Stanley

Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik Termos

En Popüler 3. Termos (12 yorum)
Seçenekler:Renk seçenekleri:

56 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.099,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 16 dakika önce Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 200 TL WorldPuan Stokta 25+ adet 1 iş günü Satıcı: idefix7,9 11 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: İçecek, Hacim: 1.90 lt, Outdoor, Çelik, Ağırlık: 1130 gr, Kamp, Küçük, Sıcak Tutma Süresi: 45 Saat... Devamını gör

37 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.599,00 TL16.11.2023

En Ucuz Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik Termos Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (36)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Stanley Termoslar
Benzer Ürünler

Stanley Termos 1.9 lt

İçeceklerini güvenli ve sağlıklı şekilde muhafaza etmek isteyen kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Stanley termos 1.9 lt, üstün performansıyla dikkatleri üzerine toplar. Şık ve kullanışlı tasarımıyla hem iç hem dış mekanlarda kullanılmak üzere tercih edilen Stanley termos, içeceklerinizi uzun süre boyunca istediğiniz ısıda tutmayı hedefler.

Yazın bunaltıcı sıcaklarında buz gibi içecekler tüketmenize olanak tanıyan Stanley termos, avantajlı bir kullanım imkânı sunar. Evden çıkmadan önce hazırladığınız eşsiz lezzetteki içeceklerinizi Stanley termos 1.9 lt içine koyarak uzun süre boyunca muhafaza edebilirsiniz.

Kaliteli üretim materyalleri, şık tasarımı ve pratik kullanım özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran Stanley termos 1.9 lt, uzun yıllar boyunca en büyük yardımcınız olmayı başarır. Geniş bir kullanıcı kitlesine ve kullanım alanına sahip olan Stanley termos 1.9 lt, üretiminde kullanılan kaliteli materyaller sayesinde işlevselliğini en iyi şekilde sergiler.

İçine konulan içeceğin tadında ve kokusunda herhangi bir değişime neden olmayan ürün ile tariflerinizi lezzetli bir şekilde tüketebilirsiniz. Dayanıklılığı ile adından söz ettirmeyi başaran Stanley termos ürünlerini ister ev içinde isterseniz dış mekanlarda güvenle tercih etmeniz mümkündür.

Stanley Termos 1.9 lt

Özel Yalıtımlı Stanley Termos 1.9 lt

Bulunduğunuz her yerde ihtiyacınız olan içeceği tüketmenize olanak tanıyan Stanley termos 1.9 lt, modern ve şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Dayanıklılığı ile adından söz ettiren Stanley 1.9 lt termos, uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını koruyarak içeceklerinizi muhafaza etmeyi başarır.

İçeceğin ilk konulduğu andaki sıcaklığını uzun saatler boyunca korumayı başaran Stanley termos 1.9 lt, ergonomik tasarımıyla pratik kullanım imkanı sunar. Kaliteli materyalleriyle beklentileri karşılamayı başaran Stanley marka termos 1.9 lt dört mevsim için uygundur.

1.9 litrelik geniş iç haznesiyle tek seferde birçok kişi için içecek takviyesi sağlayabilirsiniz. Hem sıcak hem soğuk içecek temini noktasında yaşanacak mağduriyetleri ortadan kaldırmayı başaran tasarım, zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde dilediğiniz içeceği tüketmenize olanak tanır.

Evde çalışırken veya dışarı çıkarken Stanley termos 1.9 lt ile yanınıza alacağınız içeceğinizi canınız istediği her an güvenle tüketebilirsiniz. Pratik kullanım özellikleri ve başarılı performansıyla su, meyve suyu, çay, kahve, ayran gibi çeşitli lezzetlere dilediğiniz her zaman ulaşma imkânına Stanley marka termos 1.9 lt ile sahip olmanız mümkündür.

Stanley Termos 1.9 lt Boyutları

Stanley Termos 1.9 lt Modelini Diğerlerinden Ayıran Özellikleri

Hayatı kolaylaştırmak üzere özel olarak tasarlanan Stanley klasik vakumlu paslanmaz çelik termos 1.9 lt, üstün performans sergileyen özellikleriyle diğer modellerden ayrılır. Uzun saatler boyunca içeceklerinizin ilk anki sıcaklıklarını korumayı başaran Stanley termos 1.9 lt, damak zevkinizle uyumlu lezzetler tüketmenize olanak tanır.

Sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlıklarına sahip bireyler için cazip kullanım koşulları sergileyen Stanley termos 1.9 lt, vakum ve çift duvar detaylarıyla zenginleştirildiğinden ısı kaybının önüne geçer. Uzun saatler boyunca mevcut ısıyı koruyarak sıcak veya soğuk tüketilmesi gereken içeceklere, uygun saklama koşulları sunar.

18/8 paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen Stanley marka termos 1.9 lt hem sağlıklı hem de lezzetli bir deneyim yaşatır. Sızdırma yapmayan özel kapak tasarımı, farklı pozisyonlarda kolayca taşımanızı mümkün kılar.

45 saat sıcak, 48 saat soğuk tutma fonksiyonuna sahip olan Stanley termos 1.9 lt, buzlu içecekler için tam 192 saat süre tanır. Uzun soluklu maceralarınızda ihtiyacınız olan içeceklere ulaşmanıza kolaylık sağlayan Stanley termos 1.9 lt ile memnuniyet duyacağınız bir deneyim elde edebilirsiniz.

Stanley Termos 1.9 lt Kullanım

Stanley Termos 1.9 lt Kullanım Alanları

Düzenli olarak içecek tüketen bireylerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Stanley termos 1.9 lt, evden uzakta olsanız dahi zevklerinizden taviz vermenize engel olur. Evden çıkmadan önce hazırlayarak Stanley termos 1.9 lt içerisine doldurduğunuz sıcak veya soğuk içeceği, yaklaşık iki gün kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Çantanızda taşıdığınız Stanley termos 1.9 lt ile yer zaman fark etmeksizin canınızın istediği lezzete dilediğiniz her an kolayca ulaşım sağlamanız mümkündür. Stanley termos 1.9 lt kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettirmeyi başaran ürünler oldukça geniş kullanım alanına sahiptir.

Dağcılık ve kampçılık faaliyetlerinde bulunan kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu ekipmanlar arasında Stanley termos 1.9 lt ürünleri yer alır. Geniş iç hacimleri ve uzun saatler boyunca etkili bir yalıtım gerçekleştirmesi, Stanley marka termos 1.9 lt malzemelerinin outdoor faaliyetleri için öncelikli tercihler arasında yer almasında etkilidir. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla zorlu arazi koşullarında dahi güvenle tercih edebileceğiniz Stanley termos 1.9 lt, başarılı ve güvenli kullanım imkanı sunar.

Stanley Termos 1.9 lt Tasarım

Stanley Termos 1.9 lt Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gün içinde su, çay, kahve veya farklı içecekleri tüketme ihtiyacınıza yanıt veren Stanley termos 1.9 lt, basit ve pratik özellikler sunar. Kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı özel noktalara gerekli hassasiyet gösterildiği takdirde beklentilerin üzerinde bir performans sergileyen Stanley termos 1.9 lt, içeceklerinizi istediğiniz sıcaklıkta tüketmenize olanak tanır.

Kullandıktan sonra muhakkak yıkamanız gereken ve kuruladıktan sonra ağzı açık bir şekilde muhafaza ettiğiniz Stanley termos 1.9 lt koku riskini ortadan kaldırır. Stanley Classic vakumlu termos 1.9 lt kullanımında birtakım özel avantajlar ve dezavantajlar öne çıkar. Bunlar aşağıdaki şekildedir:

 • 1.9 lt kapasitesindeki geniş iç hacmi, tek seferde birçok kimse için içecek temini sağlar.
 • Katlanır kulp detayı yer tasarrufunu mümkün kılar.
 • Dar yalıtım duvar boşluğu, üstün yalıtım performansı sunar.
 • Geniş ağız tasarımı ve stoper detayı içeceklerin kontrollü bir şekilde dökülmesini sağlar.
 • Yalıtımlı kapak detayı bardak olarak da kullanılabildiğinden fonksiyoneldir.
 • Ömür boyu kullanım sloganıyla öne çıkan Stanley termos 1.9 lt, sağlam yapısıyla ayrıcalıklı bir deneyim sunar.
 • Boyut olarak geniş bir hacme sahip olduğundan çantanızda fazla yer kaplayabilir.
Stanley Termos 1.9 lt Taşıma

Stanley Termos 1.9 lt Fiyatları

Kalitesi ve üstün performansıyla Stanley Classic vakumlu termos 1.9 lt yorumları alanında adından övgüyle söz ettiren ürünler, günlük yaşam için önemli bir yere sahiptir. Farklı kategorideki içeceklerin başarılı bir şekilde muhafaza edilmesini mümkün kılan Stanley termos 1.9 lt, iç ve dış mekanlarda kullanım için uygundur.

Evde, işte, okulda, kampta, piknikte, uzun seyahatleriniz sırasında yanınıza alacağınız Stanley termos 1.9 lt en ucuz ürün ile hem faydalı hem de ekonomik bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Sunduğu tüm ayrıcalıklı özelliklerin yanı sıra Stanley termos 1.9 lt, fiyat noktasında da cazip fırsatlar sunar. Böylelikle kaliteye uygun fiyata ulaşmanızı mümkün kılar.

Modern ve özgün tasarımıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran Stanley termos 1.9 lt, cazip satın alma koşullarını da beraberinde getirir. Böylece farklı satın alma koşullarına sahip birçok kimse için Stanley termos 1.9 lt, ulaşılabilir konumdadır.

Stanley termos 1.9 lt fiyatları noktasında sizler de kapsamlı araştırma yaparak bütçeniz ve zevkleriniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz. Renk noktasında da zengin bir seçim şansı sunan Stanley termos 1.9 lt ile hem estetik hem de işlevsel bir kullanım deneyimi yakalayabilirsiniz.

Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik Termos Fiyat Analizi

Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik Termos son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik Termos Özellikleri

Türü:   İçecek
Hacim:   1.90 lt
Outdoor:
Malzemesi:   Çelik
Ağırlık:   1130 gr
Kamp:
Boy:   Küçük
Sıcak Tutma Süresi:   45 Saat
Soğuk Tutma Süresi:   48 Saat
Vakumlu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Çelik Termos Küçük Termos Kamp Termos Vakumlu Termos Outdoor Termos

Ortalama Puan
3.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Mustafa N.12 yorum
  69 beğeni
  Mustafa N. İstanbul 20 Kasım 2021
  Ürün kaliteli sağlam duruyor 469 tlye a101 İnternet sitesinden aldım Kendim takip ettim Akakçeye kalsaydım ama ondan 530 a alacaktım
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • BC 3 yorum
  8 beğeni
  BİROL C. 9 Temmuz 2019
  kesinlikle markasına aldanmayın en basit termoslar bile daha iyi soğutma ve sıcak tutma özelliğine sahip. Yorumların birçoğunun yanlı olduğunu bizzat kendim test ederek anladım.
Tüm Yorumlar
 • Mustafa N.12 yorum
  69 beğeni
  Mustafa N. İstanbul 20 Kasım 2021
  Ürün kaliteli sağlam duruyor 469 tlye a101 İnternet sitesinden aldım Kendim takip ettim Akakçeye kalsaydım ama ondan 530 a alacaktım
  • Alışverişçi resmi
 • MC 1 yorum
  3 beğeni
  Mehmet C. 5 Eylül 2021
  Mavisi var harika bir ürün 24 saatte biraz soğutuyor kullandığım en iyi termos
 • ŞY 12 yorum
  70 beğeni
  Şadan Y. 11 Şubat 2021
  Ürün çok güzel, tavsiye ederim fakat paketleme çok kötüydü sadece kutuya koyup gönderilmiş. Bu yüzden kapağında ezilme olmuş. Kutunun içinden fatura da çıkmadı.
 • SG 8 yorum
  70 beğeni
  Sonmez G. 14 Aralık 2020
  Ürünü alırken yorumlara da dikkat ederek aldım ancak söylendiği kadar bi ürün değil ancak yine de güzel bi ürün
 • TS 1 yorum
  3 beğeni
  Tayfun S. 8 Ağustos 2020
  Amazonda da 509 tl ama onun fiyatını yanlış yazmışsınız

Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik Termos İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik TermosStanley Klasik Vakumlu 2.3 lt Çelik TermosEmsan Vega 2.1 lt Çelik TermosThermos SK 2020 Stainless King X Large 2 lt Termos
 Stanley Klasik Vakumlu 1.9 lt Çelik TermosStanley Klasik Vakumlu 2.3 lt Çelik TermosEmsan Vega 2.1 lt Çelik TermosThermos SK 2020 Stainless King X Large 2 lt Termos
Fiyat 2.099,00 TL
56 satıcı
2.526,05 TL
9 satıcı
579,98 TL
25 satıcı
1.899,00 TL
12 satıcı
Popülerlik3. Popüler Termos-2. Popüler Emsan Termos1. Popüler Thermos Termos
Ortalama Puan12 yorum1 yorum-
Türüİçecekİçecekİçecekİçecek
Hacim1.90 lt2.30 lt2.10 lt2 lt
OutdoorVar--Var
MalzemesiÇelikÇelikÇelikÇelik
Ağırlık1130 gr1300 gr1000 gr910 gr
KampVarVarVarVar
BoyKüçükKüçükOrtaOrta
Sıcak Tutma Süresi45 Saat48 Saat-24 Saat
Soğuk Tutma Süresi48 Saat48 Saat-24 Saat
VakumluVarVar--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı