Vileda

Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti

En Popüler 5. Temizlik Seti (4 yorum)
Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti
Seçenekler:

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.189,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 7 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Prime

Ürün Özellikleri: Pedallı, Otomatik Sıkma, Plastik, Vileda Turbo... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (11)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Vileda Ultramax Mikrofiber Yedek Mop
Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti+Vileda Ultramax Mikrofiber Yedek Mop
Amazon Türkiye 1.308,56 TL Ücretsiz kargo Birlikte GörPttavm 1.691,79 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Vileda Temizlik Setleri
Benzer Ürünler

Vileda Ultramat Turbo

Etkin temizlik performansı ile hem profesyonel şirketlerin hem de bireysel kullanıcıların beklentilerini karşılayan Vileda Ultramat Turbo yaşam alanlarında farklı temizlik çözümleri sunar. Vileda Ultramat Turbo geliştirilen yapısı sayesinde en kirli alanlarda dahi derinmemesine hijyen sağlar.

Vileda Ultramat Turbo temizlik setinin tercih edilirliğini artıran özellikleri arasında fonksiyonel kullanımı yer alır. Standart moplar sadece yer temizliği için kullanılırken Vileda Ultramat Turbo özel mikrofiber mop başlığı sayesinde ahşap, cam ya da fayans zeminlerde kullanılır.

Cam fiber malzeme kullanılarak üretilen pedal, dayanıklılığı sayesinde ürünün uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Dönme hızı ve teleskopik sap kullanıcıların isteğine göre çeşitli hız ve boyutlarda ayarlanabilir. Kişilerin bireysel kullanımlarına özel ayarlanabilen Vileda Ultramat Turbo temizlik sonrası meydana gelen bel, sırt ve boyun ağrısı gibi sorunları en aza indirmeye yardımcı olur.

Vileda Ultramat Turbo

Vileda Ultramat Turbo Pedallı Temizlik Sistemi

Farklı çalışma sistemi sayesinde temizlik yapmaya konforlu bir boyut kazandıran Ultramat Turbo minimum fiziksel enerjiyle geniş alanlara hijyen kazandırma olanağı sunar. Ergonomik tasarımı, kullanım kolaylığını desteklerken aynı zamanda hızlı ve etkili temizlik yapmaya yardımcı olur.

Çalışan bireylere temizlik yaparken zamandan tasarruf etme imkânı sunar. Uzun ömürlü, dayanıklı ve minimal boyutlara sahip olan ürün, pek çok farklı açıdan kullanıcıların beklentilerini karşılar. Standart yüzey temizleme paspaslarına göre oldukça geliştirilen Vileda Ultramat Turbo seti içerisinde yer alan mop fonksiyonel kullanım sağladığından hem silme hem de kurutma görevinde aktif rol oynar.

Basma kuvvetiyle çalışan Vileda Ultramat Turbo pedalı özellikle ev kadınları için hayatı kolaylaştıran yardımcılarındandır. Siz de konfordan ödün vermeden temizlik yapmak için dilerseniz Vileda Ultramat Turbo pedallı temizlik seti ürününü seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Ultramat Turbo set fiyat olarak standart moplardan ayrılsa da başarılı sonuçları ve rahat kullanımıyla fiyat performans ürünü olduğunu ortaya koyar.

Vileda Ultramat Turbo Değişim

Vileda Ultramat Turbo Nasıl Kullanılır?

Vileda Ultramat Turbo kullanımı, ürünü yeni alan kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer alır. Pedal sistemine sahip kovasıyla birkaç adım öne çıkan Vileda Ultramat Turbo kullanımı için öncelikle kovanın haznesine temiz su doldurulması gerekir. İstek dahilinde içerisine çeşitli yüzey temizleyiciler eklenebilir.

Maksimum düzeyde verim almak amacıyla bu aşamada kullanıcıların zeminin özelliklerine uygun yüzey temizleyicisi kullanması önerilir. Sonrasında teleskopik sap kısmının uç kısmına mikrofiber mop takılarak silme işlemine başlanabilir. Suyun içerisinde yıkamak ve mopu kurulamak için yerde düz dururken üzerinde duran klipse basarak katlanmasını sağlayabilirsiniz.

Katlama işlemi yapmadan kovanın içerisine yerleştirilemeyen mop aynı zamanda pedal sisteminde kullanılmaz. Temiz suyun içerisinde kirlerden arındığına emin olduğunuz mopu fazla suyundan arındırmak için sıkma bölümüne yerleştirebilirsiniz.

Mop alana yerleştirilmesinin ardından sap kısmından sabit tutularak pedala ayak yardımıyla basılmalıdır. Pedala hızlı basıldıkça Vileda Ultramat Turbo daha hızlı döner ve mop maksimum düzeyde kurur. Yerlerin öncelikle genel temizliğini yapmak için mopu ekstra kurutmaya gerek yoktur.

Islak ve kuru kullanım imkânı sunan Vileda Ultramat Turbo akla gelebilecek hemen her alanda tercih edilebilir. Ulaşılması zor köşelere ve koltuk altının en dip noktalarına uzayabilen sap özelliği sayesinde erişebilirsiniz. Kış aylarında ısınma sistemleri nedeniyle duvarlarda sıkça yaşanan islenme ve kararma sorunları Vileda Ultramat Turbo sayesinde geride kalır.

Nemli mop sayesinde duvar kağıdı, fayans veya normal yüzeyler pratik şekilde silinebilir. Dilerseniz Vileda Ultramat Turbo kullananlar tarafından yapılan Vileda Ultramat Turbo yorumlarını inceleyerek pedal sisteminin nasıl kullanıldığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca konforlu temizliği destekleyen tasarımın hangi amaçlarla nerelerde kullanıldığını öğrenerek fonksiyonel kullanım sağlamak mümkündür.

Vileda Ultramat Turbo Kullanım

Vileda Ultramat Turbo Ürünü Benzerlerinden Ayıran Özellikler

Son dönemlerin popüler ürünleri arasında yer alan Vileda Ultramat Turbo fonksiyonel özellikleri, dayanıklı yapısı ve şık görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Ultramat turbo Vileda benzerleri ile karşılaştırıldığında pek çok farklı özelliğiyle ön plana çıkar.

Özel pedal sistemi sayesinde rakiplerini geride bırakan Vileda Ultramat Turbo pedallı temizlik sistemi, konforlu şekilde temizlik yapmaya yardımcı olur. Vileda Ultramat Turbo tek bir ürünle zemin, duvar ve cam gibi birbirinden farklı alanları temizlemeye olanak sağlar.

Set içerisinde sunulan %100 mikrofiber bezler, en ufak kir ve tüyleri temizleyerek kusursuz bir görünüm sunar. Ergonomik pedalı sayesinde kolayca kontrol edilen Vileda Ultramat Turbo hazneye yerleştirilen bezin saniyeler içerisinde hızla kurumasına yardımcı olur.

Vileda Ultramat Turbo Zemin

Vileda Ultramat Turbo Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Fonksiyonel kullanımıyla ön plana çıkan Vileda Ultramat Turbo çeşitli alanlar için farklı temizlik çözümleri sunar. Vileda Ultramat Turbo temizlik seti özelliklerinin artı ve eksinin noktaları şu şekilde özetlenebilir:

 • Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan Vileda Ultramat Turbo set halinde sunulduğundan kullanıcılar temizlik sırasında ihtiyaç duydukları tüm parçalara aynı ürünle ulaşabilir.
 • %100 mikrofiber başlığa sahip olan Vileda Ultramat Turbo, birbirinden farklı yüzeylerde kusursuz temizlik sağlar. Fayans ya da parke gibi pek çok farklı zeminde üstün temizlik şansı sunar.
 • Çamaşır makinesinde yıkanabilir mop paspasları, kullanıcıları elde yıkama zahmetinden kurtarır. Paspasların özel dokusunu kaybetmemesi amacıyla düşük sıcaklıklarda yıkanması önerilir.
 • Duvar seramiği, cam yüzey ve duvar kağıdı gibi yüzeylerde kullanılabilir teleskopik sap, kolay temizlik imkânı sunar. Teleskopik sap kullanıcıların boyuna göre kısaltılabilir ya da uzatılabilir.
 • İdeal emiciliği sayesinde yüzeylerde fazla su kalma sorunu ortadan kaldırır. Ürün tüm yüzeylerde başarılı temizlik sağlar.
 • Temizlik sırasında mop, sıkma haznesine kolay bir şekilde yerleştirilebilir ve su sıçratma durumu yaşanmadan sıkma işlemi gerçekleştirilebilir.
 • 1 dakikada ortalama 1000 defa dönen hızlı başlık sistemi ve pedal mekanizması etkili temizlik imkânı sunar.
 • Vileda Ultramat Turbo geri dönüşümlü materyaller kullanılarak üretildiğinden çevreci bir içeriğe sahiptir.
Vileda Ultramat Turbo Kutu

Vileda Ultramat Turbo Fiyatları

Özel olarak geliştirilen pedal sistemi sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesinden tam puan alan Vileda Ultramat Turbo yoğun ilgiyle karşılanır. Ev ya da iş yeri gibi pek çok farklı yaşam alanını derinlemesine temizlemeye olanak sağlayan Vileda Ultramat Turbo zahmetsiz kullanımıyla ön plana çıkar.

Vileda Ultramat Turbo modelinin fonksiyonel özellikleri kadar fiyatı da oldukça merak edilir. Yüzey temizleyici paspas arayışı olan kullanıcıların en çok araştırdığı konular arasında Vileda Ultramat Turbo fiyatı yer alır.

Vileda Ultramat Turbo komple set halinde satışa sunulduğundan benzerlerine göre üst segmenette görülse de daha avantajlı olduğu söylenebilir. Set içerisinde temizlik sırasında ihtiyaç duyulan pek çok malzeme yer alır.

Seçim yapmadan önce farklı çalışma prensibi ve kaliteli yapısıyla beğeni kazanan Vileda Ultramat Turbo özellikleri incelenebilir. Vileda Ultramat Turbo seçenekleri arasında fiyat ve içerik karşılaştırması yapabilirsiniz. Vileda ultramat turbo en ucuz seçeneklerine ulaşmak için kampanya ve indirim dönemleri takip edilebilir.

Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti Fiyat Analizi

Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti Özellikleri

Pedallı:
Otomatik Sıkma:
Kova Malzemesi:   Plastik
Seri:   Vileda Turbo
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Pedallı Temizlik Seti Vileda Turbo Temizlik Seti

Ortalama Puan
5.0 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ÇB 20 yorum
  27 beğeni
  Çiğdem B. İstanbul 23 Nisan 2021
  Pahalı olması dışında mükemmel bir ürün. Uzun zamandır kullanıyorum zeminde ıslaklık bırakmıyor ve her yere kolayca giriyor. Bezi çok kaliteli.
 • TG 9 yorum
  36 beğeni
  Tülay G. 28 Ocak 2021
  Ürünü bugün kullanma imkanım oldu ve gerçekten beğendim. Fiyatı biraz pahalı ancak uzun süre kullanım için uygun görünüyor. Görseldeki halinden tek farkı paspası bana biraz ince geldi. Bunun dışında silerken her yere girebiliyor ve pedallı olması sayesinde sıkma işleminde yormuyor.
 • 7 yorum
  10 beğeni
  Mustafa Ö. İstanbul 18 Temmuz 2020
  Harika bir ürün
 • MK 1 yorum
  14 beğeni
  Muazzez K. 4 Haziran 2020
  Yuvarlak paspas çıkmadı
  • Alışverişçi resmi

Vileda Ultramax Turbo Temizlik Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vileda Ultramax Turbo Temizlik SetiVileda Turbo Temizlik SetiVileda Spino Ultra Temizlik SetiVileda Turbo 2in1 Temizlik Seti
 Vileda Ultramax Turbo Temizlik SetiVileda Turbo Temizlik SetiVileda Spino Ultra Temizlik SetiVileda Turbo 2in1 Temizlik Seti
Fiyat 1.189,90 TL
11 satıcı
690,94 TL
25 satıcı
485,00 TL
25 satıcı
839,90 TL
13 satıcı
Popülerlik5. Popüler Temizlik Seti1. Popüler Temizlik Seti3. Popüler Temizlik Seti4. Popüler Temizlik Seti
Ortalama Puan4 yorum46 yorum--
PedallıVarVar-Var
Otomatik SıkmaVarVarVar-
Kova MalzemesiPlastikPlastikPlastikPlastik
SeriVileda TurboVileda TurboVileda Spino Vileda Turbo
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı