Samsung Televizyon & TV

Samsung Televizyon & TV Fiyatları

121 farklı Samsung Televizyon & TV için fiyatlar listeleniyor.

Onvo Televizyon Dijitsu Televizyon Philips Televizyon Samsung Televizyon Axen Televizyon Awox Televizyon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

55 inç / 140 cm50 inç / 127 cm4KFull HDOLEDQLEDAndroid TVGoogle TV 20232022Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Samsung Kaydet

Fiyatı
- 0 - 5.000 TL5.000 - 7.000 TL7.000 - 9.000 TL9.000 - 11.000 TL11.000 TL üstü
Markası Samsung Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu USB Port Sayısı Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı Bluetooth Versiyonu Seri Enerji Sınıfı SatıcıToplam 147 satıcı. Ürün Puanı

Mikado 5 1 Ses SistemiSamsung Galaxy Z Flip 3 Fiyat55 Ekran TV Fiyatları75 inç Televizyon43 inç TVSmart TVSamsung SoundbarSamsung Projeksiyon CihazıSamsung Uzaktan KumandaSamsung Televizyon Askı AparatıSamsung Müzik SetiSamsung Diafon

En Popüler Samsung Televizyonlar

Samsung Televizyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Samsung Televizyon & TV Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Televizyon & TV

Televizyon kullanımı önemli olan ev ve ofis ortamlarında gelişmiş özelliklere sahip Samsung televizyon modelleri tercih edilebilir. Yüksek görüntü kalitesine sahip olan Samsung televizyonlar farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Kullanım alanının boyutuna bağlı olarak 32 inch değerinden 80 inch değerine kadar pek çok farklı model tercih edilebilir. 4K ve 8K gibi en gelişmiş çözünürlük değerlerinde görüntü sunan Samsung TV modelleri farklı ekran teknolojilerine sahiptir. LED ve QLED olarak ayrılan ekran panelleri aynı zamanda oval, ince çerçeveli görünümdedir. Curved olarak bilinen oval ekran tasarımı sayesinde görüntülerin ve sahnelerin gerçekliği büyük oranda artar. Ayrıca ince çerçeve tasarımı da seyir zevkini arttıran özelliklerden biridir.
Televizyon markaları arasında kullanıcıların en çok dikkatini çeken seçenekler arasında bulunan Samsung, teknoloji öncüsü olarak pek çok yeni modeli kullanıcılara sunar. İnternetli televizyon Samsung gibi modeller özellikle Smart özellikleriyle dikkat çeker. Samsung 60, 18, 149, 155 ekran TV modelleri farklı boyut seçenekleri arayan kullanıcılar için ideal seçenekleri sunar. Samsung büyük ekran TV fiyatları özellikle küçük boyutlu modellere göre daha yüksek olabilir. En iyi Samsung TV seçenekleri arasında farklı ekran boyutuna sahip ürünler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Samsung yeni televizyon ürünlerini takip ederek güncel teknolojilere ilk siz sahip olabilirsiniz. Samsung televizyon modelleri sahip olduğu teknolojik özelliklere ek olarak pek çok tasarım detayıyla da ön plana çıkar. Samsung beyaz televizyon gibi çok tercih edilen sade renkleri şık şekilde kullanan modelleri evinizin ve ofisinizin en güzel köşelerinde kullanabilirsiniz. Samsung televizyon ürünlerini incelemek ve satın almak için Akakçe’nin geniş ürün yelpazesini takip edebilirsiniz.

Samsung Televizyon Modelleri

Teknoloji devi Samsung tarafından üretilen televizyon modelleri piyasada bulunan en rekabetçi ürünleri barındırır. Samsung televizyonlar kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere birbirinden farklı modellere sahiptir. Beğenileri üzerinde toplayan Samsung TV modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Televizyon modelleri arasından seçim yaparken ürünün sahip olduğu özellikler son derece önemlidir. Bu özelliklerin dağılımı ilk olarak ekran boyutuna göre değerlendirilebilir. Samsung 42, 60 inch TV gibi seçenekler kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanan farklı ekran boyutlarını ifade eder. Büyük alanlarda kullanılmak üzere geniş ekrana sahip TV modelleri tercih edilebilir. Samsung 106, 110, 139, 160, 170 ekran TV seçenekleri arasından beklentilerinize en iyi şekilde cevap veren modeli tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerde bulunan ekstra özellikler de fonksiyonel anlamda avantaj sağladığı için tercih sebebi olabilir. Samsung 3D TV gibi modeller temel fonksiyonlara ek pek çok avantajlı kullanım özelliği sunduğu için kullanıcıların beğenisini kazanır.

Samsung TV Ekran Boyutu

Televizyon kullanımında en önemli parametrelerden biri olarak ekran boyutu gösterilebilir. Büyük ekrana sahip Samsung 126, 139 ekran TV fiyatları diğer modellerden daha yüksek olabilir. En ucuz Samsung TV ürünlerinden başlayarak tüm modeller için çeşitli ekran boyutları bulunabilir. Samsung LED Smart TV ürünleri arasında bulunan Samsung 107, 120 ekran televizyon fiyatları gibi önemli parametreleri ekran boyutuna göre değerlendirmek mümkündür. Samsung televizyon 140 ekran gibi büyük boyutlu modeller özellikle geniş ortamlarda kullanılabilir. Samsung küçük TV modelleri ise evlerden ofislere kadar çeşitli ortamlarda tercih edilebilir. Samsung Full HD TV seçenekleri ekran boyutunda bağımsız olarak 1080P görüntü kalitesi sunar. Samsung Android TV fiyatları da diğer tüm modellerde olduğu gibi ekran boyutuna büyük oranda bağımlıdır. Seyir keyfini arttırmak için büyük ekran boyutuna sahip cihazlar tercih edilebilir. Bu doğrultuda Samsung 100, 120, 150 ekran TV modelleri her ortamda üstün seyir keyfi sağlamak için ideal ürünlerin arasında yer alır. Büyük ekran boyutuyla Samsung 55 inç TV fiyatları avantajlı seçeneklerle değerlendirilebilir.

Samsung Televizyon Curved Ekran Seçenekleri

Samsung 4K ultra HD TV modelleri üstün çözünürlük değeri ile ideal bir seyir zevki sunar. Seyir zevkini arttırmak için kullanıcılara sunulan tasarım teknolojilerinden biri oval ekranlar olarak gösterilebilir. Görüntülerin akıcılığını sağlayan curved ekran teknolojisi sayesinde kendinizi görüntünün içinde hissedebilirsiniz. Curved ekran teknolojisine sahip Samsung 4K TV fiyatları diğer modellere kıyasla daha yüksek olabilir. Oval ekranlı televizyon modelleri de diğer ürünlerde olduğu gibi farklı ekran boyutu seçenekleriyle tercih edilebilir. Samsung 42 inç TV gibi büyük ekranlı modeller için daha çok oval ekran seçeneği bulunsa da küçük ekran boyutuna sahip ürünler için de oval ekranlar kullanıcılara sunulur. İzleyiciyi ekranın merkezine konumlandıran oval ekranlar aynı zamanda 3D görüntüleri de daha etkili şekilde aktarır. Görüntülerin gerçekçilik oranını arttıran bu ekran teknolojisi ile siz de sevdiğiniz dizi ve filmleri en kaliteli şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Televizyon Avantajları

Kaliteli televizyon modellerini kullanıcılara sunan Samsung ürünlerini tercih etmek için pek çok farklı sebep bulunabilir. Bu ürünlerin sağladığı avantajlar ekran boyutundan görüntü kalitesine kadar pek çok farklı noktada değerlendirilebilir. Samsung TV yorumları sayesinde farklı modeller arasından seçim yaparken tüm cihazlara ait kullanıcı deneyimlerini okuyarak değerlendirebilirsiniz. Samsung TV’ler ile elde edilen avantajlı özellikleri hem kısa hem de uzun süreli kullanım deneyimleri sayesinde gerçek kullanıcılardan öğrenebilirsiniz. Üstelik televizyon fiyatları noktasında da avantaj sağlamak için Samsung TV kampanyası seçeneklerini takip edebilirsiniz. Samsung 4K smart TV modelleri kablosuz ağlara bağlanarak birbirinden farklı uygulamalara giriş yapmak için kullanılabilir. Böylece akıllı TV özelliği bulunan Samsung 55, 108, 123 ekran TV modelleriyle online platformlarda bulunan dizi, film ve videoları takip edebilirsiniz. Samsung UHD TV cihazları sayesinde sevdiğiniz içeriklerin keyfini yüksek görüntü kalitesiyle çıkarabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesine sahip Samsung akıllı TV modelleriyle kaçırdığınız dizileri tekrar izleyebilir, istediğiniz içerikleri kaydedebilirsiniz. Siz de birbirinden farklı avantajlara sahip olmak için Samsung TV modelleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı tercih edebilirsiniz.

Samsung Televizyon & TV Fiyatları

Çeşitli özelliklere sahip Samsung Full HD TV modellerini fiyat etiketleri arasında geniş bir çeşitlilik görülebilir. Samsung LED TV fiyatları ürünlerin sahip olduğu ekran boyutu, çözünürlük değeri ve tasarım gibi detaylara göre çeşitlenir. LED modellerin bir diğer alternatifi olan Samsung OLED TV seçenekleri ise gelişmiş görüntü kalitesi ve renk detaylarıyla yüksek seyir keyfi sunar. Birbirine göre farklı avantajlar sunan Samsung 55 inch TV modellerinin fiyatları da bu avantajlara göre belirlenir. Cihazda tercih edilen ekran türüne göre Samsung oval, LCD, plazma TV fiyatları arasından seçim yaparken öncelikle ürün beklentilerinin belirlenmesi gerekir. Beklentiler doğrultusunda ürün özellikleri ve fiyat etiketleri birlikte değerlendirilebilir. Böylece kullanıcı ihtiyaçlarına en uygun özelliklere sahip televizyon modelleri belirlenebilir. Samsung televizyon fiyatları için avantajlı seçenekleri değerlendirirken çok sayıda ürün seçeneği arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modelleri bulmak için Akakçe’nin geniş ürün yelpazesini tercih edebilirsiniz. Siz de istediğiniz Samsung LED TV modeline kampanyalı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!