Tenis Raketi

Tenis Raketi Fiyatları

1.212 farklı Tenis Raketi için fiyatlar listeleniyor.

Yonex Tenis Raketi Wilson Tenis Raketi Babolat Tenis Raketi Artengo Tenis Raketi Hattrick Tenis Raketi Delta Tenis Raketi

Fiyatı Düşen Tenis Raketleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Tenis Raketleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Uzunluk25 inç
 • Uzunluk26 inç
 • Uzunluk27 inç
 • Uzunluk27.5 inç
 • Grip ÖlçüsüL1
 • Grip ÖlçüsüL2
 • Kullanım SeviyesiOrta
 • Kullanım SeviyesiProfesyonel
 • Kafa Ölçüsü100 inç
 • Fiyatı4.000 - 7.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKafa ÖlçüsüUzunlukKullanım SeviyesiKordaj SeçeneğiKordaj SıklığıGrip ÖlçüsüKordajlı AğırlıkKordajsız AğırlıkDenge NoktasıCinsiyetRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.212)

Tenis Ayakkabısı Spor Erkek Ayakkabı Tenis Topu Tenis Aksesuarı Elektrikli Scooter Scooter Boks Eldiveni Masa Tenisi Raketi Palet Yonex Tenis Raketi Wilson Tenis Raketi Babolat Tenis Raketi

En Çok Karşılaştırılan Tenis Raketleri

Tenis Raketi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tenis Raketleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.212 farklı model arasında

En çok satan Tenis Raketleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tenis Raketi:
 1. Yonex Vcore Pro 100 280 gr Tenis Raketi
 2. Wilson Blade Feel RXT 105 Tenis Raketi
 3. Wilson Roland Garros Team 3lü Raket ve Tenis Çantası WR8026301001
 4. Wilson Pro Staff Precision 100 Yetişkin Tenis Raketi 27 Grip L2
 5. Babolat Pure Aero 300 gr Yetişkin Performans Tenis Raketi 27" Grip L2

Tenis raketi

Spor, her bireyin fiziksel ve ruhsal gelişimi olumlu destekler. Her spor dalının kendine özgü faydaları bulunur. Yüksek kondisyon ve dikkat gerektiren spor dallarından biri olan tenis, bireysel oyunlardan biridir. Saha sporlarına örnek olan bu aktivite için çeşitli tenis ekipmanları kullanılır. Sahada kullanıma uygun tenis ayakkabıları, giysileri ve raket önemli ekipmanlar arasında yer alır. Konforlu ve eğlenceli bir spor deneyimi sunan bu ürünler, birçok spor markasında yer alır. Profesyonel ve amatör sporculara hitap eden tenis raketi çeşitleri özelliklere sahiptir. Raket genişlikleri ve sap uzunlukları her kullanıcıya göre değişkenlik gösterir. Farklı sporculara hitap eden raket tasarımları ergonomik özelliklerde üretilerek ele tam oturur. Elde kaymayan ve sağlam bir tutuş oluşturan bu ürünler yetişkin ve çocuklar için farklı seçenekler sunar. Çeşitli tasarımlarda üretilen raket modelleri üretimde kullanılan malzemelere göre farklı performanslar gösterir. Marka ve model özelliklerine denge ve top karşılama performanslarına göre sporcular raket seçimi yapabilir. Tek olarak satılan raketler, bazı durumlarda toplar ile birlikte sizlerin tercihine sunulur. Bir arada satılan tenis raketi ve topu ile antrenman yapabilir veya maçlara katılabilirsiniz. Raketlerin saklama kılıfları sayesinde hijyenik bir şekilde ürünler saklayabilirsiniz. Askılı kılıflar sayesinde kolay taşıma imkanı sunan raketler, dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım fırsatı sunar. Her bütçeye uygun seçenekler sunan spor markaları, amatör ve profesyonel sporcular için farklı raket çeşitleri beğeni toplar. Eğer tenise yeni başladıysanız ve kıyafet konusunda da eksiğiniz varsa Wilson tenis kıyafeti fiyatlarını inceleyerek uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Tenis Raketi Özellikleri Nelerdir? Rakete Dair Bilinmesi Gerekenler

iren spor dallarından biri olan tenis, bütün vücut kaslarının çalışması sağlar. Form tutmak için de sıklıkla tercih edilen bu spor dalı, amatör ve profesyonel sporculara uygundur. Tenis için özel tasarlanan saha üzerinde yapılan bu spor için raketler kullanılır. Plastik tenis topu raketler aracılığı ile filenin üzerinde hareket ettirilir. Raketler tasarımlarına göre farklı boyutlarda üretilir. Tenis raketi markaları yetişkin ve çocuklar için farklı ölçülere sahip ürünler sunar. Konforlu bir tutuş için ergonomik bir sap tasarımına sahip raketler tek parça halinde satılır. Marka ve model özelliklerine göre raket kılıfına sahip ürünler saklama ve taşıma sırasında sporculara pratiklik kazandırır. Tenis raketi yetişkin modelleri hafif yapısıyla maç esnasında sporcuları yormaz. Genellikle raketlerin ağırlığı 240 ile 370 gramda değişir. Modellerin hafif olması sebebiyle esnek manevralar kolayca yapılabilir. Ağır raket modelleri bilek burkulması gibi problemlere yol açabilir. Amatör sporcular için başlangıç seviye ürünler, ideal bir kullanım deneyimi sağlar. Sporcuların tecrübesine göre farklı ağırlık ve boyutlardaki ürünler tercih edilir. Profesyonel kullanıma uygun tasarlanan raket modeller zengin bir koleksiyona sahiptir. İleri seviye oyuncular tweener ve kontrol raketlerini tercih edebilirler. Oyuncu seviyesine göre modellerin inçleri ve ip gerginlikleri değişiklik gösterir. Topun atış kontrolünü sağlamak isteyen sporcular için gergin iplere sahip raketler uygun çeşitler arasında yer alır. Tenis raketi 27 inç boyutu yetişkinlerin kullanımına uygundur. Yetişkin vücut ölçülerine göre tasarlanan bu raketler, esnek ve gergin ağ yapıları ile farklı tip sporculara hitap eder. 12 yaşından büyük çocuklar için ise Tenis raketi 26 inç çeşitleri seçilebilir.

Tenis Raketi Çeşitleri

Kondisyonu yüksek bireysel spor türlerinden biri olan tenis için raketler en önemli ekipmanlar arasında yer alır. Tenis raketi profesyonel ve amatör her yaştan kullanıcıya hitap eden çeşitlilikte modeller sunar. Marka ve model özelliklerine göre satış fiyatları belirlenir. Teniz raketleri set halinde veya tekli olarak satılabilir. Tek raketlerin fiyatları set ürünlere kıyasla daha uygun olabilir. Tenis raketi seti içeriklerine göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Raket, top ve raket çantası ile oluşan setler, sporculara pratik bir kullanım deneyimi sunar. Çanta, kullanım sonrası raketi hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlar. Tenis raketi özellikleri ve markaları ürün fiyatlandırmasında etkili olan durumlar arasında yer alır. Dayanıklı malzemelerden üretilen modeller, uzun ömürlü kullanım fırsatı sağladığı için ekonomik bir seçim olabilir. Ayrıca, set halindeki ürünleri tercih ederek tenis ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı bir araya toplayabilirsiniz. Efsane Cuma kampanyalarından yararlanarak ekonomik seçenekler ile tenis raketi satın alabilirsiniz. akakce.com’da yer alan filtreleme seçeneklerini kullanarak kendinize uygun ürün modelini pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Tenis Raketi Nasıl Seçilir?

Doğru raket kullanımı oyun performansını doğrudan etkiler. Doğru tenis raketi seçimi için bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir. Raketler, yetişkin ve çocuklar için farklı ölçülerde üretilir. Ürünlerin ağırlıkları ve genişlikleri keyifli bir oyun performansı için önemlidir. Tenis raketi ölçüleri her yaştan kullanıcıya hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Amatör sporcular için hafif yapılı ve kafa büyüklüğü geniş olan modeller uygun olabilir. Sporcu seviyesine göre tenis raketlerinin ağırlıkları değişiklik gösterir. İdeal dengeyi sağlamak ve manevra kabiliyetini yönetmek için raketlerin ağırlıkları değişiklik gösterir. Ayrıca, kordaj sıklığına da dikkat edilmesi gerekir. Raket ağlarının gerginliği topun atış hızında oldukça etkilidir. Profesyonel oyuncular sıkı ağlara sahip raket modellerini tercih eder. Ürünlerin sap tasarımlarının kullanışlı olması oyun sırasında konfor sağlar. Ele tam oturan ve kaymayan ergonomik saplara sahip ürünleri tercih etmek, sporcular için avantaj sağlar. İleri seviye oyunculara hitap eden raket çeşitleri diğer modellere kıyasla biraz daha ağırdır. Ancak, ürünlerin ağır olması manevra kabiliyetini kısıtlamaz. Karşılıklı oynayan tenis sporunun diğer bir versiyonu masa üzerinde oynanır. Bu spor dalı için kullanılan raket çeşitlerini sahada kullanılan modellerden tasarım olarak farklıdır. Masa tenisi raketi 5 yıldız ergonomik tasarımı ile dikkat çeker. Avuç içiyle kavranan raketlerin spin ölçüsü 70, kontrol 60 olarak belirtilir.

Tenis Raketi Nasıl Tutulur?

Tenis raketlerinin doğru tutulması, oyuncuların sağlıklı bir maç deneyimi için oldukça önemlidir. Yanlış seçilen ve doğru tutulmayan raketler, sporcuların bileklerinin incinmesine neden olabilir. Grip olarak adlandırılan raket tutuşlarının farklı teknikleri vardır. Yeni başlayan oyunculara tek bir raket tutuş tekniği gösterilir. Bu teknikler sporcuların oyun seviyesi ilerledikçe değişiklik gösterir. Oyuncuların kullandıkları ele göre sağ veya sol taraflı tutma çalışmaları yapılır. Topu ve raketi tutan eller, oyuncuların alışkanlığına ve reflekslerine göre belirlenir. Çekiç tutar gibi raket sapı kavranır. Yeni başlayan yetişkin sporcularda ilk öğretilen tutuş tekniğinde sap tek elle sıkıca kavranır. Tenis raketi boyutları standart tasarımları ile farklı el yapılarına uyum sağlar. Böylece avuç içinde sağlam bir tutuş pozisyonu oluşturulur. Siz de bu detaylara göre tenis raketi incelemesi yaparak elinize uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Tenis Raketi Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Yeni başlayan ve ileri düzey sporcuların her zaman ihtiyaç duyduğu tenis raketleri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Tenis raketi fiyatları marka ve model özelliklerine göre değişiklik gösterir. Farklı bütçelere hitap eden bu ürünler, farklı düzeydeki oyuncular için farklı olanaklar sunar. Çocuk ve yetişkin sporcular için farklı kafa büyüklüğünde ve ağırlıkta ürünler kullanılır. Sayfamız üzerinden kullanıcı yorumlarını inceleyerek tenis raketi markaları ve çeşitleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Tenis raketi önerisi ve yorumları ile kendinize uygun ürünleri bulabilirsiniz. Sıralama seçeneklerini kullanarak ürünleri fiyatlarına göre sıralayabilirsiniz. Tenis raketi ucuz fiyatlı seçenekleri bulmak için sayfada yer alan ürünleri karşılaştırabilirsiniz.