Arama Takip Listem Sepetim
Aprilla

Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi

(1 yorum)
Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

199,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 22:02

, 6 taksit

Stokta 2 adet2 iş günüSatıcı: A1016,5 69 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Kablosuz, Şarjlı


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Aprilla Tıraş Makineleri
Benzer Ürünler

Aprilla AHC-5018

Aprilla AHC-5018 modeli, erkeklerin günlük hayatına pratiklik kazandıracak şekilde özel olarak tasarlanır. Farklı uçlara sahip olduğu için her türlü işlemin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlar. Hem sakal şekillendirici hem de tıraş makinesi olarak üretilmesinden dolayı fonksiyonelliği ile dikkatleri üzerinde toplar.

Aprilla AHC-5018, farklı uzunluklardaki sakalların şekillendirilmesini ve kesilmesini sağlamasıyla her türlü kullanım amacına adapte olmayı başarır. Farklı ölçülerdeki taraklar, herkesin ihtiyaçlarını pratik şekilde karşılar. Üstelik Aprilla AHC-5018 ergonomik kriterler dikkate alınacak biçimde tasarlandığı için elde rahat bir tutuş sergiler.

Böylece tıraş yapmayı hem kolay hem de eğlenceli hale getirmeyi başarır. USB girişinden şarj olmasıyla yeni nesil teknolojilere adapte olur. Ayrıca dış mekanlarda priz bulunmadığı durumlarda bilgisayar üzerinden şarj ederek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Çok yönlü olmasıyla öne çıkan Aprilla AHC-5018, erkeklerin günlük hayatının her alanına pratiklik kazandırmayı başarır.

USB Type-A girişi sayesinde dış mekanlarda pil problemini ortadan kaldırarak her türlü amacı karşılamayı başarır. Teknolojik olarak geliştirilmiş Aprilla AHC-5018 standlı şarjlı erkek bakım seti tıraş makinesi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, istediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Sakalların haricinde favorilerinizi ve saçınızı da kısaltmanıza yardımcı olan set, tek parçayla çoğu işlemi yerine getirir. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız Aprilla AHC-5018 erkek bakım seti ve özelliklerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması ile doğru kararı vererek arayışınızı kısa sürede sonlandırabilirsiniz.

Aprilla AHC-5018

Aprilla AHC-5018 Fonksiyonel Tasarımı

Aprilla AHC-5018 erkek bakım seti her yaş grubunda bulunan kullanıcının rahat şekilde kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. İlk defa tıraş olacak kişilerin bile zorlanmadan adapte olabileceği sade bir kullanıma sahiptir. Sakallarını düzeltmek isteyen deneyimli kullanıcılardan ilk defa kullanacak olanlara kadar geniş bir kitleye hitap eder.

Aprilla AHC-5018 erkek bakım seti işlevselliğinin yanı sıra tasarım detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Tamamen siyah kaplamadan üretilen Aprilla AHC-5018, ön tarafında griye bakan ton geçişiyle zarif bir görünüm kazanır. Aynı zamanda kendiliğinden standa sahip olması sayesinde banyo tezgahlarında rahat şekilde tutulabilir.

Aprilla AHC-5018 modelinin standının içinde tarakları ve ek ucu koymak için alan olduğundan oldukça rahat bir kullanım sağlar. Bütün parçalar bir arada olduğundan dilediğiniz işlemi kısa sürede gerçekleştirebilir, taraklar arasında hızlı şekilde geçiş yapabilirsiniz. Aprilla AHC-5018 modelinin ön tarafının alt kısmında tırtıklı bir yapı vardır.

Pütürlü yapı, kullanım sırasında kayma gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Böylece daha güvenli bir kullanım elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda ideal kalınlıkta olması sayesinde elde rahat şekilde tutulabilir. Standlı olması ve rahat şekilde tutulabilmesi, ürünün öne çıkan detayları arasında yer alır.

Aprilla AHC-5018, ergonomik olduğu kadar şık olacak şekilde tasarlanması ile de pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarır. Aprilla AHC-5018 en uygun alternatiflerini inceleyerek sizin için ideal olan tıraş makinesini kısa sürede bulabilir ve gereksinimlerinizi uygun fiyatlarla karşılamaya başlayabilirsiniz.

Aprilla AHC-5018 Uç ve Tarak Özellikleri

Aprilla AHC-5018 tıraş makinesi sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Aprilla 5018 traş makinesi hem işlevsel hem de şık tasarımıyla kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Her açıdan geliştirilmiş bir parça olmasıyla her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir.

Aprilla AHC-5018 yorumlar ve değerlendirmeleri incelendiğinde setin başarısı rahatlıkla görülebilir. Saç tıraşı ve sakal kısaltma için özel olarak yapılandırılan Aprilla AHC-5018, iki farklı uç içerir. Biri saç biri sakal için olan uçlar, pratik kullanımıyla günlük yaşantıya pratiklik kazandırabilir.

Aprilla AHC-5018 ürünündeki başlıklar, tüy alma ve ana olarak isimlendirilir. Tüy almanın ucu diğerine göre biraz daha incedir. Kısaltma ya da şekillendirme gibi işlemler için daha uygun bir yapıya sahiptir. Ana başlık ise diğeri ile kıyaslandığında daha büyük bir uç içerir. Büyük bıçağı sayesinde saçların daha kolay bir şekilde kesilmesini sağlar.

Aynı zamanda 3 mm, 6 mm, 9 mm ve 12 mm olmak üzere dört farklı ebatta tarak içerir. Aprilla AHC-5018 modelindeki taraklar, farklı uzunluklardaki alanlarda pratik bir şekilde işlem yapılmasını mümkün hale getirir. Kesme, kısaltma ya da tıraş benzeri istenilen bütün işlemlerin rahatlıkla gerçekleştirilmesine imkân tanır.

Aynı zamanda ürünün içerisinde dört tane tarak olduğu için kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı da sağlar. Aprilla AHC-5018 yorumlar ve değerlendirmeleri incelendiğinde parça çeşitliliğinin sunduğu fonksiyonellik rahatlıkla görülebilir. Aprilla AHC-5018 özellikleri ve fiyatlarını inceleyerek aradığınız parçaya daha kısa sürede ulaşabilir, günlük hayatınızda istediğiniz görünümü elde etmeye başlayabilirsiniz.

Aprilla AHC-5018 Makine

Aprilla AHC-5018 Rahat Kullanımı

Aprilla traş makinesi AHC-5018 tarak ve bıçak söz konusu olduğunda sunduğu başarıyı kullanımıyla da sürdürmeye devam eder. Aprilla AHC-5018 kullanımı oldukça pratik olduğu için her yaş grubuna seslenmeyi başarır. Şarjı tamamen dolduktan sonra 35 dakika boyunca kullanılabilen Aprilla AHC-5018, sunduğu yeterli süreyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.

Cildi tahriş etmeyecek ve kızarıklık oluşma olasılığını minimuma indirecek şekilde tasarlanan bıçakları sayesinde güvenle kullanılabilir. Yüksek hızlarda dönen bıçağıyla kısa süre içinde istediğiniz şekli oluşturmanıza yardımcı olur. Özellikle sabah işe ya da okula gitmeden önce tıraş olmak için çok fazla vaktiniz olmadığında hızı sayesinde size zaman kazandırmayı başarır.

Keskin ve paslanmalara karşı dayanıklı bıçak yapısı sayesinde Aprilla AHC-5018 modeli, istenilen görünüme kısa süre içinde ulaşılmasını sağlar. Aynı zamanda malzeme kalitesi üst seviyede tutulduğu için Aprilla AHC-5018 yorumlar ve incelemelerinden olumlu geri dönüşler alır. Yeni nesil teknolojiler sayesinde sakalların hızlı ve acısız şekilde tıraş edilmesine yardımcı olur.

Tırtıklı tutma yeri de aynı şekilde kullanımını daha güvenli hale getirerek günlük hayata fonksiyonellik kazandırır. İdeal ölçüsü, ergonomik tasarımı, etkili özellikleri ve fonksiyonelliği ile öne çıkan Aprilla AHC-5018, kullanıcılarının çoğu gereksinimine yanıt vermeyi başarır. Aprilla AHC-5018 2’si 1 arada erkek bakım seti ve opsiyonlarını inceleyerek uygun fiyatlarla aradığınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Aprilla AHC-5018 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Aprilla 2 si 1 arada AHC-5018 erkek bakım seti sahip olduğu özellikler sayesinde günlük hayata fonksiyonellik kazandıran ürünler arasında yer alır. “Aprilla AHC-5018 nasıl?” diye merak ediyorsanız malzeme kalitesi ve pratik kullanımıyla ortalamanın üzerinde olduğunu bilmeniz gerekir. Hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu özellikler:

  • AHC-5018 ilk olarak dört farklı tarağa ve iki farklı başlığa sahip olmasıyla öne çıkar. Sahip olduğu alternatifler sayesinde her türlü amaca hizmet etmeyi başarır.
  • Dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olduğundan Aprilla AHC-5018 uzun süreli bir kullanım sağlar.
  • Aprilla AHC-5018 ürünündeki bıçaklar hızlı şekilde hareket eder, kısa süre içinde istenilen görünümün elde edilmesini sağlar.
  • Kablosuz kullanabilmesi sayesinde prize bağımlı olmadan istediğinizi yapmanızı mümkün hale getirir. Ayrıca kablosuz olması, hareket kabiliyetini artırır.
  • Aprilla AHC-5018, şarj standı sayesinde düzenli şekilde istenilen yerde saklanabilir.
  • 4 saatte tamamen şarj olması Aprilla AHC-5018 ürününün olumsuz özellikleri arasında yer alır. Ayrıca Li-on yerine Ni-MH pil olması da bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik sayılabilir.

Aprilla AHC-5018 en ucuz alternatifleri incelenerek modelin avantajlarından faydalanılabilir. Aprilla AHC-5018 fiyat alternatiflerine göz atarak bütçenizi zorlamadan kaliteli bir ürüne erişebilirsiniz.

Aprilla AHC-5018 ile ATR 7021 Farkları

İki model de çoğu özelliği bakımından birbirinden ayrılır. Aprilla AHC-5018 modelinde 4 farklı tarak varken Aprilla ATR 7021 modelinde sadece bir tane vardır. Aynı zamanda ATR 7021 değiştirilebilir bir uca sahip değildir. Selefi daha tıraş bıçağı görünümüne sahipken Aprilla AHC-5018 daha rahat bir kullanım sağlar. ATR 7021 su altında kullanılabilse de AHC 5018 bu modele kıyasla ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi Fiyat Analizi

Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi Özellikleri

Kullanım:   Kablosuz
Şarjlı:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme MakinesiAprilla AHC 5026 Sakal Kesme MakinesiAprilla ATR-7021 Pilli Vücut Tıraş Makinesi
 Aprilla AHC-5018 2 in 1 Sakal Kesme ve Şekillendirme MakinesiAprilla AHC 5026 Sakal Kesme MakinesiAprilla ATR-7021 Pilli Vücut Tıraş Makinesi
Fiyat199,00 TL
18 satıcı
129,00 TL
15 satıcı
120,60 TL
19 satıcı
Popülerlik2. Popüler Aprilla Tıraş Makinesi1. Popüler Aprilla Tıraş Makinesi5. Popüler Aprilla Tıraş Makinesi
Ortalama Puan1 yorum--
Islak-KuruYokYokYok
Oynar BaşlıkYokYokYok
KullanımKablosuzKablosuzKablosuz
ŞarjlıVarVarYok
Pilli--Var
Favori ve Bıyık AparatıYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYok
Temizleme StandıYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı