Rowenta Tıraş Makinesi

Rowenta Tıraş Makinesi Fiyatları

Rowenta Tıraş Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Philips Tıraş Makinesi Xiaomi Tıraş Makinesi Remington Tıraş Makinesi Braun Tıraş Makinesi Powertec Tıraş Makinesi Sinbo Tıraş Makinesi
Satıcı Marka (1)Islak-KuruKablosuzŞarjlıFavori ve Bıyık AparatıHızlı Şarj

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Rowenta

Markası Rowenta Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 122 satıcı. Kullanım Ürün Puanı
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

Diş FırçasıSaç Kesme MakinesiDiş MacunuEpilasyon AletiErkek Bakım SetiSaç Kurutma MakinesiSaç DüzleştiriciSaç MaşasıSaç Düzleştirici TarakPhilips Tıraş MakinesiXiaomi Tıraş MakinesiRemington Tıraş Makinesi

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Rowenta Tıraş Makinesi Fiyatları Akakçe’de

Dünyanın sayılı markaları arasında yer alan ve üretimini sağladığı farklı kategorilerdeki ürünlerle hem ev içerisinde kolaylık sunan hem de kişisel bakımınıza yardımcı olmayı amaçlayan Rowenta tıraş makinesi ürün çeşitleri ve uygun fiyatları ile dilediğiniz görünüme sahip olmanızı mümkün kılıyor. Paslanmaz ve keskinliğini uzun süre koruyabilen bıçakları sayesinde pürüzsüz tıraş imkanı sunan ve suya dayanıklı yapısı sayesinde kolaylıkla temizlenebilen Rowenta tıraş makinesi fiyatları hakkında sayfalarımızı inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Rowenta Tıraş Makinesi Modelleri

Erkek bakımı için gerekli birbirinden farklı ürünler olmasına karşın erkeklerin yüz bakımında kullanmayı tercih ettiği çok az seçenek bulunur. Bu seçenekler arasında en çok işleve sahip olan ve yüz, sakal bakımında erkekler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında bulunan Rowenta saç tıraş makinesi ergonomik yapısı ve çoklu işlevi sayesinde ön plana çıkıyor. Markanın uzun yıllardan beri geliştirmiş olduğu farklı yapılara sahip modeller günümüzde genel olarak şarjlı bir yapıya kavuşmuştur. Rowenta tıraş makinesi titanyum kaplamaya sahip kesici dişlerini sayesinde tıraş işlemini daha hızlı ve pürüzsüz bir şekilde yapar. Kesici dişlerde bulunan titanyum kaplama dişlerin daha keskin olmasını ve farklı etmenlere karşı da dayanıklılık göstermesini sağlar. Özellikle cihazın temizliği esnasında su kullanılmasını sağlayan ve bıçakların paslanma gibi sorunlardan etkilenmesini engelleyen titanyum kaplama sayesinde bıçaklar hem daha nitelikli bir hale geliyor hem de keskinlikleri azalmadan uzun süreli performans sunuyor. Hem saç hem de sakallarınızı düzeltmek için kullanabileceğiniz ve aynı zamanda vücudunuzdaki tüyleri almak için de tercih edebileceğiniz Rowenta sakal tıraş makinesi sayısız işleve sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ürünle birlikte gelen sakal kesme aparatları sakallarınızı farklı uzunluk seviyelerinde kesmenizi mümkün kılarken bu uzunluk ölçütünde en fazla 12 seviyesi bulunuyor. Cihazın %100 su geçirmezlik sunan yapısı sayesinde hem başlıkları hem de tıraş makinesini su altında kolayca yıkayabilir ve bu sayede her daim temiz tutabilirsiniz.
Rowenta tıraş makinesi şarj süresi konusunda da gösterdiği mükemmel kesim performansını sürdürür. Tam dolu kapasitede 60 dakikaya kadar kesintisiz bir kullanım sunan tıraş makinesi sayesinde saçtan sakala burundan vücut tüylerine kadar her noktada pürüzsüz bir temizlik yapmanız mümkün oluyor. Ayrıca kısa süre şarj edildiğinde de kullanılabilen ürün batarya performansını uzun süre koruyarak yıllar boyu kullanım sunabiliyor.
Cihazın saç ve sakal kesmek için kullanılan başlığında paslanmaz çelik materyal kullanılarak üretilen kesici dişler bulunur. Paslanmaz çelik materyalin sahip olduğu özellik sayesinde başlık suyla temizlenebilir ve başlığın sudan kaynaklı problemlerden etkilenmesinin önüne geçilir. Yüksek kapasiteye sahip motor gücü 6500 rpm dönüş hızına sahiptir ve bu hız sayesinde saçınız ve sakalınız hiç zorlanmadan kolaylıkla kesilebilir. Bazı modellerde bulunan AA+ özelliğine sahip pil tıraş makinesinin 3 saate kadar kesintisiz bir kullanım sunmasında etkili olurken pilin yüksek verimliliğe sahip olması sayesinde dolaylı olarak enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Saç kesimi için en ideal seçenekler arasında bulunan ve dökülen saçların ortamda kötü bir görüntü oluşturmasını engelleyen Rowenta tıraş makinesi vakumlu modeli diğer modellere kıyasla farklı bir yapıdadır. Vakumlu tıraş makinesi şarjlı modellerden farklı olarak ev elektriğinden güç alır ve kablo prizden çekildiğinde çalışmayı durdurur. Cihaz içerisinde bulunan vakum özelliği kesici başlıklar tarafından kesilen saçların yere düşmeden %99 oranda yakalanmasını ve vakumlanarak haznede toplanmasını sağlar. Bu özellik sayesinde saçlarınızın lavabonun içerisine düşerek onu tıkaması ve saç kesimi esnasında düşen saçların kötü bir görüntü oluşturması engelleniyor. Üstün kesin performansına sahip bıçaklar saçı tek darbede keserek daha düz ve pürüzsüz saç kesimini garanti ediyor. Bıçak üzerinde bulunan koruyucu titanyum kaplama bıçakların keskinliğini uzun süre korumasını sağlayarak keskinliğin yıllar boyu aynı kalmasını mümkün kılıyor. 1 mm hassasiyetle ayarlanabilir bıçakları sayesinde tarzınıza en uygun saç ve sakal tıraşını en güzel şekilde yaparak dilediğiniz görünüme rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Tıraş işleminin ardından ucuz tıraş losyonu çeşitleri arasından bütçenize uygun bir ürün satın alarak, üstün rahatlama sağlayabilirsiniz.

Rowenta Tıraş Makinesi Başlıkları

Hem saç hem de sakallarınızı ster şekillendirmek isterseniz kısaltmak için kullanabileceğiniz ve bu işlemleri yapmanız için farklı başlık çeşitlerine sahip olan Rowenta tıraş makinesi aynı zamanda vücudunuzda bulunan tüyleri de alabilmenizi sağlıyor. Ürünle birlikte gönderilen farklı başlıklar burun ve kulak bölgesindeki tüylerden göğüs ve koltuk altına kadar farklı noktalardaki tüylerden kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyor. Ürünün normal başlığında yer alan son derece keskin bıçaklar özel kaplaması sayesinde keskinliklerini uzun süre koruyabiliyor. Makinenin değiştirilebilir başlıklı yapısı kısa saç seven kullanıcılar için farklı opsiyonlar sunuyor. 3-6-9 ve 12 numara arası değişen başlıklar sayesinde saçlarınızı ev ortamında hiçbir yardım almadan kendi başınıza kesebilirsiniz. Aparatların fazla yer kaplamaması adına tek bir aparat 2 farklı uzunluk ölçütüne sahip olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu sayede aparatları ters çevirdiğinizde farklı uzunluk boyutunu kullanabilirsiniz. Rowenta tıraş makinesi tarağı ürünün işlevsellik sunmasında etkili olan aparatlar arasında bulunuyor. Bu tarak sayesinde saç ya da sakalınızda düzeltmeler yaparken hem onları tarayarak daha düz bir hale getirebilir hem de makine başlıklarının yeterli olmadığı uzunlularda kesim yapmak istediğinizde tarağı referans uzunluğu olarak kullanabilirsiniz.
Sakal ve saç kesimi için tasarlanan başlıklara ek olarak vücudunuzun belirli bölgelerindeki tüyleri almanızı da sağlayacak farklı yapıda başlıklar bulunuyor. Bu başlıkların en çok işinize yarayacak olanlarının başında gelen vücut tüylerini kolayca almanızı sağlar. Kesici başlık çıkarıldıktan sonra takılan bu başlık sağa sola doğru hareket eden bıçaklardan oluşur ve teninize değen kısımda hareketsiz bir plaka yer alır, İçeride sağa sola doğru hareket eden bıçaklar vücut tüylerinizi alırken üst plaka teninize zarar gelmesini engeller. Göğüs bölgesinden koltuk altı bölgesine kadar farklı noktalarda kullanabileceğiniz bu başlık en ince tüyleri dahi dipten keserek pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlar. Rowenta trim & style tıraş makinesi burun aparatı sayesinde burun içerisindeki tüylerin alınmasını kolaylaştırır. Bu aparat hassas burun derinize hiçbir zarar vermeden tüyleri dipten keser ve mükemmel temizlik sunar. Favorilerinizi daha kolay bir yolla şekillendirmenizi sağlayan favori başlığı sayesinde ister kalın isterseniz daha ince yapıda favorilere sahip olabilirsiniz. Yanak bölgesindeki çok ince tüyleri almanızı sağlayan ve bunu yaparken yanağınıza hiçbir şekilde zarar vermeyen başlık diğer başlıklara kıyasla daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu başlığın üzerinde bulunan oval tasarıma sahip süzgeç benzeri metal tabaka tüyleri bu deklerden geçirerek iç kısımdaki bıçaklara doğru iter. Bu sayede tüyler dik bir şekilde kesilebilir.

Rowenta Tıraş Makinesi Yorumları

Fonksiyonel özellikleri ve birçok işlevi ile kullanıcılardan olumlu yorumlar alan Rowenta tıraş makinesi yorum ve değerlendirmeleri de göstermektedir ki; kullanımı son derece basit bir üründür. Cihaz üzerinde yer alan güç düğmesi çalıştırma ve durdurma işlevlerini yerine getirir. Değiştirilebilir başlık yapısı farklı bölgelerdeki tüylerin alınmasına yardımcı olurken en kısa ve ince tüyleri dahi alabilir.

Rowenta Tıraş Makinesi Kullanımı

Çeşitli başlıkları ve fonksiyonları ile kolay bir kullanım sunan bu tıraş makineleri aynı zamanda pil ömrü sayesinde de istenilen anda aradığınız performansı gösterir. Cihaz içerisinde yer alan güçlü pil tıraş makinesinin uzun süreli kesintisiz kullanım sunmasını sağlar. Rowenta tıraş makinesi yedek parça ve aksesuarları ile tam donanımlı bir tıraş makinesidir. Yüksek kapasiteli bil sayesinde saç, sakal ya da bıyıklarınızda düzeltmeler yaparken güç tükenmesi gibi sorunlar yaşamamanız garanti edilir. Bazı modellerde pili doldurmak için kabloyla besleme sistemi kullanılırken son yıllarda geliştirilen modellerde genel olarak şarj standı tasarımı dikkat çeker. Cihazın dik bir şekilde kabloya bağlanmadan şarj edilmesini sağlayan stant sayesinde tıraş makinesini hızlı bir şekilde şarj edebilir ve kablo takma çıkarma ile uğraşmadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda yer alan kampanyalı erkek bakım setleri arasından ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.