Fakir

Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi

(11 yorum)
Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi
Renk seçenekleri:

39 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

245,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 7 dakika önceStokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Parla Home

Ürün Özellikleri: Kablosuz


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (39)

En Popüler Fakir Tıraş Makineleri

Fakir Stubby

Kişisel bakımı evinizin konforunda yapmanıza yardımcı olan Fakir Stubby, teknik donanımı sayesinde kullanıcıların ilgi odağı haline gelen cihazlar arasında yerini alır. Teknolojik gelişmelerden yararlanılarak dizayn edilen özel sistemi ile saç ve sakal şekillendirme işlemini çok daha pratik ve eğlenceli hale getirir. Sade ancak aynı zamanda şık tasarımıyla dikkat çeken Fakir Stubby, ergonomik yapısı sayesinde kullanıcılarına benzersiz bir konfor deneyimi yaşama imkânı sunar.

Yüzeyinde yer alan özel doku, işlem esnasında ellerinizin rahatsız olmasının önüne geçer. Bunun dışında ön kısmında kontrol düğmelerinin bulunması dikkat çeker. Düğmeler yardımıyla saçın ya da sakalın uzunluğunu ayarlamak mümkün hale gelir. Böylece dilediğiniz görünümü elde etmenize olanak tanır. Fakir Stubby sakal şekillendirme makinesi, başlığı çıkarılarak da kullanılabilen bir cihazdır. Ana başlığı çıkardığınız takdirde 1 numara kesim yapmanız mümkün olur.

Dolayısıyla çok yönlü bir kullanım sunar ve hemen hemen her kullanıcının ihtiyacına hitap eder. Emniyetli sistemi ile meydana gelebilecek kazalara engel olan Fakir Stubby tıraş makinesi, şarj süresinin kısa olması bakımından da kullanıcılara kolaylık sağlar. Siz de Fakir Stubby sakal tıraş makinesi modelini bakım rutinlerinize dahil ederek profesyonel sonuçlar elde edebilir, eşsiz konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Fakir Stubby

Fakir Stubby Teknik Özellikleri

Fakir Stubby özellikleri birçok farklı ihtiyaca hitap eder. Teknik donanımında bulunan her detayı sayesinde üst düzey performans göstererek kullanıcıların vazgeçilmezlerinden biri haline gelir. Üründe yer alan teknik özelliklerin bazıları şu şekildedir:

 • Ni-MH pil tipine sahip olan Fakir Stubby, uzun ömürlü kullanım vadeder. Motorunun gelişmiş performansı ile dayanıklı tasarımı sayesinde uzun süre boyunca kişisel bakımınızı yapmanıza destek sağlar.
 • Fakir Stubby şarj süresi yaklaşık olarak 600 dakikadır. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra direkt olarak saçlarınızı, sakallarınızı ya da ensenizde yer alan tüylerinizi temizlemeye başlamanız mümkündür.
 • Fakir Stubby saç sakal şekillendirme ürünü, şarj sonrasındaki kullanım süresi ile de dikkatleri üzerinde toplar. Hemen hemen 40 dakikaya varan kullanım süresine sahiptir. Şekillendirmeyi rahatça yapmanızı sağlar.
 • Cihazın üstünde mevcut olan ergonomik kontrol düğmeleri, saç veya sakal kesiminde istenen uzunluğu elde etmeye yardımcı olur. 0,5 mm ila 10 mm uzunlukta modeller yapmanızı oldukça kolaylaştırır.
 • Fakir Stubby sakal şekillendirme cihazı seti, farklı aparat alternatifleri sunduğu için işlevsel kullanım deneyimi yaşatır. Dilediğiniz başlığı takarak ihtiyacınıza uygun bir şekillendirme yapmanıza yardım eder.

Fakir Stubby kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek daha pek çok teknik detayını öğrenebilir, kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Fakir Stubby Kutu

Fakir Stubby Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikler

Fakir Stubby nasıl sorusu, kullanıcılar tarafından cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. Ürün, gerek performansı gerek sunduğu konforlu kullanım açısından gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek alternatifler arasındadır. Fakir’in değişmeyen kalite çizgisini yansıtır ve üstün dayanıklılığı ile ön plana çıkarak benzerlerinden ayrılır. Tasarımın muadillerinden farklı olmasını sağlayan diğer detaylar arasında, aparatların üzerinde bulunan bıçakların kalitesidir.

Paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan bu bıçaklar, keskinliği itibari ile tek geçişte kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ayrıca zaman geçtikçe bıçakların renklerinde ya da keskinliklerinde herhangi bir değişim meydana gelmez. Fakir Stubby sakal şekillendirme cihazı, tıraş etme fonksiyonu ile ön plana çıkar. Ancak bununla birlikte sadece düzeltme işlemlerinde de kullanıma uygun olması açısından tercih edilir.

Tek bir ürün ile saç ve sakal bakımının yapılmasını sağlar. Fakir Stubby, hafif yapısı ve ele tam oturmasını sağlayan özel tasarımı bakımından kullanımı pratik bir modeldir. Uygulama esnasında son derece rahat şekilde hareket ettirilebilir. Dolayısıyla size hiçbir zorluk yaşatmadan etkileyici tarzlar yaratmanıza imkân sunar. Fakir Stubby tıraş makinesi yorumları sayesinde onu farklı kılan ve en çok tercih edilen erkek bakım ürünleri arasında yer almasını sağlayan daha birçok özelliğine ulaşmak mümkündür.

Fakir Stubby Karşıdan

Fakir Stubby Modelinin Kullanım Alanları

Fakir Stubby sakal şekillendirme ürünü, sahip olduğu fonksiyonlar itibari ile erkeklere birçok kullanım alanı sunar. Bu alanların başında saç kesimi gelir. Makinede mevcut olan aparat alternatifleri ve başlıksız kullanım opsiyonu, saçlarınızı istediğiniz uzunlukta kesebilmenize yardımcı olur. Ultra keskin bıçaklarını kullanarak tek geçişte etkisini gösterir. Başlığı tamamen çıkararak 1 numara kesim yapmanız da mümkündür.

Fakir Stubby’nin bir diğer kullanım alanı da ense tıraşıdır. Ense bölgesinde yer alan saçların ve tüylerin eksiksiz biçimde temizlenmesini sağlar. Üstelik herhangi bir tahriş, alerji ya da hassasiyet oluşumunun maksimum seviyede önüne geçer. Güvenli kullanım sunduğu için kesilme gibi kazaların meydana gelme ihtimali yok denecek kadar azdır. Fakir Stubby saç kesme ve enseyi temizlemenin haricinde sakal kesmek için de ideal seçeneklerden biridir.

Hassas bölgelerden biri olan bıyıkları, dudağı koruyarak kesmenizi ya da şekillendirmenizi sağlar. Böylelikle istediğiniz sakal modellerini yaratabilir ve stilinizi üstün kalite ile ön plana çıkarabilirsiniz. Kesim ve şekillendirme işlemlerindeki en büyük yardımcılardan biri olan Fakir Stubby, kuaföre gitme ihtiyacını ortadan kaldırarak günlük yaşantınızı pratik bir hale getirir. Detaylı bir Fakir Stubby incelemesi için kullanıcı yorumlarını değerlendirebilir, tüm izlenimlere ve kullanım alanlarına göz atabilirsiniz.

Fakir Stubby Aparatları

Fakir Stubby Cihazındaki Artı ve Eksi Yönler

Cihaz, üstün teknolojisi sayesinde erkeklerin en büyük yardımcıları arasında yerini alır. Bununla birlikte birkaç artı ve eksi yönü ile ön plana çıkar. Fakir Stubby modelinde bulunan artı, eksi özellikler şöyledir:

 • Ürünü priz olan her yerde şarj etmek ve akabinde de kullanmak mümkündür. İş ya da tatil amaçlı seyahatlere çıkılırken rahatlıkla taşınabilir ve ihtiyaç duyulduğu anda kullanılabilir.
 • Fakir Stubby modelinin dikkat çekici artı yönleri arasında hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun olması yer alır. Dolayısıyla işlevsel ve pratik bir deneyim yaşamanıza imkân sunar.
 • Cihazın kesme ve şekillendirmeye yarayan aparat alternatiflerinin haricinde temizleme fırçası da bulunur. Ayrıca başlıkların yıkanması da mümkündür. işlem sonrasında fırça kullanılarak aparatlar temizlenebilir, yıkanabilir ve hijyenik bir şekilde kullanılabilir.
 • Fakir Stubby saç ve sakal şekillendirme makinesi şarj olma esnasında minimum seviyede enerji tüketecek şekilde tasarlanır. Böylelikle enerji tasarrufu yapmanızı da kolaylaştırır, çevre dostudur.

Siz de Fakir Stubby kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek modelde bulunan birçok artı ve eksi özelliğe dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fakir Stubby Renkleri

Fakir Stubby Fiyatları

Fakir Stubby, gerek ergonomik dizaynı gerek ortaya çıkardığı mükemmel sonuçlarla farkını ortaya koyan bir cihazdır. Motor gücü, aparat seçenekleri, kullanım kolaylığı, gidilen her yerde kullanıma uygun olması gibi detaylarına bakıldığında Fakir Stubby fiyat açısından kullanıcıların büyük bir çoğunluğuna uygundur. Üretiminde kullanılan her bir malzemenin kaliteli ve sağlam oluşu, dayanıklılığını artırır.

Fakir Stubby yorum kısmına bakıldığında ise genel olarak sonuçların ve performansın verdiği memnuniyet ön plana çıkar. Kullanımının ne kadar kolay olduğundan, özel fonksiyonlarından bahsedilir. Dolayısıyla kullanıcı yorumları, cihaz hakkında bilinmeyen çoğu özelliğe hakim olmanız konusunda size yardım eder. Olumlu özelliklerle birlikte olumsuz özelliklerden de bahsedilmesi, kararsız kaldığınız noktalarda işinizi kolaylaştırır.

Böylece beklentilerinize hitap edip etmediğini anlamanızı sağlar. Eğer evde, seyahatte rahatça kullanabileceğiniz, konforlu ve profesyonel sonuçlar vadeden bir cihaz satın almak istiyorsanız, Fakir Stubby sizin için idealdir. Ürünün kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında Fakir Stubby tıraş makinesi fiyatları arasından Fakir Stubby en ucuz seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi Fiyat Analizi

Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

Kullanım: Kablosuz
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.612 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Tüm Yorumlar
 • Süleyman U.124 yorum
  500 beğeni
  Süleyman U.5 Ekim 2020
  Kesim başlığı kolay sökülüp temizlenebiliyor. Motoru berber dükkanlarındaki kadar ses çıkarıyor, rahatsız edici değil. Güç bakımından iyi. Ayar fonksiyonu olması güzel. İyi iş çıkarıyor.
 • Hakan Y.186 yorum
  797 beğeni
  Hakan Y.24 Eylül 2020
  Makineyle sakalınızı istediğiniz kadar kısaltabiliyorsunuz. Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiş. Bıçağı yıkanabiliyor. Kablosuz olarak da kullanılabiliyor. Sesi çok yüksek değil ama çok da sessiz çalışmıyor.
  • Alışverişçi resmi
 • HG1 yorum
  17 beğeni
  Harun G.11 Nisan 2020
  Üzerine yazmışlar kullanım 8 saat yarım saat çalışmadı nasıl firmalar bilmiyorum pişmanım almayin
 • MY1 yorum
  3 beğeni
  Mehmet Sait Y.İstanbul8 Nisan 2020
  Güzel güçlü makine, rahat ve çekmeden kesiyor.
 • MG5 yorum
  64 beğeni
  Mustafa G.15 Şubat 2020
  Krono virüsü var diye Çin'den uzak duralım dedik . Alman malı olsun dedik .maleseff bununda üretimi çin ....fakire yakismadi

Fakir Stubby Sakal Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Fakir Stubby Sakal Kesme MakinesiPhilips Beardtrimmer 1000 Serisi BT1214/15 Sakal Kesme MakinesiPowertec TR-258 Sakal Kesme MakinesiFakir Stubby Kırmızı Siyah Sakal Kesme Makinesi
 Fakir Stubby Sakal Kesme MakinesiPhilips Beardtrimmer 1000 Serisi BT1214/15 Sakal Kesme MakinesiPowertec TR-258 Sakal Kesme MakinesiFakir Stubby Kırmızı Siyah Sakal Kesme Makinesi
Fiyat 245,00 TL
39 satıcı
399,00 TL
3 satıcı
180,90 TL
4 satıcı
289,00 TL
6 satıcı
Popülerlik1. Popüler Fakir Tıraş Makinesi-6. Popüler Powertec Tıraş Makinesi4. Popüler Fakir Tıraş Makinesi
Ortalama Puan11 yorum-4 yorum11 yorum
Islak-KuruYok-YokYok
Oynar BaşlıkYok-YokYok
KullanımKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
ŞarjlıYokVarVarYok
PilliYok--Yok
Favori ve Bıyık AparatıYok-YokYok
Hızlı ŞarjYok-YokYok
Temizleme StandıYok-YokYok