözünürlük ve panel teknolojisi, mevcut ekran boyutundan maksimum performans elde etmek isteyenler açısından önemlidir. Bu nitelikler, 102 ekran LED TV fiyatları üzerinde etkili olabilir. İşlevsellik ise bağlantı birimleri ve çoklu ortam destekleri ile artırılır. Fonksiyonellik söz konusu olduğunda 102 ekran internetli, Smart LED, dahili uydu alıcılı LED televizyon çeşitleri bir adım öne çıkar. 102 ekran uydu alıcılı, Wi - Fi LED TV’ler ile kablosuz internetin keyfini çıkarabilir, haricen ekipman almanıza gerek kalmadan uydu içeriklerini görüntüleyip izleyebilirsiniz. 40 inç TV'ler, markaya özgü görüntü teknolojilerinden beslenebilir. Dinamik kontrast, sinema modu, aktif gürültü önleme, yazılımsal yenileme hızı desteği gibi sistemlere yer veren modellere göz atabilirsiniz.

40 İnç TV Modelleri

102 ekran TV ölçüleri, 40 inç modellerin özellikleri arasında yer alır. Ekran boyutu üzerinden tercih yapacağınız noktada bu model kategorizasyonu fayda sağlar. Bununla birlikte, 102 ekran televizyon kreasyonları farklı donanım ve yazılım birimlerinden beslenebilir. Teknolojik eklentiler, 102 ekran TV fiyatları üzerinde doğrudan etkili olabilir. Çözünürlük bu anlamda bir adım öne çıkar. Standart çözünürlüklü televizyonlar ile 102 ekran 4K Smart TV fiyatları arasında farklılıklar olması muhtemeldir. 1920 x 1080 piksel kaliteli Full HD televizyon ile aynı çözünürlüğe sahip diğer ürünlerin görüntüleme kaliteleri farklı şekilde ekrandan yansıyabilir. Model çeşitliliği sağlayan bir diğer unsur ise fonksiyonelliktir. Çoklu ortam ve bağlantı birimi anlamında zengin altyapıya sahip 102 ekran LED, LCD televizyonlar geniş bir kullanım alanı sunar. Smart TV özellikli 102 ekran 3D, 4K, Full HD LED, internetli, ultra HD TV seçkilerini inceleyebilirsiniz. Tasarım da çeşitliliğe katkı sağlar. Panel kalınlığı, ön çerçeve tipi, aktif ekran alanı, ekran teknolojisi gibi özellikler modelden modele değişir.

102 Ekran TV Seçenekleri

Fonksiyonellik, dayanıklılık, seyir kalitesi ve ergonomi teknik ve fiziksel tasarım ile ilişkilidir. 40 inç televizyonlar çeşitli dizayn özellikleri ile sizlere sunulur. 40 inç TV tavsiyeleri kullanıcı beklentilerine göre değişkenlik gösterir. Klasik kullanımın yanı sıra çok yönlü kullanım da elde etmeniz mümkündür. Örneğin 40 inç Full HD Smart, uydu alıcılı, dahili uydu alıcılı LED TV üretimleri işlevselliği ile ön plana çıkar. Web tarayıcısı, uygulama yükleme ve çalıştırma, yayın kaydetme gibi özellikler yer alabilir. Miracast, Wi-Di, akıllı telefon ile kontrol, elektronik program rehberi de dahil çeşitli çoklu medya destekleri de cihazlarda yer alabilir. Televizyonlar birkaç çoklu ortam birimine ya da çok sayıda Smart TV özelliğine bünyesinde yer verebilir. Bu yapı ise 102 ekran Smart LED TV en ucuz ya da en fonksiyonel seçkiler arasından seçim yapabilme fırsatı tanır. Farklı niteliklerden güç alan pek çok 102 ekran TV Akakçe ayrıcalığı ile sizlere ulaşır. En ucuz 40 inç LED TV’lerden 40 inç Smart, LED, Android, 4K, UHD, Full HD TV kreasyonlarına kadar aradıklarınız seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Küçük televizyon fiyatları ve özellikleri arasında kıyaslamalar yaparak ilginizi çeken ürünleri tercih edebilirsiniz.

40 İnç TV Ekran Özellikleri

40 inç televizyon ekran özellikleri geniş bir ürün yelpazesi sunar. 102 ekran TV boyutu standart olmakla birlikte, diğer pek çok nitelik farklılaşabilir. Bu durum, 102 ekran televizyon fiyatları üzerinde de etki yaratabilir. Örneğin, dinamik kontrast teknolojisi bulunan 40 inç TV fiyatları ve görüntüleme kaliteleri, standart kontrast özellikli olanlara göre daha iyi sonuçlar verebilir. Görsel içeriklerin özelliğine göre renk optimizasyonu sağlayan dinamik kontrast sayesinde resim netliği, keskinliği ve doğallığı artar. Görüntü iyileştirme sistemlerine yer veren ürünler, 40 inç 4K TV tavsiyeleri arasında ilk sıralarda yer alır. 40 inç televizyon fiyatları ve ekran nitelikleri üzerinde etkili olan bir diğer faktör de özel görüntü modları ve ses tasarımıdır. Sinematik etkiyi artıran modlar, görsel içeriğin türüne göre anlık geçişler yapmanızı sağlar. Yeni nesil teknolojilerden güç alan en iyi 40 inç TV’ler maksimum verim elde etmenize odaklanır. En ucuz 40 inç TV fiyatlarını inceleyerek, görüntüleme kalitesi tercihinize uyan modeli belirleyebilirsiniz.

Fonksiyonel 102 Ekran TV’ler

40 inç TV fonksiyonları özgürlük alanınızı genişletmeyi ve kullanım konforunu artırmayı hedefler. Wi - Fi, HDMI, USB ve HDMI-CEC türevi giriş portları televizyon kullanım standartlarınızı yükseltir. Wi - Fi ile TV üzerinden kablosuz internet kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. HDMI girişi sayesinde farklı görüntü sistemlerindeki içerikleri ses ve görüntü kaybı olmaksızın televizyondan izleyebilirsiniz. Dahili uydu alıcılı televizyonları tercih ederek haricen ekipman alma maliyetinden kâr edebilirsiniz. Uydu alıcısına sahip olan, en uygun 102 ekran Smart, LED, Smart, plazma TV fiyatları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Uyumlu kumanda TV çeşitlerini kullanarak kanal değiştirme, ayar yapma, klavye kullanma gibi işlemleri uzaktan yapabilirsiniz. En ucuz Smart TV 102 ekran modelleri fiyat-performans avantajlı bir çerçeve çizer. En az bir ya da birkaç bağlantı birimine yer veren 102 ekran televizyon en ucuz seçkileri de kullanıcıların ilgisini çeker. 102 ekran plazma televizyon fiyatları üzerinden seçim yaparken beklentilerinizi iyi şekilde belirlemeniz avantaj sağlar.

40 İnç TV Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

“102 ekran televizyon ne kadar ya da 40 inç TV en ucuz ne kadar” gibi merak edilen soruların yanıtları modele göre değişebilir. Kısa ve uzun vadede avantajlı kullanım elde etmek, doğru ürün seçimi ile mümkündür. Beklentilerinize en iyi şekilde hitap eden televizyonu satın alabilmeniz adına, aşağıda yer alan maddeleri inceleyebilirsiniz.

Aradığınız 40 inç LED TV Akakçe’de sizleri bekliyor. Ürünlerin niteliklerini karşılaştırabilir, farklı markaların aynı segmentteki TV modellerini inceleyebilir, fiyat kıyaslamaları yapabilirsiniz.