Tefal Tencere

Tefal Tencere Fiyatları

103 farklı Tefal Tencere için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Karaca Tencere Tefal Tencere Taç Tencere Hascevher Tencere Gülsan Tencere Schafer Tencere

Fiyatı Düşen Tefal Tencereler

24 cm26 cm32 cmÇelikGranitDerinPilav7 Parça8 ParçaSetSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Tefal

Markası Tefal Özellikler Türü Malzeme Türü Ölçü Parça Sayısı Seri SatıcıToplam 137 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Tefal TavaTefal Düdüklü TencereTefal ÇaydanlıkTefal Kek KalıbıTefal Düdüklü Tencere LastiğiTefal Fırın TepsisiTefal Tencere KapağıTefal Tencere KulpuTefal Buharda Pişirme AparatıTefal Ütü MasasıTefal Çamaşır AskısıTefal Saklama Kabı

En Popüler Tefal Tencereler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Tefal Tencere Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tefal Tencere Sıkça Sorulan Sorular

Tefal Tencere Fiyatları Akakçe’de

Mutfakta genel olarak en sık kullanılan ürünlerin başında yer alan tencereler, yemek pişirmede etkin rol oynayan gereçlerden biri oluyor. Pişirme grubunda yer alan ana malzemelerden biri olarak sayılan tencereler, her dönem yeni modellerle ürün yelpazesine genişletiyor. Teknolojinin ilerleme kaydetmesiyle yenilenen tencereler her geçen gün yenilikçi bir özelliğe sahip oluyorlar. Sağlık açısından da güvenilir materyallerin birleşmesiyle oluşturulan ürünler, hem insan sağlığına hem de çevreye zarar vermeyecek yapılara sahip oluyor. Bu sayede kalitesiyle de dikkat çeken Tefal tencereler, fiyat açısından da düşük ücretlendirmelerde yer alıyorlar. Tefal düdüklü tencere fiyatları, mevcut aralıklar haricinde indirimlerle veya kampanya dönemlerinde avantajlı satın alımların önünü açıyor. Fiyat açısından diğer modellere oranla daha farklı olan düdüklüler, bu gibi zamanlarda herkesin mutfağına ekleyebileceği bir pozisyonda piyasadaki yerini alıyor. Ekipmanlarıyla sayıca fazla parçaya sahip olan düdüklü tencereler, kısa sürede yemekleri pişirmesiyle öncü görevini başarıyla yerine getiriyor. Bunun yanı sıra çeşitli özellikleriyle diğer tencere modellerine oranla daha işlevsel oluyor. Kaliteli ve uzun ömürlü bu tencere modelleri, fiyat olarak da birbirlerinden farklı bir noktada bulunuyorlar. Tüm modellerin dikkat çeken özellikleri, türleri, büyüklükleri ve fonksiyonellikleri, fiyatları da doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alıyorlar. Sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yemek yapmayı hedefleyenlerin tercih ettiği ürünler, ergonomik olmalarıyla kullanım kolaylığı da sağlıyorlar. Ürün çeşitliliğinin fazla olmasıyla fiyatlar arasında gözlenen değişkenlik belirli dönemlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde birbirine yakın fiyatlandırmaları öne çıkarıyor. Tefal tencere en ucuz fiyatlarıyla Akakçe’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de ürün sayfasını inceleyerek, mutfağınıza en uygun olan modeli satın alabilir ve sağlıklı yemeklerin tadına bakmaya başlayabilirsiniz

Tefal Tencereler

Tefal, piyasaya adım attığı ilk günden itibaren tavalar ve tencereler konusunda gerçekleştirdiği üretimler ve ilerlemeler sayesinde önemli bir yere ulaştı. Yapışmayan Tefal tava modelleri ve tencere üretiminde başarısını ortaya koyan marka, teknolojinin ilerlemesi sayesinde de bu etkileri ürünlerine yansıtıyor. Tefal tencere modelleri bu anlamda hem performansı hem de tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Markanın üretimi olan sayısız ev araç gereçleri arasından ilk sıralarda yer alan tencereler, yapışmaz özellikleri ile tercih edilirliğini artırıyor. Tefal tencere ve tavalar bir grup, düdüklü tencereler bir grup ve ingenio tencereler bir grup olmak üzere üç farklı grupta incelenen ürünler, set halinde satışa sunuluyor. Tefal düdüklü tencere modelleri birbirlerinden farklı oluyorlar. Şekil ve litre kapasitesine göre değişiklik gösteren tencereler, yemekleri kısa sürede pişirme özelliğiyle zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Bu tencereler sayesinde yemek pişirme işlemi hem basit hem de hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Özellikle iş hayatı dinamik olanların ve yemek yapmaya çok vakit ayıramayanlar için önemli bir mutfak gereci olan düdüklü tencereler, hemen her evde bulunuyor. Bunun dışında pilavlık tencereler de markanın öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Diğer modellere göre daha basık ve geniş olan pilav tencereleri, pilavların istenildiği gibi yapılmasına yardımcı oluyor.
Tefal pilavlık tencere başta olmak üzere markanın tüm tencere çeşitleri, oluşturulan tencereler içerisinde yer alıyor. Ürünleri tek tek satın almaktansa set halinde satın almak her zaman daha uyguna geliyor. Kullanıcıların isteğine uygun malzemeye göre setler bulunduğu için, herkes kendi mutfağına ve bütçesine uygun ürünü bulabiliyor. Setlerdeki büyük ve küçük yapıdaki çeşitli tencereler; üçlü, beşli veya ikili olarak gruplandırılıyor. Boyutları, santim olarak hesaplanan ürünler, yapılacak yemek türüne göre değişiklik gösteriyor. Geçmişten günümüze devamlı gelişerek gelen tencereler, şu an çeşitli modellerde kullanıcı karşısına çıkıyor. Yapılacak yemeği istenilen kıvamda pişirmek için değişen modeller, boyut ve özellik olarak da farklılık gösteriyor. Boyutlar daha çok hanedeki kişi sayısıyla doğru orantılı bir şekilde seçiliyor. Cam, döküm, teflon, çelik ve emaya olarak çeşitlenen tencere türleri kullanım açısından da farklı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Geniş kapasitesiyle ve yemekleri kısa sürede pişirmesiyle ön plana çıkan düdüklüler de kullanım açısından diğer modellerden ayrılıyor. Tefal düdüklü tencere kullanımı zor gibi görünse de tekniği çözüldükten sonra son derece pratik bir ürün olma özelliğini kullanıcılara yansıtıyor.
Çeşitli boy seçeneği bulunan Tefal düdüklü tencere 4 lt modelleri az sayıdaki aileler tarafından tercih edilip kullanılırken, fazla sayıda kişiye yeterli sayıda yemek yapmak için de Tefal düdüklü tencere 6 lt modeller tercih ediliyor. Farklı program seçenekleriyle çorba, et yemeği ya da sebze yemeklerini kısa sürede pişiren tencereler, her bütçeye uygun bir modeli bünyesinde bulunduruyor. Yemeğin piştiği zamanı anlayabilmek için yer alan gösterge sayesinde ne çok pişmiş ne de az pişmiş, tam ayarında yemekler elde edilmiş oluyor. Güvenli olmaları, kolay kullanımları ve tasarım açısından hem zarif hem de ergonomik olmaları, Tefal tencerelerin tercih edilebilirliğini artırıyor. Fonksiyonel özellikleri ve yemekleri pratik bir şekilde hazırlamalarının yanı sıra farklı amaçlara göre ebat farklılığı bulunan modeller, kırmızı daire teknoloji olarak bilinen thermo-spot özelliğin bu ürünlerde de kullanıyor. Tencere, yeterli bir ısıya ulaştığı zaman hazır hale gelerek bu kırmızı alanda renk değiştiriyor ve kullanıcılara haber veriyor. Evde zaman olarak sıkça bulunulan bölümü mutfakta, kullanım açısından kolaylığının yanı sıra estetik açıdan da dikkat çeken Tefal tencereler, yemek yapmayı keyifli bir hale getiriyor. Aynı zamanda renk ve model olarak da çok çeşitli olan tencereler, yer aldıkları ürün yelpazesinde herkese hitap edecek seçeneklerde bulunuyor.
Tefal’in çelik tencere modelleri, mutfağında klasik tarz araç gereç kullananların tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Çok yüksek ısılara karşı dayanıklılık gösteren çelik tencereler, yapılan yemeğe göre fırına dahi girebiliyor. Dayanıklı yapıları ve ısıya karşı güçlü duruşları sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor ve sağlıklı yemekler yapılabiliyor. Ayrıca titanyum tencere modelleri de kaplamalarındaki özellikler ile dikkat çekiyor. Bu ürünlerin de çizilmelere ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olduğu biliniyor. Yapışmazlık özellikleriyle de yemeklerin yağsız da yapılması mümkün hale geliyor. Böylece bu ürünlerde de sağlıklı yemek yapmaya özen gösterenler tercihini titanyum tencerelerden yana kullanıyor. Uzun süre boyunca kullanımı gerçekleştirilebilecek ürünler, farklı renklerde ve modellerde üretilerek her mutfakta kendine yer açıyor. Tefal Titanium serisini mutlaka sayfamızdan incelemenizi öneririz!
Tefal düdüklü tencere 8 litre kapasiteli olan modeliyle de aynı şekilde performans sergilemenin yanı sıra geniş hacmi ile kalabalık aileler için ideal oluyor. Ayrıca kalabalık organizasyonlar düzenlendiğinde ya da misafir ağırlarken kullanılabilecek tencere, lezzetli yemek yapma deneyimi yaşatıyor. Yapışmayan yüzeyleriyle her türlü yemeğin kolayca yapıldığı tencereler, üst düzey performans sergileyen modelleriyle; pilavdan çorbaya, sulu yemekten et yemeklerine kadar birçok çeşit yapılmasına imkân tanıyor. Yüksek ısılarda da kullanılabilen granit tencereler, insan sağlığına zararlı tüm maddeleri ortadan kaldırmakla beraber, üretilmesinin de önüne geçiyor.

Muhteşem Yemekler İçin Tefal Tencereler

Tefal tencere içerisinde bulunun her bir ürün yeni nesil teknoloji baz alınarak üretiliyor ve bu üretimler sonucunda mutfakta yemek yapmak ve zaman geçirmek keyifli hale geliyor. Kullanım açısından da fonksiyonel olan tencereler, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak niteliklere sahip oluyorlar. Yemekleri kısa süre içerisinde tam ayarında pişmesi konusunda yüksek performans gösteren ürünler, yemek yapmayı seven herkesin zaman açısından da tasarruf sağlamalarına yol açıyor. Ergonomik boyutlara sahip yeni nesil tencereler, mutfak dolaplarında fazla yer kaplamıyor ve diğer eşyalara da alan bırakıyor. Bu sebeple tercih edilirliğini yüksek oranda artıran Tefal tencere set haliyle yapılan satın alımlarda daha uygun fiyatlarda temin ediliyor. Geniş kapasiteli ve her türlü yemeğin pişirildiği tencereler, set olarak daha ekonomik oluyorlar ve her bütçeye hitap ediyorlar. Tencere ve tavalarıyla alanında öncü hale gelen Tefal, dünyanın her yerindeki mutfaklarda kendine yer açıyor. Sadece lezzetli değil aynı zamanda sağlıklı yemekler yapmak için mutfaktaki yardımcılardan biri olan tencereler, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Markanın üretimini gerçekleştirdiği her modeldeki tencere, kalitesiyle ve dayanıklılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanım amacın göre ve beklentilere hitap eden ürünler arasından kişisel ihtiyaçlara uygun modeli seçtikten sonra istenilen her yemek yapılabiliyor. Fiyat açısından daha avantajlı olan Tefal çelik tencere başta olmak üzere her bir modelin uzun ömürlü kullanımları, kullanıcılar üzerinde güvenilir bir etki bırakıyor. Dayanıklılık açısından ilk sıralarda yer alan düdüklü tencereler, geniş hazneleri ve yemek pişirme konusundaki profesyonelliği ile kısa sürede yemeği hazır hale getiriyor. Üst düzey teknolojinin kullanıldığı bu tencereler, buhar gücünü ön planda tutarak yemekleri pişiriyor. Bu yöntemle hem pratik hem de sağlıklı yemekler hazırlanmasına yardımcı oluyor. Düdüklü tencerenin nasıl kullanıldığını bilmeyenler için zorlu görünen bu sistem, aslında son derece kolay bir şekilde çözülebiliyor. Tefal, düdüklü kullanmayı bilmeyen kullanıcılarını da düşünerek, rahat kullanımı mümkün hale getirecek bir şekilde ürünlerini tasarlıyor. Yapılacak yemeklerin sağlıklı olmasına özen gösteren herkese hitap eden Tefal granit tencere kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkıyor. Tefal imzalı tencere tava seti içerisinde yer alan tüm bu modellerin temizlenmesi de kolaylık sağlıyor. Granitten yapılmış olan tavaların farklı kulplarının olması kullanımı kolaylaştırmanın yanı sıra model olarak mutfaklara uyum sağlayan renk seçenekleriyle piyasadaki yerini alıyor. Tefal tencere çelik modellerinin ısıya dayanıklı yapıları ve yıpranmaya karşı direnç göstermesi, sağlam yapılarıyla birlikte uzun soluklu bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Ürünlerin yüzey malzemeleri, kullanım amaçları, şekilleri ve büyüklükleri ürün çeşitliliğini artırıyor.

Tefal Tencere Yorumları

Cam tencereler, modeller arasında daha kırılgan formlarda bulunuyor. Ancak kullanım esnasında hassas davranıldığı sürece uzun ömürlü kullanılabilme özelliği taşıyor ve tasarımıyla zarif bir görüntü ortaya koyuyor. Yemeklerin muhafaza edilmesi konusunda da sağlıklı bir performans sergileyen cam tencereler, yıkama ve temizleme işleminde diğer modellere oranla daha çok kolaylık sağlıyor. Teflon tencereler ise günümüzde hemen her mutfakta yer alan ürünlerin başında geliyor. Kullanışlı olmalarıyla tercih edilen ürünlerin iç kısmının teflondan yapılmış olması, yapışmaz özelliğini beraberinde getiriyor. Aynı zamanda ısıyı etkili bir şekilde tencere içerisindeki malzemeye ileten ürünler, sert veya sivri uçlu karıştırma aletleri değdirilmedikçe sürece uzun yıllar kullanılabiliyor. Çelik tencereler ise eskimeyen, dayanıklı ve klasikleşmiş yapılarıyla her mutfakta kullanılan ve yer açılan bir ürün oluyor. Genel olarak tüm tencereler, kullanıcıların tarzına, mutfağına ve evdeki kişi sayısına göre seçiliyorlar. Her ürününde kaliteyi yansıtan Tefal, tencere modellerinde de aynı politikayı izleyerek kullanıcıların karşısına çıkıyor. Setlerdeki ürünlerin derinlikleri, genişlikleri ve materyallerinin farklı olması, hedef kitlenin ihtiyacına yönelik seçim yapmasını kolaylaştırıyor. Birbirinden farklı ihtiyaçlara uygun olarak dizayn edilen tencereler, fonksiyonel yapılarıyla kolay ve etkili pişirme olanağı tanıyor.
Çeşitli tencereler içerisinde ısıyı etkili bir şekilde dağıtan ve yemekleri kısa sürede hazır hale getiren Tefal 6 lt düdüklü tencere, modellerini deneyimleyen kullanıcıların yorumları satın alacak kişilere belirli tavsiyeleri barındırıyor. Bu yorumlar doğrultusunda seçebileceğiniz her Tefal ürünü sizlere üstün hijyen ve pişirme performansı sunmayı amaçlıyor.

Tefal Tencere Kampanyaları

Tür, boy, özellik ve üretilen materyalleri ile birbirinden farklı olan tencereler, fiyat açısından da değişik sonuçlar ortaya koyuyor. Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde markanın takımı ve setleri kullanıcıların bütçesini zorlamayacak uygunlukta satışa sunuluyor. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik yer alan tencere modelleri, indirimli fiyatlarla daha uygun aralıklarda kullanıcı adaylarıyla buluşuyor. Tefal marka tencere fiyatları, bu çeşitlilik içerisinde yer alan modellere ve kullanım tekniğine göre değişiklik gösteriyor ancak, güncel olarak takip edildiği zaman indirimli ve uygun fiyatlardan yararlanılarak da satın alınabiliyor.
Tefal tencere titanyum özellikleri modeller arasında çift kulplu derin, kısa, tek saplı sos tencereleri ve çoklu pişiriciler yer alıyor. Granit tencerelere oranla dayanıklılık açısından daha üstün performans gösteren titanyum tencereler, yapışma gibi problemleri kullanıcılara yaşatmadan, yüksek ateşte sağlıklı yiyecekler yapılmasına yol açıyor. Aynı zamanda çevre dostu olan titanyum tencere modelleri, indüksiyonlu ocaklar dâhil olmak üzere her türlü pişirme sisteminde etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Sadece Tefal marka ürünlere özgü olan Thermo-Spot teknolojisi sayesinde, tencerelerin merkez noktasında kırmızı bir daire yer alıyor. Merkez sıcaklık sağlandığı ve gıdaların pişirilmesi için ihtiyaç duyulan sıcaklık seviyesine ulaşıldığında bu daire rengini değiştirerek kullanıcılara haber veriyor. Bu teknoloji sayesinde pişirme süreci her zaman kontrol altında tutuluyor. Buna ek olarak Vitro Project sistemli tencereler, sıklıkla düz yüzeyi olan ocaklarda güvenli bir şekilde kullanılıyor. Ocağın yüzeyini çizmeyen hassas tabanlı tencerelerin kapakları sızdırmayacak şekilde tasarlanıyor ve bu sayede yemeklerin lezzetlerinin uzun süre kalıcı etkide olmasına yardımcı oluyor. Hem çevreye hem de sağlığa zarar vermeyen kaplamalara sahip ürünler, estetik bir görüntüye sahip olurken bir yandan da uzun ömürlü kullanım desteği sunuyor.
Tefal 8 litre düdüklü tencere başta olmak üzere 6 litre ve 4 litrelik modeller de gerek geniş aileler için gerek düzenlenen organizasyonlarda veya misafir ağırlandığında yemek yapmak için ideal genişlikte ürünler oluyorlar. Kapasite olarak farklılık gösteren tencereler, boyut olarak da birbirlerinden ayrılıyorlar. Tefal 28 cm tencere de boyut olarak standart aralıkta yer alıyor. Daha geniş veya daha minimal boyutlarda da bulunan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Bu sayede ihtiyacı etkili bir şekilde giderecek ve beklentileri karşılayacak tencereler de tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Seramik kaplamaya sahip olan Tefal marka tencereler, 4 katmanlı teknolojisiyle performansını artırıyor. Dış yüzeyi ve iç yüzeyi seramik malzemelerle donanan tencerelerin çizilmeye karşı gösterdikleri güçlü dayanıklılık ürünü ön plana çıkarıyor. Aynı zamanda bu tencerelerin alt kısmına yerleştirilen alüminyum materyal, tencerenin kısa sürede ısınmasını ve bu ısının yüzeyin her noktasına eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Isıyı homojen bir şekilde dağıtan ve mevcut olarak tutan fonksiyonlara ek olarak, paslanmaz çelik tabanlar sayesinde de yemeklerin lezzetleri uzun süre muhafaza ediliyor. Bunun yanı sıra sağlamlaştırılmış seramik kaplama olan tencereler, darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor ve uzun yıllar kullanılabiliyor.