75 inç / 190 Ekran TV

75 inç / 190 Ekran TV Fiyatları

56 farklı 75 inç / 190 Ekran TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Boyutu75 inç / 190 cm
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ekran Boyutu75 inç / 190 cm
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (56)

TCL TV Skytech TV 65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV LG OLED TV Samsung OLED TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

75 inç / 190 Ekran TV Sıkça Sorulan Sorular

75 inç / 190 Ekran TV

75 inç televizyon modelleri geniş ekranda seyir keyfi sunar. Ürünlerin hem ekran ve ses özellikleri hem de görüntü iyileştirme teknolojileri ise marka ve modele göre değişiklik gösterir. Yeni nesil sistemlerden beslenen ve modern teknolojiler kullanılarak imal edilen 75 inç televizyonlar oldukça net, gerçekçi bir izleme deneyimi vadeder. Televizyonların fiziksel tasarımları, medya ve bağlantı seçenekleri, donanım ve yazılım destekleri de modele bağlı olarak çeşitli farklılıklar içerir. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan hızlı ve kaliteli ürünler kolay, etkili kullanım ve uzun süre muhafaza avantajlarını beraberinde getirir. 8K çözünürlüklü TV modelleri, dahili alıcılı TV’ler, Smart TV’ler ve daha birçok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

75 inç televizyon çeşitleri modern görünümü çeşitli teknolojik özellikler ile harmanlar. Ürünlerin fiziksel ve teknik özellikleri, 75 inç televizyon fiyatları üzerinde etkilidir. 75 inç televizyon ölçüleri yaklaşık olarak 189 - 190 cm boyutlarına denk gelir ve sizlere hayli geniş bir aktif izleme alanı sunar. 8K, Ultra HD ve Quantum çözünürlük teknolojili ürünler görsel içeriklerin büyük ekrandan son derece canlı ve doğal şekilde yansımasında öncül rol oynar. Ekranların panel yapıları, donanım bileşenleri, gövde materyalleri, bağlantı portu seçenekleri, kablosuz erişim özellikleri, çoklu ortam birimleri, entegre ses teknolojileri modele göre değişerek karşınıza geniş bir ürün yelpazesi çıkarır. Marka uzmanlarınca geliştirilen sistemler ise mevcut teknik altyapının işlevselliğini artırma ve kullanıcıların konfor beklentilerini karşılama amaçlarına hizmet eder. 190 ekran televizyonlar Akakçe’de. Marka, model, dizayn tipi, spesifik teknik özellik gibi faktörler özelinde aramalar yapabilir, 75 inç TV en ucuz fiyatları inceleyebilir, fiyat - performans beklentinizi en iyi şekilde karşılayacak ürünleri belirleyerek kararınızı verebilirsiniz.

75 inç TV Modelleri

75 inç televizyonlar sundukları performansa ve niteliklere göre farklı modellere ayrılabilir. 75 inç televizyon 190 ekran boyutunda farklı çözünürlük kalitelerine sahip olabilir. 75 inç TV UHD, Smart 4K, Ultra HD, 8K televizyon çeşitleri ile karşılaşmanız mümkündür. Örneğin, Quantum serisi yeni nesil modeller geniş ekranda son derece kaliteli bir görüntü aktarımı sunar. Çoklu ortam özellikleri dahilinde Smart TV sistemi, yayın kayıt etme, akıllı etkileşim, uygulama yükleme, elektronik program rehberi, FreeSync, ekran yansıtma, akıllı telefon ile kontrol edebilme, ekran yansıtma, oyun modu ve AirPlay gibi özellikler yer alabilir. İşlevsellik beklentisi yüksek olanlar için ise Smart TV seçkileri bir adım öne çıkar. Netflix ve Youtube gibi uygulamaları destekleyen, uygulama yükleme ve çalıştırma seçeneği bulunan 190 ekran LED TV’ler son derece fonksiyonel bir yapı sergiler. Kullanıcıları memnun eden bir diğer önemli eklenti de dahili uydu alıcısıdır. Bünyesinde analog, HD, HD karasal ve kablo TV gibi alıcılar bulunan ürünler ekstra ekipman alma gereksiniminden sizleri kurtarır. Uydu yayınını kullanmak için harici kablo, kutu ve kumanda bulunmaması TV çevresinin daha sade ve düzenli görünmesini sağlar. Ayrıca, uydu alıcısı fiyatları ve kurulumu ile uğraşmanıza da gerek kalmaz.

190 Ekran TV Özellikleri

75 inç TV ölçüleri 190 cm’lik büyük bir izleme alanı sunmakla birlikte, ürünlerin fiziksel ve donanımsal tasarımları genel görünüm ve kullanışlılık üzerinde söz sahibi olabilir. Örneğin, görüntü kalitesine yaraşır ses kalitesi hoparlör sistemi aracılığı ile elde edilir. Hoparlör sayısı, maksimum ses çıkış gücü, hoparlörlerin konumu, Subwoofer desteği, ses çözücülerin türü bu anlamda önemlidir. 75 inç TV ağırlıkları, renkleri, panel kalınlıkları, duvar montaj destekleri, konsol üstü stant tipleri ve ön çerçeve yapıları farklılık gösterir. Yenilikçi teknolojiler ile imal edilen modern seçkiler ince, hafif fakat kaliteli olması ile öne çıkar. Ön panel standart, slim ve ultra slim vb. tasarımlara sahip olabilir. Sağlam ve ince panel teknolojili 190 ekran TV'ler hem daha az yer kaplar hem de daha zarif bir çerçeve çizerek farklı tarzda dekore edilmiş alanlara kolaylıkla adapte edilebilir. Fiziksel tasarım, televizyonun ergonomisi, sağlamlığı ve estetik görünümü üzerinde belirleyici olduğundan, 190 ekran televizyon fiyatları üzerinde de etkilidir.

75 inç Televizyon Ekranları

En ucuz 75 inç TV ekranları 190 ekran TV ölçüleri ile üretilir. 190 ekran TV seçkilerinin ekran özellikleri farklılık gösterir. Çözünürlük standardı, yenileme hızı, kontrast oranı, çözünürlük desteği, HDR, renk uzayı kapasitesi, maksimum parlaklık değeri, tepki süresi ve görüntüleme açısı değişkenlik içeren unsurlardan önemli birkaçıdır. Dinamik kontrast teknolojili 75 inç 190 ekran TV modelleri görsel içeriğe göre renkleri otomatik olarak düzenler. İmaja göre yapılan renk optimizasyonu renk yoğunluğunu, resim kalitesini ve keskinliği artırır. Yenileme hızı, ekranın saniye başına kaç kere güncellendiğini ifade eder. Bu değer arttıkça görüntü verimliliği de artar. Örneğin, 75 inç TV 4K 100 Hz, 120 Hz modeller, daha düşük hertzlik olanlara kıyasla, daha net görüntüler verir. Yüksek güncelleme hızı aksiyon türü içerikleri renk kararması ve piksel kaybolması olmaksızın izleyebilme fırsatı sunar. Ekran özellikleri 75 inç LED TV fiyatları üzerinde etkili olabilir. 190 ekran TV en ucuz modelleri ya da orta ve üst segment serileri incelerken görüntüleme kalitesi beklentilerinizi hesaba katmanız avantaj sağlar.

190 Ekran Televizyon Kullanmanın Avantajları

Satın alım ve kullanım sürecinde avantaj sağlayan 75 inç TV'ler sizlere sunulur. Televizyon fiyatları en ucuz son model, multi fonksiyonel gibi özelliklere göre farklı seçenekler sunar. Maksimum konfor beklentisinde olanlar açısından en yeni nesil donanım ve tasarımdan beslenen seçkiler iyi bir seçenektir. Geniş kullanım alanı sunan ürün arayışındakiler için çoklu bağlantı portuna yer veren televizyonlar öne çıkar. Bünyesinde HDMI, USB, Ethernet, HDMI - CEC, CI+ gibi soketlere yer veren ürünler kendini belli eder. Farklı görüntü aygıtlarını cihazlara bağlayarak görsel içerikleri daha geniş bir ekranda izleyebilirsiniz, USB gibi harici depolama ünitelerini TV’ye bağlayarak, bu birimlerdeki verileri TV üzerinden görüntüleyip çalıştırabilirsiniz. Televizyonun kullanım alanını genişleten ve daha keyifli bir kullanım vadeden bir diğer unsur da kablosuz bağlantılardır. Wi - Fi televizyonlar ile kablosuz internetin tadını çıkarabilir, Bluetooth özellikli cihazlar ile hızlı veri alışverişi yapabilirsiniz. Üstelik, desteklenen Wi - Fi ve Bluetooth aygıtlarınızı televizyona eşleştirerek kablosuz kullanım da elde edebilirsiniz.

75 inç / 190 Ekran TV Fiyatları

75 inç TV fiyatları ürünlerin özelliklerine, teknolojilere, sağlamlık derecelerine, en uygun 75 inç TV kampanyalarına göre değişkenlik gösterir. Sizin için en uygun ürünü tercih etmek için aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz:

75 inç en ucuz televizyon modellerinden yeni nesil teknolojili TV’lere kadar aradığınız birçok seçeneği Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyat ve özellik kıyaslamaları yapabilir, aradığınız ürüne en uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.