OLED TV

OLED TV Fiyatları

79 farklı OLED TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Görüntü TeknolojisiOLED
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (79)

LED TV 65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV LG OLED TV Samsung OLED TV Android 4K TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

OLED TV Sıkça Sorulan Sorular

OLED TV

OLED TV modelleri fonksiyonel, şık bir çerçeve çizer ve keyifli bir deneyim vadeden özellikleri ile öne çıkar. Ürünler hem ekran nitelikleri hem de tasarımları ile dikkat çeker. Üst segment seçkiler kalite, sağlamlık, yüksek hız ve performans vadeder. Geniş ekranlı, ultra yüksek çözünürlüklü, düşük tepki süreli, Smart TV destekli, ince panelli de dahil pek çok model bulmak mümkündür. Farklı marka ve model seçenekleri ile sizlere ulaşan televizyonların çoklu ortam ve bağlantı birimleri de farklılık gösterir. Ekran ve ses performansı markaların geliştirdiği özel görüntü iyileştirme sistemleri ile artırılabilir. Kolay kullanım sunan OLED TV önerilen şekilde muhafaza edildiğinde uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sağlar.

OLED TV çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Marka uzmanlarınca geliştirilen çeşitli yazılımlar, donanım bileşenleri, servisler ve uygulamalar televizyonlara entegre edilir. Böylece teknik özelliklerin mevcut verimliliği artırılır. Farklı kullanıcı beklentilerini ideal şekilde karşılamak adına, OLED televizyon nitelikleri farklılık gösterir. OLED teknolojisine sahip ürünlerin diğer ekran özellikleri, ağırlıkları, panel boyutları, duvar montaj destekleri, multimedya ve bağlantı seçenekleri birbirinden farklı olabilir. 4K HDR, Ultra HD Smart, Android, Smart OLED TV serileri en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Kullanılan teknolojiler TV fiyatları üzerinde etkili olabilir. Ekran boyutu, kullanıcıların model seçiminde dikkat ettiği özelliklerden birini temsil eder. 32, 55, 60, 65, 100 inç OLED TV boyutları da daha küçük veya büyük ekran ölçüsüne sahip kreasyonlar da satışa sunulabilir. Boyut ve çözünürlük, fiyatlandırmayı etkiler. Örneğin aynı ekran boyutuna sahip 4K UHD OLED TV fiyatları ile daha düşük piksel sayısına sahip ürün fiyatları arasında fark bulunması muhtemeldir.

OLED TV Nedir?

OLED televizyon nedir ya da en iyi OLED TV hangisi türevi sorular ile karşılaşıldığından, bu teknolojinin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. OLED TV nedir ve OLED TV özelliği nedir sorularına verilebilecek en kısa yanıt, bu sistemin etkili kontrast ve renk sayısı üretebilen bir ekran teknolojisi olduğudur. Organic Light Emitting Diode kelimelerinin kısaltması olan OLED, ışık yayma özelliğine sahip pikseller aracılığı ile görüntü oluşturan teknolojidir. Pikseller üzerinden üretilen ışıklar, siyahın en organik biçimde görüntülenmesini sağlar ve bu da çarpıcı bir keskinlik sunar. Diğer renklerin de eklendiği optimizasyon sonucunda ise yüksek kontrast değerinin yanı sıra yüksek renk tayfı, renk derinliği, imaj netliği ve renk yoğunluğu sağlanır. Birbirine yakın renk tonları arasındaki farklılıklar dahi kolayca fark edilir, görüntüler daha doğal ve gerçekçi şekilde ekrandan yansır. 4K OLED TV nedir sorusunu yanıtlarken diğer teknik ve tasarımsal nitelikleri de hesaba katmak gerekebilir. Örneğin, görüntü kalitesi diğer ekran özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Maksimum verim elde etme noktasında, son teknolojili ürünler bir adım öne çıkar.

OLED TV Ekranların Özellikleri

OLED televizyon serilerinin teknik altyapısı ve fiziksel tasarımı çeşitlilik gösterir. Ekran boyutu ve çözünürlük kalitesi önemli belirleyenler arasında gösterilir. Ultra yüksek çözünürlüklü 43, 49, 55, 65 inç OLED TV seçkileri, 40, 50, 60, 65 inç OLED 4K TV üretimleri ve daha nicesi sizlere sunulur. Geniş ekranda seyir keyfi isteyenlerdenseniz 140, 165 ekran OLED TV’leri inceleyebilirsiniz. Daha minimal ürün arayışındaysanız 24, 42, 46, inch OLED TV tasarımları size hitap edebilir. Ürünlerin yenileme hızları, maksimum parlaklık değerleri, kontrast oranları, HDR teknolojileri, resim formatı çeşitlilikleri ve panel türleri de birbirinden farklı olabilir. Yenileme hızı ekranın saniyedeki güncellenme hızıdır ve Hertz cinsinden belirtilen bu değer arttıkça hareketli görsel içeriklerin görüntüleme kalitesi de artar. Aksiyon türü film, dizi ve spor müsabakaları aktarılırken bulanıklık, renk ve piksel kaybı yaşanması önlenir. Böylece sinematik deneyim vadeden görsel içerikler sizleri karşılar. Bu tür bir model arayışındaysanız OLED 240 Hz TV seçkileri sizin için iyi bir tercih olabilir.

Multi Fonksiyonel OLED TV Çeşitleri

OLED TV'ler farklı fonksiyonellik standartlarına sahip olabilir. Cihaz üzerinde yer alan soketler, televizyonun çoklu ortam destekleri, Smart TV özellikleri, kablosuz kullanım seçenekler işlevselliği doğrudan etkiler. OLED TV karşılaştırma yaparken, ekran özelliklerinin yanı sıra, cihazın ne gibi fonksiyonlar gerçekleştirebildiğini incelemek önemlidir. İçerisinde karasal, analog, kablo TV ve HD uydu alıcısı bulunan dahili uydu alıcılı modeller sayesinde haricen uydu ekipmanı almanıza gerek kalmaz. Dahili Wi - Fi ve Bluetooth özellikli ürünler kablosuz internet, veri aktarımı ve aygıt eşleştirme avantajlarını beraberinde getirir. USB, HDMI, ethernet ve HDMI - CEC girişi bulunan 4K Ultra HD OLED TV seçkileri de geniş bir kullanım alanı sunar. Bağlantı portlarının sayıları ve sürümleri farklılık gösterebildiğinden, satın alım sürecinde bu bağlantı birimlerinin özellik detaylarına bakmak faydalıdır. En ucuz OLED TV fiyatlarından en son teknolojili televizyonlara değin aradıklarınızı Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı OLED TV’ler

Gelişen teknolojinin etkisi OLED TV modellerinde de kendini belli eder. Ürünlerin toplam ağırlıkları, stant tipleri, çerçeve ölçüleri, panel tipleri, renkleri birbiri çeşitli farklılıklar içerebilir. Standart çerçeve, ince veya ultra ince çerçeve tasarımlı televizyonlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. OLED televizyon fiyatları tasarıma bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Kaliteli malzemeden üretilen, geniş ekranlı ve ultra slim çerçeveli ürünler ergonomileri ile dikkat çeker. İnce, hafif fakat dayanıklı 4K veya 1080P OLED TV modelleri uzun süre keyifli bir kullanım vadeder. Duvara montaj desteği bulunan seçkiler ise alandan tasarruf etmenize imkân tanır. Konsol üstünde kullanım için özel stant tasarımına yer veren TV’ler düz zemin üzerinde dengeli biçimde durarak güvenli ve konforlu bir alan yaratır. Bağlantı portlarının ve hoparlörlerin konumu, renk tasarımı ve yüzey teması da estetik görünüme katkı sağlar. Çeşitlilik sayesinde hem bütçenize uyacak hem de tarzınıza ve oda dekorasyonunuza kolayca adapte olabilecek 4K OLED TV fiyatları ve modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

OLED TV Fiyatları

OLED TV fiyatları hem ürünlerin özelliklerine hem de marka indirimlerine ve kampanyalara göre değişebilir. Fiyat performans beklentinizi karşılayacak, avantajlı satın alım gerçekleştirmek adına aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz:

Birbirinden farklı niteliklere sahip pek çok OLED TV Akakçe seçenekleri sizleri bekliyor. Ürünleri inceleyebilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilir, markalar üzerinden araştırmalar yapabilir ve dilediğiniz modele avantajlı şekilde sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.