Philips

Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi

En Popüler Tıraş Makinesi(7 yorum)
Seçenekler:

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

777,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 42 dakika önceStokta 2 adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/RMEEY e-Ticaret

Ürün Özellikleri: Islak-Kuru, Kablosuz, Şarjlı


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler Philips Tıraş Makineleri
Benzer Ürünler

Philips Oneblade QP2520/20

Philips Oneblade QP2520/20 sakal şekillendirici ve tıraş makinesi olarak tasarlanan bir üründür. Philips’in modern insanın ihtiyaçlarına uçak şekilde özel olarak tasarlanan Philips Oneblade QP2520/20 modeli, sahip olduğu özellikler sayesinde günlük hayata pratiklik kazandırır.

Her boyuttaki sakalların rahat şekilde tıraş edilmesini veya düzeltilmesini sağlayan model, pratik kullanımıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda ergonomik kriterler dikkate alınacak şekilde tasarlanması sayesinde elde rahat tutuşa sahiptir.

Böylece sakalınızı düzeltirken istediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşmanıza yardımcı olur. Mikro USB bağlantısıyla şarj edildiğinden dolayı priz bulunmasa bile USB Type-A girişine sahip olan bilgisayarlarla bile pili doldurulabilir.

Tatile gidildiğinde ya da dışarıda önemli bir toplantıya katılmanız gerektiğinde bu özellik oldukça kullanışlı hale gelir. Teknolojik olarak geliştirilmiş QP2520/20 ile ihtiyaçlarınızı pratik şekilde giderebilir, günlük hayatınıza daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ayrıca başlığı değiştirilebilir tasarıma sahip olduğundan dolayı farklı amaçlar için ucunu kendinize uyarlayabilirsiniz. Favorileri ve saçı da kısaltmanıza yardımcı olan Philips Oneblade QP2520/20, her türlü ihtiyaca hızlı şekilde adapte edilebilir.

0.4 mm’den 10 mm’ye kadar kademelerle ayarlanabilen tarak, istenilen uzunluğun zorlanmadan elde edilmesine imkan tanır. Farklı ölçü alternatiflerine sahip olduğu için de her türlü kullanım için işlevsel hale gelir. Kaliteli ve kullanışlı bir parça arayışı içindeyseniz Philips QP2520 20 modelini inceleyebilir, aradığınız çoğu özelliğe kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Philips Oneblade QP2520/20 Genel Görünüm

20 Bıçaklı Philips Oneblade QP2520/20

Philips, QP2520/20 tıraş makinesiyle her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. Tıraş olmaya yeni başlayan gençlerden sakalını düzeltmek isteyen deneyimli kullanıcılara kadar geniş kitleye seslenir.

Philips QP2520 20 tasarımıyla hoş bir görünüm sunarken aynı zamanda işlevsellik kazanır. Siyah ve yeşil kaplamalardan oluşan model, parlak sarı kısımlarıyla hoş bir kontrast oluşturur. Aynı zamanda tutma yerleri dokulu yapıya sahip olduğundan dolayı elden kayması gibi istenmeyen durumların yaşanma olasılığını azaltır.

Böylece daha güvenli şekilde tıraş deneyimi elde edilmesine yardımcı olur. Philips OneBlade QP2520/20 duşta kullanılırken kayganlığın önüne geçerek daha konforlu kullanım sağlamayı başarır.

Üstelik kavis şeklinde tasarlanmasından dolayı elde sağlam şekilde durur. Ergonomi kriterlerinin dikkate alınarak tasarlandığı tıraş makinesi, her türlü ortamda güvenle kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. Philips QP2520 20 bıçak için küçük bir klipsli kapak ile birlikte gelir.

Bu kapak, Philips Oneblade QP2520/20 ürününü dolapta tutmak veya seyahat etmek için yanınızda taşımak için güvenli hale getirir. Bıçakları sıkı şekilde kapatarak daha korunaklı bir kullanım deneyimi sunmayı başarır.

Aynı zamanda düzeltici tarakları makineyi çıkarıp takmak da oldukça rahattır. Fonksiyonelliği İle Philips Oneblade QP2520/20 yorumlar ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler alır.

Pratik kullanımı sayesinde herkesin gereksinimlerine yanıt vermeyi başaran Philips Oneblade QP2520/20, birçok kişinin ihtiyaçlarına uyum sağlar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürünü daha yakından inceleyebilir, aradığınız çoğu özelliğe pratik şekilde sahip olabilirsiniz.

Philips Oneblade QP2520/20 Bıçak Görünüm

Philips Oneblade QP2520/20 Teknik Özellikleri

Philips QP2520 20 sahip olduğu özellikler sayesinde her türlü işleme akıcılık kazandırır. Sabah dışarı çıkmadan önce sakallarınızı düzeltmeniz veya kesmeniz gerektiğinde Oneblade QP2520/20 modelinden yardım alabilir, kısa süre içinde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uç bölümü, ufak hareketlere bile duyarlı olmasıyla kullanıcılarının manevra kabiliyetini artırır. Böylece hassas düzeltmeler söz konusu olduğunda verimli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda ense tıraşının da yapılmasını kolaylaştırır ve çok yönlü bir kullanım sunar. Su geçirmeme özelliğine sahip olan model, tamamen yıkanabilmesiyle de hijyenik olarak kullanıcılarının beklentilerine yanıt verir.

Tam dolu pil, 45 dakikalık bir kullanım süresi sunar. Philips OneBlade QP2520/20 modelinin pili bittikten sonra tamamen şarj olması 450 dakika sürer. Kablosuz şekilde kullanılabilmesi sayesinde kullanıcılarına hareket alanı sağlayan model, Philips Oneblade QP2520/20 hibrit düzeltici ve tıraş makinesi yorum puanlarından da olumlu geri bildirimler almayı başarır.

Kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutan özellikleri sayesinde birçok kişinin tercihidir. Aynı zamanda üç farklı tarak içermesi, Philips Oneblade QP2520/20 ürününün işlevselliğini artırır. 1 mm, 3 mm ve 5 mm boyutlarında olan taraklar, hem saç hem de sakal için bazı işlemlerin gerçekleştirilebilmesini mümkün hale getirir.

Sakal kısaltma, ense tıraşı veya şekillendirme gibi çeşitli işlemlerde kullanabileceğiniz Philips Oneblade QP2520/20 ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, dışarı çıkmadan önceki hazırlık sürelerinizi kısaltabilirsiniz.

Philips Oneblade QP2520/20 Üstten Görünüm

Kompakt Tasarımlı Philips Oneblade QP2520/20

Philips Oneblade QP2520/20 hibrit düzeltici ve tıraş makinesi rahat kullanımıyla kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik kazandırmayı başarır. Cildi tahriş etmeyecek şekilde tasarlanan bıçağı sayesinde güvenle kullanılabilecek bir ürün haline gelir.

Dakikada 200 kez hareket eden entegre mekanik bir kesiciye sahip olan Philips Oneblade QP2520/20, kısa sürede tıraş işlemini gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Philips Oneblade QP2520/20 özellikle tıraş olmak için çok fazla vaktinizin olmadığı durumlarda günlük yaşantınızı akıcılık kazandırmayı başarır.

Yuvarlak bıçaklara sahip olan kaydırıcı kaplamasıyla düzeltme, şekillendirme ve tıraş işlemlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlayan Philips Oneblade QP2520/20, yeni nesil teknolojileri içermesiyle de öne çıkar.

Böylece uzun sakalları bile dilediğiniz gibi düzeltmenize yardımcı olur. Aynı zamanda yuvarlak şekilli bıçaklar, deriye temas etme oranını azaltarak çene veya yanak bölgenizi kesmenizin de önüne geçer.

Üstelik çift taraflı olan bıçak, işlem sırasında kestiğiniz tüyleri de rahat şekilde görmenize yardımcı olur. Bu sayede tam olarak istediğiniz görünümü elde etmenizi mümkün hale getirir.

Tırtıklı lastik tutma yeri ve özel bıçak sistemiyle öne çıkan Philips Oneblade QP2520/20, rahat şekilde kullanılabilecek bir tıraş makinesi isteyenler için iyi bir seçenektir. Kompakt boyutları sayesinde elde rahat şekilde tutulabilen Philips Oneblade QP2520/20, hafifliğiyle de dikkatleri üzerinde toplar.

Böylece her yerde sakallarınızı ve saçlarınızı istediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olur. Philips Oneblade QP2520/20 fiyat opsiyonlarını inceleyerek uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Philips Oneblade QP2520/20 Yandan Görünüm

Philips Oneblade QP2520/20 ile Philips 3000 serisi BT3206/14 Farkları

İki ürün de sakalları kesmek ve düzeltmek için tasarlansa da Philips Oneblade QP2520/20, bazı özellikleriyle Philips 3000 serisi BT3206/14 modelinden ayrılır. Selefinde bir adet ayarlama tarağı bulunurken Philips Oneblade QP2520/20’te üç tane vardır.

Aynı zamanda 120 dakika daha kısa sürede şarj olmasıyla da öne çıkar. Ek olarak Philips Oneblade QP2520/20 çift koruma sistemi içermesinden dolayı hassas ciltlere sahip olan kullanıcılar için daha iyi seçim haline gelir.

Philips Oneblade QP2520/20 Olumlu ve Olumsuz Yanları

Philips Oneblade hibrit tıraş makinesi QP2520/20 kendi içinde pek çok farklı özelliğe sahip olmasıyla öne çıkar. Tıraş makinesi olmasının yanı sıra aynı zamanda düzeltme ve ense tıraşı gibi işlevleri yerine getirebildiği için hibrit olarak nitelendirilir.

Siz de ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek daha ayrıntılı şekilde bilgi edinebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli bir tasarıma anında sahip olabilirsiniz. Philips Oneblade QP2520/20 artı ve eksileri şu şekildedir:

 • Kablosuz olması, Philips Oneblade QP2520/20 ürününün öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Kablonun kısıtlayıcı etkisini ortadan kaldırmasıyla tıraş yapmayı daha kolay ve eğlenceli hale getirmeyi başarır.
 • Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan dolayı uzun süreli bir kullanım sunar.
 • Uzun ve dar bir dizayna sahip olması sayesinde sakalların daha rahat ve hassas şekilde düzeltilmesine imkan tanır.
 • Philips OneBlade QP2520/20 hem ıslak hem de kuru kullanım için uygundur, farklı gereksinimlere yanıt verir.
 • Philips OneBlade QP2520/20 bıçakları, hızlı şekilde hareket ettiğinden dolayı sakallarınızı kısa süre içinde zorlanmadan kesmenize yardımcı olur.
 • Her iki tarafında bulunan metal penye uçlar, ürünün ciltle direkt olarak temas etmesinin önüne geçer. Böylece yaşanabilecek kesik gibi sorunların önüne geçer.
 • En iyi şekilde istifade edilmesi için dört ayda bir bıçağının değiştirilmesi önerilir.
 • Aynı zamanda pilinin tamamen dolma süresinin 8 saat olması, ürünün olumsuz yanları arasında bulunur.

Philips Oneblade QP2520/20 hibrit sakal şekillendirici ve tıraş makinesi sunduğu özelliklerle çoğu gereksinime rahatlıkla karşılık vermeyi başarır. Philips OneBlade QP2520/20 fiyat alternatiflerine göz atarak günlük tıraşlarınızı daha pratik ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi Fiyat Analizi

Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi Özellikleri

Islak-Kuru:
Kullanım:   Kablosuz
Şarjlı:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.88 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MT2 yorum
  7 beğeni
  Mesut T.İstanbul8 Nisan 2020
  Ürünü beğendim, yorumlarda denildiği gibi oldukça kullanışlı ve etkili. Fazla tüylü-kıllı yapıda biri değilseniz neredeyse sıfıra yakın traş olabiliyorsunuz. Şekillendirme yapmak için de birebir. Olumsuz tarafı etrafı biraz kirletmesi. Tüyler lavabo dışına kadar uçabiliyor, şimdiye kadar bu konuda çözüm bulamadım.
 • Alper A.1 yorum
  2 beğeni
  Alper A.İzmir21 Ocak 2020
  Ürün istediğim gibi zamanında sağlam bir şekilde geldi ambalajlama Çok güzel Akakçe teşekkür ederim
 • VY1 yorum
  2 beğeni
  Veysel Y.5 Aralık 2019
  Herşey mükemmel teşekkürler. Herkese tavsiye ederim yazılan olumsuz yorumları umursamayın kesinlikle muazzam.
 • EA1 yorum
  2 beğeni
  Erdal A.7 Ekim 2019
  Teşekkürler hizmet güzel
 • 2 yorum
  3 beğeni
  Ferit Ö.31 Mayıs 2019
  10 numara 5 yildiz en hizli en uygun mükemmel

Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş MakinesiPhilips QP2620/20 OneBlade Yüz ve Vücut Tıraş MakinesiPhilips OneBlade QP2510/11 Sakal Şekillendirici ve Tıraş MakinesiPhilips OneBlade QP2520/30 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi
 Philips OneBlade QP2520/20 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş MakinesiPhilips QP2620/20 OneBlade Yüz ve Vücut Tıraş MakinesiPhilips OneBlade QP2510/11 Sakal Şekillendirici ve Tıraş MakinesiPhilips OneBlade QP2520/30 Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi
Fiyat 777,00 TL
12 satıcı
899,00 TL
21 satıcı
566,39 TL
29 satıcı
11.088,15 TL
1 satıcı
Popülerlik1. Popüler Tıraş Makinesi5. Popüler Tıraş Makinesi--
Ortalama Puan7 yorum-11 yorum4 yorum
Islak-KuruVarVarVarVar
KullanımKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
ŞarjlıVarVarVarVar
Favori ve Bıyık Aparatı-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı