Toz Deterjan

Toz Deterjan Fiyatları

1.185 farklı Toz Deterjan için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Omo Toz Deterjan Ariel Toz Deterjan Alo Toz Deterjan Bingo Toz Deterjan Persil Toz Deterjan Peros Toz Deterjan

Aktüel Broşürlerden Toz Deterjanlar

  • Omo Matik 10 kgSeç Market 224,50 TL
  • Peros Matik Deterjan 10 kgMetro 149,90 TL
  • Rinso 10 kg 66 YıkamaMigros 149,75 TL
  • Omo Toz Deterjan Çeşitleri 5,5 kgA101 144,50 TL
  • Bingo Beyazlar&Renkliler 12 kg Özdilek 199,90 TL
  • Rinso Limon Karbonat Toz Deterjan 10 KgHakmar Express 149,00 TL
  • Omo Matik Aktif Oksijen 6 kgOnur Market 129,99 TL
  • Bingo Matik Mutlu Yuvam Çamaşır Deterjanı 8 kgBizim Toptan 129,90 TL
  • Omo Matik 5 Kg Sık YıkananlarMopaş 99,95 TL
  • Alo Matik Toz Deterjan 6 kgBizim Toptan 119,95 TL

kg En Ucuz Toz Deterjanlar

Tümü

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

8 kg9 kg10 kg20 kgBeyazlar içinRenkliler için0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL Ariel ProfessionalSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Ağırlık Seri SatıcıToplam 50 satıcı. Ürün Puanı

Sıvı DeterjanYumuşatıcıÇamaşır SuyuLeke ÇıkarıcıKireç ÖnleyiciSabun TozuÇamaşır ParfümüRenk Koruyucu MendilÇamaşır SodasıOmo Toz DeterjanAriel Toz DeterjanAlo Toz Deterjan

En Çok Karşılaştırılan Toz Deterjanlar

Toz Deterjan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Toz Deterjan Sıkça Sorulan Sorular

Toz Deterjan

Günlük hayatta hijyen açısından deterjanlar oldukça önemlidir. Gün içinde kıyafetlerinizin üzerinde kirler birikebilir. Çamaşır deterjanları tüm bu kirleri çıkarmak için öncelikli olarak tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Herkesin kullandığı bu ürünler, sıvı ve toz halde bulunur. Bu temizlik malzemelerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken farklı unsurlar vardır. Kıyafetlerin en temiz şekilde yıkanması, kıyafetlerde iz bırakmaması, solma ve yıpranma gibi zararlar vermemesi, ürünün kalitesi ve markası bu unsurlardan bazılarıdır. Bu temizlik malzemelerinden toz deterjan çamaşır makinesinde yıkamanın yanı sıra elde yıkamada da tercih edilir. Özellikle makinenin çalıştırılamadığı durumlarda elde yıkama kolaylığıyla oldukça avantajlı bir üründür. Farklı markaların, çamaşır renklerine göre geliştirilen toz deterjan çeşitleri vardır. Renkliler için ayrı beyazlar için ayrı kullanılabilen bu seçenekler yaygın olarak kullanılır.

Toz Deterjan Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Deterjanlar kirleri arıtma ve temizleme amacıyla üretilir. Bununla birlikte kir çözücülüğü yüksek olarak üretilen kaliteli temizlik malzemeleri, kullanım alanına yönelik olarak geliştirilir. Kimyasal olarak kir ve yağlara karşı moleküllerden oluşan bu temizlik malzemelerinin kaliteli olması ve iyi bir temizleyici olması en başta sağlık açısından son derece önemlidir. Giyilen kıyafetler, basılan halı ve kilimler, birçok mekanda asılan perdeler ve nevresimler gibi hayatın her alanında kullanılan parçaların temizliği hassas bir konudur. Bununla birlikte kullanılan temizlik malzemelerinin de en kalitelisinin seçilmesi gerekir. En iyi toz deterjan seçimini yaparak gönül rahatlığıyla bu eşyalarınızın temizlik ve bakımında kullanabilirsiniz. Leke ve kirlerin çıkarılmasında kullanılan en yaygın seçeneklerden biri olan toz deterjanlar, farklı çeşitleriyle kullanıcılarla buluşur. Farklı markaların, farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaca yönelik olarak ürettiği bu temizlik malzemeleri arasından sizler için en uygununu bulabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde ya da elde yıkanan hassas çamaşırlar için üretilen toz deterjan çeşitleri de mevcuttur. Bunun yanı sıra renkli ve beyazlar için ayrı şekillerde geliştirilen farklı seçenekleri de bulabilirsiniz. Çamaşırların renklerini korumak, yıpranmalara karşı engellemek ve uzun ömürlü kullanabilmek için kalite en önemli etkendir. Çamaşırların üretim materyallerinin yanı sıra bazı deterjanlar da bu gibi zarar verici etkiler yaratabilir. Bu nedenle çamaşırların doğru ısıda ve doğru temizlik malzemeleri kullanılarak yıkanması gerekir. Bununla birlikte temizlik malzemelerini organize etmek ve kolayca ulaşabilmek için de farklı ürün tasarımları bulmak mümkündür. Örneğin toz deterjan kutusu modelleriyle banyo alanızı daha derli toplu yapabilirsiniz. Temizlik malzemelerini ambalajlarından ziyade kutularda muhafaza etmek son derece kolaylaştırıcı olur. Bunun yanı sıra bu temizlik malzemelerinin yapısını bozabilecek nem ve su gibi dış etkenlerden korumak için de iyi bir saklama yöntemidir. Aynı zamanda çamaşırlarınızı bir alanda biriktirmeniz dağınıklığı önlemek açısından önemlidir. Bunun için en iyi çamaşır sepeti modellerini inceleyerek evinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Toz Deterjan Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Çamaşırların temizliği, insanları kirlerden ve hastalıklardan korumanın en önemli yollarından biridir. Bu sebeple temizlik malzemelerinin seçiminde oldukça hassas davranılır. Toz deterjanlar hem çamaşır makinelerinde hem de elde yıkama seçeneklerinden dolayı pratik bir kullanım sağlar. Bununla birlikte çamaşır makinelerinde ön yıkama seçeneğini kullanmadan temiz çamaşırlar elde etmeniz mümkündür. Aynı zamanda bu yolla fazla su tüketiminin de önüne geçilebilir. Bunun yanı sıra elde yıkama toz deterjan seçenekleriyle, makinenin dolmadığı durumlarda hızlı bir temizlik sağlar. Bir diğer yandan makine gerektirmeyecek az kirli çamaşırlar elde uygun ısıda yıkanabilir, böylelikle zamandan tasarruf edilir. Ayrıca halı ve koltuk temizliğinde de tercih edilen bir üründür. Bununla birlikte bu ürünler az kullanımla çok fayda sağlar. Yani kimyasal yapısının bir özelliği olarak, daha az deterjan kullanarak daha çok çamaşırı yıkamak mümkündür. Ayrıca bu temizlik malzemeleri nem ve suya maruz kalmadığı sürece, uzun süreler muhafaza edilir. Bu sebeple birkaç yıkamalık değil de daha uzun süreli kullanabileceğiniz miktarlarda alabilirsiniz. Örneğin; toz deterjan 10 kg paketleri sayesinde tekrar tekrar alışveriş yapmanız gerekmez. Böylelikle ev ekonomisi açısından da bir avantaj sağlar. Eğer alerjik bir bünyeye sahipseniz alerjiye sebep olan maddeyi içermeyen toz deterjan seçmeyi unutmamalısınız.

Toz Deterjan Nasıl Kullanılır?

Temizlik malzemelerinin kullanımı, kullanım alanına göre şekillenir. Bununla birlikte nerede kullanılacağı da önem taşır. Çamaşırlar için kullanılan temizlik malzemeleri makinelerde ve elde yıkama seçeneklerine sahiptir. Bu seçenekler kullanım alanına özel olarak geliştirilir. Bir diğer yandan renkli ve beyaz çamaşırların daha uzun ömürlü olabilmesi için de deterjan seçimleri önem taşır. Beyazlar için toz deterjan çeşitleri özel olarak üretilmiş olup, daha parlak beyazlar elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte özellikle perdelerin yıkanmasında da yaygın olarak kullanılır. Beyazlar için üretilen ürünlerin yapısında optik beyazlatıcıların bulunmasıyla birlikte daha parlak, grileşmeyen ve sararmayan beyazlar mümkündür. Başka bir ürün çeşidi olan renkliler için toz deterjan seçenekleri aynı şekilde elde ve makinede yıkama olarak geliştirilir. Renkli çamaşırlarda solmaların önüne geçebilerek, en temiz sonuçlar için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Makinede kullanım için deterjan miktarını program seçiminize göre yapabilirsiniz. Bununla birlikte yıkanacak çamaşırların da yıkama talimatları önem taşır. Doğru ısıda ve miktarda kullanıldığında toz deterjanlarla ekonomik bir temizlik elde edebilirsiniz. Toz deterjanı çamaşırlarınızın kirliliğine göre az ya da çok kullanabilirsiniz. Kullanım miktarı genel olarak ambalajın arkasında yazmaktadır.

Toz Deterjan Çamaşır Makinesinde Nereye Konur?

Toz deterjan alırken fiyat ve boyut özellikle dikkat edilen detaylardır. Bir diğer önemli detaysa fiyattır. Toz deterjan fiyatları ürünlerin markası, kalitesi ve kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Çamaşır makinesinde yıkamalar için geliştirilen ürünlerin içeriği de farklı yapıda olur. Aynı zamanda elde yıkamalar için de farklı şekillerde üretilen birçok ürün seçeneği mevcuttur. Bununla birlikte maliyeti etkileyen bir diğer unsur ise, renkli ve beyaz çamaşırlar için geliştirilen deterjanlardır. Farklı formüller kullanılarak üretilen bu ürün seçenekleri ihtiyaca yönelik kullanım alanı bulur. Paraben, silikon ve boya içermeyen, ekolojik, hipoalerjenik ve kolay çözünebilen yapısıyla doğaya zarar vermeyen bir yapıya sahiptir. Toz sabun deterjan çeşitlerinin kullanım alanına yönelik olarak seçilmesi gerekir. Bebek çamaşırları daha hassas ürünler kullanılarak yıkanır. Bu sebeple özellikle hipoalerjenik ve paraben içermeyen ürünler ilgi görür. Ekolojik olarak geliştirilen ürünleri doğada kolay çözülebilme özelliğiyle tercih edilebilir. Tüm bu toz deterjan çeşitlerini kullanırken çamaşır makinesinde doğru yere koymak önemlidir. Yoksa üründen etkin sonuç alamazsınız. Eğer toz deterjanı makinede hangi göze koyacağınızı bilmiyorsanız makinenizin kullanma kılavuzundan öğrenebilirsiniz. Genel olarak deterjan çeşitlerini ana yıkama gözüne koymanız gerekir.

Toz Deterjan Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de!

Kaliteli ve ekonomik bir hijyen sağlamak için toz deterjanlar oldukça ilgi görür. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çeken bu toz deterjan çeşitleri, kıyafet, perde, halı ve nevresimler gibi ürünlerin yıkanmasında sıklıkla tercih edilir. Uzun raf ömrü ve fiyat-performans açısından oldukça beğenilen toz deterjan çeşitlerini satın almadan önce markalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Alerjik yapısı olan kişilerin deterjan seçimlerinde hassas davranılması gerekir. Bu sebeple hipoalerjenik ürün seçenekleri kullanılır. Bununla birlikte farklı seçenekler için toz deterjan önerisi ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Daha önce kullanıp deneyimlerini aktaran kullanıcıların yorumları bu noktada oldukça önem taşır. Aradığınız temizlik ürünlerinin markaları da tercihlerde fazlasıyla etkili olur. Birbirinden farklı toz deterjan markalarını akakce.com’dan inceleyebilirsiniz. Black Friday gibi özel indirim dönemlerini takip ederek daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.