Kalyon

Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml

En Popüler 3. Tırnak Bakım(1 yorum)
Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml

47 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

44,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 40 dakika önceStokta 10+ adet3 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/ÇİZGİ KOZMETİK

Ürün Özellikleri: Sertleştirici

0,80 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,1 seçeneğini gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
33,11 TL

En Ucuz Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (42)

Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:44,00 TL44,00 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Kalyon Tırnak Bakım Ürünleri
Benzer Ürünler

Kalyon Tırnak Sertleştirici

Kalyon tırnak sertleştirici zaman içinde çeşitli etkenlerden dolayı yıpranıp kırılan tırnakların sağlığını geri kazanması için üretilir. Kimyasallar ile temas, vitamin eksikliği, çarpma gibi faktörler daha kırılgan tırnak yapısına neden olur.

Bu olumsuzlukların önüne geçmek için Kalyon tırnak besleyici ve sertleştirici kullanmak gerekir. Tırnaklar da birçok uzuvda olduğu gibi çeşitli vitamin ve bileşenlere ihtiyaç duyar. Bundan dolayı tırnak yapısına uygun olarak formüle edilen Kalyon tırnak sertleştirici daha sert yapıda ve dayanıklı tırnaklara sahip olmanızı sağlar.

Bu sayede tırnak bakımınızı tamamlayarak daha çekici bir manikür elde edebilirsiniz. Ayrıca sürülen ojeler de Kalyon tırnak sertleştirici ile daha kalıcı olur. Elleri daha bakımlı ve sağlıklı göstermenin temel unsuru olan tırnakları, Kalyon oje tırnak sertleştirici sayesinde arzu ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Daha sert ve güçlü tırnaklara sahip olmasının en kısa ve zahmetsiz yolu olarak karşınıza çıkan tırnak besleyici Kalyon, pratik bir ambalaja ve hassas uçlu fırçaya sahiptir. Bu sayede dilediğiniz gibi Kalyon tırnak sertleştirici uygulaması yapabilirsiniz.

Tırnaklara doğal bir parlaklık verdiği için sağlıklı görünümü muhafaza eder. Isı, deterjan, oje, eldiven kullanımı ya da enstrüman çalmak gibi farklı etkenlerden dolayı yıpranan tırnakların toparlanması için en ideal yöntemdir.

Tırnak sertleştirici Kalyon koruma sağlayarak olası bir duruma karşı tırnaklarınızın daha dirençli olmasını sağlar. Tırnakta bulunan doğal bir vitamin olan keratin proteinine takviye niteliğinde olan Kalyon tırnak sertleştirici çiziklere karşı da korur.

İhtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilir ve ellerinizin bakım rutinine ekleyebilirsiniz. Tırnak güçlendirici kalyon sürüldüğü zaman şeffaf bir tabaka oluşturur. Bu tabakanın doğallığı sayesinde tırnaklar herhangi bir uygulama yapılmamış kadar doğal görünür.

Kalyon Tırnak Sertleştirici Görünüm

Kalyon Tırnak Sertleştirici Nasıl Kullanılır?

Kalyon tırnak sertleştirici nasıl kullanılır?” sorusu merak edilenler arasındadır. Rutin tırnak bakımınıza mutlaka dahil etmeniz gereken bu ürün olarak yumuşamış ve aşınmaya meyilli tırnakları korur. Kalyon tırnak güçlendirici kullanımı oldukça basittir ve birkaç adımla gerçekleşir. Kalyon tırnak sertleştirici uygularken izlenecek adımlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Kalyon tırnak sertleştirici uygulamasından önce tırnakların temiz ve kuru olmasına dikkat edilir. Tırnak yüzeyine oje kalıntısı olması maksimum faydayı engeller. Daha çok verim almak için tırnak yüzeyi her türlü kalıntıdan arındırılır.
 • Daha sonra Kalyon tırnak besleyici kullanımı basit bir şekilde gerçekleşir. Kalyon tırnak sertleştirici içinde bulunan fırça yardımıyla kolayca uygulama yapabilirsiniz.
 • Tırnaklarınıza sürdüğünüz ürünün bütün yüzeye eşit bir şekilde yayılmasına özen gösteriniz. Kalyon tırnak sertleştirici kısa sürede kurur. Kurumasına fırsat vermek için beklemelisiniz.
 • Kalyon tırnak sertleştirici kullanımı haftada iki ya da üç kez tekrarlanmalıdır. Düzenli bir kullanımda daha kısa sürede amaçladığınız güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Daha Güçlü Tırnaklar İçin: Kalyon Tırnak Sertleştirici

Kalyon tırnak besleyici birçok faydası ile bilinen bir üründür. “Kalyon tırnak sertleştirici ne işe yarar?” sorusunu merak edenler bu faydalar ile karşılaşabilir. Besleyicinin amacı kırılmadan uzayabilen daha sağlıklı tırnakların oluşmasına yardımcı olmaktır.

Kalyon tırnak sertleştirici sadeyesin kat kat kırılan, soyulan, çeşitli nedenlerden dolayı zayıflayıp incelen tırnaklar yeniden sağlığına kavuşur. Kalyon tırnak sertleştirici, besleyici kullananlar, iyileşme sürecini kolayca fark edebilir.

Daha parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip tırnakların renkleri de daha canlı olur. Kalyon tırnak sertleştirici içindekiler tırnağın keratin tabakasına nüfuz ederek daha güçlü bir katman oluşmasını sağlar.

Tırnakları oje uygulamasına hazırlamak ve ojeden dolayı oluşabilecek tırnak incelmelerini, sararmalarını engellemek için Kalyon tırnak sertleştirici kullanabilirsiniz. Kalyon tırnak güçlendirici bakımlı eller ve modern bir stil için kullanılabilir.

Daha güzel tırnaklar yüzük gibi aksesuarların da parmaklarınızda daha çekici durmasını sağlar. Kalyon tırnak sertleştirici sayesinde dilediğiniz takıları kullanarak stilinizi tamamlayacak dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Kalyon tırnak sertleştirici hem ojesiz hem de ojelerin altına sürülebilir ve böylece kullanım kolaylığı sunar. Bu sayede oje sürecek zamanınız olmasa bile Kalyon sertleştiricinin parlak yapısından yararlanarak bakımlı ellere kavuşabilirsiniz.

Bu avantajı size zaman kazandırır. Kalyon tırnak sertleştirici ojelerin altına sürülebilir. Böylece tırnaklarınıza koruyucu bir katman uygulamış olursunuz. Böylece dilediğiniz renk oje ile tırnağınız arasında güçlü yapıdaki Kalyon tırnak besleyici olur. Daha güzel görünürken aynı zamanda bakım yaparak tırnaklarınızı etkili bir şekilde besleyebilirsiniz.

Kalyon Tırnak Sertleştirici Yorumları

Kalyon tırnak güçlendirici yorumları kullanıcıların etkili deneyimlerini yansıtır. Düzenli bir şekilde Kalyon tırnak sertleştirici kullanan insanlar üründen duyduğu memnuniyeti yorum bölümlerinde dile getirir.

Kısa ve uzamayan tırnakların daha hızlı uzaması için tercih edilen bir üründür. Ayrıca uzasa bile kat kat ayrılarak kırılan ya da kolayca bükülen tırnak yapılarının sertleşmesi için de kullanılır.

Kalyon tırnak sertleştirici yorum kısımlarında farklı şikayetleri için ürünü deneyen kullanıcılara rastlamak mümkündür. Tırnakların vitamin eksikliğinden dolayı gerektiği kadar uzamadığı ya da düzgün bir yapıda olmadığı görülebilir. Bunun gibi şikayetleri olan kullanıcılar Kalyon tırnak besleyici yorum kısımlarında üründen bahseder.

Kalyon Tırnak Sertleştirici Fiyatları

Pürüzlü bir yapı yerine daha pürüzsüz ve sağlıklı bir tırnak yapısı oluşmasına destek veren Kalyon tırnak sertleştirici geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kalyon tırnak sertleştirici fiyat açısından da uygundur.

Her bütçeye hitap eden fiyat anlayışı sayesinde birçok kullanıcı kolaylıkla ulaşabilir. Kalyon tırnak sertleştirici hemen hemen her yaşta insanın kullanımına uygundur. Her yaş grubu tarafından tercih ediliyor olması ürünün kullanıcı profilini genişletir.

Özellikle gitar, saz, ud gibi enstrümanları çalan müzisyenlerin tırnakları sıklıkla kırılır. Bu tarz uğraşları olanlar Tırnak sertleştirici Kalyon kullanarak tırnaklarını daha güçlü bir hale getirebilir. Ürün karşılaştırma avantajı ile hemen sipariş oluşturarak daha sağlıklı ve sert tırnaklara Kalyon tırnak sertleştirici sayesinde kavuşabilirsiniz.

Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml Fiyat Analizi

Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Kalyon Besleyici ve Tırnak Sertleştirici 11 ml Özellikleri

Sertleştirici
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AE1 yorumAyşe E.8 Kasım 2019
  Kolay SiparişÇizgi Kozmetik
  Ürünlerim zamanında ve görüldüğü gibi geldi çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için artık hep sizden alisveris yaparım güvenli bi site güvenebilirsiniz
  • Alışverişçi resmi
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı