Sony Televizyon & TV

Sony Televizyon & TV Fiyatları

57 farklı Sony Televizyon & TV için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Philips Televizyon Awox Televizyon LG Televizyon Samsung Televizyon Axen Televizyon Onvo Televizyon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 20212022OLEDQLEDSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Sony Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Sony Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 124 satıcı. Ürün Puanı

190 Ekran TelevizyonSmart TelevizyonSony SoundbarSony Uzaktan KumandaSony RadyoSony Müzik SetiSony Güvenlik Kamerası SetiSony PikapSony MP3 ÇalarSony Ev Sinema HoparlörüSony AmplifikatörSony Ses Kayıt Cihazı

En Popüler Sony Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Sony Televizyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sony Televizyon & TV Sıkça Sorulan Sorular

Sony Televizyon & TV

Sony televizyon modelleri kaliteyi zarif görünüm ile buluşturur. Farklı kullanıcı beklentilerine hitaben, ürün çeşitliliği de geniş bir yelpazeden sizlere ulaşır. Ürünlerin ekran özellikleri, ses çıkış güçleri birbirinden farklı olabilir. Televizyonların multimedya birimleri, bağlantı seçenekleri, fiziksel yapıları ve enerji tüketim nitelikleri modelden modele değişkenlik gösterir. Geniş ekranlı modeller, kablosuz bağlantılı TV modelleri, yüksek çözünürlüklü olanlar ve daha nicesi satışa sunulur. Akıllı TV seçkileri ve ultra ince panelli seriler dikkat çeker. Sony marka teknolojilerinden beslenen ürünler kendi klasmanı içerisinde bir adım öne çıkar. Keyifli bir izleme deneyimi sunan özelliklerden beslenen Sony televizyonlar ergonomik, sağlam ve modern görünümleriyle de ilgileri üzerine çekmeyi başarır.
Sony televizyon modellerinde yer alan özellikler, kullanıcı beklentilerini ideal şekilde karşılamayı önceler. En ucuz Sony TV serilerinden Sony Bravia TV seçkisine ve Sony yeni televizyon üretimlerine değin geniş bir liste sizlere sunulur. Yüksek hız ve etkili performans sağlayan teknik donanıma markaya özgü yazılım, program ve servisler eşlik eder. Böylece, mevcut özelliklerin verimliliği de artar. Örneğin yüksek dinamik kontrast, HDR desteği, ekstra netlik teknolojisi, piksel iyileştirme gibi özellikler entegre edilen Sony 4K TV modelleri hali hazırda sunulan yüksek çözünürlüğün kalitesini daha da artırır. Böylece gerçekçilik ve netlik de doğru orantılı olarak iyileştirilmiş olur. Uydu alıcılı Sony televizyonlar haricen uydu kutusu, kablosu veya kumandası alma gerekliliğinden sizleri kurtarır. Böylece hem ekstra masraf yapmanızı hem de TV etrafında kalabalık oluşmasını önler. Ekran boyutu çeşitliliği gereksinim duyduğunuz ölçülerde TV sahibi olmanıza imkân tanır. Sony dev ekran, küçük televizyon ya da daha ortalama boyutlu ürün almanız mümkündür. Sony 32, 43, 50, 55, 65 inç TV’ler rahatlıkla bulunabilir. Ses, bağlantı, dizayn, fonksiyonellik gibi hususlarda da geniş bir çeşitliliğin sizleri karşıladığını eklemek gerekir.

Sony Televizyon Modelleri

Sony Android, LED, OLED, Smart TV ve daha pek çok model ürün imal edilir. Ekran boyutu, çoklu medya desteği ve ekran teknolojileri model çeşitliliğini artıran faktörler arasındadır. Ürünlerin cm veya inç değerleri, televizyon boyutunu belirleme noktasında öncül konumdadır. Sony 32, 55 inç TV ya da “cm” cinsinden belirtilen Sony 125, 127, 150 ekran TV modelleri farklı boyut seçeneklerini ifade eder. Sony LED TV fiyatları 106, 102 ekran olduğunda farklı, daha küçük ya da büyük boyutlu olduğunda farklı olabilir. Çözünürlük de son derece önemli bir diğer faktördür. Örneğin, ultra yüksek çözünürlük sunan 4K ve 8K kaliteli Sony TV’ler, renklerin gerçekçi, canlı ve net biçimde ekrandan yansımasını sağlar. Geniş multimedya seçeneklerine yer veren Sony TV modelleri ise işlevselliği ve konforu ile ön plana çıkar. Aradığınız Sony televizyonlar Akakçe’de sizleri bekliyor! Smart TV özellikli olanlar, Android işletim sistemli Sony LCD, plazma TV modelleri, geniş kablosuz bağlantı seçeneği bulunan Sony QLED TV’ler de dahil pek çok modeli inceleyebilir, fiyat - performans beklentilerinizi karşılayanlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Fonksiyonel, Şık ve Kaliteli Sony TV’ler

Sony TV yorumları, yenilikçi ürünlerin fonksiyonelliğini gözler önüne serer. Kalınlık, ağırlık, duvar montaj desteği, panel rengi gibi tasarımsal nüanslar modelden modele değişkenlik gösterir. Farklı boyutlardaki ürünlerin tasarımı benzer olabileceği gibi farklı da olabilir. Örneğin, Sony 106 ekran LED TV seçkilerinde ya da Sony 30, 79 inç TV’lerde ince çerçeve tercih edilebilir. Aynı boyutlu kimi modeller standart kalınlıktayken, kimileri ultra slim yapıda olabilir. Android işletim sistemli Smart TV seriler işlevsellik beklentisi yüksek olan kullanıcılara hitap eder. İnternet tarayıcılı, çevrimiçi mağazadan uygulama yükleme ve çalıştırma yapabilme özellikli, akıllı etkileşim sistemli ürünler fonksiyonel Sony TV satın almak isteyenlerin ilgisini çeker. Bluetooth, ekran yansıtma, Miracast, Chromecast, program rehberi, ses ile TV kontrol etme, USB üzerinden veri görüntüleme gibi multimedya özelliklere sahip modeller de fonksiyonelliği ile dikkat çeker.

Üst Düzey Seyir Keyfi Sunan Sony Televizyon Seçkileri

Görsel içerikleri kaliteli şekilde izleme olanağı, ekran ve ses teknolojileri ile sağlanır. 65 inç Sony televizyonlardan Sony OLED TV 55 inç serilere ve 36 inç LED TV Sony üretimlerine değin pek çok model farklı ses ve görüntü teknolojilerine sahip olabilir. Doğal ve derin görüntüler için Live Colour, dinamik kontrast ayarlama, XR upscaling, X Motion netlik teknolojisi, XR Super Resolution gibi özellikler devreye girer. Dinamik kontrast, en koyu siyah ile en açık beyaz üzerinden, sahnenin renk şemasına göre, kontrastı düzenli olarak optimize eder. Kaliteyi artıran bir diğer unsur ise ekranın saniyede kaç kere yenileneceğini belirleyen güncelleme hızıdır. Görüntü kalitesine eşdeğer ses tasarımı da Sony televizyonların özellikleri arasında dikkat çeker. Yüksek ses çıkış gücüne sahip teknolojik hoparlör sistemleri işitsel içerikleri akıcı, net ve detaylı şekilde duymanıza odaklanır.

Sony Televizyon & TV Fiyatları

Sony TV fiyatları, ürünlerin özelliklerine, kullanılan teknolojilere ve tasarımsal dokunuşlara göre farklılıklar gösterebilir. Ses ve görüntü performansını iyileştiren Dolby Digital, HDR, Dolby Atmos gibi teknolojilere yer veren Sony 4K TV fiyatları daha klasik modellere nazaran farklı olabilir. Ayrıca, Sony televizyon kampanyaları, özel fırsatlar ve dönemsel indirimler de etkilidir. Ekran boyutu fiyatlandırmaya etki eden faktörlerden biridir. Örneğin, Sony 80, 82 ekran televizyon fiyatları ile Sony 72, 102, 140 ekran TV fiyatları arasında değişiklik olması muhtemeldir. Benzer teknik ve tasarımsal altyapıya sahip Sony televizyon fiyatları 127 ekran modelde farklı, daha küçük ya da büyük Sony televizyonlarda farklı olabilir. Çözünürlüğün de belirleyici olabileceğini eklemek gerek. Farklı panel teknolojilerine sahip olan LED, LCD ve OLED televizyon fiyatları değişkenlikler içerebilir. Bununla birlikte, fiyatlandırmada ekran çözünürlüğü ve fonksiyonellik de etkilidir. Smart TV özellikli Sony OLED TV fiyatları ile bilişsel zekâlı Sony Bravia TV fiyatları farklılık gösterebilir.

Sony Televizyon Seçimine Dair Öneriler

Gelişen teknoloji sayesinde içerikleri zenginleşen televizyonlar geniş bir ihtimaller listesi sağlar. Fiyat performans beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacak ürünler arasından doğru seçim yapmak, uzun süre keyifli kullanım açısından son derece önemlidir. Beklentilerinize hitap eden ürünü bulmaya yardımcı olması adına, aşağıda yer alan hususları dikkate alabilirsiniz.

Sony 60 inç TV 4K modelleri, ultra yüksek çözünürlüklü televizyonlar, akıllı ev sistemleri ve daha nicesi Akakçe’de! Ürünlerin fiyatlarını ve özelliklerini inceleyebilir, beklentilerinize uyan modeli kolay ve keyifli biçimde sahip olabilirsiniz.